90029
  • arty
    #78223
    "Az csak AMD-s önáltatás, hogy AMD kevésbé rossz, nem annyira geci, stb..."

    Önáltatás, hogy látom, hogy az nvidia kivásárol 1-1 effektet a saját kártyáira, exkluzivan? Hogy a crysis2 dx11 peccsel leszopatta a világ játékosainak 98%-át?

    Persze, maszatolhatsz nyugodtan, hogy neked a p*csöd annyit ér, mint az ujjad, azért ha megengeded ezt inkább nem hinném el :DDD
  • arty
    #78222
    nem szűnik meg, csak kimondja az AMD (amit nyilván eddig is minden értelmes ember tudott, a többiek meg most hápognak), hogy kevés erőforrást áldoznak a dx11 éra előtti cuccaikra.
  • arty
    #78221
    Mit jelent, hogy leszarja? Hogy ritkábban lesz hozzájuk driver? a 8800gt-ken mennyit javut az nvidia 1-1 driverben?! :D

    vagy téged TÉNYLEG az éltet, hogy látod a "supported" listában a kártyád? :D
  • arty
    #78220
    milyen régi problémáid vannak, amit 5 év után oldanának meg, ha továbbra is havonta jönnének a driverek a 4850edre?

    ha valamivel 5 év után gond van, az ugy is marad szvsz, akár jön driver akár nem.
  • mester1987
    #78219
    Meglehet...
  • broman191
    #78218
    Ne általánosíts ebből, megszokott jelenség hogy pár helyen mindig előfordulnak régebbi hardverek kiírva évekkel ezelőtti aranyáron, mivel nem haladnak a korral... :)
  • mester1987
    #78217
    De ez 6670...és nem jobb, annyi, hogy ezen van Eyefinity, ha jól látom.

    Szóval azért érdekesek az árak, hogy a régibb drágább...
  • broman191
    #78216
    csak neked csak most :D

  • mester1987
    #78215
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval nem ilyet -->
  • mester1987
    #78214
    Újonnan 30 alatt max olyat ami nem tud eyefinity-t és zárt burkolatú!
  • broman191
    #78213
    Nem arról volt szó hogy melyik helyen a legdrágább árgépen...újonnan nem ért annyit soha. :D Használtan 20e Ft körül mozognak, újonnan, viszonylag drágább helyeken is általánosan 30e Ft alatt meg lehet őket kapni. :)
  • mester1987
    #78212
    Nem vágom miért 20 körül mozog, ha van 55ért újonnan.
    Jójó lehet itt okoskodni, hogy ezért meg azért...de az 55-ön azért megcsodálkoztam.
  • mester1987
    #78211
    KHM...

    LINK
  • KranaZoli #78210
    Ui:

    Természeten ha Én lennék az érem azon oldalán, hogy 4850; 4870-es Radeon-om van, biztos anyáznám AMD-t, hogy nincs tovább támogatás.

    Sikerült véletlen kitörölnöm az előzményt, na mind1. Akkor már csak ez marad.
  • MerlinW
    #78209
    Nem leszarja, továbblép. Halad a korral. Ha támogatás kell, 20k körül mozog az 5770, 25k körül a 6770. A játékos is haladon a korral. Ha pedig nem játszol, nincs szükséged driverfrissítésekre.
  • MerlinW
    #78208
    Mármint azért nem korrekt az AMD mert megszünteti a támogatását egy 5 éves technológiának?:) Na veszi el a kártyát senkitől, nem akadályozza a használatát, csak nincs több driver frissítés hozzá, ennyi. Nem értem hol itt a probléma. 5 év a szakmában történelem.
  • KranaZoli #78207
    Az élet dolgaiba ebben a topic-ban nem mennék bele. Most a driver támogatásról és az üzleti hozzáállásról volt szó. Az csak AMD-s önáltatás, hogy AMD kevésbé rossz, nem annyira geci, stb... Leszarja a 4xxx tulajokat, vagy sem?! Ennyire egyszerű a kérdés.
  • IMYke2.0.0.0
    #78206
    Diablo 3 - nem vettem meg, nem töltöttem le, és nem aktiváltam a Guest Pass-t...
    Új játékok egy HD 4850-essel gyorsabban fussanak? - nem álmodozom

