90029
  • Animefox
    #77983
    köszke
  • broman191
    #77982
    Tessék! :)
  • Animefox
    #77981
    Linket kaphatnék? :)
  • broman191
    #77980
    Pontosan! :)
  • Animefox
    #77979
    Nekem most a 11.11-es catalyst verzió van meg és azt írja hogy május 28-án fogja a gép újra ellenőrizni hogy jön e friss verzió. Utoljára novemberben csinált valamit... namármost hogy lehet másoknak újabb verzió? Manuálisan kéne telepíteni?
  • Solten
    #77978
    [URL=http://prohardver.hu/hir/temerdek_atnevezett_geforce_landolt_uzletekben.html]Az Nvidia mindenkit megelozve bemutatta az "uj" generaciot...[/URL] :))
  • broman191
    #77977
    Kicsit több anyag mehetett volna a hűtőbe, de így sem rossz... :)

  • DIESEL DOG #77976
    Radeon HD7770 Sapphire módra...
  • Jim Morrison
    #77975
    érdekes, ez sem megy. Graphic adapter üres. na mindegy... azért köszi.
  • Solten
    #77974
    link?
  • Jim Morrison
    #77973
    Én azért tettem lejjebb, mert a hangkártya pont a ventik előtt lett volna aminek nem lett volna sok értelme, ezért is tettem le.
  • MerlinW
    #77972
    Én azért nem használok sidebar-t mert folyamatosan ~10%-on ketyegteti a procit. Annyit nem ér.

    A kártyát érdemesebb lejjebb tenni, ha lehet, de ha van egy normális 12-es hátsó venti a proci mögött , valamint ha a proci venti is hátra fújja a meleget, akkor mindegy.
  • Jim Morrison
    #77971
    köszi. hőfokokról jut eszembe, van nekem 3 sidebar gadgetem, az egyik a cpu t figyeli, másik a netet, a harmadik meg a vidikarit. csak az a baj hogy ami a karit figyelné nem észleli a kártyát. ennek lehet az az oka hogy nem a cpu hoz közelebbi kari slotba tettem? számít hogy a két hely közül melyikbe teszem?
    am tegnap terhelés alatt olyan 60 fokos lett a kari, pontosan nem emlékszem de szerintem a ventik nem voltak 70% fölött.
  • Solten
    #77970
    Kozben atfutottam egy tesztet, irtak hogy 70%-os ventifordulat folott jon meg a hangja. Az alatt hangtalan. A 70-et meg szinte soha nem eri el mert agyonmeretezett ez a hutes ra. Tetszik.
  • Solten
    #77969
    Gondolom tuningolni ugy sem akarod :) Akkor meg nem erdemes, a hofokokat meg tudod nezni tucatnyi programmal. Plusz, a catalyst egyszeru csuszkas tuning opcioja egyszeru-nagyszeru szvsz.
  • Jim Morrison
    #77968
    Nem hangos egyáltalán. Házat is cseréltem és így lényegében nem is ad ki hangot :D nagyon halk lett az egész, de maghallgatam nyitott oldallal a vidikarit és nem tűnt annak.


    Am ezt az Easy Boostot érdemes felrakni? mert nem akar feltelepítődni de ha fölös akkor inkább nem is próbálkozok... :)
  • arty
    #77967
    amennyire a win8 létezik, annyira jönnek hozzá a catalystok is
  • Solten
    #77966
    Wow, grat. Milyen a hutoje (panaszkodnak hogy hangos, igaz ez?)?
  • Jim Morrison
    #77965
    Jelenetem van egy új kártyám ! :) Gigabyte HD 7850 OC (kéretik kicserélni itt a topikban)


    Most gyorsan kicsit bf3 aztam, 1920*1200 as felbontás mellett minden ultra, aa deferred 4x MSAA, anisotropic filter 16x. Játék közben van 60-70 FPS em, max 38ra esett le. (FRAPSel mérve)
  • MerlinW
    #77964
    Hogyne terveznék, 2015-ben jön (áttértek ők is a 2 éves ciklusra)
  • lo9in
    #77963
    ahhoz képest hogy nem létezik nagyon is ott van :D
    még a win9et nem is tervezik mit fájlalod a drivert hozzá :P :D
  • arty
    #77962
    nekem meg az fáj, hogy a win9-hez még csak nem is tervezik a drivert, pedig csomóan álmodoznak róla :(

