90029
  • Her Laca
    #74419
    Nem akarja az a radeon a böhöm nagy hűtést:)
  • KranaZoli #74418
    Neeeee. Nem mondod?! Hát ez dúúúúrva. Ez vmi keggyetlen balf*sz egy "csapat" lehet. 1xerűen hihhetetlen.

    Ez viszont határozottan tetszik:

    "csinalok nekik 20 nap business without paypal szeretet csomagot."

    Gonosz, de egyetértek vele.
  • KranaZoli #74417
    OFF:

    Nem találtam meg az Avatar-os hsz-t, így erre válasz. Ma du-n ismerősömnél volt alkalmam cca. 15 percet megnézni az Avatar c. filmből.

    LG 3D-s TV-je van (47"-os) és csak egy zöldes színű lencsével ellátott szemüveg kell hozzá. Hozzátenném, hogy idáig sok 3D-s semmit se láttam - mert semmi nem érdekelt (bár ha jól emléxem az utolsó Rémálom az Elm utcában c. filmben is volt vmi 3D de annak már jóóóóó pár éve :).

    A látványtól leesett az állam. Kecci jó ez a 3D-s dolog. Gyönyörű a film, olyan részletesek a háttér textúrák is, hogy nem akartam elhinni ez valóban ilyen. Maga a film, szerintem nem fog "elvarázsolni". Ahhoz ez Nekem túl műanyag. Kék alakok repkedtek vmi kékes sárkányokon. De az biztos, hogy csak ilyen minőségben van értelme megnézni. Ami most már lassan be is fog következni, érzem. :D

    De megvenni?! Háááát, nem tudom. Okés, aki megteheti, megveszi. Van asszem 8db 3D-s filmje (ami film!) a többi az mind animáció és Internet-ről letöltött IMAX-os filmek. (természetfilm; tenger; stb...) Szépek, szépek azok is de ahhoz már qrvára kellene unnom Magam, hogy leüljek és 3D-ben nézzem a halakat, ...

    Nahhh, csak annyit akartam mondani, hogy a látvány az nagyon tetszik (de első ilyen komolyabb 3D-s tapasztalatom kb. ennyi + a különféle plaza-kban kiállított gruppen 3D :) azt biztos nagyon fogom élvezni. A történethez pedig megpróbálok majd mindenféle előítélet nélkül hozzáállni.

    Akinek bejön az Avatar annak biztos nagyon jó, mert elhiszem, hogy sokan megnézik többször is. Ha pl. Matrix-ról lenne szó, asszem újra bekuckolnék a TV elé legalább heti 2-3 alkalommal. :)

  • gurubefree
    #74416
    Sracok a buy.com-ot keruljetek messzire ( mar ha valaki szandekozik kulfoldon vasarolni )
    Elmult het csutortokon vissza let kuldve az arctic cooling freezer 13 amit az arctic cooling extrem helyett kuldtek . Vajon mit kaptam ma? ( szerentcsetlensegemre az asszony vette at) megint kaptam egy arctic cooling freezer 13 cpu hutot .
    Vettem egy extrem plust az ebay-en. A srac ra 2 percre irt is holnap reggel kuldi spec. Next day. buy.com meg kinyalhatja > csinalok nekik 20 nap business without paypal szeretet csomagot.
  • MerlinW
    #74415
    Én kb 5x játszottam végig anno 10 évvel ezelőtt az első részt. A mai napig a legjobb cyberpunk akció-rpg, a system shock-al egyetemben:) A második rész kicsit harmatosabb lett, de az is rendben van. Ajánlom, hogy próbáld ki az első részt, ha szereted a stílust és nem vagy "grafikabuzi", biztos imádni fogod. A steam-es verzió fut Win7-en is.
  • broman191
    #74414
    Uninstalláld teljesen a driver-eket és tedd fel a legújabbat frissen!
  • WinStar
    #74413
    teljesen mindegy,maszatos az egész.........akkor is.HZ-t meg nemtudok álíltani :S
  • broman191
    #74412
    Catalyst 10.12? Miért pont olyan ősit? Tegyél fel másikat... :)
  • WinStar
    #74411
    Sziasztok!!
    Olyan problémám lenne hogy HD2600-asom van(PCI-E),feltettem a 10.12.-est,és a betűk meg a színek érdekesek,kicsit homályosak,mintha 62Hz-n működne,de viszont nemtudom átálítani 75 HZ-re mert annyit tud a monitorom.Tudtok ez ügyben valamiben segíteni?Vagy ajánlani,javasolni valamit?
  • lo9in
    #74410
    amd alaplapot akarok :D
  • Solten
    #74409
    Jöhetnek az AMD tápegységek is...
  • gurubefree
    #74408
    Amit emlitettem csak ket egyszeru pelda ..... az eletunk tele ilyenekkel es sok mar fel sem tunik. En nagy star wars rajongo vagyok bar csak 1 jatekkal jatszottam star wars unleashed 2.
  • KranaZoli #74407
    Qrva nagy, ez tetszik:

