90029
  • Solten
    #72654
  • Effe88
    #72653
    oksa köszi!
  • Blum
    #72652
    Egyből mehet! :)
  • Effe88
    #72651
    értem és köszi:)
    még egy kérdés ha felrakom akkor először le kell törölnöm a 10.10est vagy egyből mehet a legújabb???
  • Blum
    #72650
    Ha minden jól működik,akkor szerintem felesleges. Ha mégis felakarsz rakni valami újabbat,akkor nyilván a legújabbat. (11.5 a legújabb)
  • Effe88
    #72649
    szisaztok
    van egy 4670-es 1 gigás karim és a 10.10 es katalist van fenn....
    kérdés felrakjam e az újabb katalistot és ha igen egyeltalán melyiket??::):)
    xp-m van
  • Her Laca
    #72648

    Emmeg egy 70 esé:)
  • item
    #72647
  • morcosqtya
    #72646
    ..és rá voltak rakva a HDR effektek, ez volt a baj.
    Egy hirtelen felbukkanó treff bubi elintézte a kártyát.
  • item
    #72645
  • morcosqtya
    #72644
    de az 4x élsimítással.
  • item
    #72643
    Pedig csak a passziánsz futott..
  • arty
    #72642
    21300ft még belefér? jóval gyorsabb, mint a 5670!

    amugy milyen márka az a táp? ha márkás, akkor elég!
  • zzeN
    #72641
    Mennyit kérnél érte?
  • sith7
    #72640
    Van itt valaki, aki feltett másik hűtőt egy 6850 -re ?
    Esetleg egy AC Twin Turbo pro - t ?
    Ha igen, mennyivel lett hűvösebb / halkabb ?



    blackcalibra
    Ha neked nem kell, és odaadod én szívesen elfogadom
  • teddymac
    #72639
    esetleg másik videokártyát tudtok ajánlani max 20.000ft-ért
  • teddymac
    #72638
    ATI Radeon HD 5670 kártyához elég a 350w táp ?

  • blackcalibra
    #72637
    Megrendeltem az 6870-et, kapok hozzá egy Dirt 3 kupont.
    Nem kell valakinek?

    Amúgy kösz a segítséget a kártyaválasztásban!
  • gurubefree
    #72636
    omg ... a konyhaban is lehet hasznali. awsome
  • Solten
    #72635
  • gurubefree
    #72634
    Rosszul alltok a dologhoz .... kevesebbet kell futeni a lakasban. nVidia gondol a futesszamlara is .... forradalmi. veszek egyet gyorsan
  • ntex
    #72633
    Sütni-főzni is tudni fog lassan :)
  • Blum
    #72632
    Az igen :D
  • Solten
    #72631
    Emberek, akcioban a GeForce GTX 590...



    (forras)
  • Blum
    #72630
    OFF:

    Aki sírva akar nevetni annak ez most kiváló alkalom. Ennyi hülyét egy rakáson,te jó ég...:D [Hozzászólások]

    LINK
  • gurubefree
    #72629
    Ugyan annyit fogyaszt .... nagyon valoszinunek tartom hogy gyorsabb valamivel bar ez driver fuggo. Ha ebben a kategoriaban gondolkozol azt hiszem nem kerdes hogy a HD6770.
  • S2000
    #72628
    A 6770 mennyiben tér el az 5770-től? Érdemes azt venni? Eléggé egy árban vannak, viszont semmi értelmes tesztet nem találok róla, pedig már egy ideje kapni.. esetleg valaki többet tud róla?:)
  • IMYke2.0.0.0
    #72627
    Solten az Úr itt, és ő ad logót neked :)
  • ntex
    #72626
    Megoldódott a problémám úgy néz ki. Átraktam elsődleges képernyőnek a TV-t és azon kezdtem el Crysis-ozni. A CRT-n megint elment a kép de a TV-n zavartalanul futott tovább a játék. Szóval asszem a jó öreg sokat látott LG Flatron monitorom megy a kukába :S

    Ettől függetlenül köszi mindenkinek a supportot meg a tippeket :)

    Ja egy kérdés :D Ilyen Radeon tulaj logót kitől lehet kunyerálni? :P Vagy ki igényelhet? :D
  • macleody
    #72625
    Csak desktopon de nagyon ritkán. A crt 75Hz-en megy, a tv 60-on.
  • ntex
    #72624
    Köszi a tippet :) Ma már nem szórakozok vele mert késő van de holnap ki fogom próbálni úgy hogy lehúzom a TV-t a kártyáról.
  • gurubefree
    #72623
    Ha elter a kijelzok frisitese az okozhatja a ezt a jelenseget ... meg kellene probalnod mas tipusu monitorral is. Szerintem a CRT kavaja a szart. Biztosan sofware mizeria ... nem hinnem hogy hardware problema. Ez olyasmi lehet mint az input lag ... a VGA-bol kimeno jelet a CRT paneljanak megfelelo jelre kell alalitani es ennek a kesese is okozhat problemat. csak egy otlet ... szigoruan maganvelemeny :)
  • ntex
    #72622
    Igazából nem halt le, csak átrakta ablakba de ment tovább ugyanúgy a játék :D Kiírta azt a teljesítménycsökkenés üzit és annyi. Visszaraktam full screenbe és ment tovább. Az event logot sajna nem tudom mert nem néztem meg az időt mikor volt. :S De ha legközelebb ilyen lesz meg fogom nézni.

    Hol is kell azt megnézni? Felügyeleti eszközök / Eseménynapló?
  • arty
    #72621
    mikor a crysis lehalt, windows event log-ba nem került valami hasznos info?
  • ntex
    #72620
    Tuti nem :) 50-51 fok AIDA64 szerint és azóta a venti leszabályozást is kikapcsoltam
  • ntex
    #72619
    És ezt játék közben is csinálja neked vagy csak desktopon? Illetve kapsz valami hibaüzit vagy tapasztalsz valami mást is vagy nálad is csak elmegy a kép visszajön és fut tovább az alakalmazás gond nélkül ahogy előtte?
  • arty
    #72618
    nem lehet h mégiscsak tulmelegszik a kártya?
  • Jakuza001
    #72617
    CRT-knel termeszetes amikor felbontast valt a monitor, akkor par pillanatra elmegy a kep.

    Gondolom pl bootolasnal csinalja jatekok kozben, pl amikor videobejatszas tortenik stb.

    Persze ettol meg lehetseges, hogy eloregedett az elektronika es mar az a hibaforras.
  • Blum
    #72616
    Jaj,bocsánat. Összekevertelek macleody-val.
  • macleody
    #72615
    Ez nálam is előfordul néha. 17"-os Flatron 710P meg egy 32"-os Samsung lcd tv van a gépre kötve.