90029
  • dragon11
    #77943
    Pü. ment!
  • Borg
    #77942
    Az Inno3D se volt rosszabb a többinél, csak mivel az volt a legolcsóbb, ezért sok embernek volt. Több kártyából meg több a hibás is.
  • dragon11
    #77941
    Amikor az Inno3D-ről kérdeztem mindenki leugatott.. ez azt jelenti, hogy nem rossz minőségű ?:)
  • Borg
    #77940
    Ne ezzel foglalkozz, hanem az adott hűtésről nézz tesztet, illetve hogy hány év gart adnak.
  • dragon11
    #77939
    XFX jó minőségű gyártó ?:)
  • dragon11
    #77938
    Pü. ment.:)
  • broman191
    #77937
    Attól függ hogy mire használnád, mert ha fontos a fogyasztás, sokat futna idle állapotban a kari, akkor a HD7750 megfelelő választás lehet, viszont amennyiben a teljesítmény fontosabb mint a fogyasztás akkor inkább az 550Ti lesz jobb választás! Ha pedig a fogyasztás és a teljesítmény egyaránt számít, akkor HD7770. :)
  • dragon11
    #77936
    Tudom, hogy nem itt kellene megkérdezni, mert számotokra egyértelmű a válasz a kérdésre, de azért megpróbálom. Remélem nem köveztek meg!:D:D:)

    Asus Nvida Geforce GTX 550Ti vagy Sapphire(v. VX3D) Ati Radeon HD 7750 ??:)
  • wollnerd #77935
    Sziasztok!
    Én frissíteném a drivert a 12.3-ról a 12.4-re, megyek a letöltési oldalra (mert ugye abba van a magyar nyelv is). kiválasztom a típust a windows verziót, látom, van "Catalyst Software Suite" és a "AMD Catalyst Application Profiles", Revision Number 12.4. Az elsőt töltöttem le, telepítettem, de viszont a telepítés után az információnál a szofver fülnél hogy a verzió még mindig 12.3, és még mindig úgy észleli hogy rendelkezésre áll egy új verzió. (Reboot után is) Pedig a letöltött fájlnévben is 12.4 szerepelt, és Express módon telepítettem.
    WFT?
  • kifli
    #77934
    amelyiknek jobb a hűtője. Ha nincs sok különbség, akkor az olcsóbb
  • lo9in
    #77933
    mindenképpen vtx3d ;)
  • broman191
    #77932
    A Sapphire-nak értelmesebb hűtése van, a gari mindkét karinál 2 év, ha húzni szeretnéd bármelyik karit úgyis bőven többször 50 MHz jönne ki belőlük, így részemről Sapphire! :)
  • dragon11
    #77931
    Pacsi srácok,

    A HD7750-ből VTX3D vagy Sapphire a jobb ?:)

    Az előbbinek 850Mhz-es a GPUja, az utóbbinak 'csak' 800, viszont 2ezerrel olcsóbb.:D:D

    -Melyik gyártó a sikeresebb ?:)

