90029
  • IMYke2.0.0.0
    #73054
    Megoldási lehetőségek (amennyiben BEKAPCSOLÁSKOR is sötét a monitor, azaz nem jelenik meg a BIOS betöltő képernyő sem), szép sorjában.
    - Gép kikapcsol
    - Ház oldallap levesz
    - teljes gépbelsőt portalanít (az ördög nem alszik!)
    - VGA megmozgat - ha meglazult, kontakt hibás, így kiderül
    - ugyanígy megmozgat monitor csatlakozó a VGA végén és a monitornál is

    Ha megjelenik a BIOS betöltő képernyő, de utána fogad sötétség:
    - Gép újraindít
    - A boot alatt nyomsz egy F8-at
    - kiválasztod a "Csökkentett mód hálózattal" opciót (vagy hasonlót, Windows 7 alatt ilyet még nem kellett csinálnom)
    - legyalulod a régi VGA meghajtót (Catalyst), és újra felteszed, vagy újabbat.
  • pointer4
    #73053
    Hirtelen kb 1 millló ötletem van. Valahogy csak kellene szűkíteni.
  • mapi
    #73052
    Sziasztok, lenne egy kis probléma:
    Saphire Ati RADEON HD 4850-es videokártyám van, az lenne a probléma, h amikor bekapcsolom a gépet a monitoron nem jelenik meg semmi(no signal).
    Viszont azt tudom, h a monitorral nincs probléma. Mi lehet a gond? :(
    Válaszokat előre is köszönöm
  • blackcalibra
    #73051
    Elég ez az egy egyelőre. :D
    Akkor jól van, én már csak ilyen rosszul emlékezős vagyok.
  • gurubefree
    #73050
    Hat nem tudom ... en a 11.5ot kihagytam. A Wither-el most kezdtem jatszani a 11.6-al tehat ott sem tudok kulonbsegrol beszamolni ...
  • pointer4
    #73049
    Rosszul emlékszel, rátenni meg úgy tudsz, hogy veszel még egyet :D
  • blackcalibra
    #73048
    Ez van.
    Azért köszi!

    Ja, kinek mit mutat a 11.6 driver?
    Nekem mintha több lenne a hőfokom és a venti fordulatom a 11.5-höz képest.
    Vagy csak rosszul emlékeznék?
  • gurubefree
    #73047
    Nem hinnem .... ott nincs +hidden Shaders. Annyit tudsz tenni hogy manualisan huzod amig tudod.
  • blackcalibra
    #73046
    Ezért kérdezem, hogy 6870-hez nincs véletlenül valami "frissebb" driver, ami kicsit rátesz egy lapáttal?
  • Solten
    #73045
  • gurubefree
    #73044
    HD6850 ... csak egy gomb nyomas :)
  • Solten
    #73043
    TUL Corporation forgalmazza VTX3D es PowerColor neven az AMD kartyakat. a PCS a tuningra kihegyezett valtozat, tobbnyire egyedi hutovel, gondolom extra feszultseget, magasabb orajeleket es ventillator fordulatszamot programoztak bele, nem tul jo otlet ratenni egyeb kartyara.
  • blackcalibra
    #73042
    Most nézem, köszönöm szépen a az új fejlécboxot!
  • blackcalibra
    #73041
    Nekem az van, csak gondoltam nem csak a 6850-hez van ilyesmi, és az én 6870-emhez is van valami hasonló.
  • gurubefree
    #73040
    Ha mukodik .... akkor kapsz egy teljes erteku HD6870-et.
  • blackcalibra
    #73039
    Vettem ugye a 6870-et.
    Tudok én erre újabb, jobb biost rakni?
    Mert dátum szerint nem nagyon találtam újabbat, de valahol olvastam egy olyat hogy egy ugyancsak VTX3D gyártmányú 6850-nél használtak pcs biost(gondolom Power Color bios) amivel órajel emelést értek el, és elég jó véleménnyel voltak róla.
    Mit csinált konkrétan a másik bios annál a kártyánál?
    Csak az órajeleket emelte meg(mert ugye ezt manuálisan is meg lehetett volna tenni CCC-ből mondjuk) vagy mást is "hozzáadott" a kártyához?
  • gurubefree
    #73038
    nincs mit ....
  • lo9in
    #73037
    köszönöm szépen
  • gurubefree
    #73036
    Knights of the Sea Benchmark itt
  • gurubefree
    #73035
    STALKER: Call of Pripyat DX11 benchmark itt

