90029
  • Gubberx
    #75299
    Nekem a 11.9 van és sehol nem volt vibrálás csak talajba süllyedő emberek :D ez viszont ha jól olvastam server hiba és most javítják.
  • barmi
    #75298
    Melyiket érdemesebb használni BF3 alá? 11/10 hotfixet vagy 11/9 whql-t?
    Jelenleg a hotfixet használom de néhol a tereptárgyak, talaj villog, vibrál ...
  • Gubberx
    #75297
    Az aláírásomban lévő konfigon tékéletesen futott 1920x1080-as felbontás, minden high kivéve az árnyék ami mediumon volt, a vsync-et és az élsimítást kapcsoltam még ki. Ja és nem tettem fel hozzá a hiper szuper csoda béta drivert :D
  • [HUN]Crassus
    #75296
    bármibe lefogadom,hogy a lenyitható üzenetekre lesz a legtöbb klikk!:D
  • kifli
    #75295
    végülis elég sok forumon van ilyen, bár ahol van, ott egy köszönöm gomb, a minuszolást nem értem...

    max a trollkodo ovisoknak lesz hasznos.



  • Armagedown
    #75294
    nektek hogy fut a játék ?nálam 20 perc után uninstalt kapott , hatalmasat csalódtam benne , igaz a C2 után már kimutatta az EA a foga fehérjét
  • Solten
    #75293
    Igen, most atfutottam eletemben eloszor a "mi kell az sg-nek"-et, uristen ekkora marhasagot... :DDD Valami ertelmes dolgot nem akarnak fejleszteneni (pl. a forum mobil-verzio)?
  • [HUN]FaTaL
    #75292
    Nope, a nagyon leminuszolt emberek hszeit elrejti a rendszer és egy nyíllal tudod csak lenyitni.
  • Solten
    #75291
    Udv. Igen.

    Mas: mi a fene ez az idetlen plusz minusz gomb...? Statisztikai celokat szolgal? A nagy testver SG figyel teged...
  • Gubberx
    #75290
    megtaláltam :)
  • Gubberx
    #75289
    lol hol 4k? :D
  • arty
    #75288
    okok, sry, azt hittem a bf3ra mondod :))
  • kabel15
    #75287
    Sziasztok! Tegnap leszedtam a 11.10 es catalyst et. De azt mondják hogy csak béta versio szóval szeretnék tőle megszabadulni. Ha simán uninstalálom akkor fel fogom tudni tenni a 11.9 es catalyst et?
  • kifli
    #75286
    hogy tökéletes úgy, értem, hogy működik a kód origin-ben aktiválva.

    a honnan pedig megy pm-be :)
  • arty
    #75285
    hol?

    tökéletes = gondolom mint az eddigi battlefieldek. vagy a dice hirtelen valami csoda folytán megtanult programozni?
  • broman191
    #75284
    facepalm
  • Solten
    #75283
    A hibajavításokra gyúr az ősz első Catalystja

    "A vállalat mostantól egy detektáló alkalmazást kínál fel, mely ellenőrzi a felhasználó operációs rendszerét és hardverét, majd ahhoz engedélyezi a megfelelő driver letöltését. Az AMD ezt azért vezette be, mert korábban sok olyan hibáról érkezett panasz, melyet nem sikerült reprodukálni, de később kiderült, hogy lényegében a felhasználó töltötte le a rossz csomagot, melyben természetesen az adott operációs rendszerrel nem kompatibilis modulok nem, vagy nem jól települtek, így nyilvánvalóan hibásan működött a Catalyst."

    Na, mar ezt is muszaj "hulyebiztosra" csinalni a sok eszleny miatt (feltunoen sok nvidiarol-valto sirankozott a driverre - nem flame, csak eszrevetel).
  • kifli
    #75282
    már most lehet 4e-ért venni cd kulcsot, ami originbe aktiváva tökéletes :)
  • arty
    #75281
    beta a megjelent bf3 1.0 lesz

    v1.5 környékén érdemes megvenni (addigra általában 1500-2500 körül van a bf)
  • arty
    #75280
    érdekes, ahol az nvidia "segit", mindig 2x580 lesz a gépigény :DD

    (metro, crysis2)
  • Borg
    #75279
    Elmondták, hogy a beta már vagy egy hónapja készen van.




    Amúgy nekem vígan fut high/ultra beállításokkal, 1920x1200-ban. Közepes AA (ez nemtom mit jelent), 16xAF, és HBAO is ON.
    Nemtom hány fps, de bőven jó.
  • kifli
    #75278
    akkor már inkább vedd le a grafikát+fizikát xbox szintre, és lesz 3x annyi fps-ed mint egy boxon :D
  • Kongy
    #75277
    De itt van a nyakunkon a megjelenés könyörgöm!!!
  • Borg
    #75276
    Egy beta játékról beszélünk (inkább alphahoz közeli, mint véglegeshez), beta driverekkel.
  • Gubberx
    #75275
  • broman191
    #75274
    A kórájhétvilága jobb.
  • Solten
    #75273
    "Veszek egy xbox-ot"

    Tirexi is igy kezdte... :DDD Sorry, deja vu.
  • broman191
    #75272
    Senki sem beszélt csodáról, kivétel ha a arra gondolsz hogy a hardverek kihasználása a jelenlegi szinten csodásan sz4r.
  • XenHai
    #75271
    Lassan kezd kevés lenni a 4870x2 .
  • gurubefree
    #75270
    Ezzel az a gond hogy lehetne ezt maskeppen is csinalni ... csak "valamiert"
    ez nem igy van. Mindenki dontse el hogy miert .
  • broman191
    #75269
    "Date added: 2011-09-29 10:51:57" - Vissza a jövőbe :D
  • Borg
    #75268
    Nem értem mi ekkora csoda ebben. 3 évre terveznek a játékkal, még szép, hogy kell bele tartalék a jövő hardvereinek is.
    Senki nem mondta, hogy ultrán kell futtatni. Ott a medium, meg a high beállítás, mindenki talál magának jó FPS-el futót.
  • zzeN
    #75267
    AMD Catalyst 11.9 WHQL
  • broman191
    #75266
    Meglátjuk hogy a végleges verzióra, kiforrott driver-ekkel hogyan fognak ezek a számok kinézni...így kissé nevetséges. :D Ebben a formában elég sz4rul fut mindenen, 40 FPS egy GTX 580 alatt is, ráadásul szoros nVidia-s együttműködéssel...ha a végleges verzióra egy 580-nal hozni fogja a játék azokat a számokat mint most kettővel, akkor elfogadható lesz. :)
  • gurubefree
    #75265


    well done .... again .

    Veszek egy xbox-ot . A gepem megvasarolhato extrakkal az ebay-en
  • broman191
    #75264
    Kíváncsi vagyok hogy az a 4.5 GHz-en ketyegő proci mennyit tett bele ezekbe a számokba. Bár fúhádé', erősen játszik a vga limit. Jöhet hasonló procisban is. :)
  • Solten
    #75263
    Na egy 5870-el is mar eldocog... :D
  • broman191
    #75262
    Loál'. Ezek szerint mégsem a levegőbe beszéltek hogy 2 db GTX 580-nal már jól fog futni.
  • MerlinW
    #75261
    Talán elérném a 30fps-t..:) Hál'isten nem játszom ilyenekkel:)

    Egyébként nem értem mi ennek az értelme. Techdemo-t akarnak, vagy sok játékot eladni? Mert így...
  • Her Laca
    #75260