90029
  • [NST]Cifu
    #78543
    Értelmetlen az első kérdésed. Ezzel az opcióval olyan beállítást tudsz megadni, amit a kijelző nem jelez a videókártyának az adatok lekérdezésekor. Ez inkább a régi CRT monitoroknál lenne érdekes, ahol az adatokat anno még .INF-ből olvasta ki a win.

    A játék a felbontásokat vagy a windows-ból / DirectX-ből olvassa ki, vagy pedig nincs korlátozva. Például a Space Marine c. játékban gond nélkül tudnék 1920x1200-at állítani, holott az LCD TV-m ezt a felbontást nem támogatja...
  • item
    #78542
    Gyors kérdés urak!

    Nem tudom telepíteni az asus laphoz tartozó utility-t mert állandóan bezáródik egy folyamat. Egész pontosan egy aaHMins.exe indul el,de be is záródik. Egyelőre még nem jöttem rá,hogy miért lép ki ez a folyamat.

    Esetleg,ha valaki tapasztalta ezt,vagy lenne rá megoldás,akkor azt nagyon megköszönöm!!

  • wollnerd #78541
    Kösz, és az első kérdésem?
  • arty
    #78540
    driverinfo sztem a "turbomemory"-val egybe irja (azaz a mennyit a rendszer memóriájából is hozzá tud foglalni a vga, azzal együtt)
  • wollnerd #78539
    Sziasztok! két kérdéssel fordulnék hozzátok: (AMD radeon HD 6670,Win7, 12.6 driver)
    1. kérdés: Ha a driver szoftverében itt kiveszem pipát és max. felbontásnak 1920x1080-t állítom be, nyugodtan megtehetem? Ha ezt alkalmazom, nem állítódik azonnal a asztal felbontása a winben, csak a játékok videóbeállításába hozzáadja a 1920x1080-t is?
    2. kérdés: A driver hardver információjában látom hogy a videokártya memóriájának a mérete 2814 MB, de a számítógép és pl. a Everest csak 1 GB-ot lát. A szgépben így van beállítva? Hol lehet többet beállítanom neki?
    A BIOS-ban?
  • DarkSector
    #78538
    Nem csak kíváncsi voltam milyen ha rákérdezek. :)
    Érted mert állítólag ciki ilyen drága hardvereket venni, azért gondoltam megkérdezem ki vette neked.

    Én vártam volna a 7990-re de te tudod. :
  • Solten
    #78537
    Mi ez a tirexi fetisizmus a reszedrol? A baratnoje vagy, vagy mi..?? :)
  • DarkSector
    #78536
    Miért én mit írtam a hsz-ban hogy mire való?
  • MerlinW
    #78535
    Ezerszer is leírhatom, mire szolgál a DirectX, úgysem fogod fel, ugye?:)
  • DarkSector
    #78534
    most nem ugy értem a drágát hogy konkurens, hanem amd-n bellül illetve nvidia-n bellül saját szériákat.
  • kifli
    #78533
    nem kell a drágábbat választani, 10.1-nél sem volt ilyen, 4850 10.1-es volt, mégis olcsóbb volt sokszor mint pl gts250 ami a konkurense volt
  • Máté94
    #78532
    Ha X300 megy, akkor ez is fog. Persze, legutolsó CCC-t raktuk fel, ami még támogatta a kártyát, de utána tökéletesen fut. :)
  • [NST]Cifu
    #78531
    Welcome to the suck. :)

    Azt javaslom, hogy gondold meg, tényleg kell-e neked a Win8. :D

    0.: Alap Win8 Preview driver

    1.: DNA 12.1.1.

    2.: Valamelyik Win8-as DNA drivert megpróbálni.

    3.: Próbáld meg esetleg ezzel mod-olni a drivert, ha a hivatalos driver nem megy.

    Hozzá kell tenni, hogy sokan panaszkodnak a régebbi Mobility driverekkel kapcsolatosan, egyeseknek a 7.5-ös Catát a fenti modding tool-al sikerült működésre bírniuk, egyeseknek úgy se. Igaz ez inkább a Mobility X szériára igaz.
  • DarkSector
    #78530
    Gyárilag a supportnál csak win7 64 a legutolsó.
  • simonl #78529
    Sziasztok,
    Öregecske mobility radeon HD 2600 -hoz létezik windows 8 x64 driver?
    Tudnátok egy link -el segíteni?

