90029
  • Blum
    #72614
    Már írták,hogy valószínűleg kezd meghalni a CRT-d.
  • Solten
    #72613
    Mondasz valamit, elsore arra gondoltam hogy tirexitol kapott vacaktol probal megszabadulni valami szerencsetlen, erre tessek...: link :DDD
  • ntex
    #72612
    #72588-ra (és #72592 -re) senki nem tud tippet adni? Csak a monitoron csinálja ezt, videózunk a TV-n közben, de azon egyszer nem tűnt el a kép. Nem értem mi lehet ez. De bosszant kicsit :)
  • macleody
    #72611
    Ok, köszi.
  • MerlinW
    #72610
    Biztos Tirexi próbálja rásózni mindenkire a vackát:)
  • Solten
    #72609
    "állítólag nyerte valahol és nincsen hozzá garancia"

  • Blum
    #72608
    Mindenesetre az is erdekes,hogy 2011-ben valaki GTX285-ot nyer? C'mon...
  • ToM1113
    #72607
    50 ért már lassan HD6950 et lehet kapni...

    60 ért tuti.
  • Blum
    #72606
    Sot...inkabb 25-ot.
  • Blum
    #72605
    Max. 30-at adnek erte.
  • zöldeshányás
    #72604
    bocsi tudom hogy ati topik de sehol nem találtam infot hogy mennyit ér ez a kari:

    asus gtx 285 matrix 1gb

    50 körül adná a srác állítólag nyerte valahol és nincsen hozzá garancia
  • ToM1113
    #72603
    http://ipon.hu/webshop/product/_amd_phenom_ii_x4_955_3.20ghz_am3_box_black_edition/113524

    Ez 25.

    De ezt az alaplap dolgot még érdeklődd meg hogy mennyiben lenne gyengébb teljesitménye a procinak ebben a lapban...
  • macleody
    #72602
    25 rugó max.
  • ToM1113
    #72601
    mennyi lóvé van? :)
  • macleody
    #72600
    Köszi a válaszokat.
    Na ja, én se tudom mennyire számít ez a piros betűs rész. Még annyi, hogy a lapon PCI Express 1.0 van, a videókari viszont 2.1-es. Gondolom ez azt jelenti, hogy a lap nem tudja a kari sebességét. Az a gond, hogy max egy procit tudnék venni, új alaplapra már nincs lóvé.
  • ToM1113
    #72599
    Phenom II X6 1100T is belemegy ahogy nézem, max a legújabb bios kell hozzá.

    Am ez a mondat:
    Note) If you install an AMD AM3/AM2+ CPU on AM2 motherboard, the system bus speed will downgrade from HT3.0(5200 MT/s) to HT1.0 (2000 MT/s); however, the frequency of AM2+ CPU will not be impacted.

    Alul pirossal, valamiféle lassulást eredményezne?? ezt nem tudom, hogy mit jelent a gyakorlatban.
  • Solt
    #72598
    F6H-val mehet egy Phenom II X4... és akkor már csak valami jó kis vga kell...
  • macleody
    #72597
    Sziasztok.
    Egy gyors kérdés. AMD 6000+ X2-es proci kihajtja az 5670 1GB OC karit?
    Esetleg azt meg tudja valaki mondani milyen procit lehet még beletenni egy Gigabyte GA-M56S-S3 lapba? Mert ezen a listán én nem nagyon igazodok el. F6H bios van rajta.
  • gurubefree
    #72596
    olyan avg ha next day .... addig nincs is baj ha a next day valoban next day. esetemben nem :/
  • IMYke2.0.0.0
    #72595
    Ez most sok, vagy kevés, ottani viszonyok közepette?
  • Solten
    #72594
  • gurubefree
    #72593
    £7.95
  • ntex
    #72592
    Szerintem a monitornak nincs baja, mert Crysis alatt is produkálta ezt, és egyből ablakba rakta a játékot, majd kiírt valami olyasmit hogy a Windows teljesítménycsökkenést észlelt. Aztán felajánlotta hogy kikapcsolhatom az AERO felületet. De tök mindegy mert anélkül is ugyanez a szitu :)
  • IMYke2.0.0.0
    #72591
    A CRT-dnek hamarosan vége lesz - saját tapasztalatból tudom: egy 17"-es CRT, és egy 19" TFT is így adta meg magát nálam (persze, nem egy időben!).

