90029
  • DIESEL DOG #77060
    Áhhá, értem... :D
  • V43 1105
    #77059
    Haver nem mindig használja, sokat melózik
  • DIESEL DOG #77058
    Wut? no azt meg hogyan? :D
  • V43 1105
    #77057
    Szerintem tudok szerezni egy kölcsön accountot :PP
  • DIESEL DOG #77056
    Ha tudnék... virágboltos játékkal nem nagyon megy a dolog... :(
  • Dietrich
    #77055
    Ami mutatja a radeon hőmérsékletét, nem lehet valamilyen módszerrel megnövelni a méretét?
    pl. az All CPU meter-ben van állítási lehetőség 100,125,150,200% stb és a 24"-on elég kicsi a mérete de főleg a számok.
  • broman191
    #77054
    Jól indul a napom, köszönöm hogy ezt megosztottad velünk, így képestől! Remélem azt tudod, hogy az egész műanyag alkatrészt le lehetett volna szedni egyben a kariról, hogyha lecsavarozod az egész hűtést, majd immár hozzáférve külön a műanyag vackot, és mehet is vissza nélküle a hűtés a karira. A gari így már necces lehet, bár valószínű hogy nem a hiányzó p1csányi légáramlás miatt fog lesülni/leolvadni/károsodni bármi is a karin. Küldd el egy levélben a sztorit a Sapphire support-nak is (természetesen képestől!), hátha terveznek ezután "brokeass hungarian edisönt" is, rövidebb hűtéssel!
  • V43 1105
    #77053
    BF3, ma ? Mikor ?
  • DIESEL DOG #77052
    Rosszabb esetben apuka fémvágó flexével esik neki... :D
  • Blum
    #77051
    Csak aztán fel ne kerüljön ez a VGA fűrészelős dolog valami geek oldalra. :DDD Szinte már látom,ahogy Pistike otthon körömreszelővel farigcsálja a kilencezernyóccáz' dzsítít :D
  • Daell Drow
    #77050
    Koszi, ennyi pont eleg is nekem.
    A VGA fureszeles meg nem semmi, egy kepet meg neznek a hazrol hogy megis hogy nez ki.
  • grebber
    #77049
    Én pont a VGA-k mérete miatt vettem anno egy brutálnagy házat.
    Csak sajnos azt akkor még nem tudtam hogy a HDD-k elhelyezése mocskos mod okádék.Mert ha rávan rakva a ház oldala akkor megtörik a HDD kábel és van hogy bekapcsolás után nem látja a HDD-t.
    Szóval jó nagy de megvan a hátránya :D
  • lo9in
    #77048
    te egy félkegyelmű vagy csizsold meg mindkét felét és próbáld meg vissza ragasztani és inkább a házat vágd ki , de gariztatás előtt mindenképpen ragaszd vissza XD úgyis szükség lesz a garira :P
  • Her Laca
    #77047

  • arty
    #77046
    ezekután sok sikert a 100+ ezres vga gariztatásához ...

    (ráadásul kérdés, hogy a hűtés hogyan viseli majd - nemtudom ez pl befolyásolja-e a légáramlásokat, stb)

    legalább egy eldobható, ~6ezer forintos házban van a kártya? :D
  • kifli
    #77045
    Idisplay-el külön képernyőnek ismeri fel. Működik wifin vagy usb-n keresztül. Android vagy iphone kell hozzá
  • Solten
    #77044
  • zotya10002
    #77043
    Uhh:-DD

    A házat nem lehetett volna kicsit formázni??:-))Azért nem lett volna kár annyira!
  • Rita79
    #77042
    gyönyörűen.... ami tetszik benne az a tuning potenciál. Iszonyat nagy tartalékok vannak benne.
  • Bence94
    #77041
    Persze de akkor is kiráz a hideg, hogy egy ilyen csúcskarit elkezdjek farigcsálni... Amúgy grat hozzá!
    Hogy teljesít ?
  • Rita79
    #77040
    most már mindegy, le lett vágva. viszont csak műanyag, nem hinném, hogy működésbeli gondokat fog okozni.
  • Bence94
    #77039
    Hány cm-es kari ? Még az én túlméretezett direct cu hd 6870-em (28 cm) is befért a házba ami max 10 k körül van szerintem. Uh a házat még baltával is szétvágnám csak hogy akari bemenjen.Mondjuk az más, hogy egy rendes ház kellene akkor.
  • V43 1105
    #77038
    Nem vagy gyenge :)))
  • Blum
    #77037
    Neeeeeeeeeeeeeeeee.....:DDDD
  • Rita79
    #77036
    Jaja, arra gondoltam, hogy a vágási nyomot szépen körbe reszelgetem, hogy eltűnjön a sorja. Hátha nem látják meg.
  • Solt
    #77035
    De megnézném a garanciások fejét! :D
  • zolee145
    #77034
    Nincs baj ha beszarik, él a gari. Ilyenkor csak a hűtést rögzítő csavarok érintetlenségét nézik, nem?
  • Solt
    #77033
    Én elhiszek bármit kedves, de ilyenkor alap, hogy legalább kérdezz körbe mielőtt ilyen drasztikus húzást csinálsz...

    Ha ilyen kicsi a házad, akkor gondolom valami pár ezer forintos valami... miért nem azt vágtad ki??

    Na mindegy, ez már késő bánat... imádkozz, hogy ne szarjon be...
  • Rita79
    #77032
    Hidd el, amikor megvettem és be akartam tenni, és láttam ,hogy nem megy be, na akkor gurult el a gyógyszerem. Nem is értem, hogy mi a reteknek bővítették ki a műanyag burkolatot a nyák után...
  • Solt
    #77031
    Nem akarlak megbántani, inkább kussolok... :)
  • Rita79
    #77030
    viszont szép egyenes lett a vágás, és épp befért a házba.
  • Solt
    #77029
    Ezt most nem mondod komolyan!!!! Lefűrészeltél a vga-ból??? AZTAKURVA!!! :D
    Szabvány ház basszus... maximum az atx-s alaplapok furata miatt szabvány, nem a méretei miatt! :D

    Egyébként egy kérdés... mi volt a drágább, a ház, vagy a vga? Ha már fűrész, akkor inkább a házból mint a vga-ból... aztakibebaszottkurvaéletbenemláttammégilyet... sírok..!!! :D
  • zolee145
    #77028
    Karcold bele a nevedet a kártyába és ne a vaterán add majd el hanem valami művészeti galériában.
  • Rita79
    #77027
    én is filóztam egy dumán, amit ki kéne találni, ha majd el akarom adni. :)
  • benőmenő
    #77026
    Hát nem mondom érdekes lehet majd elmagyarázni, ha egyszer elakarod adni
  • Rita79
    #77025
    Szerintetek ez mi?
    Megsúgom a 7950 kártya megvétele után le kellett fűrészelni belőle 2 cm-t, mert nem fért be a szabvány ATX házba. Durva dolog de ez van. Szerencsére csak a ventilátor műanyagja volt a szenvedő alanya, RAM-ot nem fűrészeltem. Ez ám a buhera mi?

  • barmi
    #77024
    Nálam is valami hasonló a felhozatal ami számomra bőven elég. Sőt! Még sok is ! :D ::



  • Solt
    #77023
    De telefonra, hogy küldöd tovább?
  • kifli
    #77022
    G510 nekem is írja, de azon kicsik a cuccok

    Ezt aida64 sensorpaneljével csináltam

    Borg: a sensorpanelt is tudod pakolni mint az osd-t :)
  • Borg
    #77021

    Ez meg az AIDA OSD... oda teszem ahova akarom, és azt az infót amit akarok.