    Már DDR3-as memóriamodulokat is kínál az AMD



    "A jelek szerint az AMD a videokártyák és a processzorok után most egy újabb piaci szegmensben próbál szerencsét. A gyártó DDR3-as memóriamodulok forgalmazásába kezdett: az újdonságokat Radeon névvel találhatjuk majd meg a boltok polcain."

    :)
  • KranaZoli #74406
    Ok-Ok értem Én, de hidd el Én nem fogom megvenni az intelligens mosóport, ahogy azt is tudom büdös a szám mert nem használok 24 óráig ható szájvizet és Magam is qrva büdös vagyok mert nem veszem meg a 48 órán keresztül ható izzadásgátló dezodort. I see! De ettől még qrva jó ez a videó és bízom benne a játék is az lesz. Ha nem, hát na bumm. :)

    Közben rákerestem YT-on, jó hosszú vidi az 1xer biztos. :)

    Na, ezekkel se játszottam egy órát sem. Nem tudom mennyire jók ezek a Star Wars játékok. De ezek meg elmentek MMO irányba, vagy nem?! Legalábbis RPG az tuti de, hogy abból milyen nem tudom. Lehet jók, lehet nagy nulla az összes. A videó viszont valóban üt és látom van belőle több cinematic verzió is. Én Star Wars-nál leragadtam a filmeknél. :D
  • gurubefree
    #74405
    star wars old republic cinematic trailer E3 2010. xoom-rol vagyok nem tudok linkelni.
  • gurubefree
    #74404
    errol beszelunk .... ha nem ilyen lenne meg sem fordulna a fejedben hogy kiprobald.:-)
  • KranaZoli #74403
    Ennyire azért a lelki világa ennek nem érdekel, de a videó előtt le a kalappal és biztos meg fogom nézni mi is ez a Deus Ex tulajdonképp. Ha nem készítenek ilyen videókat meg sem fordulna a fejemben, hogy megnézzem ezt az új részt. Meglesem a Star Wars videót, de ha belink-elnéd ide jó lenne, mert gondolom így YT-on tű a szénakazalban megtalálni. :)
  • Solten
    #74402
    wow :)
  • gurubefree
    #74401
    "99.99%-ban megoli a bakteriumokat" vagy "48 oras vedelem" etc. Sorolhatnank reggelig ....

