90029
  • Kongy
    #75420


    Engem a textúratöltögetés b.sz fel, rohadtul idegesítő. Amúgy a játék tűrhetően fut, de futhatna jobban is...
  • Gubberx
    #75419
    Én tegnap kipróbáltam de nem hogy használt volna sokkal rosszabb lett.. Aztán egy kínszenvedés volt lepucolni. Várj szerintem rendes verzióra meg patch-re a rage-hez :D
  • Kongy
    #75418
    Nem tudjátok véletlenül, hogy a Rage Performance Driver egy teljes értékű driver-e? Vagyis előbb töröljem a mostani Catalystot és aztán toljam csak fel a Rage-eset?
  • tobias88
    #75417
    Presetekre gondolsz?
  • tobias88
    #75416
    Pes közben a proci 25%ot használ a 4 magos prociból...
  • MerlinW
    #75415
    Catalyst profilokkal.
  • MerlinW
    #75414
    Sehogy. Egyszerűen a PES-nek 30%-ra van szüksége, BF3-nak pedig 100% felett, ergo proci limited van.
  • tobias88
    #75413
    A másik meg, hogy Battlefield 3ban 99%ban használja a vga-t a játék, míg Pro Evolution Soccer 2012ben csak 30%ot és ha felteszem külön programmal extra beállításokra, akkor elkezd picit akadozni de 35%nál feljebb nem megy! Hogy tudnám elérni hogy kihasználja teljesen?
  • tobias88
    #75412
    Valaki meg tudja mondani, hogy az új Catalystban hogy tudom az egyes játékokhoz külön külön megmondani, hogy mennyi AA-t használjon?
  • licskin
    #75411
    Megvolt a próba, de nem járt sikerrel.
  • macleody
    #75410
    Monitor csatlakozóját dugd át a kártya másik kimenetére, nem biztos de egy próbát megér.
  • licskin
    #75409
    Felraktam a friss NET Framework-ot. Ezután már a 11-8-as drivernél is az a hibaüzenet jött, hogy "a felhasználónak a Rendszergazda csoportba kell tartoznia". A 11-9-esnél ugyanez.
    Tettem egy próbát a 11-7-essel, ekkor látszólag minden oké, de aztán monitor-elsötétedés, mint tegnap este a 11-8-asnál.
  • Solten
    #75408
    Udv, telepitsd a friss .Net frameworkot a driver elott (banner, jobb legorduloben van a link).
  • licskin
    #75407
    Kiegészítés:
    Az előző hsz-ben leírt problémám a legfrissebb, 11-9-es drivernél jött elő.
    Azóta tettem egy kísérletet a 11-8-assal. Ezzel minden sikeresen feltelepült hibaüzenet nélkül a naplófájl tanulsága szerint, de mégsem jó.
    A telepítés után elsötétült a monitor. Újraindításokat csináltam, de a Windows logó után újra és újra elsötétült.
    Egyébként XP SP3-at használok.
  • licskin
    #75406
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni:
    Ati Radeon HD 4850 kártyám van, driverfrissítést próbáltam feltenni.
    Először letakarítottam a régi drivert, majd nekiestem az új telepítésének.
    Látszólag minden szépen felment, de a telepítő a végén jelezte, hogy hiba történt.
    Belenéztem a naplófájlba, egy kivétellel minden összetevő telepítése "Sikeres". A videokártya-illesztőprogram telepítése azonban "Sikertelen"!

    Hibaüzenet
    Illesztőprogram telepítés: a felhasználónak a Rendszergazda csoportba kell tartoznia

    A gépet tökegyedül használom, csak egy felhasználói fiók van, nincs semmilyen korlátozás beállítva.
    Hogyan lehetne elhárítani ezt a problémát?
  • macleody
    #75405
    Csak egy intim betét mert besza-behu ha meglátod :)
  • Gubberx
    #75404
    Elsőre azt hittem valami valami alsógatyát adnak mellé :D
  • Kongy
    #75403
    Szép, DCII-es Asusra emlékeztet :)
  • Solten
    #75402
    PowerColor Radeon HD 6970 Devil 13 Edison

  • Ari18
    #75401
    Nesze neked a csodálatos nvidiádal ilyen szépen megy...
  • Gubberx
    #75400
    köszönjük azt értelmes hozzászólást...
  • Solten
    #75398
    A HIS újabb Radeonhoz használja a valódi IceQ hűtést

  • MerlinW
    #75397
    BF3-hoz másik driver való. Ez ugyanaz mint a BF3-as, csak Rage-re optimalizálva. A teljes pakk 11.10-es a hónap végén jön csak, a Rage3D oldal szerint. Nekem 11.9-el teljesen jól futott a BF3.
  • barmi
    #75396
    valaki próbálta már ezt a Rage drivert BF3 béta alatt? stabilan megy vele a béta ?
    (az előző 11/10-es hotfix nálam nem vált be. igaz, hogy több volt vele az FPS-em de nagyon instabil volt tőle a BF3 béta)
  • MerlinW
    #75395
    Catalyst 11.10 Preview2/hotfix for Rage

    Csak HD5 és 6-os kártyákhoz.

    11.9 CAP1
  • totti10
    #75394
    köszii
  • Kongy
    #75393
  • Gubberx
    #75392
    Na tolmácsoltam a problémádat a mesternek facebookon :D
  • Kongy
    #75391
    Ha-ha-ha... :D Most nem poénból kérdeztem, épp a L4D2 mesterével akarok játszani :D
  • piamania
    #75390
    Hello!
    Valaki válaszolna nekem erre?Köszi
  • Gubberx
    #75389
    Kérdezd a left4dead 2 mesterét hátha ő tudja, remélem sejted kire gondolok :D:D:D:D
  • BIZ0906
    #75388
    Ettől újabb úgy sincs és legalább nem hagy ki semmit.
  • Solten
    #75387
    Van az 20% is, csak ket ev kell hozza...
  • gurubefree
    #75386
    Lehet megkoveztek de 6 honap alatt ilyen szintu valtozas igen karcsu es akkor nagyon moderalom magam mert lehetne kulonb jelzokkel is illetni.

    Szerk# annyit meg hogy ennyi elteres adodhat a meresbol is ami akar azt is jelenheti hogy az eg adta vilagon semmi kulonbseg
  • Solten
    #75385
    grafikus meghajtók fejlődése

  • Solten
    #75384
    Jezus... :)
  • kifli
    #75383
    web installer nem egyszerűbb? az tuti a legfrisebbet szedi le :)

    EZ

  • Kongy
    #75382
    Emberek! Az miért van hogy egyik napról a másikra a Steam Left 4 Dead 2 indításakor kiírja, hogy nem ismeri fel a vga-mat, és aztán az intro után kidob a játékból??
  • Inquisitor
    #75381
    Ööö, próbáltad legutolsó DirectX frissítést feltenni? Régen fél évente, mostanában havonta jön ki új DirectX. ja és ne kövesd el a hibát, hogy DirectX9-re keresel, mert magát a frissítést évek óta nem úgy hívják ...

    Driverből meg AMD olaláról szedj le frisset, ha hallgatsz az alant panaszkodókra, akkor a 11.8-at, mert a 11.9-es kissé hibás. Ha volt előtte bent régebbi radeon vagy geforce, akkor egy drive sweeper ajánlott az egész telepítés móka előtt. Ezt a Guru3D oldaláról lehet leszedni.

    Ja nem tévedtem. Innen lehet leszedni, mer' összeveszett a Guru3D-vel az alkotója: http://phyxion.net/item/driver-sweeper.html
  • BIZ0906
    #75380
    DirectX End-User Runtimes (June 2010)