    Köszönöm srácok...
  • DarkSector
    #78528
    Vagyis eltrexisedel? vagy mi? :)
    Hogy a te szavaiddal élhessek.
  • Solten
    #78527
    Inkorrekt, bizonyos informaciok szerint o a hod emlosok taborat erositi.
  • [NST]Cifu
    #78526
  • Solten
    #78525
    Felárasak voltak
  • lo9in
    #78524
    igen, sajnos nem dönthető, rossz az állvány vagyis szinte teljesen merőleges és pont szemből mézem úgy hogy a közepe van szemmagasságban :)
  • DarkSector
    #78523
    Hááát nem nagy, csak akkor ha ezért valaki cserél karit, vagy ez miatt választ egy drágábbat...mármint akarom mondani régebben.
    És emellett meg annyira kicsi haszna volt tekintve hogy kb 2 játékban volt haszna hogy hihetetlen, még normális dx10-es játékból sem volt sok, nemhogy 10.1-es...
    dx11 szerintem az ami igenis érezhető.

    Valamiért olyan "találjunk ki valamit a gémereknek a dx12-ig, amivel megvetethetjük az új szériát is" téma.
  • kifli
    #78522
    annyira nem volt nagy marhaság, a 10.1
  • DarkSector
    #78521
    Grat.

    Azt a gólyát hívjátok Trexi-nek?
  • item
    #78520


    UI: A mókusok hova lettek belőle ??
  • DarkSector
    #78519
    Oks csak kezdtem azt hinni hogy én értem félre, hogy a 10.1-ről írkáltok...:D
  • item
    #78518
    Én csak a rendes 7xxx-ekre gondoltam. (GCN)
  • Solten
    #78517
    Nah, meghozta a golya:



    100 mm-es mokuskerekek vannak rajta, szoval a zajjal es hovel nem lesz problema. "Alapbol" 975 (!) MHz a GPU orajel, szoval par mp Catalyst csuszkaval maris GHZ edition...



    A 7850-ek saccperkabe 1050-1100-ig birjak a fesz.-piszkalas nelkul.
  • [NST]Cifu
    #78516
    Áááá... elírtam, és csak most javítottam. :D

    Természetesen Dx11 és Dx11.1. :)
  • DarkSector
    #78515
    most 11.1 vagy 10.1?
  • [NST]Cifu
    #78514
    Azért ez így nem teljesen igaz. A 77xx, 78xx és 79xx támogatja a Dx11.1-et, a 73xx, 74xx, 75xx és 76xx csak a Dx 11-et.
  • [NST]Cifu
    #78513
    Bizonyos monitortípusoknál előfordul ilyen.

    De azért először tisztázzuk: teljesen szemből nézed? :)
  • DarkSector
    #78512
    Ez ugyanakkora marhaság mint a 10-10.1, vagy ugyanaz a marhaság?
  • lo9in
    #78511
    üdv. az természetes dolog ha a monitor tetején és alján eltérő a kontraszt ? (fent sötétebb alul pedig világosabb)
  • item
    #78510
    A 7xxx-es széria is támogatja a 11.1-et...

  • Blum
    #78509
    AMD Radeon 8000 Series To Support DirectX 11.1
  • arty
    #78508
    nekem ez NÉHA akkor van ha a win updateli a net frameworkot :(
  • broman191
    #78507
    Nem vagy vele egyedül, de nálam már fejlődött a CCC, a legújabb verzió telepítése után el sem akar indulni...jelenleg nem is hiányzik, múltkor amikor hasonló történt vagy fél tucat uninstall és reinstall lett belőle mire újra futott, inkább kihagyom amíg égető szükségem nem lesz rá...
  • DarkSector
    #78506
    Mindegy de nekem ezt 3 féle változatban jelezte UGYANAZ a driver ugyanazon a gépen...!
  • MerlinW
    #78505
    Csal a registry-ben nem frissül néha, puff neki. Ráadásul ez csak a Catalyst verziószáma, nem a driver-é, tehát még lényegtelenebb:)
  • DarkSector
    #78504
    Nem elcseszték, mert nem egy adott régebbit irt ki a 12.4 helyett hanem nálam 2 félét haveromnál egy 3. flét....:)
    vol már 11.9-12.1-12.2 ezeket dobta ki...:)