90029
  • Armagedown
    #74859
    a 10.3assal 278 pontot kapok az Unigine Heaven-el , a 11.8assal pedig 257 , a beállítások ugyanazok
  • PLaci #74858
    Itt van a legújabb:

    11-08_vista_win7_32-64.rar
    11-08_xp32-64.rar

    Ha AGP -s lenne, akkor meg:

    11-08_agp-hotfix_vista_win7_32-64.rar
    11-08_agp-hotfix_xp32-64.rar
  • gurubefree
    #74857
    Ez kell hozza ? itt
  • Vieras
    #74856
    http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/auto_detect.aspx

    vagy itt van ez, elvileg automatikuson letölti a neked való drivert, én még nem próbáltam de a notebook os verziója müködik:)
  • Vieras
    #74855
    amd.com jobb oldalt find driver-nél ki választod a kártyád és be fogja dobni a legfrissebb drivert hozzá.
  • KranaZoli #74854
    Ühümmm! Köszi!
  • Her Laca
    #74853
    Javallom elolvasásra.
    Én megcsináltam,és bizony sokkal jobb lett.
  • Jakuza001
    #74852
    Amelyik szimpatikusabb szamodra, a kulonbseg annyi, hogy az LP az low profile.
  • KranaZoli #74851
    Áhámm! THX! Ipon-on nincs sima DX, csak ilyenek vannak:

    - ASUS Xonar DX/XD/A
    - ASUS Xonar DX/XD/A LP

    Ezek közül melyik lenne a jobb választás?
  • Armagedown
    #74850
    Egy HD 3650hez milyen drivert ajánlottok ?
    32 bites Windows 7 Ultimateet használok , a Firefox hardware-es gyorsítása csak a 10.6os cata fölött támogatott , most a 10.3as van fenn.
  • Jakuza001
    #74849
    Csak a csatolofeluletben kulonboznek.
    A D1 PCI, mig a DX PCI-E.
  • KranaZoli #74848
    Köszi!



    DX-et nézegettem, D1-et még annyira nem.
  • Jakuza001
    #74847
    Sima DS http://logout.hu/cikk/asus_xonar_ds/teljes.html kozott nem sok kulonbseg van mert az eleg gagyi kivitelezes.
    Asus Xonar D1 vagy DX ami a megfelelo minoseg vagy az a feletti kartyak.
  • KranaZoli #74846
    Én némelyik X-Fi-nél láttam 5,25"-os keretbe illeszthető előlapot (nem tudom, de gondolom csak van rajta kimenet) csak épp nagyon Asus Xonar felé hajlok, Creative helyett.
  • gurubefree
    #74845
    Olvastam errol ... azt hiszem van valami Switch Box.
  • KranaZoli #74844
    Azt gondoltam, hogy az alaplapi hangkártya és a Xonar DS ég és föld. Alaplapi hangkártya és Audigy2 is ég és föld, csak épp hangfal és füles együttes használatának okos módjára nem jöttem rá. :(

    Én is szeretnék venni vmi jobbféle hangkeltető jószágot, de a hangfal és füles kombót normálisan lehessen használni. Az a gond, hogy a mostani hangfalamon hátul van a jack ha pl. arra szeretnék fülest dugni. De ha elől lenne az se nagyon lenne jó, mert a sok füles ki-be húzogatás nem tenne jót Neki (szerintem).

    Érdekelne, hogy akik hangkártyát használnak és váltogatják a hangfal és füles párost, ezt hogyan oldják meg?!

  • lo9in
    #74843
    mindig mehet a legújabb
  • TaRka0107
    #74842
    Üdv!
    HD4000-es szériáig melyik driverek javítottak? 10.0-tól már 5000-es szeriát javították ezek a driverek csak? Valahogy így van azt hiszem:D
  • gurubefree
    #74841
    Nem hasznalok hangfalat .... es az alaplapi hangkartya meg ez amit vettem eg es fold.
  • KranaZoli #74840
    És akkor e mellé hangfalat nem is lehet kötni?! Ok-Ok, értem Én, hogy 5.1 és csak ezért vetted, de Nekem az alaplapiban az nagyon kényelmes, hogy ha akarom a hangfalak szólnak, ha akarom füles.

    Ha ezt egy hangkártyánál nem tudom megoldani, csak ki-be dugdosni vagy ezt; vagy azt, akkor az Nekem(!) kevés. :(
  • gurubefree
    #74839


    Ezt csak a hangkartyaba tudom azert is vettem.
  • Nightt
    #74838
    Sztem siman.
  • 19870420
    #74837
    Hello!

    Ezzel a konfiggal(cpu, ram elég hozzá) ki lehet hajtani egy ati radeon 6770 ddr5 1gb-os vga-t.
    Chieftec CTG-500-80P 500W
    Gigabyte GA-EP45T-Extreme
    Core 2 Duo E7400
    SEAGATE 500GB 16MB SATA2
    2xHYNIX 2GB 1333MHz DDR3
    LG GH20N SATA
  • KranaZoli #74836
    Figyuka, és a fülest az hova dugod?! Ui. Én Audigy2-vel nem tudtam megoldani, hogy az előlapi fülhallgató kivitelre kivezessem.