    Ezt megtalalhatod minden szegmensben ...... marka hivo emberek itt aztan lathatsz sokat. Az meg hogy hitel .... nem tudom mert kevered ide.
    Az ember mar csak ilyen > befolyasolhato es ez meg nem jelenti azt hogy hulye. Es igen a marketing az ordog hiaba is hiszed hogy amit teszel azt csak is onszantadbol teszed :-)

    Ezzen felesleges ragodni .... teny hogy szep csomagolassal meg a szar is eladhato.
  • broman191
    #74400
    Az új Deus Ex végleges példányát tesztelte már több külföldi pc-s magazin, sorra 90% feletti értékelésekkel (a scan-ek a játék topikjában megtalálhatóak) - kivételesen nem csak a kedvcsináló marketing volt magas minőségű, aztán kaptunk egy kupac ... amelyben csupán azok a trailer-ekben már untig ismételt pillanatok értek valamit... :) Azt hogy marketinget oktatnak abszolút nem szomorú dolog, mivel már a korai marketing kutatások során bebizonyosodott, hogy akinek valamire nincs szüksége, azzal nem lehet azt a valamit megvásároltatni...szóval gyenge akaratú, hiszékeny, mindennek bedőlő, befolyásolható emberek magukra vessenek ha kenyérért kéregetnek a hónap végén, szinte éhen halnak, csak mert elhiszik hogy például hitelt felvéve mindent lehet...nem a marketing az ördög, nem a marketing hibája, hanem Emberi hiba...
  • gurubefree
    #74399
    vigyazz ne keverd a marketingre es a jatekra szant osszeget. Mint te is emlitetted film szinte semmi a jatekbol.
    Mint emlitettem a jo marketing csodakra kepes > embereket csal moziba , olyan dolgokat vetet meg emberekkel amire szukseguk sincs etc. Es az egeszben az a legszomorubb hogy ezt oktatjak ...... hogy bazd at embertarsad temaban :-)
  • gurubefree
    #74398
    akkor nezd meg a star wars-os videot :-) nalm az a favorit.
  • KranaZoli #74397
    Persze-persze. Viszont egyik játéknál sem találkoztam még ilyen kedvcsináló videókkal. Ezt a vidit már háromszor néztem meg, annyira tetszik.

    Úgy vettem észre elég szűk kör játszott a Deus Ex játékokkal. Ami nem is baj; ui. Nekem is azok a játékok jöttek és jönnek be, amelyek szintén ilyenek.

    Vagy azért csinálnak ennyire profin megalkotott videókat, hogy több játékosnak hozzák meg a kedvet hozzá (akik eddig pl. még ki sem próbálták). Mindenesetre az látszik, hogy nem kevés pénzt pakolnak ebbe a játékba. Film előzetessel felér ez a videó, nem egy pc-s játékkal! Szerintem ennyire jó játék videót idén még nem láttam - bár az előző Deus Ex videók is nagyon minőségi példányok voltak.
  • gurubefree
    #74396
    az ilyen dolgokkal erdemes vigyazni ........ a video perfekt de ekepzelheten hogy maga a jatek csak kozepes vagy meg az sem. Marketing .... ez persze nem jelenti azt hogy ez a game nem jo . Egyszeruen a game play video-k es review-k azok amik igazan korulfestik milyen is a jatek.
  • KranaZoli #74395
    OFF:

    Nekem idáig a Deus Ex vhogyan mindig kimaradt a játékok közül. Vhogyan nem tudtam hova rakni a játékot, hogy most mi is ez... Azonban az új Deus Ex-nek, annyira epic videói vannak, hogy az vmi hihetetlen. Nagyon érződik rajta, hogy nem kevés energiát fektetnek ebbe a project-be. Ezt az új Deus Ex-et most már biztos ki fogom próbálni.

    Itt van ez a videó is:
    (1xerűen fenomenális, nem találok rá szavakat...)

  • KranaZoli #74394
    Hát most már tudni fog. :D

    AC: Naccerű! Csak nehogy más legyen a dobozban, amikor kinyitod. :)
    Kívácsi vagyok rá, szerintem tuti jószág lesz!

