90029
  • arty
    #75500
    ez nekem fura/új :)

    hogyan/mivel van összekötve az amd-hdmi? és az xfi?
    általában a DAC szokott vérgyenge lenni a filléres realtekeken, de az itt ugye nincs...
  • pointer4
    #75499
    Jobb klikk, tiltott eszközök mutatása után sem ugrik fel ?
    Próbáld esetleg közvetlenül a tv-be dugott hdmi-n, mert kezdek kifogyni az ötletekből! :)
  • repvez
    #75498
    feltettem az ATI hdmi drivert, de az eszközkezelöbe megjelenik és a driverban is mint uj digitális csatlakozás de a linkelt menüben már nem igy nem tudom kiválasztani mint lejátszó eszközt
  • pointer4
    #75497
    Akkor jó, akkor az alul említett módszer megfelelő.

    Viszont azt le kell mondanom, hogy én vegyesen használom az X-fi meg 5870-es hangját felváltva. Hát ég és föl a hangminőség a kettő között, kritikán aluli a vga-ba épített. Sztereó tér kapcsán, játékok alatt a leg szembetűnőbb.
  • arty
    #75496
    volt, 4850 már kiad 7.1 pcm hangot a hdmin (dvi-on pedig amd-s átalakitoval)
  • pointer4
    #75495
    De mi köze az alaplapon lévő hangkártyának a vga hdmi kimenetéhez? Semmi, a videókártyában is kell lennie ilyen támogatásnak (hangkártyának), 4850-ben volt már ?
    Ha volt, akkor azt az audió eszközt kell kiválasztani a hang beállításoknál a windowsban. Kell látnod egy másik eszközt valahogy így:


    És állítás után, ne felejtsd el újraindítani a lejátszó programot, ha épp futott volna.
  • repvez
    #75494
    Szeretném megtudni, hogy hogyan tudnék hangot átvinni a VGA-ból lehetöleg 5.1-es minöségben? Egy Sapphir 4850-es VGA .A HDMI kábel a VGA-bol a házimozi erösitöbe megy onnan szintén HDMI-n megy tovább a TV-be , kép van hang nincs.
    Egy ASROCK 970 extrém 4-es lapon lévö 7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC892 Audio Codec), Supports THX TruStudio™ hangchip van rajt.
  • Gubberx
    #75493
    Nem tudok angolul mert világ életemben németes voltam.. Viccet félre téve a mester írja így és tőle tanuljuk :)
  • MerlinW
    #75492
    Direkt írod rosszul az enough-t?:)
  • Gubberx
    #75491
    Ha te lennél Tirexi akkor tudnád hogy egy 5770-es kari sem enought :D
  • kifli
    #75490
    ezé kell belőle 3 vagy 4 cf-be :D

    Amúgymeg mit kötözködöl? Én vagyok tirexi, úgyhogy csak jobban tudom...
  • Kreeder44
    #75489
    Sziasztok, remélem tud valaki segíteni!

    a Star Wars FU val játszottam kidobott asztalra és azóta nem tudom a használni az 1680*1050 es felbontást csak az 1440*900 at ami elég kiábrándító. letöröltem majd feltettem újra a HD6770 es divert de mint szarnak a pofon. BenQ 22" G2200w monitorom van ahoz drivert végképp nem találtam csak ilyen béna driver kereső progikhoz vezet h azt töltsem le. bármilyen alkalmazást elindítok ami ugye 1680*1050-ben volt mert eddig azon futott mind el van csúszva ahogy az asztal is. Ha van valakinek valami örlete légyszi írjon mit hol állítsak be. Előre is mindent köszönök
  • Gubberx
    #75488
    the HD6670 is not enought for FullHD gameplay recording...
  • Solten
    #75487
    Passziv Quad-Crossfire...
  • kifli
    #75486
    htpc-be vele :D

    Tirexi már építi a 3 kártyás htpc-jét ilyenekből, csak hogy enought legyen a fullhd gémplélyhez
  • Solten
    #75485
    Passzív Zalman hűtést pattintott a HIS a Radeon HD 6670 iSilence4-re

  • arty
    #75484
    11k jó ár, de nyáron pokoli melege lesz a kártyának :)
  • Gubberx
    #75483
    Szerintem aszerint dönts melyikre adnak több garit :)
  • Kongy
    #75482
    Mind az szerintem, lényegbeli különbség nincs köztük.

