90029
  • broman191
    #77462
    580-at néztem. Sorry.
  • broman191
    #77461
    GTX 680 Generally Faster Than HD 7970: New Benchmarks

    Jó kis kamu főcím...a GTX 680 túlhúzva el tud verni egy ref. HD7970-et, de ref. órajeleken rendesen elvérzik mellette. Túlhúzott HD7970 értékeket már nem is mertek mellékelni... :D:D
  • DIESEL DOG #77460
    Apropó...

    új HIS HD 6670-es VGA csendes hűtési megoldással...
  • DIESEL DOG #77459
    Nos csak rászántam magam és feltettem a 12.2-es drivert.

    Hogy is mondjam, én kellemeset csalódtam, esetemben CF alatt nagyot javult a teljesítmény, de egy kártyás módban is érezhető a javulás egyes programok alatt. Nekem külön tetszik hogy lehet létrehozni saját alkalmazás profilt is, sokat segít egyes játékokhoz való finomhangolásban, mellesleg CF esetén vannak különféle üzemmódok is, ilyen pl. az AFR barát üzemmód, vagy 1x1 optimalizálás.

    Nekem bevált, így hát ajánlani is merem... :)
  • lo9in
    #77458
    Valóban "csak" 128bites , de nem gáz mert a ddr3/4 256bit = ddr5 128bit és ez még 1080pben is elegendő , a gpu fontosabb meg a memória mérete , sávszéll sem elhanyagolható persze de tudtommal egy 6770 80, tuningal 90 gigabyte körüli sávszélessége bőven megfelelő 1gb vramhoz de a 6790 meg 256 bites annak 150Gbit/s körül van
  • davidka003
    #77457
    Nekem is 12.1 van fent és azzal sem tölti be mindig a fényerő/kontraszt beállításokat.

    #77444: HD 6770 az nem csak 128 bites? Az nem gáz? Csak mert HD3870 meg 256 bites volt. Nem is abban kételkedek, hogy nem jó kártya csak érdekel a dolog. :D
  • t0ma
    #77456
    b+,
    a telepito csomagot nem az alap, "c:\ati\..." helyre csomagoltattam ki, es ezert nem talalta a nemtudom melyik fajlt...
  • t0ma
    #77455
    Egy ujrainditas utan az eszkozkezeloben a megfelelo eszkoz latszik.
    Ha ujra elinditom a telepitot (12-2_xp32_dd_ccc.exe), a kovetkezok vannak a telepitet osszetevoknel:

    Catalyst Control Center: Az aktualis verzio telepites nem tortent meg.
    AMD Catalyst telepiteskezelo: Az aktualis verzio telepites nem tortent meg.
    AMD videokartya-illesztoprogram: ...telepitesre kerult es friss
    HDMI audio illesztoprogram: ...telepitesre kerult es friss

    Ha ujra megprobalom az elso kettot telepiteni (vagy csak a 2.-at), egybol kapom a hibauzenetet.

    mi lehet a gond? igaz, hogy a driver feltelepult, de csak kene a CCC...
  • t0ma
    #77454
    Sziasztok,

    "Alkalmazás telepítés: a fájl nem található"

    Kellemes kis hibauzenet a legfrissebb driver telepitese soran. Tud esetleg valaki valami kezzel foghatot tanacsolni?
  • t0ma
    #77453
    koszonom a gyors, kimerito valaszokat. XP van a gepen, a driver meg legalabb 2 eves, ugyhogy Skynet85 javaslatat fogom kovetni.
  • simonl #77452
    Sziasztok, kicsit félve kérdezem de ez az új driver nálatok nem csinál mindenféle fura dolgokat?
    Nálam gép bekacsolásnál, megjelenik AMD logo -val egy (nekem ismeretlen) ablak......a beállított fényerősség és kontraszt sem áll be....

    Az én készülékemben van a hiba? Tegyem vissza a régi 12.1 e-s drivert??
  • Tyrpak
    #77451
    Win7 alatt már nincs gond, ha van fent régebbi Radeon driver, a windows update még ahelyett is felajánl újat.
    Ez a 11.10 sorszámú, ha kell rakj fel újabbat.
  • lo9in
    #77450
    csak lazán nekem mikor nvidia volt a gépembe , csak simán kivettem , betettem az atit aztán gép indít szabványos vga ati driver fel úgy hogy közben nvidia is még ott volt fenn , aztán kész , no problem , win7 már nagyon ott van
  • fery02
    #77449
    Nem szóltam semmit. :D
  • fery02
    #77448
    Ha a márciusi driver időben fog érkezni, akkor úgy látom érdemesebb lesz már inkább azt megvárni. Ez a februári nem picit késik.
  • Skynet85
    #77447
    Nem feltétlen fontos, de én a kövi módon szoktam csinálni jelenlegi driver unistall az összes ccc-s dologgal együtt, kártya csere majd újra fel a kártyához való driver.
  • t0ma
    #77446
    Hi,

    egy x1300-ast cserelek egy 6770-re. Kell-e ilyenkor `Szabvanyos VGA`-ra visszaallitani a videovezerlot az eszkozkezeloben, mielott beteszem az uj kartyat? Vagy mivel Radeon mind a ketto, nem szukseges?
    Anno Win95/98 alatt egy vga cserehez bizony kellet neheny trukk, hogy meguszd a komplett rendszer ujra-telepitest. De nem tudom, hogy manapsag kell-e ilyenre figyelni.

