90029
  • Solten
    #76340
    En a hutes zajossaga miatt nem nyavajgok, amellett hogy ~25%-al gyorsabb az 580-nal, huvosebb es kevesebbet fogyaszt nala.
  • Blum
    #76339
    Ha most a referencia hűtésen lenne egy (vagy 3) 9,2-es venti meg foglalna 3 slotot és ettől 5 fokkal hűvösebb lenne,akkor elégedett lennél?

    Az ég világon semmi gond nincs ezzel a hűtővel. Majd a többi gyártó rátaknyolja a saját megoldásait és lehet venni azt.
  • Borg
    #76338
    Na, hát akkor az 580-as 7 helyett 8fps-el lehagyása helyett erre is koncentrálhattak volna egy kicsit :) Ideje lenne nem csak transzisztorokat passzírozni bele, hanem a hűtés terén is előrelépni.
  • Solten
    #76337
    A 6970-hez kepest 1670 milliarddal tobb tranzisztort tartalmaz a GPU. A hutes meg vapor chamberes. A referencia 6970 es GTX 580 kemeny 5 dbA-val halkabb nala.
  • Borg
    #76336
    Az előző referencia hűtésekhez. Mondjuk az nvidia-éhoz, ami már nem vészes, de még mindig nem halk.
  • Solten
    #76335
    Mihez kepest halkabbra?
  • V43 1105
    #76334




  • broman191
    #76333
    A referencia és a club3d ugyanaz. Mellesleg Te a Club3D-vel kapcsolatban reagáltad hogy reméled megcsinálják jobbra.
  • Borg
    #76332
    Szarom le a club3d-t bazmeg, a referencia hűtőről beszéltem, ha még mindig nem esett volna le.


    Szal akármit is szedsz, vegyél be még :D
  • broman191
    #76331
    Az újonnan reflektorfénybe állított vezérlő az Advanced Micro Devices frissen beharangozott Radeon HD 7970-es modelljére épül, az üzletek kínálatában pedig Club 3D Radeon HD 7970 típusjelzéssel fog felbukkanni. Az újdonság felépítése megegyezik az AMD referencia modellével, és a hűtéséről is az AMD alapváltozatnál már megismert, dupla kártyahelyet elfoglaló hőkamrás hűtőrendszer gondoskodik."

    "mire fel volt egy oldal neki a pr bullshitben, hogy új lamella dizájn stb" - Még a hivatalos oldalukon sincs kint a HD7970-ük, főleg azt nem írják sehol hogy bármi áttervezett lenne, sőt ellenkezőleg.

  • Borg
    #76330
    Ami egy referencia kártya...
  • broman191
    #76329
    Mivel te beszéltél a Club3D kariról...
  • Borg
    #76328
    És ezt most miért nekem írod?
  • broman191
    #76327
    Persze, referencia kari és rá a logó - az a legnagyobb változtatás. :D Ennyi idő alatt nem hiszem hogy bármit is megváltoztattak volna a burkolat alatt...ilyen hamar csak ref karik jönnek.
  • KaBuTo666
    #76326
    Hát hogyne, majd 4x 7970 vga fog menni a gépházamban mi? Hát hogyne, már csak a 4x vga-ra vanpénzem.
  • Borg
    #76325
    Nem szándékoztak? Akkor vajon mire fel volt egy oldal neki a pr bullshitben, hogy új lamella dizájn stb...
  • broman191
    #76324
    Mivel nem is szándékoztak megcsinálni, majd esetleg később, most igyekeznek kiadni úgy ahogy van. :)
  • Borg
    #76323
    Reméltem hogy végre a tégla hűtést megcsinálják halkabbra, de úgy látom ez most sem jött össze nekik.
  • DIESEL DOG #76322
    Szép a kártya... :)
  • Solten
    #76321
  • Solten
    #76320
  • Solten
    #76319
  • Solten
    #76318
  • DePreSsZYo
    #76317
    hehe, én is ilyen végkifejletre számítok, csak egyből ajánljalak vmi jobbat és erősebbet :D
  • lo9in
    #76316
    nekem amikor kicserélték a kártyát 30 nap után és a másik is rossz volt akkor durván be voltak pánikolva a boltban pedig nem fenyegettem őket csak elmondtam mi van :D aztán egyből hozzám vágtak egy erősebbet, okosabbat XD a gari szervizes ügyintézőmet meg sehogy nem bírták a telefonhoz ráncigálni X'''D
  • DePreSsZYo
    #76315
    A fogyasztóvédelmi szóösszetétellel lehet őket a legjobban :D
  • lo9in
    #76314
    az jó ha nem kapsz csere vgat akkor jobban lehet őket sürgetni :D
  • DePreSsZYo
    #76313
    Igen azt hiszem, ez tűnik most a legjobb ötletnek. Valahonnan majd szerzek valami ideiglenest, mert Iponban ma azt mondták az összes VGA cseréjük kint van, bár őszintén szólva nem is hiszem, hogy volt nekik valaha is.
  • lo9in
    #76312
    nekem megvárták a 30 napot csak azért mondom , bár minden hely más.
  • broman191
    #76311
    Ohhh, még gari is van. Mennyország. :) Most egyelőre az ünnepi ereszdelehajamra való tekintettel semmiképp ne foglalkozz a garival, ha pasztázva-tisztítva sem hozza a bizonyos régi 60 fok körüli értéket - hanem érezhetően többet - de még élhetően működőképesen többet, akkor az ünnepek alatt fogadd el úgy felemásan, de utána mindenképp cseréltesd ki gariban!
  • DePreSsZYo
    #76310
    Ennyi homár blog olvasás után igen, ez földöntúli optimizmus.
  • lo9in
    #76309
    kis optimista
  • DePreSsZYo
    #76308
    Hát köszönöm szépen, megpróbálom akkor a pasztát, aztán majd kiderül. Van még rajta garancia, csak nem nagyon szeretnék rá 3 hetet várni amíg történik érdemleges lépés javítás/csere.
  • broman191
    #76307
    Ha tisztítás-pasztázás után is még mindig túl meleg a VGA akkor szerintem meg kell válni tőle, venni egy másikat...lehet minimum 4-5 ezer forintokat kiadni egy vga hűtőre, de nincs semmi garancia rá hogy nem fog tovább döglődni a vga. A gond nincs megoldva. Egy 10 ezer forintot érő karira pedig utángyártott hűtést vásárolni...finoman szólva sem a legjobb ötlet.
  • lo9in
    #76306
    hol marad a józan ész ???
    amikor megvetted max 60 fok volt és portalan meg friss volt a paszta is
    na most ismét portalan , kicseréled a pasztát és kész , minek új hűtő ? ha pörög ahogy kell márpedig pörög akkor biztos nem rossz

    viszant pasztából arctic cooling mx-2 vagy ha van akkor újabbat ajánlom az jó cpura gpura
  • DePreSsZYo
    #76305
    Bocs nem olvastam el, sry
  • broman191
    #76304
    Nem.

    "- Kompatibilis: NVIDIA 6800 sorozat, NVIDIA 7800 sorozat (csak PCIe), NVIDIA 7900 GTX"
  • DePreSsZYo
    #76303
    na szóval: Ezt
    Rátudom tenni erre ?
  • DePreSsZYo
    #76302
    Ezt :
    Rátudom rakni erre:
  • Blum
    #76301
    Akkor meg kell próbálni egy ventilátor vezérlési profilt össze hozni. (Erre MSI Afterburnert ajánlom) Avagy áldozol egy komolyabb VGA hűtőre. (Arctic Cooling)