90029
  • Solt
    #73498
    Én ezt a raid dolgot nem vágom teljesen... van ilyen opció a biosban? Ha igen, és be is van kapcsolva akkor látja az ssd-t?
  • gurubefree
    #73497
    Ezek szerint nem ...
  • Solt
    #73496
    AHCI mellett nem lehet raid tömböt összehozni?
  • gurubefree
    #73495
    Tegyuk fel hogy az ssd nelkul konfiguralok egy Raid0 .... ez utan beteszem az ssd-t es arrol boot-ok. Megmarad a Raid a ket HDD eseten vagy csak egyszeruen eltunik mert AHCI mellet a Raid funkcio ( bios ) nem activ.
  • gurubefree
    #73494
    Az ... Samsung. De mint emlitettem az 5-6on van a ket HDD es IDEre van allitva.
  • Solt
    #73493
    Samsung HDD? Azoknál bug, hogy nem akarják az AHCI modot... törődj bele! :)
  • gurubefree
    #73492
    Nem igazan ilyen formatumu a prolema ... az AHCI mellett az egyik 500GB HDD csak ugy eltunik. Az SSD es a masik 500GB HDD lathato csak a W7 telepitesenel de erdekes modon a 2. HDD is lathato az eszkozkezeloben de valamiert fizikalisan nem hasznalhato ( Start/Computer nem latszik sot Computer Management/Disc Management-ben formalas utan sem latszik )

    A lapon van 6db Sata csati ami bios-ban configuralhato 1-4 5-6 felosztasban. Ha az 5-6 AHCI modra allitom akkor a 1-4 automatikusan AHCI modra valt es mas beallitasi lehetoseg ebben az esetben nincs. Egyedul ugy mukodik hogy az 1-4 allitom AHCI modra es az 5-6 atallitom IDE-re. Na ebben a felallasban van a 2x 500GB HDD az 5-6 es az SSD a ket DVDRW-el az 1-4. Valamiert nem tudom hasznalni az egyik 500GB vinyot es lovesem sincs hogy miert. :(
  • pointer4
    #73491
    Itt #281-279 hsz-eket nézted? lehet megtalálod a válaszod.
  • gurubefree
    #73490
    sziasztok

    off > ki tud nekem sdd setup teren . elore is koszi < off
  • pointer4
    #73489
    Csak annál, akinek béna az agya :D
  • IMYke2.0.0.0
    #73488
    120 Hz-es monitorok, Árgép.hu

    A shutter technológiás szemüveg prémium termék - rohadt drága.
    Ebből adódóan, egyes termékekhez [értsd: a nagyon drágákhoz] adják, másokhoz nem.

    Jellemzően a 3D technológiára felkészített, közepesen nagy átmérőjű televízió készülékek mellé dobják őket.

  • Vieras
    #73487
    A piros kék szemüveget ki hagynám:D, viszont meg köszöném ha be tudnál pár ilyen monitort linkelni ezekhez a monitorokhoz jár a szemüveg is?
  • IMYke2.0.0.0
    #73486
    Ha nem tudod, az azért van, mert tökéletes/jó a látásod és a térlátásod.

    Az emberiség 70-75%-nak viszont nem.
  • lo9in
    #73485
    nem tudom sokan mit szenvednek a 3D-vel meg ilyen szemüveg olyan szemüveg , egyáltalán nem okoz fejfájást szemfájást semmi nyavalyát tökéletes a technológia legalábbis filmeknél mindenképpen és nagyon látványos is
  • pxxl
    #73484
    utoljára talán a Shrek 3D-t néztem kék/piros szemüveggel, nem volt fájás :) vagy csak nem emlékszem rá :D
  • KranaZoli #73483
    Köszi! Meglesem!
  • KingBradley
    #73482
    nem rakta be a képet :S
  • KingBradley
    #73481
    Nah hali köszi a sweepert hasznos volt . Csináltam egy képest az evenyest home-al kiváncsi vok okosodtok-e
  • IMYke2.0.0.0
    #73480
    Hát ja :)
  • MerlinW
    #73479
    Tökmindegy, mindkettő migrént okoz fél órán belül:)
  • IMYke2.0.0.0
    #73478
    120 Hz-es monitor és un. shutteres aktív szemüveg.
    A piros-kék szemüvegben gondolom nem bízol.
  • Vieras
    #73477
    Sziasztok!

