90029
  • Solten
    #77422
    Na igen, csak vegig kellene futni a cikket (#77411)... Vegig se, az elso bekezdes:

    "Fontos megjegyezni, hogy a Toshiba, a Sony és a Panasonic nem engedélyezte a notebookokhoz tartozó terméktámogatást, így az említett vállalatok termékeinél magához a gyártóhoz kell fordulni frissítésekért."

  • csgj
    #77421
    Toshiba... :-/ A winupdate pedig nem szedi le.
  • Solten
    #77420
    Remelhetoleg nem Toshiba / Sony / Panasonic... Ha mas nem segit a winupdete leszedi a drivert vagy probalkozz a gyarto driverevel.
  • csgj
    #77419
    Mobility Radeon HD4570 (tehát laptopos). Windows 7 64 bit. És jó lenne, ha mondanátok valami okosat arra, hogy most hogyan állítsam vissza a drivert, mert most rosszabb, mint amikor csak a Catalyst nem indult. -.- Nincs a Driver Sweeperben visszaállítás?? Mert az a back up-os restore dolog semmit sem csinál. Tölt egy ideig, kiírja, hogy megvan a back up, de az eszközkezelő még mindig azt mutatja, hogy nem okés a kártya... és a kijelzőm is gáz...
  • DIESEL DOG #77418
    Nos, akkor várom majd a tapasztalatokat... :D
  • Solten
    #77417
    Hi, milyen VGA-d van? Op.rendszer?

    #77414: hehhe, en is vallalkozo hosokre varok :D Na jo, mazo leszek es kiprobalom.
  • csgj
    #77416
    Hú, bakker, ezzel elcsesztem az egészet. -.- display drivert nem akarja feltenni. o.O Nem mutatja abszolút opciónak. Eszközkezelő meg ezt írja: A Windows nem tudja elindítani ezt a hardvereszközt, mert az eszköz konfigurációs információi (a beállításjegyzékben) nem teljesek vagy sérültek. (Kód: 19)

    Ja, és persze az egész kép összeugrott 800x600-as felbontásra, és f*s a kép.
  • csgj
    #77415
    Oké, köszi. Kipróbálom.
  • DIESEL DOG #77414
    Hmm... lehet hogy erre frissítek. De előtte megvárom mások véleményét is. :)
  • Puhos
    #77413
    Szia.
    Töröld le ami most fent van a gépen. Aztán a Driver Sweepr-t futtasd le. Ha kéri indítsd újra a gépet, majd új driver fel.
  • csgj
    #77412
    Helló!
    Mit lehet tenni, ha nem indul el az új CCC? "-.- Ha újratelepítem a régit, onnantól már az sem indul...
  • Solten
    #77411
    Késéssel ugyan, de sok újítással érkezett a februári Catalyst

  • broman191
    #77410
    Egy táp valós teljesítményének mérésére tudtommal jelenleg egyetlen szoftver sem alkalmas, csak hardveres fogyasztásmérő kütyükkel lehet mérvadó értékeket méregetni. Ha nem elég a gépednek az adott tápegység, akkor hamar kiderül, mert amint valamilyen gépigényesebb folyamatot - pl. korszerűbb játékokat - futtatsz, újraindulás/gépleállás lesz a vége...de nem fog előfordulni ilyen, mert a gépedhez bőven elég a bizonyos táp! :)
  • t0ma
    #77409
    az eredeti E6600-os van benne. nincs huzva, de nem is tudnam ha akarnam, mert az eredeti alaplap nem engedi.

    Amugy honnan veszem eszre, hogy nincs eleg teljesitmenye a tapnak? Gyakorlatilag nem teljesit a kartya?
    Tudom ezt merni szoftveres uton, hogy mennyi `tartaleka` van meg a tapegysegnek?

  • franc0
    #77408
    Ez a táp gyakorlatilag 200W-os.
    A 6670 75W-os TDP osztályba tartozik elvileg, szóval jónak kell lennie. Kivéve ha egy húzott csúcsproci van a gépedben, de gondolom nem így van.
  • t0ma
    #77407
    oh, bocsanat, rossz linket adtam meg.
    kerlek toroljetek. ime a jo kep:
  • t0ma
    #77405
    Koszi a gyors valaszt!

    Ime egy kep az erintett taprol, mert valamit nem ertek:


    Mi ez a `max combined power`? Kell ettol tartanom?
    Illetve honnan fogom tudni, hogy nem jut eleg szufla a kartyanak?
  • Solten
    #77404
    Radeon HD 7770 és HD 7750 teszt



  • Solten
    #77403
    Hi, eleg lesz hozza szvsz. A 6670 ~130W-ot fogyaszt egy Core i7-870-el megtamogatva.
  • Puhos
    #77402
    Köszi.
    V43 1105 neked is köszönöm szépen!
  • Nightt
    #77401
    Ha 3 ev garanciaval veszed, akkor nem lehet gond :)
  • V43 1105
    #77400
    Nézd meg az aláírásom .. vígan ketyeg, kopp kopp :)
  • Puhos
    #77399
    Köszi.
    A többire valami?
  • Nightt
    #77398
    Eleg lesz a tap.
  • Puhos
    #77397
    Sziasztok!

