90029
  • Akuma
    #76380
    A legújabb drivernél jött elő a probléma, ezért azt letöröltem és feltelepítettem a saját CD-jét, ami nyílván egy elavult driver...
  • V43 1105
    #76379




  • Solten
    #76378
    Ugy mar siman megeri.
  • Locna
    #76377
    Lényegében új confíg-ba lesz, csak a kártya marad egyenlőre a régi. X4 960 megy a jelenlegi proci helyére. És idő közben pontosítottak, gogy nem 460, ha nem GTX 560 Ti 2Gb lenne a csere kártya. Lényegében egy tizest kell csak rádobnom, plusz az én karim, ezért gondolkodtam el a cserén.
  • Solten
    #76376
    Ez erdekes, Hypermemory ficsor a mobility radeonoknal letezik. Melyik drivert hasznalod?
  • Inquisitor
    #76375
    Olyan lehet, hogy haldoklik a kártya. De a leírtak alapján lehet ezer oka a VGA vagy CPU melegedéstől, az alaplapon vagy tápban halódó kondin át egészen összeakadt driverek és programok témáig. Egyébként annyira nem hihetetlen az a szám, hiszen NEM a VGA memóriáját mutatja ... Tehát a kártya saját ramja + HyperMemória (fizikai ramból foglalt rész) együtt.
  • Akuma
    #76374
    Bal oldalt az Everest által látott méret, jobb oldalt a Catalyst. Kérlek segítsetek! Fél éves a kártya, korábban ilyet nem csinált.
  • Akuma
    #76373
    HD 5750 hibám akadt, 512MB-ot kellene látnia és 2303-at lát! A gép meg folyton resetel ha 3D alkalmazás van.
  • Solten
    #76372
    Az lehetetlen, plusz van eletem is.

    #76371: Kellett talalni valami idiota account nevet, a mezei Soltent nem engedte...
  • V43 1105
    #76371
    SoltenTube.. de nagy jampi lettél .. és valami gyanus benned nekem .. kék szinű logó, nem igaz nem veszitek észre, hogy Solten az INTEL beépített embere.. xDDD
  • DIESEL DOG #76370
    tehát tirexi nyomdokaiba szegődsz... értem, értem... :D
  • Solten
    #76369
    Tekintsetek meg legutobbi szerencsetlenkedesem:



  • barmi
    #76368
    Inkább a procidat kellene kicserélni szerintem .
  • V43 1105
    #76367
    Nem, inkább HD6850, 6870-ben gondolkozz.
  • Locna
    #76366
    Sziasztok!

    Tudom, most megköveztek a márka hűtlenségem miatt de meg szeretném kérdezni. Szerintetek érdemes lecserélni egy Gigabyte 4890 1GB-ot egy GTX 460Ti 2GB-ra?
  • Solten
    #76365
    notebook graphics -> radeon hd series -> radeon hd 6***M series -> kivalasztod az op.rendszered -> display results-ra klikk, tovabb dob egy masik oldalra ott letoltheted. Alternativ megoldas: toltsd le a drivert windows update-el vagy a packardbell.hu-rol.
  • Peetboy
    #76364
    Packard Bell - EasyNote F4081-SB-233HG Laptop
  • Solten
    #76363
    Udv, milyen markaju a noti?
  • grebber
    #76362
    Készül az AMD új Radeon HD 7950-es gyorsítója
  • Peetboy
    #76361
    ENNÉL az oldalnál nem tölt le semilyen drivert. Hiába választom ki milyen a Vga típusa.
  • Peetboy
    #76360
    AMD Radeon 6470
  • barmi
    #76359
    típusa ?
  • Peetboy
    #76358
    Sziasztok!