  • lo9in
    #77445
    esetleg 6790 32K-ért nagyobbat felesleges
  • lo9in
    #77444
    HD6770 1GB-t vegyél (25K-ba kerül) ahhoz a rendszerhez és 1080p-hez pont megfelelő amúgy 2,5szer erősebb a jelenlegi kártyádnál és tudja a dx11-et ami ki is használható manapság már szinte minden játékban
  • broman191
    #77443
    Attól függ hogy mire használnád, milyen játékokat futtatnál. Komolyabb vga-hoz komolyabb fejlesztés sem ártana, több RAM, nagyobb proci. :)
  • broman191
    #77442
  • davidka003
    #77441
    Ja egy kérdés, hogy FullHD-s monitorral nyomom és érdemes lenne venni a HD3870-nél jobb VGA-t? Mit bírna a gépem kihajtani?
  • davidka003
    #77440
    Én voltam a gyökér. Már a játék is akadt.
    Öklömnyi porcsomó volt a VGA hűtőn meg a procin is kicsi. xd
    Mostmár minden oké. FullHD videónál 50% a proci.
  • Laci82
    #77439
    Sziasztok.
    Előjött egy hiba nálam ami eddig még sosem....
    Az aláírásomban ott van a konfigom és mióta a 6850-esem van a Fifa 12-nél beremeg a kép néha a játékban,mikroszaggatás dolog szerintem,de a pipa konfigurálásnál be van nyomva a mikroszaggatás és az aero téma tiltásánál is,mégis néha beszaggat a játék.
    Baromi idegesítő,hisz ezzel a konfiggal azt hiszem bőven de max beállításokkal kellene hogy fusson ez a játék minden röccenés nélkül,a 6770-es radeonommal nem volt gond amíg az volt.
    Mi lehet a baj illetve hogy lehet megoldani a gondomat?
  • Puhos
    #77438
    Szia.

    Én úgy látom benne van:
    Description:
    Package contains the following graphics drivers and dependent/required software for the products specified in the current version's official release notes for the 64 bit version of Windows Vista and Windows 7:
    Display Driver
    OpenCL(tm) Driver
    AMD Integrated Driver
    Catalyst Control Center
    Languages:
    Czech, Danish, German, Greek, US English, Spanish, Finnish, French, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Dutch, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Swedish, Thai, Turkish, Chinese (Traditional), Chinese (Simplified)
  • Blum
    #77437
    m2ts-t én is azzal játszom le,mert nem tudom miért,de MPCHC meghal tőle. Azzal csak mkv-t meg az avikat játszom le.
  • barmi
    #77436
    Elvileg ez a besegítés dolog lejátszófüggö, nem ?
    Én Splash Pro-t használok és ott szépen besegít a vga .
  • pamparampa
    #77435
    Lehet valahogy külön nyelvet telepíteni a catalyst/vision center-hez?Magyar kéne.
  • davidka003
    #77434
    M2TS videó lejátszásnál a proci 100%-on van és akad a film. Nem kéne a VGA-nak besegíteni a lejátszásba vagy valami? Vagy mi lehet a probléma?
    HD3870-nek csak bírni kéne már egy FullHD filmet 3 GHz-es procival.
  • DIESEL DOG #77433
    Hmm... ha már hétvége van akkor ráérek majd szöszmötölni vele, kipróbálom én is akkor. :)
  • Solten
    #77432
    Igen, de eddig csak WOT-oztam... Problemamentesnek tunik...
  • DIESEL DOG #77431
    Apropó Solten mester... :)

    Felraktad a friss drivert?
  • broman191
    #77430
    Bízz az Everest-ben... ;-)
  • csgj
    #77429
    Everestben viszont ilyen sort találtam:
    Busz típusa PCI Express 2.0 x16 @ x16
  • csgj
    #77428
    Á, van még egy kérdésem, és utána befejezem. :-D Miért van az, hogy a régi CCC-ben a max. buszbeállítás PCI Express 2.0 x16, az újban viszont PCI Express 2.0 x0 ?
  • csgj
    #77427
    Sikerült megoldani. Régi Catalyst után kellett feltenni az újat. Mondjuk ez valahogy nem tetszik, hogy a Toshiba nagy ívből pottyant a frissítésekre. Ez a drivere mondjuk még mindig újabb elvileg annál, ami fent volt, de ez is öreg.
  • csgj
    #77426
    Most sikerült feltennem azt pár hónapos (vagy éves) drivert, ami a Toshiba honlapján található... Már nem 800x600-ban látok mindent. o.O De a Catalyst még mindig nem indul el. "-.-
  • Solten
    #77425
    Az uj CCC-t telepiti, csak magat a drivert nem.
  • csgj
    #77424
    Rendszervisszaállításnál lehetnek gubancok? Még van egy mai időpontom, ami elvileg jó lenne.
  • csgj
    #77423
    De eddig mindegyik CCC működött nekem...