90029
  • KaBuTo666
    #76740
    #76738
  • MerlinW
    #76739
    Radeon HD7970 teszt
  • V43 1105
    #76738
    Hol lehet rendelni ?
  • Solten
    #76737
    ASUS Radeon HD 7970 DirectCu II



  • Borg
    #76736
    Valaki inkább egy external exhaustosat csinálhatna, ami mondjuk 3 slotos.. de cserébe a mókuskerék halkan teszi a dolgát.
  • Skynet85
    #76735
    *ilyen
  • Skynet85
    #76734
    Nem volt még ilyenem kialakítású ventis hűtőm, de kinézetre bejön, hogy milyen hangos és mennyi levegőt szállít az nekem mellékes, de elhiszem, hogy nem egy teljesítmény/hang bajnok :)
  • Borg
    #76733
    Pont azért mondom, mert nekem volt ilyen ventim, aerocool házhoz ;) Egy fillért nem érnek ezek...
  • kifli
    #76732
    Nem hangosak azok annyira. Aerocool házakon néznek így ki a ventik kb, szerintem annyira nem hangos.
  • Borg
    #76731
    Meg jó hangos is, mint minden venti ilyen turbina lapátozással. Max jól néz ki, de ennyi.-
  • broman191
    #76730
    Ahogy utánanéztem ennek a Yeston-nak, kiderült hogy egy feltörekvőben lévő kínai gyártóról van szó, az oldalukon egészen kellemes hardvereket lehet látni - igaz egyelőre nem a legbővebb a kínálat. Az honlapukon yuan-ban megadott árakat forintra átszámítva, áfát és egy kis hasznot hozzáadva körülbelül olyasmi összegeket kellene fizetni a cuccaikért itthon megvéve, mint amelyeket más számunkra ismertebb gyártó hasonló extra hűtési megoldásos termékeiért elkérnek. Végülis jogosan, a Yeston karijai is kapnak többfázisos tápellátást és egyéb megszokott nyalánkságokat, amelyek ebben a combosított kari kategóriában elfvárhatóak. Ezen felül elég elvetemültek hogy 2 ilyen nagy (valószínűleg) 12cm-es CoolerMaster-eredetű házventit egy vga-ra szerelnek...remélem lesznek teszteredmények is róla belátható időn belül, úgy érzem érdemes lesz figyelni rájuk a jövőben. :)
  • kifli
    #76729
    a yeston kurvajólnézki :D

    Végre nem ilyen fényesrajzos desingszar :D
  • Skynet85
    #76728
    Yeston HD 7970: Vazze ezt meg kel támasztani, mint 2 gázturbina kb úgy néz ki. Am impozáns, és jó drága is gondolom :D
  • broman191
    #76727
    Powercolor HD7950 kémfotó