    Próbáltam azt, hogy a kijövő ágat kettéosztom, de akkor meg pl. hangfal és/vagy füles halkabb(hangosabb) volt mint a másik. Pontosabban toldó nélkül üvöltöttek a hangfalak, Y toldóval meg fele akkora hangerő. (igaz, csak gagyi Y elosztó volt)

  • gurubefree
    #74835
    At kell alakitanom a hazat mert az Antec P193 nem kompatibilis az Antec H2O 620-al. Well done Antec.
  • gurubefree
    #74834
    Igen ... azert volt olyan surgos hogy ki ne csusszak az idobol. Mar csak a Kave hianyzik hozza .... kiprobaltam a stere fulessel . Hihetetlen .
  • KranaZoli #74833
    Asus Xonar DS-re esett a választás és már meg is van?!
  • gurubefree
    #74832
    istenem ..... hanyszor megjatszottak ezt velem. Irtak sms-t 2:40-3:40 kozott erkezik meg mas dologgal egyutt.



    + Roccat Kave . 5 perce kaptam meg az Asus Xonar DS-t.
  • gurubefree
    #74831
    ez 1.5V-os es en ezt hasznalom :

  • Borg
    #74830
    Én is vártam, több mint 2 hetet. Hitegettek végig, hogy holnap már meglesz... most két hét után, hát nem tudják mikorra várható, de vehetnék drágábban szarabb ramot ha akarok. Szal lemondtam.

    Viszont megjött a Samsung SSD-m :)
  • Inquisitor
    #74829
    Nem szeretem a nagy hűtőbordás ramokat, mert sok jó hűtő rálóg, és ne jöjjön nekem senki azzal, hogy akkor a külső foglalatokat használjuk. :)
    Vettem inkább ilyen 1.35V ramot, mert talán kevésbé forrófejű és "sima" hűtő platni van rajta.
  • gurubefree
    #74828
    Eppen a postasra varok ...



    2 x 4GB
  • gurubefree
    #74827
    Nekem anno a Geil Ultra ram-kal volt nem keves problemam. Ezt a seriat szinte egysoron nyomtak .... magasabb fesz.-en arultak ugyan azt a modeleket mint oc ram raadasul a gyari adatok sem fedtek a valosagot mert az 1066-os darabonkent elofordult hogy alul volt feszelve es eltert az idozites. ( lsd. 800 vs. 1066 DDR2 ) Az MSI lapomtol 20 evet oregedtem .... azota sem volt egy sem.
  • Inquisitor
    #74826
    Kingstonból a ramokról csak jó véleményeket tudok mondani, akkor szoktunk csak mást ajánlgatni helyette ha árában van jobb, de mostanában igen jó áraik vannak. :)
  • Inquisitor
    #74825
    Mondjuk az első szériás s1366 lapokkal Corsair és Geil vonalon is szívás volt DDR3-al, de azt a korai Biosokra tudom fogni. :)
    Láttál te már olyan hibát, hogy nem megy adott rammal se a Vista, se a Win2008? Ellenben XP vagy Linux vagy bármi meg igen? Kicseréltük "gagyi" Kingmaxra őket és voilá. Nem semmi égés volt, egy cég rendelt jó pár workstationt és ilyenen csúsztak majd' két hetet.
  • barmi
    #74824
    A geilt nem ismerem de ez pl szerintetek jó e :-) ? ::
    Link ==> http://www.ipon.hu/webshop/product/_kingston_8192mb_ddr3_1333mhz_cl9_kit_kvr1333d3n9k2_8g/164228
  • gurubefree
    #74823
    "Cons:Motherboard compatibility"

    Csak ennyi .
  • gurubefree
    #74822
    Az akkor volt ..... amit olvasni lehet a DDR3-as memoriakrol nem rossz. Nem a legjobb memoriak de problema mar nincs veluk.

    Amugy az esetek nagyreszeben mind lap fuggo .... Asus ; MSI mind kenyes a memoriakra. Persze egyszerubb a memoriara fogni :)
  • Inquisitor
    #74821
    Tri-cahnelt jelenleg csak az S1366 foglalatos lapok, illetve az i7 architektúrás Xeon lapok, pontosabban a processzorok tudnak.
  • Inquisitor
    #74820
    Mi anno boltban már a régi geil (DDR2) szériával is szoptunk. És nem csak mi, a nagyker annyi szívott velük, hogy nemes egyszerűséggel beszüntették a forgalmazását és gari cserébe teljesen másokat adtak helyette. De valahányszor leírom fórumban mindig nekem esik valaki, hogy "de nekem működik".
    Ez meg engem hidegen hagy, mert anno az Abittal is mindenki odáig volt, azt' boltokban meg raklap szám álltak a hibás IS7/IS7E meg az NForce2-es lapjaik ... mai napig nem hiszik el azt sem.