    Van egy ATI 6850 videokártyám ezzel a vgaval milyen lehetőségeim vannak a 3d terén aktív szemüveges vagy nem aktív szemüveges milyen monitor kéne hozzá válaszokat előre is köszönöm!
  • MerlinW
    #73476
    Kb. 2x erősebb az 5830, mint a 8800GT
  • IMYke2.0.0.0
    #73475
    Megvan: virtualdub logoaway - ezt írd be a kugliba!
  • IMYke2.0.0.0
    #73474
    Leszeded a videót és a VirtualDub-hoz be lehet szerezni logo- és szöveg kitakaró modult (plugin).
    Ne kérdezd, hogy mi a neve, mert sosem használtam. Csak azt tudom, hogy létezik.

    A végeredmény olyan lesz, mint egyes TV-ről lopott filmeknél: a logo helyén elmosódott lesz kicsit.
  • KranaZoli #73473
    Hi!

    OFF kérdésem lenne. Az lenti videóból vhogyan ki lehet szedni a szerzői jogokra vonatkozó feliratot?! (ha igen, akkor hogyan, mivel - nagy munka?!)

  • Gollo
    #73472
    Üdv!
    Ez megéri? És várható teljesítmény növekedés MSI 8800GT OC után? Szóval jobb a NX8880GTnél?:D köszi előre is.
  • lo9in
    #73471
    win7en nem számít hogy fennvan az nvidia driver meg az ati is ugyanis win7 egyidejüleg rengeteg azonos célt szolgáló eszköz driverét kezeli , nem véletlen csinálták egy időben vagy akár most is hogy grafikára ati fizikára nvidia , nekem is volt kölcsön nividiám aztán amikor visszatettem atit akkor nvidia driver is fenn volt csak épp nem működött de ati driver felment és persze semmi gond sem volt
  • Puhos
    #73470
    Driver sweeper!
  • KingBradley
    #73469
    Öööö nvidia drivert hogyan tudom tökéletesen lepucolni ?
    A legfrissebet telepitettem .
    win 7 -es az op-m szoval nem régi 32 bites és az ehez tartozo legujjab atis drivert szedtem le .
  • gurubefree
    #73468
    Elosszor is >>> nVidia driver le let korrekt modon torolve ? Milyen ATI driver let feltelepitve ? Milyen regi az op ?

    CF csati nem kell 1 kartyahoz.
  • KingBradley
    #73467
    Nem tudom mire gondoljak . Amugy ez a cross fire ilyen csatlakozó mire jó ?
  • chilios
    #73466
    Elfelejtettem írni, a kártya 5650 (noti vga)
    bocs a dupla miatt.
  • chilios
    #73465
    üdv

    Kisebb gondom akadt Ati tray tools-al,első probléma az volt hogy telepítés után "can not connect to low level driver" hibaüzenettel fogadott és nem volt hajlandó elindulni. Újraraktam utána már BSOD amint elindítottam. Szerintetek mi lehet a probléma?
  • KingBradley
    #73464
    kicsi 512 es kari
  • KingBradley
    #73463
    nvidia
  • gurubefree
    #73462
    Mi volt elotte a gepben?
  • KingBradley
    #73461
    Sziasztok . Segitséget szeretnék kérni . Vettem egy ati hd 5770 -et beraktam a gépbe müködik tehát a monitor elindult de a windows nem ismer fel 5770 -nek csak egy alapvetö 16 megás video karinak ilyen mit csináljak ? vayg mi lehet a hiba ? mert a driver sem oldja meg .
  • gurubefree
    #73460
    Csak vicc volt.

    Ez a kartya tokeletesen eleg. Nagyon minimalis kompromisszumokkal szinta minden megfelelo sebesseggel ful ezzel a kartyaval.
  • Inquisitor
    #73459
    A topikjában van egy linkelt videó, sajnos kamerás, amiben a tesszelációt éltetik és mutogatják, ami persze a komplett DX11 móddal együtt nem volt benne a kilopott demóban ... meg az első játék lesz ami az új továbbfejlesztett szetero 3D-t használja majd. Erről sokat nem tudok itt-ott volt róla cikk. Meg ugye se polárszűrős, se shutter glassos megjelenítőm nincs, az Anaglyph-től meg fázom ... de "ez a jövő". ;)