    Nem azért kell(ene) új driver, hogy a fentiek teljesüljenek. Azért kell, hogy finomítsanak a régi problémákon, és teljesítményen.
  • arty
    #78205
    (írhattam volna azt a közhelyet, hogy az élet nem fekete vagy fehér, de már a gondolatától is felfordult a gyomrom ;))) )
  • arty
    #78204
    Tehát neked mindegy, hogy a kisujjad vagy a p*csödet vágja le valami szadista állat? :))
  • KranaZoli #78203
    Számomra nincs olyan, hogy korrektebb. Vagy korrekt, vagy qrva. Nincs átmenet. Az Én ideológiám szerint! És ezt igaznak tartom az élet minden területére, az életemben is. Magamra nézve is.
  • arty
    #78202
    Az amd sem korrekt, de korrektEBB, mint az nvidia.
  • arty
    #78201
    pedig milyen jó lenne, ha végre működne a diablo3 a kártyádon, mi? várjcsak az megy

    vagy milyen jó lenne, ha +50%-al gyorsabban futnának az új játékok, ugye? várjcsak, ez még a 7xxx sorozaton is irreális elvárás

    mi. a. francnak. új. driver. kérdem Én.
  • KranaZoli #78200
    Épp erre gondoltam, hogy a "túloldalról". Ezért nem fogok trollkodni, ez lehetne a trollkodási lehetőség. Ilyenkor is úgy érzitek még, hogy AMD korrekt játékos?!
  • IMYke2.0.0.0
    #78199
    Te könnyen beszélsz, a túloldalról.
    Nem tojnak a 48xx-asokra? De.
    Akkor hol itt a trollkodási lehetőség?
  • KranaZoli #78198
    Lehetne trollkodni, nem?!
    De nem fogok.
  • IMYke2.0.0.0
    #78197
    Mostanában - velem együtt - nem is fogsz cserélni drivert, tekintve, hogy a 48xx-asokat leszarja már az AMD.
  • Gibor
    #78196
    Nekem még mindig a 11.10 van fent. Feleslegesnek érzem cserélni 4870-nél :) De én úgy szemet szúró bajt még mindig nem észleltem a driverrel, sokat olvastam itt hogy ilyen baj van olyan baj van, én jó ha fél évente cseréltem de sose panaszkodtam :)
  • MerlinW
    #78195
    Minden Win-re kidobott driver-ből van Linuxos is, még a bétákból is. Az már más kérdés, hogy csak minden második működik rendesen:) Hál'isten Linuxon nem kell havonta driver-t frissíteni elég, ha a fél évente bevizsgált verzió okés. Azzal pedig általában nincs probléma. Az én pingvinemen is 11.10 van fent, és működik, mint az álom. Októberben jön a következő:)
    Windowson is ugye csak a játékok miatt frissítgetünk mindig.
  • kifli
    #78194
    mérne lenne? Annyi, hogy zárt a driver, de ezen kívül gond nincs vele. Legalábbis működik.
  • MerlinW
    #78193
    Nem jött ki, hanem kiszivárgott. Újabb D3D és régebbi OGL van benne. Állítólag instabil mint a fene.

    Az AMD oldalán látod a hivatalos bétákat, azokat használd.
    12.6 a legfrissebb

    Ezt már nem lehet HD4xxx-es kártyákhoz telepíteni.
  • arty
    #78192
    mindig az van a köztudatban, hogy az nvidia linuxos hozzáállása példás, az amd-é meg ... kvázi nincs is :)
  • Solten
    #78191
    Lehetseges, habar csak az nvidiarol nyilatkozott.
  • Puhos
    #78190
    Hali

    Driver Sweeper?
    Ha valami jól működik miért kell cserélni?!
  • arty
    #78189
    gondolom az amd hozzáállásáról a véleményét már cenzurázta a youtube ;)))
  • janihunk
    #78188
    Sziasztok kijött a 12.7 béta felakartam tenni de egy ponton megakadt. És nem le jó a telepítés. Uninstalálni nem tudom mert csak keres, másik régebbi drivert sem tudok felrakni. Mivel törölhetem le a feltelepített fájlokat?
  • MerlinW
    #78187
    Epic:)
  • Solten
    #78186
    trololo
  • KranaZoli #78185
    Jahhh. Már relatív rég ám. :D
    Csak épp azt sem mondom, hogy nV-nél minden okés és AMD meg szar minden téren. ;)

    Ui.:

    Nem vagy VIP? Ejnye. :(
  • IMYke2.0.0.0
    #78184
    Most látom: lecimboráltál az ördöggel...