    Úgy néz ki sikerül hozzájutnom egy ilyen kártyához. A kérdésem, a táp elég-e neki (lent olvasható)? Illetve vélemény a Gigabyte kártyákról, mert olvastam, hogy régebben elég sok gond volt velük! Köszönöm szépen!
  • broman191
    #77396
    Esélyesen igen, mivel max. ~60W környékén fogyasztana az említett vga!
  • t0ma
    #77395
    Hello!
    Most bukkantam ra erre a topicra, igy a legjobb helyen tudom mekgerdezni, hogy
    egy 6670 low profile kartyanak eleg-e 280W-os tap? egy dell optiplex 745-osbe menne, es annak ekkora a tapja. Raadasul ez a tap, speci dell tap, kisebb meretu mint az altalanos tapegysegek, igy a tapcsere eleg maceras.
    keresgeltem mar a temaban, de konkret adatokat nem talaltam. megegyszer mondom, low profile a kartya, ami azert lenyeges, mert ugy tudom azoknak kissebb az aramfelvetele.

    no, koszonom elore is a valaszokat.

  • cyber
    #77394
    Sziasztok!
    A következőt szeretném kérdezni!
    Ati Radeon HD5850 videokártyám van ami jelenleg 3db monitort hajt Eyfinity-ben!
    Láttam hogy a kártyán 4db monitor kivezetés van és az lenne a kérdésem hogy 4 monitort rá lehetne e kötni bármilyen formában?
    A választ előre is köszönöm!
  • gurubefree
    #77393
    ennek semmi koze ahoz hogy a gyarto hogy szabja az arakat ... vagyis pontosabban nem azert szabja igy az arakat hogy egy kifuto termek ( esetunkben ez nem igaz mivel a HD6xxx gyartasa nem lesz leallitva ) kitakaritsa a polcokrol. Egyszeru marketing strategia hogy a piac a vevokor hogy reagal es ennek megfeleloen allitsa be az arakat kesobb ... vagy nem . lsd HD6970 aminek az ara mit sem valtozott .... hogy miert ? mert a HD6970 araval tudtak "manipulalni" a HD6950 arat . Es ez a lenyeg ... ugyan is mindig a kozepfelso kategoria az ami huzo es penzt csinal . En biztosan igy csinalanam :)

  • kifli
    #77392
    amég van raktáron 6950 addig drágábnak kell lennie 7850-nek, különben rajtuk marad, vagy keményen ár alatt kell adniuk.
  • gurubefree
    #77391
    sot !!! elerkeztunk oda ( megint lsd. HD4xxx ) hogy CF-be a legkifizetodobb invesztalni . lsd HD7770 ha a az uj generaciorol beszelunk. 2x HD7770 £250 mig a HD7950 kozel £330. Nem akarok a nagyok dolgaba belekarogni de ajanlom a figyelmebe annak aki uj gepben vagy upgrade-ben gondolkodik a HD7770 CF-et ..... vigyazat harap !!!
  • gurubefree
    #77390
    Nem neveznem a HD7850 250 euros arat baratinak .... ami valjuk be magegyezik a HD6970 araval sot esetekben annal magasabb . Az hogy ez valtozni fog ... nem hinnem . Esetleg HD6xxx szerianal ( bar ez csak jo mert meg mindig boven eleg egy HD6950 )
    A HD7950 es a HD7970 ara meg felhaborito !!! :)
  • DIESEL DOG #77389
    Tény hogy a HD7870-es kissé sokat kóstál, de előbb vagy utóbb ezek az árak a jövőben lefelé fognak konvergálni... :)
  • gurubefree
    #77388
    Azt hiszem ATI/AMD kezd leterni arrol az utrol amiert sokunk kitartott mellette. A tularazot termekei teljesen ellentmondanak annak amit evekkel ezelott kepviselt.
  • Tomy Lee
    #77387
    Rendben
  • DIESEL DOG #77386
    Nem szükséges, vezérli automatikusan igénybevételtől és hőmérséklettől függően. :)
  • Tomy Lee
    #77385
    A ventillátor sebességet is növeljem?Tegyem kézire és azt is húzzam fel?
  • Tomy Lee
    #77384
    Ok megpróbálom,köszi!
  • KaBuTo666
    #77383
    Hát nálam az hogy "ha nem ír ki hibát a tesztnél akkor futni fog játékoknál" elv nem működött a bf3 esetében. 3x is lefutott hiba nélkül a 3dmark, bf3 viszont fagyott és kék halál. :D De nem gáz, így is fel van húzva a kicsike.
  • Solten
    #77382
    Jah, itt nem a factory OC a lenyeg hanem milyen mokuskereket hegesztenek ra mekkora bordakkal. A 78**-ak amugy is qrva jol huzhatok a tesztek szerint es relative alacsony homersekleten operalnak (alapbol).