    Van egy nagyon izzasztos .... a nevere nem emlekszem . A tengeren hajok dolog . Most keresem a youtubeon .
  • lo9in
    #73034
    valaki tudna ajánlani valódi játékokban felvett amolyan timedemo benchmarkot ami kellőképpen izzasztó ? több játékhoz is van , érdekelne melyik a legjobb mit ajánlatok stabilitás tesztre, mert arra már rájöttem hogy 3dmark unigine meg társai ilyen téren szart se érnek :D
  • Daell Drow
    #73033
    Mikro az nem jo, karancs sutoa kiraly.
  • lo9in
    #73032
    persze mikróba
  • pointer4
    #73031
    Nálunk az asszony romlott el, én őt dobtam a sütőbe. Csíkokat húzott :D
  • Solten
    #73030
    A GPU-t is meg kell sutni...! Minimum bedobni a mikroba.
  • lo9in
    #73029
    ha ezt tudom lehet megjátszottam volna a 3850el , de végül is az 5670el jobban jártam , meg 850nek elvileg a gpu-ja is rossz volt
  • Daell Drow
    #73028
    Nem birtam magammal,(penteken memoria hibas lett a 4870) es utana neztem mit lehet csinalni memoria csikozasnal.
    Es olvastam ITT hogy sutoben meg kell sutni a vga nyakon a memoriat, illetve az ovatosak hajszaritot ajanlanak illetve hofuvot.
    Na volt is itthon apamnak egy jo kis metabo holegfuvo, nosza neki.
    Max hofokon alacsony legaramlattal, meg is sutottem rendessen a memoriakat (kb 5 percig folyamatossan).
    Es lam mukodik, teszteltem is most fel oran at tobb jatekkal. Es semmi problema nem volt.
    De ettol fuggetlenul holnap delellott mar itt lesz az uj 6870, ezt meg elteszem tartalekba.
  • kifli
    #73027
    fúúúúújj új banner :D

    jó az attól még hogy szar :D

    amúgy teccetős :)
  • pointer4
    #73026
    Ne hallgass a csőcselékre :D
  • Kontrakcio
    #73025
    hurr !


  • Solten
    #73024
    Anno felvetettem a flash banner otletet, de nagyon le lett hurrogva... :)
  • DIESEL DOG #73023
    Ha Win7 alatt indítod a játékot akkor DX11-ben indul, akárcsak a Dirt 2. Az a 68 képkocka/másodperc abszolút tökéletes fullHD felbontás mellet, ne aggódj... :)
  • TBTPumpa
    #73022
    Mennyire egészséges, hogy a Dirt 3 alatt 1920x1200-as felbontásban Ultra grafikán (ez már DX11 vagy még csak DX9?) 8x-os élsimítással minimum 68 FPS-em van)?
    Átlagban 89 FPS, a maximumot pedig nem tudom, mert a játék Benchmark részével néztem meg és nem Fraps-szel.
    9800-as kártya ultra low grafikán alig tudott 30-35FPS-t produkálni, ez pedig a lehető legmagasabb grafikán is átlagban 89FPS-el futtatja a játékot. Nem semmi!
  • IMYke2.0.0.0
    #73021
    Ebből is látszik mennyire együtt élek az IT világával.
  • MerlinW
    #73020
    Flash a múlté... jquery, prototype FTW...:)
  • IMYke2.0.0.0
    #73019
    Solten -a banner akkor lenne még ütősebb, ha az egymás mellett lévő kártyákra rávíve az egeret azok nevét, tulajdonságait, és az azokhoz tartozó magyar/angol teszteket is kapnánk = alá flash.

    Mekkora királyság lenne, úristen!
  • IMYke2.0.0.0
    #73018
    Nagyon beteg photoshop. :)
  • arty
    #73017
    :DDDD
  • sith7
    #73016
  • pointer4
    #73015
    Hiba az ön gépében van :D

    Amúgy a mai napig árulják, csak nem terjedt el. Az a fűnyíróember film megmutatta a világnak, hogy van ilyen, azt kész :D

    itt pl megitt


    gihi :D