    Nekem eddig volt Sapphire, Gigabyte, HIS, és most ASUS (de nem HD6870 természetesen :D).

    Ezek közül egyedül a Sapphire-rel volt problémám.
  • Tatyla
    #75481
    6870-esben melyik márkát ajánljátok,melyik a megbízható?
  • Kongy
    #75480
    hát sztem akkor megvan egy bizonyos hőfoka, de azt stabilan tartja :D Amúgy GPU-Z-vel néztem, nem tudom mennyire pontos.
  • Blum
    #75479
    Az idle kicsit magasnak tűnik,de a terhelés alatti 70 fok az szvsz kifejezetten jó.
  • Kongy
    #75478
    HD 6950-nél DCII hűtéssel szerintetek normális az idle 60°C és a terheléses 70°C?
  • Gubberx
    #75477
    Az ár jó érte de azzal a hűtéssel ami rajta van iszonyat hőfokot fog elérni és baromi hangos lesz. Én anno gfx chilla-t tettem a 4850-re és lett egy hűvös hangtalan kártyám :)
  • kifli
    #75476
    szuerintem egy ilyen szinten melegedő kártyán, az a kis venti megy mint az állat :S
  • pointer4
    #75475
    Sziasztok,

    ez a kártya, jelent valami extra veszély forrást ?
    Gondolok itt... hangos, gagyi a hűtése, gyakori hibája van.
    Gyorsan kellene valami, ilyen árkategóriában, hasonló teljesítménnyel.
  • kifli
    #75474
    ha szereted magad szopatni, akkor persze, megéri felpakolni :D
  • janihunk
    #75473
    Ezt értem de jó pár béta verziót raktam már fel is ilyen hibák nem voltak.
  • kifli
    #75472
    a rendes kiadás előtti drivereket felpakolni nem érdemes. Mindenki felteszi, és csak szopik velük, nemvéletlen nem véglegesek még.

    Aztán mindenhol azt olvasni, hogy szar az ati driver...
  • janihunk
    #75471
    Hát igen és csak a BF3 nál. Érdekes hogy pont ehhez a játékhoz csinálták és csak azzal nem müxik:D
  • barmi
    #75470
    Ezt én is tapasztaltam :D A WHQL driverrel sokkal stabilabb viszont a hotfix-el több az fps magas felbontáson is csak sajnos van olyan, hogy 3 percenként megdöglik tőle a játék ... Bárki is csinálta naon ügyes volt ... :S
  • janihunk
    #75469
    De mert ha a 11.8 van fent akkor akár 2 óra játék alatt se omlik össze. 11.10 már néha elég ha 1-2 percet játszom. Csak a 11.10 meg több az fps.
  • Kongy
    #75468
    Nem biztos, hogy a driver okozza.
  • janihunk
    #75467
    Szerintetek ki fogják adni 28. előtt a normális 11.10 drivert? Mert az okt 6 dátumos is kékhalálozik.
  • kifli
    #75466
    kaptam már vissza vételárat. (4850-em teljes vételárát ipon-tól, amiböl 5770-et tudtam venni...)
    Azt basszák át akit át lehet, törvényben leírt dolgokat őksem tudnak megváltoztatni.
  • ronso
    #75465
    Na arra várjon bárki magyarországon,hogy visszaadják a vételárat :) inkább ráfogják,hogy a te hibádból ment tönkre és nem kapsz ló...t se...vegyél ujjat.
  • arty
    #75464
    win7?

    net framework install/reinstall volt?
  • gurubefree
    #75463
    wazze SZAGULDOK !!!!
  • gregtom6
    #75462
    Hy all!
    Sapphire HD4670-em van, és egy jó ideje nem láttam a Catalyst control centert. Letörlöm akármelyik AMD drivert, újraindítom a gépet, felteszem, és ugyanúgy nem jön be.
    Help pls!

    Újratenni nem akarom a win-t.
  • Blum
    #75461
    De ez a fos ez passzív.
    Meg azért a 6950-ben van kraft.