90029
  • arty
    #75339
    ekkorka tévéért ennyi pénz ://
  • tommygear
    #75338
    hali
    új driver telepítése előtt le kell törölni a régit? vagy mehet rá a régire az új?
  • gurubefree
    #75337
    Samsung UE27D5010



    Ez lesz az aldozat.
  • arty
    #75336
    (nem akarok belepofázni, de 32" alatt minden "tévé" elég kompromisszumos, sokszor ezek inkább csak ilyen tévé-monitor hibridek. még 32"-ben is kevés a minőségibb darab :/ NAGYON nézd meg a kiszemeltet vásárlás előtt!!)
  • Kongy
    #75335
    True, true.
  • gurubefree
    #75334
    a monitor is megy a geppel es veszek egy 27" tv-t.
  • arty
    #75333
    van hozzá tévéd?

    (vagy láttad már az xbox képét a fullhd monitorodon és megfelel?)

    picit hirtelennek tűnik nekem ez a választás... akkor is ha magam is többet játszok konzolon, mint pécén :)
  • benőmenő
    #75332
    60k-s vga-n szégyen is lenne, ha nem futna :P
  • broman191
    #75331
    Jó Ati-s HTPC-zést! :)))
  • Kongy
    #75330
    Na, én is kipróbáltam a BF3-at, és meglepett :) Reccenés mentesen fut High-on, és még az élsimítást is be mertem kapcsolni. :) Ezért már megérte a HD 6950. (főleg hogy láttam, hogy fut a régi HD 5770-nel, ami most egy másik gépben van xd)
  • [HUN]FaTaL
    #75329
    Képesek voltak kiadni egy drivert amiben ekkora bugok vannak? omg
  • gurubefree
    #75328
    HTPC a kovetkezo par honapban + es igen veszek melle egy xbox-ot :-)
  • MerlinW
    #75327
    Catalyst 11.9 Changes:

    Known issues under the Windows 7 operating system:
    The following section provides a summary of open issues that may be experienced under the Windows 7 operating system in the latest version of AMD Catalyst™. These include:
     The display may freeze after playing HD Videos over an extended period of time using Windows Media Center
     Random screen tearing may be observed while playing Portal 2
     Random screen corruption may be observed while playing Wolfenstein in multiplayer mode
     Random corruption may be experienced while playing Enemy Territory – Quake Wars
     Choppy playback may be experienced during playback of interlaced DVD content in full screen mode using PowerDVD 11
    Known Issues under the Windows Vista Operating System:
    The following section provides a summary of open issues that may be experienced under the Windows Vista operating system in the latest version of AMD Catalyst™. These include:
    · Windows Aero options may not be available after installing the driver.

    Fixes/New Features.

    New Features:
     Enables AMD HD 3D technology support on DisplayPort panels, such as the Samsung 750 and 950 series 3D displays

    Resolved Issues for the Windows 7 Operating System:
    This section provides information on resolved known issues in this release of the AMD Catalyst™ 11.9 software suite for Windows 7. These include:
     STALKER – Call of Pripyat no longer hangs randomly when launching a new game or opening a previously saved game.
     Scaling options are now correctly displayed when connecting a Digital monitor to the Display port on some video cards.
     The following games no longer experience random hangs during game loading :
    ◦Call of Duty – Black Ops
    ◦F1 2010
    ◦Dungeon Siege 3
    The following games no longer hang intermittently during gameplay:
    ◦Battlefield - Bad Company 2
    ◦Borderlands
    ◦Dead Rising 2
    The following games no longer hangs while running the benchmark :
    ◦Serious Sam 2
    ◦Resident Evil 5
    ◦HAWX 2
    HAWX 2 no longer displays random flashing black pixels
    Flashing pixel corruption is no longer experienced while playing F1 2010 and Dirt 2
    The Windows Event Log no longer reports unwanted Distributed DCOM errors.
    Negative Crossfire Scaling is no longer occasionally observed while playing EarthSim 2, Battle – Bad Company 2 , Metro and HAWX
    Video corruption is no longer observed while playing full screen HD WMV format files using PowerDVD with Windows Aero Mode turned off.
    Blank video playback is no longer observed when hardware accelerations is enabled in VLC 1.1.10
    Dawn of War II – Retribution no longer exhibits a black screen when alt-tabbing in and out of the game
    Random display corruption is no longer observed when playing WMV format files using Windows Media Player
    City of Heroes no longer experiences stuttering after excessive use if in-game Anti-Aliasing slider.

