90029
  • gurubefree
    #74539
    Plus II kozel dupla annyi bar az is teny hogy a sunik jonnek a hutovel. Sikerult megegyezni az eladoval es £6ot levon az arbol es igy vissza kapon az ara nagyobb reszet. Az erdekes az volt hogy az allitasa szerint o kibontott egy masikat es abban az 53 mm-es volt. Elosszor azon gondolkodtam hogy egy atnevezett GTX lehet.
  • KranaZoli #74538
    Ez már Nekem is megfordult a fejemben. :)
    Én sem tudom miért jobb más nyákot legyártani, mintsem csak a hűtőhöz nyúlni. Mind1, a Te eseted más. A Plus II kizárt, hogy ne legyen jó és kompatibilis. (a mostani is jó lenne, csak ha jól értem akkor más felfogató keret kellene hozzá) A videón meg a srác szerintem nagyon nem járt utána a dolgoknak. Gondolom ha úgy rendelte akkor csak annyi volt felültetve a terméknél, hogy Radeon 4890 komptibilis - de már nem nézte meg, hogy AC honlapján mit írnak, stb... Most már késő bánat, de az elején nem akartam firtatni, hogy miért jobb ezt megvenni még akkor is ha dettó ugyanaz lesz, mint a Plus II-es, mint eleve azt. Nem emléxem már mennyi volt az annyi, de utólag biztos nem érte a bosszankodás. No, a lényeg hogy holnap legyen minden klafa, ezt a történet megmarad tanulságnak (tanuló pénznek) és el kell adni akkor Ebay-en úgy, hogy 100% nV kompatibilis. :)

    Szurkolok, hogy holnap minden rendben menjen és ne járj így:



  • PeeTeR
    #74537
    Boldog Szulinapot!
  • gurubefree
    #74536
    nem tudtam hogy a ref es non-ref kartyaknal nem csak a hutesben van kulonbseg.
    Eleg nagy hulyeseg attervezni egy nyakot mint egy mar adot nyakhoz tervezni egy alternativ hutot ami csak kialakitasaban de nem rogzitesben ter el.
  • Her Laca
    #74535
    Nem úszod meg) Miërt nem hiszel nekem:)
  • gurubefree
    #74534
    szerk#

    ki gondolta volna hogy ekkora gondot okoz . de holnap ( csak ne mondjon semmit laca ) minden gond megoldodik.
  • KranaZoli #74533
    De ez HD4890 Vapor-X.
    Erre mégis, hogyan akarta rátenni azt az AC hűtőt?!
    Kicsit sem meglepő, hogy nem sikerült Neki. :)

    Mind1, jön a PlusII az jó lesz. (először is az kellett volna :)
    Ezt meg akkor ugyanott add el. (de az eladó hozzáállású ölég bunkó volt, hogy miért nem nézted meg, hogy kompatibilis-é... Mert Ő adta rossz kerettel)
  • gurubefree
    #74532
    ebay ..... amugy csak erdekesseg keppen .



    Nem a legjobb video de a lenyeg az hogy nem mindig ugy van ahogy a gyarto vagy az elado gondolja.
  • MerlinW
    #74531
    Win7 alatt Start gomb + P :)
  • Gubberx
    #74530
    :D:D
  • MR ME
    #74529
    "klón mode"
    világéletébe németes volt
  • broman191
    #74528
    OFF

    Legalább az Ati-ra ne vetítené a balf4szságát. Ha sok pénzen ész/hozzáértést is lehetne venni...vehetne valami "Quadfire Brainfinity-t" a karik mellé.

    ON
  • [HUN]FaTaL
    #74527
    OFF

    Jajj de nagyon hülye vagy, nagyon nagyon nagyon. Klón módhoz mi a fasznak kéne eyefinity, idióta.

    "Most én vagyok ennyire balf..sz"

    Igen, te. :D

    ON
  • Gubberx
    #74526
    OFF :D



    ON :)
  • KranaZoli #74525
    Honnan szerezted Te ezt Guru, hogy Neked az inkompatiblis keret jutott?!
    PlusII -> Helyes!