    remélem is hogy nem nemlétező os-re cseszik el az idejüket, irják a drivereiket. van elég meló a win7el, xp-vel is, asszem.
  • MerlinW
    #77961
    Ühüm
  • lo9in
    #77960
    az új start képernyő nem nagy kihívás a többi dolog meg olyan szinte mint a 7esbe vagy pedig sokkal jobb még kevesebb erőforrást emészt és eddig ez a windows áll a legközelebb a teljes ram kihasználáshoz teljesítményromlás swappolás nélkül persze , emlékszek a 7es alatt 1,5 gb ram használatnál már beszaggatott a játék , itt meg 1,9gb-t is kihasznál úgy hogy semmi sz@rakodás
  • lo9in
    #77959
    hát szerintem elég sokan használják , azt ne mond hogy lopok mert élesbe használom , azért teszem mert gyors szép jó és használható
    amúgy az IT ipar tényleg szellemi fogyatékosnak nézi az embereket mi a sz@rt ismerkedjek rajta több mint fél évig , nézegetni a lányokat szoktam bocsi !!!
  • MerlinW
    #77958
    Mire várnak? 2013 januárjára, mikor megjelenik a W8. AMD is úgy tudja, hogy senki sem használja napi szinten a kereskedelmi forgalomban még nem létező W8-at. Aki mégis.. nos, arról ő nem tehet és nem is igazán érdekli. A W8 CP-t nem azért adták ki, hogy használd - akkor nem adnák ingyen. Hanem hogy nézegesd, ismerkedj. Marketing. Prezentáció. Reklám. Nem mellesleg az MS mondta a DP és CP kiadásakor, hogy semmilyen support nem jár hozzá.
  • lo9in
    #77957
    és ha a win7es 12.4et tenném fel a wddm1.1el miről maradnék le ? nem működne metro ? vagy mi ?
  • lo9in
    #77956
    helló mindenki , nem tudjátok hogy mikor óhajtanak kiadni új windows 8 drivert AMD-s barátaink ? kicsit réginek tartom ezt a tavaly elkészült és idén kicsit átdolgozott 8.930.7rc10-et , mire várnak ? már a hd7000 sorozathoz is illene támogatás és vannak újítások pl. legutóbbiba végre kijavították a hibás árnyékszűrést ha jól tudom ami hosszú ideje nem szúrt szemet nekik nem úgy mint nekem , vehetnék kicsit komolyabban a win8 témát , totál használható a CP szóval kéne már egy driverfrissítés
  • MerlinW
    #77955
    Használjátok ezt MTune helyett
    Manuális megoldás, viszont tuti szemre szabott lesz a végeredmény.
  • arty
    #77954
    korábban ugytudom a magictune és tsai végülis lényegtelenek voltak, max nem használtad és maradt, hogy kézzel bogarászol a OSD-n, nem win alatt egy szoftverben - emiatt is nem foglalkozott gondolom vele a csamcsung.

    hogy egy igencsak hasznos usb3-as hub szoftvere nem megy, na az már igencsak komoly gáz, de ismerve a csamu korábbi szoftveres megoldásait, egyáltalán nem megdöbbentő :( talán megoldják majd... egyszer... ha valaki jelzi a supportnak. (hiú remény gondolom)
  • KranaZoli #77953
    Csak cinkelés volt. ;)

    Ha nem lett volna Radeon-om akkor nem is tudnék a hibáról. :)
    Igen az a szar, csak már nem érdekel. :D

    1ébként még mindig rossz a HD5xxx kártyákhoz és fölötte?!

    Nem mintha jött volna ki újabb verzió belőle. Akkor sem értettem, hogy nem tesznek semmit ellene. Fasza monitorokat gyártanak és panel-okat, de a szoftveres support kritikán aluli. Nem hiszem el, hogy nem jelezték feléjük ezt a hibát, talán nem is kevesen - de leszarják nagy ívben?!
  • arty
    #77952
    ettől még a magictune a szar :)
  • Blum
    #77951
    Idleben minek kéne a magasabb órajel?
    Ha terheled a kártyát,akkor majd feljebb veszi magától.
  • Atikah
    #77950
    Valaki leírná, h miért megy 500-on, és mi tévő legyek??kép
  • KranaZoli #77949
    nV-vel működik a MagicTune is, ami a HD58xx-emmel nem működött.
  • Tomy Lee
    #77948
    Most az gond ha fennt van az MSI afterburner és a catalyst-ben is be van kapcsolva az overdrive?Egyikne kellene csak futni,hogy oldjam meg?
  • Puhos
    #77947
    Hali. Sztem töröld le a drivert, utána egy driver sweepert futtassál, majd új driver install.
  • wollnerd #77946
    Valaki?
  • kifli
    #77945
    ne is próbálkozz, samsung működőképes szoftvert még nem csinált...
  • Moyko
    #77944
    kis segítség kéne:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Üdv!
    Van egy új Samsung C27A550U monitorom - aminek a talpába van egy usb 3.0-as hub, meg lan stb... minden frankó, addig amíg felrakom a gyári kijelző samsung driver-t:
    ami : Samsung Central SmartStation + Central Core Graphics Software-t innentől kezdve az app.-ok nem találnak DX11-kompatibilis kártyát (HD6950).
    - leszedem a driver-t - újra van direct x támogatás, elindulnak a játékok is - de akkor megszűnik a monitor hub funkciója. - már próbáltam letiltani a samsungus eszközöket, más sorrendbe telepíteni - sajnos nem lehet szeparáltan telepíteni se eltávolítani.. őket.