    Resolved Issues for the Windows Vista Operating System:
    This section provides information on resolved known issues in this release of the AMD Catalyst™ 11.9 software suite for Windows Vista. These include:
    The screen no longer goes black on when the Aero Desktop is enabled on some Radeon products.
    Lost Planet 2 no longer randomly crashes when running the benchmark.

    Resolved Issues for the Windows XP Operating System:
    This section provides information on resolved known issues in this release of the AMD Catalyst™ 11.9 software suite for Windows XP. These include:
    Enemy Territory – Quake Wars no longer displays random screen corruption
    Cyberlink PowerDVD no longer hangs when attempting to play a BluRay disc.
  • adam46
    #75326
    Köszönöm, én is ezt tettem :)
  • broman191
    #75325
    Off/ Tényleg áttérsz xbox-ra? Vagy új pc - esetleg kórájhét' valami jobb hüttővel'? /Off
  • gurubefree
    #75324
    kikapcsolod ez a funkciot.
  • adam46
    #75323
    És másik gond, hogy kipróbáltam a 11.7 es 11.8 as 11.9 es drivert is, és mindnél az jelentkezik, hogy miután elmegyek 5 percre a géptől kikapcsolja automatikusan a monitort majd ha visszajövök nem tér magához csak ha újraindítom. Ezzel mit lehet tenni?
  • gurubefree
    #75322
    mar csak egy van.

    Off: ha a kedves forumozo tarsak kozul valaki ingerenciat erez a szamitogepem megvasarlasara akkor kozolje. reszletek privat. Off
  • kifli
    #75321
    szerintem máááá csak 1 van neki :)
  • MR ME
    #75320
    megvan még a 3 monitorod? egy videót majd dobhatnál nálad h fut így :D
  • broman191
    #75319
    Nálam is ilyen gyakorlatilag (mióta a kari megvan), nincs félnivalód. :)
  • Madmano
    #75318
    Sőt.Azt sem mondhatom,mindig csinálja.Ha az lenne,amit mondasz,mindig csinálná.De ez nem.Van olyan is,hogy szépen csendben indul,mint szokott.Nem lehet kiszámolni,mikor,hogy.
  • Madmano
    #75317
    Tuti,hogy most kezdte.(Ahogy írtam,olyan 3-4 hete.)Pont azért tűnt fel,mert előtte nem csinált ilyet....
  • broman191
    #75316
    Megváltozhatott a BIOS beállítás, merülő alaplapi gombelem esetleg, biztos hogy csak most kezdte? Mert ez alapbeállításos téma, lehet csinálta eddig is csak most tűnt fel. :)
  • Madmano
    #75315
    Ok,köszi a választ.De akkor eddig miért nem csinálta?Lassan másfél éve megvan a kártya.
  • gurubefree
    #75314
    Most toltom lefele ..... talan meglesz holnap reggelre Nagyon kivancsi vagyok ra.
  • broman191
    #75313
    Semmi baja nincs, nehogy eladd. :D Ez csak amolyan indítási gyorsteszt, a bios-ban általában kikapcsolható, de nincs okod rá hogy kikapcsold. :)
  • Madmano
    #75312
    Akkor itt is:az a gondom,hogy az 5850-es általában....Ez így nem jó.Mindig szépen csendben szokott indulni.Ezt úgy értem,hogy amikor megnyomom a bekapcs gombot,nem pörgeti fel a ventijét.Viszont kb. 2-3hete elkezdte azt csinálni,hogy abban a pillanatban,mikor benyomom a gombot,felpörgeti.Nem olyan állatmódon,de jól hallhatóan.Ez is változó.Van,hogy éppen csak egy picit,van hogy jobban.Abban viszont megegyeznek az esetek,hogy talán egy másodpercig tart ez a jelenség.Nem tudom,miért csinálja.Csak ha tiszta rendszerindítás van.Tehát újraindításnál nem csinálja.Olyan is van,hogy nem csinálja és szépen csöndben indul.Bár mostanában,99%-ban pörgeti valamennyire induláskor a ventijét,ahogy írtam.Everest szerint nem melegebb a kártya a szokásosnál.Nem volt fagyásom,kék halálom.Nincsenek memóriahibára utaló jelek sem.A kártya tiszta.Megnéztük másik táppal is,azzal is csinálja.Azon filóztam,nem-e kéne eladnom,amíg lehet......Szerintetek mi okozhatja ezt?
  • MR ME
    #75311
    annyi baj legyen...ezért akkor sem fogok új kártyát venni mert felesleges...
  • barmi
    #75310
    ha eddig ultrán voltál akkor eddig is high-on játszottál mivel a dice
    szerint még nincs benne az ultra a bétában (vagyis a beállításoknál
    benne van de a high cuccokat használja ... tehát mediumra kell majd visszavenned elvileg
  • Nightt
    #75309
    Igen!
  • adam46
    #75308
    Sziasztok!