    Yeston HD 7970





  • Máté94
    #76726
    De maximum megy a szervizbe. Aztán vagy visszaküldik, vagy nem. Mert fagyásaim szoktak lenni, ez is Full HD videó nézése közben jött be, de játék közben is fagyott, és fekete képernyő lett a vége. RAM-okat már teszteltem, 15 Pass után abba hagytam, nem ott lesz a hiba szerintem.
  • Máté94
    #76725
    Ezekkel az a baj, hogy nem tudok megbizonyosodni, mert nincs kéznél ezekből másik. :/
  • alyr2
    #76724
    Köszönöm a segitseget! :)
  • broman191
    #76723
    Nekem volt olyan időszak pár évig hogy évente menetrend szerint egy vga megdöglött...a vége az lett hogy a 3. garanciás cserés példánnyal már nem volt gond, az máig is megy...tehát nem feltétlen a lapod-tápod stb öli meg, van szemét technika. Igaz nekem nVidia karikkal történt, Ati-val ilyen nem eshet meg!
  • Borg
    #76722
    Kábel, csatlakozó.... táp... sokminden megölheti. Földelés?
  • Máté94
    #76721
    Ez a második. Kezdem azt hinni, hogy a lapom nyírja őket ki... vagy tényleg ilyen darabokat fogok ki. :)
  • MerlinW
    #76720
    Memória hiba gyanús. Vedd ki a kártyát, portalanítsd a foglalattal együtt, majd tedd vissza hátha. Ha nem jó, akkor garancia/kuka.
  • Máté94
    #76719
    Videokártya hiba e? Megint...
  • Nightt
    #76718
    4850-et vegyel, ez gyorsabb az elobbieknel, sztem 15ert ennel jobbat nem kapsz.
  • Borg
    #76717
    4670 is jobb annál, én olyanra váltottam anno :)
  • broman191
    #76716
    Ilyesmiben gondolkodj szerintem, újonnan 15e Ft-ért nem kapni semmi jófélét. :)
  • alyr2
    #76715
    Keresek 2600 XT-nel jobb karit max 15 ropiert tudtok adni javaslatot?
  • zolee145
    #76714
    Sapphire.:)
  • Solten
    #76713
    Aztán miféle cégé? :)
  • zolee145
    #76712
    Jé, tényleg.:)
  • Nightt
    #76711
    Zoli, neked mar nem 6870-ed van? Ki kellene javitani :)
  • Solt
    #76710
    Bízzunk benne... nincs mit! :)
  • zolee145
    #76709
    Kíváncsi vagyok mit jelent majd, mert elvileg azt írták, hogy teljesítménybeli javulás van rFactor2-nél. Csináltam pár mérést, majd letesztelem driver frissítés után is. Mondjuk ahhoz képest, hogy optimalizálatlan béta most is türhetően fut, de amikor kijött a mostani driver még meg sem jelent a játék. Gondolom most majd farigcsálnak valamit.
    Akkor várok, köszi a választ.
  • Solt
    #76708
    Szerintem már várd meg a véglegest...
  • zolee145
    #76707
    Üdv.

    Általában a driver kérdést ráhagyom arra aki ért hozzá, nevezetesen a Catalystra. Kettőnk közül ő tudja jobban mikor mit kell felrakni. Elvileg teszi is a dolgát, a következő frissítés keresés a mai napra van kijelölve.
    Viszont közben ajánlottak egy 12.1 preview driver-t. Érdemes azzal vacakolni, vagy mostmár pár napon belül úgyis jön a rendes 12.1?
  • Spyk3r
    #76706
    Sziasztok!

    Egy olyan kellemetlen problémába ütköztem ,h : amig az xp volt a gépemen minden rendben ment a vid.karimmal. ( Ati radeon hd5770 512mb) most win7-em van ,és amint feltelepitem a catalystot a win7em megdöglik -.- értsd.:bejön a háttér de semmi ikon semmi ,az egért viszont leeht mozgatni biggrin.gif .Olvasgattam forumokon nem én vagyok az egyetlen aki ezzel küzd,találtam egy két informáciot is vmit átkell irni vagy vmi ,nekem magas a dolog. A kérdésem: Közületek nem találkozott senki iylen problemmel? esetleg aki igen ,tud rá vmi megoldást is? Válaszotokat előlre is köszi . az oprendszerem egyébként win7 Ultimate.
  • Solten
    #76705
    Színre lép a Radeon HD 7970 videokártya

  • MerlinW
    #76704
    Én azért bízom benne, hogy a 6950-et nem kell lecserélnem még 1-2 évig...:)
  • janihunk
    #76703
    PH-n sajna nincs
  • Inquisitor
    #76702
    Szerintem első hazai ára a PH alapján is 165K volt. :)
  • Inquisitor
    #76701
    5850-ből volt 2GB, és az még nem 128 bites. Meg rémlik azóta már 6850-ből is készült 2GB-os, csak amikor én keresgéltem még nem volt. (De volt, de csak atomdrága passzív PowerColor)