    Laca:

    "Sehol egy csajszi ,szörny,baltás ember ,katona rajta?"

    csajszi szokott AMD-n lenni. A többi elmebetegség inkább nV oldalon fordul elő. (szerencsére kivétel az Asus DirectCUII)
    :)
  • Inquisitor
    #74393
    Nekem a régi TV-n be kellett még állítani menüböl, hogy RGB/Scart a bemenő jel, Composit vagy S-Video ... és csak utána lett szines.
  • gurubefree
    #74392
    Holnap jon az arctic accelero extreme plus ..... a mutet a betegen dokumentalva lesz . Pikcsoroket kuldom soltennek az eredmenyekkel es majd konzultalok vele a prohardveres szoszenetrol. ( meg nem tud semmit :-) )
  • Her Laca
    #74391
    Sehol egy csajszi ,szörny,baltás ember ,katona rajta? Milyen már ez .XD
  • Jakuza001
    #74390
    Allitsd PAL szabvanyra a TV tulajdonsagat az ATI driverben, valoszinuleg NTSC-n van.
  • KranaZoli #74389
    Hö! Ilyet se láttam még. :)
    Hö! Tiszta MSI fíling, jobban megnézve alul vannak a rézcsövek.

    Jónak tűnik.
  • Petryx
    #74388
    Tudna nekem segíteni valaki?
    HD4870-el kitettem a képet TV-re (RGB kimenet van, a TV-n 1db RCA video in)
    Kompozitra állítva kiteszi tökéletesen a zöld dugón, de fekete-fehér a kép. Már mindent állítgattam, de csak nem akar színes lenni.
    Nem tudja valaki hol és mit kellene átklikkelni hogy színes legyen?
  • lo9in
    #74387
    ennél többet nem tudok :

  • szeleb
    #74386
    Na köszönöm az eddigi segítséget. Haladunk lassan:). Teljesen jó amit írsz csak az első kisebb probléma, hogy ez magyarul van, de ez a legkisebb probléma mert megtaláltam amit írtál, saját beépített kijezőim néven de azt is csak akkor mikor kiterjesztettem a képernyőt, amikor csak a tv monitor van berakva egyetlen képernyőnek akkor nincs is ilyen opció. Végigrágtam magam a beállításokon de ilyesmit nem találtam, a színbeállításoknál bezzeg van egy csomó csúszkás beállítás valamint a képet lehet forgatni is de nyújtani nem. Ezek után átléptem kiterjesztett módba így sikerült elérni, hogy megjelenjen az előbb említett beállítás amiről te is beszéltél de nincsen olyan, hogy beállítások, azon belül pedig három lehetőség van ebből egy csúszkás de az is LCD overdrive ami nem tudom h mit takar egyébként de a lényegen nem változtat, hogy nem találom azt az opciót, pedig minden egyes menüpontot átrágtam többször is. Tipp?
  • lo9in
    #74385
    válts átt tv-re csak azon legyen kép és akkor ccc-ben my digital flat panels majd scaling options os ott overscan irányába húzd a csúszkát aztán egyből látni is fogod hogy lépésenként tűnk el a feketeség a széléről
  • Apocalipto
    #74384
    Megjött a kari, emberek!

    Bár nem olyan mint amilyet a szám alapján kidob a google, hanem a duplaventis:



    Most üzemelem be :)
  • szeleb
    #74383
    Igen a ccc lent van a tálcán és tudok rajta dolgokat állítani...
  • lo9in
    #74382
    a második a ccc és ott be lehet állítani a kép méretet szóval azt mondod jó ? működik a catalyst control center ? mert akkor mondom tovább...
  • szeleb
    #74381
    Oké. A másodikat sikerült telepíteni, az elsőre viszont ugyan azt írja mint amit az előző kommentben írtam:"Az amd catalyst mobility nem tölthető le mert a számítógépe nem rendelkezik kompatibilis hardverrel és/vagy szoftverrel. A grafikus adapter verziója nincs támogatva. Forduljon a notebook gyártójához grafikus adapter frissítéséért."
  • lo9in
    #74380
    jah ha 64bites akkor írd át a linkbe a 32-t 64re XD