    Van nekem egy asus 4870 es kártyám és ahogy néztem már a legújabb driverek csak a 5xxx és a 6xxx es kártyákat támogatják. Ettől függetlenül a 4xxx szériával is lehet használni?
  • MR ME
    #75307
    ja hát én alapból 32esen voltam, metrós pályán amikor a metrónál volt a harc simán volt 40 fps körűl, szal nincs itt gond, másik pálya az 64 emberes és geci nagy, nem csodálkozom h 20 fps körűl vánszorgott a dolog :)

    am leveszem majd high-ra és nem lesz para, én ezért új vga-t tuti nem veszek, grafikája úgyis szép lesz valszeg
  • barmi
    #75306
    na én is lecserétem ezt a 11/10-es hotfixet a 11/9-es whql-re és valóban nem olyan labilis mint a hotfix! Az fps cseppet csökkent de a kép sokkal stabilabb és én talajba süppedést sem tapasztaltam (még)
  • kifli
    #75305
    valami nálad nem lesz rendbe,
    most felmentem egy szerverre 32/32 volt a létszám, azért ott már kevesebb fps volt nekem. 20-25-re esett a korábbi 25-30 fps-hez képest, ahol csak 15-en voltunk.

  • MR ME
    #75304
    még jó h simán futott nálad olyan géppel :D
    nekem ilyen 25-30 fps volt metró pályán, másikon már azért be be szaggatott ultrán a dolog 5850 és [email protected] mellett...kell alá vas azért sajnos, de megéri, nem éppen az az eszetlen lövölde lesz mint ahogy te írod, másik pályán már ezer tank és repülő és geci nagy terület áll rendelkezésedre, nekem tuti megvevős :)
  • MerlinW
    #75303
    Oké, oké, abszolút szubjektív a véleményem, mert világ életemben távol álltak tőlem ezek a háborús cuccok. COD1, MOH1 és BF1 óta nem játszottam egyikkel sem, mert nem érdekelnek. Ezt is csak technikai kíváncsiságból próbáltam ki, már le is lett sikálva a gépről:) Szóval a véleményem itt irreleváns:)
  • kifli
    #75302
    a vicc az, hogy ultrán nálam is 25-30 körül mozog az fps, pedig 5770 már nem egy jó kártya. Mondjuk az látszik, hogy sok textura még nem a végleges.

    Egyébként nem lesz az x+1 lövölde, ha majd kipróbálod azokat a pályákat, ahol tankok repülők, helikopterek vannak :)
  • MerlinW
    #75301
    Kíváncsiságból kipróbáltam a BF3-mat, tükörsimán futott nálam max beállítások mellett (már amit a beta engedett) 1080p-ben. Nem lesz gond a gyengébb masinákkal sem. Egyébként szép, de semmi extra. Még egy eszetlen nélküli háborús játék, yay.
  • benőmenő
    #75300
    Kiváncsi, vagyok, hogy tesztelték, mert van, hogy "beragadnak" a beállítások és akkor amikor az options-ban minden low-on van 20fps-em van, később meg megnéztem később milyen lehet high-on, akkor meg 40-60 fps. Eddig még rosszabb technikailag, mint a BC2, pedig az is elég szar volt (és még a mai napig is).