    Utóbbi ráadásul olyat is csinált, hogy míg be nem melegedett a világító cső benne, addig nem is adott képet. Bemelegedés után bejött a kép, s működött kikapcsolásig. Másnap ugyanez, ugyanez... 1,5 hónap után halt meg, épp a 2 éves garancia lejártának napján!
  • Solten
    #72590
    Udv.

    "Kövi teszt az lesz hogy kihúzom a TV-t a videókariból"

    Jo otlet, gyanitom hogy a CRT kezdi megadni magat.
  • Solten
    #72589
    Az overclockers ezert gombol le rolad ~ £5-ot?
  • ntex
    #72588
    Sziasztok !

    Egy kérdésem lenne : Mitől lehet az hogy -ritkán- egyszercsak fogja magát a monitor és elmegy a kép 1-2 secre majd visszajön, és semmi hibaüzit nemkapok. A gépem részletes paraméterei az aláírásomban.

    A CRT monitor mellett egy LG 32LD320 TV is rá van kötve a gépre, nem tudom ez zavarhat-e be neki. A gép húzva van alapfeszen 1.80-ról 2.70GHz-re, a videókari ventijét visszavettem 30%-ra mert hangos a windowsban. Win7 Ultimate x64 -em van. Várom az ötleteket :)

    Kieg 1.:
    Észrevétel : Csak a CRT monitoron csinálja, a TV-n meg se rezzent a kép...

    Kieg 2.:
    Kipróbáltam alap CPU órajelekkel ugyanúgy elmegy a kép random időközönként a monitorról. Kövi teszt az lesz hogy kihúzom a TV-t a videókariból

    Sry a postért, PH-ról másoltam át a HD4850/4870 topicból de nem valami forgalmas szóval beírom ide is hátha tud valaki valami okosságot mondani.
  • gurubefree
    #72587
    Itt is komolyan veszik .... egyszeruen belenyultam egy rossz szallitoba. Lehet at sem veszem ..... ebuyer next day kihozza.
  • IMYke2.0.0.0
    #72586
    Itt, Hungarisztánban az IPON 3 napon belül szállította nekem a cuccost.
  • gurubefree
    #72585
    Kell az a bajusz
  • Solten
    #72584
    Ez a jovo evi divat?
  • gurubefree
    #72583


    Uraim .... a jovo !!!! keretik a banner-ba
  • gurubefree
    #72582
    Ugy nez ki csak holnap jon .... szemet Overclockers. Utalom amikor next day-t irnak es nem ugy hozzak. ( bar ez az elso eset ) Mondanom sem kell hogy ket hete varok a Samsung 27" monitorra . szetrobbanok
  • IMYke2.0.0.0
    #72581
    Még szép - már az elején szapultam gurubefreenek azt a patkányt :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #72580
    Teszvírem, az "irónia" szót kerested, mikor válaszolni akartál nekem...
    Egyszerűen ironizáltam.

    :)
  • kifli
    #72579
    miért, te próbáltad már azt az egeret vagy miért akarsz ennyire lebeszélni róla? :D

    kinézet nekem tetszik, szóval hogy randa az nem érv, a porfogó sem, mivel a g9-hez csavarhúzó kell, ha ki akarom takarítani, az hogy haszontalan, hááát, nemtudom, mivel haszontalanabb mint a mostani? (a + görgőn, és a "célzást segítő" gombon kívül, ami viszaveszi a dpi-t addig ameddig nyomva tartom. bár én ezeket is plusznak veszem)

    Az optika is elvileg jobb benne, legalábbis érzékenyebb, mondjuk én a g9-et is csak 1600-on használom...
  • pxxl
    #72578
    "Ronda, hasztalan, porfogó."
    te is elfogult vagy :D
  • IMYke2.0.0.0
    #72577
    Guru elvből nem fogja fikázni azt az egér(patkány)-rettenetet, mert elfogult lesz.
    De én, mint pártatlan emberke szívesen lebeszéllek téged róla.
    Ronda, hasztalan, porfogó.

    Maradj a bevált, amúgy sem olcsó egered mellett - és ne dőlj be mások hóbortjainak! :)
  • pxxl
    #72576
    persze mert a rat-ból kispórolták az anyagot :D alig van rajta borítás :/
  • kifli
    #72575
    mondjuk az elgondolkodtat, hogy használt G9 annyi, mint a rat 5 újonan