90029
  • Kongy
    #75460
    Idle 80? :O Az szép! Nekem 60... azért az se kevés :P
  • Blum
    #75459
    Nem merem...idleben 80 fok ez a szar,nem akarom megsütni,mert akkor aztán szophatok megint. :D
  • Kongy
    #75458
    Szerintem a Rage-et még TALÁN bevállalhatod :) Elvileg régi rendszereken is fut valahogy :D
  • Blum
    #75457
    Tudom,de sajnos ez van. Elment a pénz másra,ennek is örültem. Sajnálom,hogy nem tudom kipróbálni majd a BF3-at,meg a Rage-t,de most nem jutott rá.

    [Svájci frank minket is beszopatott egy kicsit]
  • Kongy
    #75456
    Ezt nem mondod komolyan... azzal a kártyával manapság még passziánszozni se tudsz. Mondjuk HD 3850-nel se. :D Nekem 2 éve volt HD 4670-em, és az is kevés volt már akkor is, hát még ma. :D
  • Solten
    #75455
    SLI. Es tirexie volt.
  • Blum
    #75454
    Egy kicsit gyengébb...:DD

    Nem jutott már pénz erős kártyára,ezért haveromtól szereztem egy atombrutál,kőkemény másfél éves és közel másfél kilós...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    GIGABYTE 8600 GTS Silent Cell 3-at


    Igen-igen..tudom...no de majd tavasszal. :)

    [Kár volt eladnom a 3850-et..keresztbe lenyelte ezt a fostalicskát]
  • kifli
    #75453
    na nyögd ki, hogy gtx580 :DD
  • kifli
    #75452
    Azért mondta, hogy semmi köze az ati-hoz, mert ugyanaddig tart egy ati kártyát garanciáztatni, mint egy nvidia vagy akármi más számtech cuccot. Bolttól függ, a 30 nap  amax, otverheted az asztalt, hogy akkor adják vissza a teljes vételárat.
  • Solten
    #75451
  • Blum
    #75450
    :DDD
  • gurubefree
    #75449
    akkor legalabb lesz kivel beszelgetnem
  • Blum
    #75448
    Jaj,ha már itt járok...Solten,légyszi távolítsd el a logómat. 6870 vásárlása nem jött össze,helyette ződet' vettem,de nem mondom meg mit,mert meglincseltek :DDD
  • Blum
    #75447
    Értelmesen válaszolt ő,te nem értetted,hogy mit mond. Ha az nvidia kártyád ment volna tönkre,arra is ugyanúgy a 30 nap vonatkozik,akárcsak egy turmixgépre vagy bármi más kacatra. Törvény írja ezt elő,nem az adott termék gyártója.
  • Kongy
    #75446
    "3,14csába" ezen még most is röhögök :D:D:D:D (Y) Igazi geek beszólás xd
  • ronso
    #75445
    az most részletkérdés ki adja a chipet,atinak hivják és ennyi,szoval 30 nap király.tudsz te értelmesen is válaszolni elsöre ez jobb lett volna.köszi a választ.
  • Zoli007
    #75444
    Csigavér! Nem küldtelek el a 3,14csába, de ha így folytatod... Az, hogy elszállt a kártyád, sajnálatos dolog, megesik, de az ati csak a chipet adja bele, szóval reklamálj a kártya gyártójánál. Az, meg hogy meddig tart kigariztatni, törvényileg adott, ha jól tudom max. 30 nap.
  • ronso
    #75443
    Ja ez nem egy fórum? rosszul tudom? és nem ati kártyárol van szó?
  • Zunex
    #75442
    Sziasztok!

    Valaki tudna tanácsokat adni Radeon bios editorhoz? Hogy lehet egy kicsit többet kicsikarni a kártyámból? (ASUS EAH 5770)Valami tweakre gondoltam az OC mellett.

    Gideon Wieth:
    Nekem a driver sweeper segített ezen. Leszedettem vele mindent ami ATI és újra raktam.
  • Gideon Wieth
    #75441
    Sziasztok!