    Az új laptopra nem lehet feltenni az ATI Drivert. Több félét próbáltam és nem megy rá. Tehát a felbontást sem engedi 1024-nél feljebb.
    Próbáltam a telepítő CD-ről és az AMD oldaláról letöltött Drivert és egyik sem jó.
    Segítsetek!
  • Luciferke
    #76357
    Jónak tűnik, csak nem nagyon találtam, ahol lehetne kapni kis hazánkban
  • IMYke2.0.0.0
    #76356
    krisztmösz...
    ju vil ándrsztend áj hóp szo...
  • IMYke2.0.0.0
    #76355
    Merri krisztöm to evribádi!

    Boldog, magas FPS-ekben, Radeonokban és tuningban, hűtésben, halk működési zajban gazdag karácsonyt!

  • IMYke2.0.0.0
    #76354
    Azt hittem, már mindent láttam a témában, de ez irdatlanul böhöm nagy... :(
  • Blum
    #76353
    OMG,mekkora tégla :O
  • Solten
    #76352
    Udv, csekkold ezt: link.
  • Blum
    #76351
    Elvétve akad 1-2 combosabb,passzív hűtésű darab. De komolyabb kaliberű kártyát senkinek nem ajánlanék passzív hűtéssel még akkor sem,ha valóságos orkán van a gépházban.

    Szinte mindegyik gyártó portékái között fellelhetőek komolyabb hűtéssel szerelt darabok. Legkedveltebbek az Asus DC2,az MSI TwinFrozR és a Gigabyte Windforce hűtési megoldásai. Ezek mindegyike komoly hűtési teljesítménnyel bír és abszolút elviselhető hangszintet produkál.
  • Luciferke
    #76350
    Hali!

    Köszi a gyors választ! Pont az aktív hűtést szerettem volna elkerülni, bár így, hogy jó ez ahogy van a gyári állapotában rendkívül pozitív számomra.

    Viszont a másik gépbe is érdekelne ilyen passzív hűtéses videókártya, viszont abba jóval erősebbet szeretnék.

    Létezik ilyen?
  • Blum
    #76349
    Üdv!

    Köszönjük,neked is!

    Ilyen kis teljesítményű kártyákra nem érdemes aktív hűtést tenni (legalábbis napjainkban),felesleges zajkeltő lenne csak. Bőven jó rá a passzív hűtés is. Azért az nem árt,ha a házban van egy minimális légmozgás. 60°C még teljesen elfogadható.
  • Luciferke
    #76348
    Sziasztok!

    Először is kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek!
    Másodszor: Most vettem egy Asus EAH5570 Silent (hűtőborda van csak rajta) vga-t, kérdésem az lenne, hogy valakinek volt-e már valamilyen tapasztalata az ilyen vgakkal. 3870-et cseréltem erre, mert már nagyon haldoklott (akár mit tettem velem, felszökött 115 fokra, ott meg vége volt mindennek).

    Tehát elég-e rá az a passzív hűtés ami rajta van, vagy esetleg kell vele még valamit csinálni? Az első teszt eredmények nagyon jók, 60 fok fölé sosem ment.
  • V43 1105
    #76347
    Driver hiba lehet ..
  • Tatyla
    #76346
    a catalyst hibája lehet az hogy random összeomlik a kártya (11.12 óta van ez)újra indul a gép de van hogy be se jön semmi csak fekete kép,majd egyszer csak elindul,vagy simán haldoklik a kártya?
  • gurubefree
    #76345


    Boldog Karacsonyt minden kedves forumozotarsamnak
  • broman191
    #76344
    Nem függ össze a kihasználtsággal... :)
  • Tatyla
    #76343
    a catalyst AI-ban mit érdemes bekapcsolni 6870-es kártyánál hogy kihasználjam rendesen,phenom II 3,4 proci meg 8 giga memória mellett?
  • Borg
    #76342
    Nem, mert ilyenem van most is. És ez meg bebassza a házba ameleget.
    Akkor lennék elégedett - mint már leírtam - ha végre a tégla hűtést hoznák össze normálisra.
  • Solten
    #76341
    Most belegondolva, soha nem is volt referencia Radeon kartyam...