90029
  • DePreSsZYo
    #76300
    Ma már kifújtam sűrített levegővel, de pasztát akartam venni CPUra is holnap. Ha az sem segít akkor kuka?
  • Blum
    #76299
    Hi!

    Fújd ki a port a hűtőbordák közül,aztán pasztázd újra a GPU-t.
  • DePreSsZYo
    #76298
    Sziasztok!
    Tavaly vettem egy komplett gépet.
    A config nagy vonalakban: Gygabyte alaplap, AMD Phenom II955 3,2Ghz(gyári hűtő), Kingston Hyper x 4giga, de a lényeg a VGA: XFX HD 5670.
    Történt ugyanis, hogy cirka fél éve BFBC2zök, ez idáig full hdban. Aztán úgy egy hónapja lekellet vennem mert akadt, most meg 2 napja, úgy elkezdett lagolni, hogy játszhatatlan.
    A VGA hőmérsékleti adatai:
    - fél éve ventik=50% VGA hőmérséklet :max 60, több órás játék közben is
    - most 2 perc játék után ventik=100% VGA hőmérséklet: 90+
    A lényeg, hogy gondolom ez a kártya 1-2 hét és füst, tudok hozzá venni külső ventit, ha az megoldaná, vagy a gyárit nem tudom leszedni?
  • JethroHUN
    #76297
    Na mind1 hagyom a fenébe... megoldhatatlan probléma.
  • JethroHUN
    #76296
    Jah notebook.
    De igazad van a ccc az elkülönül van a drivertől.
  • broman191
    #76295
    Driver témában lehet hogy nem támogatja a karid a legújabbakat, de a Control Center csak egy kezelőfelület, azzal nem hinném hogy kompatibilitási gondod lesz!
  • arty
    #76294
    notebook?

    ha nem akkor neked is van ujabb!!
  • JethroHUN
    #76293
    Aha, nekem nem ilyen a CCC, biztos még a régi (de nincs újabb, ehhez a vgahoz 4570es) akkor szerintem a Hydra Vision progi kell, megpróbálom.
  • broman191
    #76292
    Erre az opcióra lesz szükséged szerintem:

  • JethroHUN
    #76291
    Ati CCC-ben hol a manóban van a felbontás kényszerítés vagy átméretezés, kicsinyítés. 1366*768 a kijelő, de egy játékot (KotOR1) 1530*860 as felbontásban kell indítani, (különben nem fognak látszani a párbeszédek)
    Azt írják hogy ezt driverből kicsinyíttessem a kijelzőm méretére. De azt mégis hol kell beállítani? thx
  • Blum
    #76290
    Megvolt,köszi! Majd figyelem :)
  • arty
    #76289
    tökmindegy, hogy nincs rákötve, némitsd el a kezelőpaneljén vagy a win7 rögzítőeszközök paneljén (jobklikk a hangszoron a jobbalsőban)
  • broman191
    #76288
    Egy AC Accelero XTREME Plus II utódot el tudok képzelni hozzá (de lehet a II-t is rá lehet buherálni).
  • DIESEL DOG #76287
    Csinos darab az biztos... :)

    Kíváncsi leszek majd arra hogy a különféle gyártók milyen hűtési megoldásokat fognak majd alkalmazni hozzá...
  • Blum
    #76286
    Szép nagy tégla lett ez is :)
  • V43 1105
    #76285




    :O
  • Blum
    #76284
    Most nincs rajta mikrofon. Mindegy,ma megérkezett a fejhallgatóm,állandóan a fejemen van most nem hallok úgyse semmit a külvilágból :D
    Amúgy #76275. Anno a 3850 cicergése is abba maradt,remélem ez is megembereli magát! :D
  • arty
    #76283
    esetleg a mikrofont/mikrofonokat próbáltad elnémítani? onnan is visszaszűrődhet mindenféle zavar, zaj!
  • grebber
    #76282
    150 ezres vagy afeletti vga-tól nem is várnék mást!
  • Blum
    #76281
    Huhh..még 1 kártyával is teljesen játszható Eyefinity-ben gyakorlatilag bármi.
  • grebber
    #76280
    HD 7970 CF vs GTX 580 SLi brutál felbontásban
  • uikka
    #76279
    nem tudom mi a baj...
    lehet, hogy ráfér egy újratelepítés
  • broman191
    #76278
    A driverek a legújabbak? Mert új játékok számára ez fontos lehet, de a régebbi játékok a régebbi drivereket sokszor jobban komálják.
  • uikka
    #76277
    hali emberek
    lenne egy kis gondom... Radeon HD 5500 Series videokártya.
    kb féléves és az van, hogy sokszor szarakszik. Modern Warfare 2 egyik küldetés végén, már nem volt fal.
    Egy régi játékom, Star Wars Battlefront 2 pedig lefagy, vagy kékhalál.
    Mert amikor lefagy és kilépek, aztán újra elindítom, nincs képi megjelenítés, csak feketeség, de megy a zene... pls help
  • Solten
    #76276
    Ehh, keso van, irom itt a marhasagokat, mi koze lenne a hangchiphez? :) Igen, az alaplapi "BIOS-ciripelot" zavarhatja valami interferencia.
  • Blum
    #76275
    Legfrissebb van fent,bár a talány már-már megoldódni látszik. Elvileg az alaplapon valami kis bizz-bazz adja ki ezt a hangot amikor az egér jelcsomagot küld. Valami hasonló,mint amikor a VGA ciripel. Ott ugye a kondik szoktak kiadni ilyen hangot,még szerencse hogy ez fele olyan idegesítő sincs és csak időnként jelentkezik.
  • Solten
    #76274
    - CPU ventije nem porog fel, cpu "nincs hasznalatban" ilyenkor csak a vga?
    - Manualisan is beloheted a venti-fordulatszamot.
  • Solten
    #76273
    Ilyenrol eloszor hallok :D Probalkozz egy (hang)driver-frissitessel.
  • item
    #76272
  • arty
    #76271
    detto volt ilyenem

    asszem alaplapcsere oldotta meg, vagy nem használtam többé az analog hangkimenetet, sajnos már nemrémlik :(
  • Tomy Lee
    #76270
    Kicsit hangosnak találom vtx hd6870-et.Meg mintha túlpörgetné magát feleslegesen.Nem tudom jól kötöttem e össze a táppal.
    Játékok mennek gyönyörűen vele ez nagyon pozitívum de mintha erőlködne a vga akkor is mikor szinte nincs is használatban:/
  • lo9in
    #76269
    ez általános jelenség nálam , régebben én is kerestem a választ , annyit tudok mondani ártalmatlan én megszoktam már , nekem is egér görgetésre vagy játékok indulása közben amikor még nem tűnt el az asztal akkor szokott előjönni főként
  • Blum
    #76268
    Hát remélem ez is elmúlik,mert baromi idegesítő.
  • broman191
    #76267
    Nekem is volt hasonló régebben, de aztán elmúlt...nem csináltam vele semmit.
  • Blum
    #76266
    Bocs az OFF-ért,de valaki hallott már hasonlóról?

    LINK
  • broman191
    #76265
    Az biztos hogy "elképzelhetetlen értékeket" fog produkálni mindenféle karihoz képest amelyhez emberi szemnek valaha is szerencséje volt...
  • Solt
    #76264
    Azt nem mondtam, hogy veszek... csak várom! :D
  • broman191
    #76263
    Űrközponthoz kell?
  • Solt
    #76262
    Várom a 7990-t! :D
  • Solten
    #76261
    Na akkor a "vilag legyorsabb GPU-ja" cim vissza az AMD-hez... :)