90029
  • Jakuza001
    #74579
    Inkabb ugy irjuk le, hogy van amikor mukodik, van amikor nem. Sokszor ujrainditas utan aktivalodnak csak.
    Neha ki kell torolni a regieket az AppData\Local\ATI\ACE\Profiles\ konyvtarbol, hogy mukodjenek.

    Mondjuk az teny, hogy a catalyst egy nagy rakas ...
  • arty
    #74578
    részben igaza van Tirexinek... tegnap az ujrahuzott win7en megpróbáltam beállitani a két megjelenítőmhöz profilt

    cata11.7

    tévé: 1360x768 VGA
    projektor: 1280x720 HDMI
    shortcuttal váltogatva: pl ctrl+alt F1 tévére, F2 vetítőre

    NEM LEHET! amióta ez az új felület van, képtelenség ugy elmenteni profilokat, hogy azokra kattintva valóban a mentett beállítások jussanak érvényre. abszurdum, lassan 1 év után nem képes megoldani az AMD!

    hogy a színrendszer mindig visszaugrik az előző beállitásra bug is még megvan, az már nem is para, ismerem a "javítást" (a kivánt értéket beállitom, majd elállitom egy szarra - fél perc után visszaugrik az először beállitottra, ami eleve kéne - fakkjeeee!)

    és még1x: mielőtt a cata átment vizsön kontrol baromságba, a profilozás JÓL MŰKÖDÖTT! tulképp ezért lett amd-s a htpc-m!!!

    röhej
  • Borg
    #74577
    És te miből gondolod, hogy az 3650es? Lehet hogy csak ráraktak egy 3650 hűtőt egy 2600XT-re :)
    A driver azért elég nehezen téveszti el a GPUID-t...
  • chassius
    #74576
    Üdv mindenkinek.

    Előre is elnézést, de nem volt időm átolvasni a sok hozzászólást.

    Az a gondom, hogy van egy HD 3650es vidikari(agp, a gyengébb mem-el szerelt), amit a legújabb driverek is XT 2600nak látnak.
    Akárhogy mahinálok a driverekkel, 1szerűen nem tudom beállítani HD 36xx-re.
    Egyszer már sikerült, de azóta a gép többször lett telepítve, a gyári driver persze nem jó hozzá.
    Az Ati nincs topon az agp-s karikkal.
    A hotfix-es drivereket is leszedtem a simák mellé, de nem tudom megcsinálni, már kezdek a fejsze felé kacsintgatni és igen erős késztetésem van arra, hogy bemutassam a 2 hardvert 1másnak közelről....nagyon közelről.

    Most nem tudom, hogy én vagyok a béna, vagy a kártya döglődik?

    Azért kérdem a döglődést, mert időnként megfagy a gép amikor 3d-s alkalmazások (játék) mennek rajta, egyszerűen lefagy az egész és csak resetelni lehet.

    Beruháznék másik karira, ha biztosan a kártyával van a gond, de feleslegesen nem akarok 15-20K Ft-ot kidobni.
  • gurubefree
    #74575
    skotisztan ...... bar be kell valanom itt nalunk ez nem jellemzo . Akkor szoktam igy jarni amikor olyantol vasarolok akitol soha nem tettem elotte.
  • lo9in
    #74574
    ez magyaristan !!!
  • KranaZoli #74573
    Nooooooooooooo!
  • gurubefree
    #74572
    meg a f..t . Szombaton vettem gondoltam a majom elkuldi hetfon es itt van kedden. Felhivtam oket es keszsegesen kozoltek hogy reggel 08:30-kor lett feladva . Termeszetesen arra a kerdesemre hogy a hetfoi napon mit csinalt a hutom kivel kavezott vagy hetyegett termeszetesen valaszt nem kaptam. Tehat mar abban sem vagyok biztos hogy holnap meglesz.
  • Her Laca
    #74571
    No de hol van Demon Hill? akarom mondani a Hűtő?:) Meggyütt?
  • KranaZoli #74570
  • pointer4
    #74569
    Milyen vga drivert rakjak fel agp-s 3850 alá, amivel nincs szívás ?
  • Zunex
    #74568
    Közben megoldottam, az integrált hangkártya drivere volt rossz. Most a sima win heteset használom. Kössz a helpet amúgy!
  • gurubefree
    #74567
    repulogep inditomotor ......
  • KranaZoli #74566
    "Néha kékhalál néha csak elmegy a kép, próbálkozik visszajönni de nem tud."

    Ez milyen OS?! Windows 7?! Kékhalál már nagyon ritkán van driver miatt. Sokkal inkább vmi hardveres probléma miatt.

    Érdemes lenne egy boot-olható memtest-et futtatni, vagy Win alatt LinX-el letesztelni a memóriákat. Ha lap és memó váltás előtt stabil volt a rendszer és semmi más nem változott, akkor nem hinném, hogy a VGA szart be és azt sem, hogy mind1ik driver rossz lenne. Alaplap BIOS frissítve?! (esetleg egy BIOS Deafults Settings)
  • Zunex
    #74565
    Nekem nem kit-em van , persze a rendszert újraraktam. A fesz emelés után nem történt semmi. Felraktam a 11.7-et, az nem volt jó majd a 11.8-at de az se jó. Esetleg valami más ötlet?
  • Solt
    #74564
    Én a hátul lévő tökreszelőn röhögtem mindig betegre magam! :D
  • KranaZoli #74563
    Én többet láttam annó álló helyzetben, mint menet közben. Ha ment, akkor is csak egy helyben dübörgött.
  • Solt
    #74562
    Brezsnyev bosszúja... :D Tragédia az a jármű... :D

    ( csak legenda a harckocsi indítómotor )
  • KranaZoli #74561
    Kingmax Hercules-ből van párfajta verzió. :)
    Milyen fesz-en üzemelnek most?! BIOS-ban emeld egy kicsit feljebb a fesz értéket. Ha alaplap és RAM váltás után jelentkezett, akkor Én erre tippelek.