    Segítsetek kérlek, a drivert sikerült manuálisan felraknom, de a control centert egyáltalán nem, és így 1920*1080as felbontásban túl log az asztalom a képernyő szélén :S
  • Zoli007
    #75440
    Semmi köze az Atihoz.
  • ronso
    #75439
    sziasztok
    Vitt vissza már valaki Ati kártyát garanciába? mennyi idö mire kicserélik? komoly 2 hónapot birt a 2 gigás kártya 80 ezerért...
  • Pares
    #75438
    Új driver, most jött ki, többek közt a Rage-hez.
  • MerlinW
    #75437
    11.10 október végén jön, de addig lesz 1-2 hotfix az aktuális cuccokhoz.
  • Daell Drow
    #75436
    Be akartam irni hogy mikor jon a 11.10 mert nagyon frisithetnekem van az uj jatekok miatt, erre most nezem csak 11.7 van fent egesz nyar ota.

    Amugy en is kerhetek a nevem melle radeon logot? (ASUS HD 6870)
  • Gideon Wieth
    #75435
    Közbe visszaolvastam, nekem is a netframeworkös megoldás kell akkor ezek szerint ugye ?: )
  • Gideon Wieth
    #75434
    Sziasztok!

    Egy Sapphire Radeon 4890 vapor-xes kártyám van és egy Win7 van a gépemen. Eddig semmi problémám nem volt, sem driverrel sem semmi mással, most viszont a Rage miatt gondoltam frissítek egyet a driver-en. Na most az a problémám, hogy lefut a telepítő, a végén viszont kiírja, hogy Üzeneteket adott a gép vagy mi és egy sárga kérdőjel... Megnézem, és ebből kiderül, hogy SE A DRIVERT se a CATALYST programot nem tette fel a program. Miért lehet ez ? van valakinek ötlete?

    Több verziót is megpróbáltam, és mindig ugyanez jön ki... driver és catalyst nuku :S :(
  • gurubefree
    #75433
    egy kicsit elbizonytalanodtam. Talatam ugyan annyiert ( veletlenul ) A4-3300-at 6650-el ugyan csak 1GB GDDR3. A masik i5 460M + 5650. Problema nelkul le tudom mondani csak egy e-mailt kell kuldeni.
  • arty
    #75432
    5650 milyen amugy? ddr3? ddr5? órajelek?
    játékot visz?
  • Solten
    #75431
    WTF? :O :) Oke cimbi.
  • gurubefree
    #75430
    most ez a divat :-) viccet felre teve egy Ethos 5943G + xbox fog boldogitani kov. ev juniusig amikor epitek egy uj gepet.
  • Kongy
    #75429
    Maga megőrült?? HD6970-->HD5650?? :O
  • gurubefree
    #75428
    Solten fonok ..... kernem cserelni a logomat HD5650-re. koszonet
  • arty
    #75427
    hülyehp :)

    gyártoknál sokáig tart a teszt, ahoz képest ez nem is olyan régi! nekem anno a dellemhez az nvidia driver 2 évig nem frissült.... :/
  • Pares
    #75426
    Az a fura, hogy a legfrissebb driver telepítője is azt írja, hogy a legfrissebb driver már fent van... nem értem, na mindegy...
  • Pares
    #75425
    Ja, és persze amit az amd oldaláról szeretnék telepíteni, azt abszolút nem telepíti föl...
  • Pares
    #75424
    Köszi, de ezt nem értem. Elméletileg szeptember 16.-ai dátummal van ellátva a driver a hivatalos hp oldalon, erre fő még ez is ilyen öreg, vagy csak nekem nem frissítette rendesen? Mert eléggé nehéz volt működésre bírni, vagy 3-4x letöröltem, és az egészet újból feltettem. De nagyon problémás az egész... Nem tudom, hogy most tényleg az-e van fent, amit fel akartam telepíteni...
  • MerlinW
    #75423
    11.5
  • Pares
    #75422
    Ez alapján a kép alapján légyszi valaki meg tudja mondani a videókártya driverem verziószámát? Mert annak, amit a winfos mond, hogy a legfrissebb, nem hiszek...

  • MerlinW
    #75421
    Nem WHQL driver ha arra gondolsz, csak egy 11.10 preview, azaz 11.9 + Rage biszbaszok:)