    Köszönöm!:)
  • Afe
    #77930
    Sehogy sem tudom feltelepíteni ezt az AMD APP SDK Runtime-t, mindig azt írja a végén, hogy "Sikertelen". Már leszedtem innen a megfelelő csomagot, de a Runtime-t nem rakja fel, csak a többi SDK-t.
    Lehet ezt valahogy manuálisan telepíteni úgy, hogy kihagyom a Catalyst telepítés vezérlőjét?
  • DIESEL DOG #77929
    Egy 7870-es VGA-ra már lehet hogy lecserélném az 5770-es kártyákat... :D
  • Solten
    #77928
    Valamit kihoznanak vegre ezek a pancserek a 78** ellen is?? Lassan esedekes a 7850/7870 vetel. Megvehetnem olcsobban...
  • Blum
    #77927
    Akkor egy kicsit olvass vissza. Ugyanez a "probléma" áll(t) fenn DarkSector fórumtársnál is. A vége az lett,hogy le kell szarni.
    Ha az illesztőprogram verziószáma stimmel a #77871-ben látottal,akkor jó az,frissült.
  • Kreeder44
    #77926
    azért töröltem a régit mert először úgy csináltam ahogy mondtad.. sőt mindig úgy csináltam, de mos valamiért nem frissítette felül.. ezért töröltem majd feltettem a friss drivert és utána is a 11.10 et írja ki.
  • Pretorian
    #77925
    Kb. egy árban fog nyitni a 7970 jelenlegi árával, ami viszont 10-12-15 százalékkal gyorsabb kártya, szóval még mindig jobban megéri azt megvenni.
  • Blum
    #77924
    A kérdés csupán az,hogy az előzőt miért törölted le?
    Simán rá kell telepíteni a régire az újat,restart,örül.
  • Kreeder44
    #77923
    Sziasztok. Az miért van,h letöltöttem az új drivert, a régit letöröltem de méh mindig a régi driver-t írja ki 11.10 eset. Valakinek valami ötlet?? Ne a program eltávolításával szedjem ki, hanem máshogy kéne??
  • mjanika
    #77922
    Te meg csak bólogass, meg röhögjé :DDD
  • Omlás
    #77921
    Ismerős
  • mjanika
    #77920
    Miért ne várnék amíg az Nvidia kihozza a 650, 660-as kártyáit, kicsit alávágva 7850-es árainak? Miért vegyem meg most a 7850-et 68000-70000 Ft-ért amikor (reményeim szerint) 2-3 hónap múlva minimum egy tízest csökkenni fog az ára? Türelmes ember vagyok...
  • broman191
    #77919
    Azaz! Mindig keverem!
  • Blum
    #77918
    Szemöldök csipesz lesz az...:D
  • broman191
    #77917
    Eddig valóban 1 év @ 1 idegbajnál tartok, de viszonylag hamar rájöttem hogy a szempilla csipeszeket mintha a vga tápcsatik hozzáférthetetlen helyről való pontos eltávolítására találták volna ki...
  • Omlás
    #77916
    Passzolnak az tény végül is normál esetben úgysem minden nap szedi szét az ember ráér évente 1x idegbajt kapni
  • broman191
    #77915
    Aftermarket hűtő, ráadásul nem ref nyákos kari - a legjobb párosítás - szóval örülhetek így is hogy kellően passzolnak... :D
  • Omlás
    #77914
    Az a pont befért de ki nem szeded kategória :] Zseniális tervezés és kivitelezés :D
  • broman191
    #77913
    Nálam alapvetően nem bajos a tápcsatik elrendezése működés közben, de amikor a csatikat ki kell húzni a helyükről, az már művészet... :D



    Rettentően jól sikerült telefonos vakus kép, sorry, de a lényeg gondolom látható, mennyire nincs hely a hűtés és a tápcsatik között a piszkálódásra. Szerencsére nem sokat piszkálom.
  • arty
    #77912
    alig 10%-al lasabb a csucsdögnél? nem semmi :O

    amd vághatja is az árait lassan :)
  • Borg
    #77911
    Közben kiderült, hogy az EVGA már teljesítette is a kívánságomat :)
    EVGA GTX670 FTW


    A rossz helyen lévő tápcsatik problematikjája pedg kb itt érhető tetten az én esetemben.
  • broman191
    #77910
    Ilyen kategóriában úgysem érdemes ref karit vásárolni, a táp csati pedig szerintem nincs rossz helyen, én pont azzal sz0ptam a karimnál hogy nem oldalt van... :)
  • Borg
    #77909
    Mármint a nagytestvér nyákjára...
  • Borg
    #77908
    GTX 670 @PH


    Erre vártam...rendben van a teljesítmény, a fogyasztás is, erre nem elbasszák a hűtést rajta? Kb minden tesztben hangosabb lett a 680-nál, de még az amúgyis hangos radeon ref hűtőknél is... Ráadásul a tápcsatik se lehetnének elbaszottabb helyen, én pont nem tudnám bedugni őket, mert fölötte van a táp ott... Remélem valamelyik gyártó csinál rá rendes mókuskerekes hűtést is... Vagy mint az 570 phantomnál, felrakni annak a nyákjára, annak a hűtésével..
  • Nightt
    #77907
  • pxxl
    #77906
    ismerős "taktika" volt itt nemrég az egyik usertől :DDD
  • Nightt
    #77905
    Ha varsz, akkor mindig jon egy ujabb szeria, aminek az arcsokkenesere lehet varni es sose lesz kartyad...
  • MerlinW
    #77904
    És ez lesz az összes további DX-nél is.