    (jelenlegit meg el kell adni, hogy nV kompatibilis)

    Imyke HBD!
  • broman191
    #74524
    HD 6670

    Ennél fentebb szerintem a proci mellé nem érdemes gondolkodni. :)
  • broman191
    #74523
    Ehh...elcsomagolták akkor. -.-'' Remélhetőleg több gondod már nem lesz... :)
  • XenHai
    #74522
    Keret az másra nincs még kerül a gépbe 2g ram meg 1 gyengébb vga.
  • Borg
    #74521
    Akkor nem csak VGA-t kell venned.
  • XenHai
    #74520
    Pedig arra kéne turbózni a gépet !world of tanks ,heros 6, f1 2010 .
  • Loál János #74519
    BSzN IMYke2.0.0.0!
  • gurubefree
    #74518
    "Thank you for the email, we would like to help you regarding this issue.

    I am sorry to hear that you have a problem with the product. However, the original Accelero XTREME Plus should not come with a mounting bracket of 58.4 x 58.4 since the original bracket is 53.2 x 53.2. The 58.4 x 58.4 is for Nvidia only and should only appear in accessories kit 3 & 4. Therefore, please check with your dealer for support.

    Sorry for the inconvenience.



    Best regards / Mit freundlichen Gruessen"

    Ezt kaptam az arctic-tol .....

    Jon az arctic accelero extrem plus II.
  • lo9in
    #74517
    mert ha nem , akkor szerencsém volt
  • Apocalipto
    #74516
    Megoldva.
  • Apocalipto
    #74515
    Help!

    Nem tudom ennek van e köze a videókarihoz, de egyik pillanatról a másikra átváltott a Win7 félkövér illetve dőlt betűtípusokra..a böngésző is. Volt már másnak ilyen? Hogy lehet visszacsinálni?
  • lo9in
    #74514


    az a piros karikában lehetséges hogy hangszóró ?
  • lo9in
    #74513
    megsült , betettem gépbe de tápcsatit már nem mertem rákötni , majd elviszem használt pc kereskedésbe ott megnézik mit csináltam
    annyi biztos hogy rosszabb nem lett.
  • Borg
    #74512
    Majdnem mindegy. Vedd meg a legújabb szériából a legolcsóbb kaphatót, lehetőleg még passzív is legyen, aztán elkaristol vele majd. Sokat úgyse várhatsz a játékoktól azzal.
  • XenHai
    #74511
    1 athlon 3500+ 2,2 ghz es procihoz milyen vgat ajánlotok amit maxon kis tud hajtani a proci??
  • lo9in
    #74510
    birtokomba került egy feltételezhetően vram hibás kártya , végre én is süthetek , és ha jól sül el akkor lenn nagy boldogság

    apró szépséghiba hogy konkurens kártya ... G80-as 320mb-s GTS
    de ha kérhetem hagyatkozzunk a sütés tényére és várom a tanácsokat :)
  • KranaZoli #74509
    És ez így igaz. Nem, de?!
    "Annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom, nem?! De!"



    Imádom!
  • Her Laca
    #74508
    Megmondtam. Nem megmondtam?:)Éppen mint itt:)
  • KranaZoli #74507
    Úpsz! :(
    Akkor Borg majd farag Neked egyet. :)

    Lehet Én vennék egy Plus II-est (ha drága az új, akkor esetleg használtatát nézni vhol), ami van azt meg eladnám (ki is lehetne bővíteni, hogy 6950 tulajok még véletlen se vegyék meg).
    :)
  • gurubefree
    #74506
    Ugy nez ki ...... az elado meg nem akarja vissza venni csak meg erdekesebb legyen. Azt mondja miert nem neztem meg az oldalukon hogjo vagy nem.

    Irtam neki hogy megneztem es azt irjak kompi.
  • janihunk
    #74505
    Enyém lehet eladó lesz de csak 29.-e után. Ha érdekel írj gy PÜ-t és majd megbeszéljük.
  • KranaZoli #74504
    Jó hosszú egy cooler csere lett ebből. :O
    "Hetek" óta nincs is összerakva a PC-d?!
  • lo9in
    #74503
    OFF:
    nem tud valaki eladó lga775ös core 2 procit amibe 2 mb cache van ? esetleg cserélném kis ráfizetéssel jelenlegi e1400am
    ON:
  • gurubefree
    #74502
    nagyon koszonom . egyenlore varok az arctic support valaszara hogy be lehet e szerezni valahol a megfelelo meretut. Irtam annak is aki eladta hogy hajlando e kicserelni Plus II.-re.
  • Borg
    #74501
    Ha nem megy, max marok neked egyet. Adsz méreteket, aztán 4-es acéllemezből nem tart semeddig.
  • LeventeV
    #74500
    kösz. addig is próbálkozok. annyira nem sűrgős.