    Azt nem teljesen értem, ha 11.5-el stabil, akkor újabb WHQL driver-el miért nem. (alaplap csere után volt OS reinstall?!)
  • Solten
    #74560
    Nem traktorbol?
  • Zunex
    #74559
    Asrock M3A770DE és Kingmax Hercules RAM-ok (3x2gb)
  • KranaZoli #74558
    Milyen lap és milyen RAM?! Lehet több feszt kellene adni a RAM-oknak.
  • Zunex
    #74557
    Helló!

    Olyan problémám lenne az ASUS 5770-es karimmal hogy csak úgy szétesik a kép, akármit is csinálok. Néha kékhalál néha csak elmegy a kép, próbálkozik visszajönni de nem tud. De ha a 11.5-ös driver van fenn akkor minden rendben. Ezt az alaplap és RAM váltás óta csinálja. Valaki valami ötlet? A 11.5 nem muzsikál valami jól.

    Előre is köszi!
  • TomBond
    #74556
    Azt mondják, de a fanatikusok ezt cáfolják.
  • kifli
    #74555
    nem ennek a motorját szedték egy tankból? Mármint a tank motorjának az indítomotora volt :D
  • KranaZoli #74554
    Wáow!

  • Solten
    #74553
    Ez egy qrva jol eltalalt orokzold gyonyoru kasztni... :)
  • gurubefree
    #74552
    csak neked mert latom mukedvelo vagy

    Zaporozec
  • KranaZoli #74551
    Já-já, dász is vundersőn! Volt Skoda 100-asom is. A sport változat ritka volt nagyon, viszont keccire tetszett, sőt tetszik még mindig. "Kegyetlen" jól eltalálták a külsejét. De qrva nehéz volt hozzájutni. Egyik rendőr ismerősömnek volt olyan, amit lentebb belink-elek, teljesen így nézett ki. Ugyanilyen sárga szín, stb... A 120-as sport már annyira nem jött be. Ezek amiket linke-ltél szerintem mind1ik Skoda ám! Nagyon profin néznek ki. 2011-es design.



    Tyúúú, elnézegettem a gúgli képeket. Eszméletlen milyen verdákat csinálnak ezekből az autókból.

    Lada-ból meg volt szerencsém vezetni rally Lada-t is. Autószerelőm rally-zott (vidéken) Neki volt egy spéci rally Lada-ja.

    (Nekem csak sport kipufogó jutott :)

    Na, OFF-ot igyekszem befejezni, mert a buksinkra koppintanak majd. :)
    Majd tolj vmi kontentot a hűtőről... (legyen akár csak kép)


  • gurubefree
    #74550


    Jobb oldalt egy kis atalakitassal lathato a skoda rapid :-)
  • gurubefree
    #74549
    ahonnan en szarmazom a varosban hetvegente volt rendezett aszfalt rally. 80as evek. A skoda 100 volt a nyero ..... ( cementes zsak a csomi tartoba elol ) a rapidot ugy fotoztak mintha Ferrari lenne. Azok voltak a szep idok
  • KranaZoli #74548
    ATi Tray Tools 1.7.9.1571
  • KranaZoli #74547
    OFF

    Videó: Remélem a Plus II-nél minden csavar okés lesz. Már akkor eszembe jutott ez a videó, amikor írtad, hogy nem tudod rátenni a simát a 6950-re. :)

    2 perc 50 ms-től:
    "megváltozott a menetirány, vagy mi a f*szom" Hatalmas!

    Nekem volt Lada-m és Skoda-m is. :) Kocsikban akkoriban azok voltak a megfelelői az ATI-nak és az nVidia-nak. "pfúúújjj Ladás vagy; pfúúújjj Skoda-s vagy"

    ON
  • gurubefree
    #74546
    a szuleimnek az elso kocsija egy IK rendszamu zsiga volt .... fiat motorral. Ahogy emlekszem 25 evesen meg ment.

    PS . segithetnel megirni egy logout-os szoszenetet.
  • Solten
    #74545
    A Fiat 124 liszensze alapjan keszult. Az elso evekben meg tenyleg Fiat motor lehetett benne.

    #74538, Zoli: az oregebb taljan autokhoz tenyleg turelem kell, kb. hasonloan fakkoltam anno az Uno-m butykolesekor :D Azt a logikat b+, ami alapjan a motorterbe pakoltak az alkatreszeket a digok, hat fantasztik... :DDD
  • DIESEL DOG #74544
    Fiat 124 meg a zsiga egy kaptafa gyakorlatilag... :)
  • gurubefree
    #74543
    zsiguli :-) abba volt fiat motor.
  • [HUN]FaTaL
    #74542
    Nem para, hogy ez Fiat, nem lada de amúgy fasza :D
  • DIESEL DOG #74541
    Ez a videó... :DDD

    Kicsit off... volt ladásként átérzem a fazon problémáját... igen, ilyen az amikor agyon szopat a ruszki technika.
    Volt egy pár olyan eset amikor én is kb. hasonló ideg állapotba kerültem... :DD
  • Solten
    #74540


    HBD Imyke!