90029
  • IMYke2.0.0.0
    #79343
    Én is Windows 7-et ajánlanék, a hozzá szükséges driverrel.
    Ha úgy is baj van, akkor lehet merengeni a jogos VGA-probléma felett, szerintem.
  • Solt
    #79342
    Én a helyedben először megpróbálnám win7-n...
  • Belkar
    #79341
    Sziasztok egy kis segítségre lenne szükségem (nem tudom hogy ezt ide kéne-e írnom de szerintem ti tudtok segíteni).

    Szóval az lenne a problémám hogy sokszor internetezés vagy játék közben lefagy a gépem. Néha csak elsötétedik a képernyő és a hangfalból zúgás jön máskor ilyen egyszínű négyzetrácsos kép jelenik meg a monitoron (mindig más színben) zúgás ugyanúgy, néha pedig kék halál egy bizonyos ati3duag.dll hibával.

    Meg vagyok győződve róla hogy mindhárom problémát ugyanaz okozza mégpedig a Radeon HD 4800-as videókártyám. Interneten már többször utánanéztem sok helyen írják a Driver frissítését csakhogy ezzel is van egy gond.

    Amikor letöltök egy drivert és feltelepítem újraindítás után 640 x 480-as felbontásról és 8 bites színminőségről nem tudom egyszerűen átállítani. Le okézom tölt egy kicsit majd megkérdezi meg akarom-e tartani az új felbontást de ennek ellenére ugyanúgy 640 x 480 marad...

    Más helyeken azt írták hogy a Catalyst programban kapcsoljam ki a videókártya gyorsírását (Fast Write). Ezzel szintén gond van mert ha ráklikkelek a Catalyst ikonjára egy pillanatra megjelenik a homokóra majd eltűnik de nem történik semmi egyszerűen nem nyitja meg a programot. Ennek is utána olvastam és mások is írták hogy nekik sem nyílik meg a Catalyst.

    Már elég rég óta fenn áll ez a probléma (kb 1 éve) azóta már újra lett telepítve az operációs rendszer is de az sem segített. Ja azt még nem írtam hogy XP-m van. Nagyon örülnék ha tudnátok valami megoldást mondani legalább a Catalystos problémára hogy kipróbálhassam hogy Fast Write nélkül is lefagy-e. Előre is köszi :)
  • kifli
    #79340
    Ja, csak nehéz úgy csinálni, hogy a kivizsgálás során ne derüljön ki, hogy nem rendeltetés szerű használattól ment tönkre.
    Ha valahol megég a kártya, akkor már nem garanciális, így oc-val tönkretenni nem ajánlatos :)
  • totyak
    #79339
    Majd holnap megírom mi lett a végkifejlet, hadd tudjátok már meg ti is, ha ennyit szoptatok az én sz@rságaim miatt :D
  • Omlás
    #79338
    Egy kalappal ;]
  • totyak
    #79337
    Köszönöm mindenkinek az idejét és a segítségét. Valószínűleg még ma felveszem a kapcsolatot az iPon-nal, aztán meglátjuk mit mondanak. Feltételezem kötik majd az ebet a karóhoz. Még holnap személyesen is bepróbálkozom, de ha hajthatatlanok, akkor hiába verem a nyálam. Egyébként sem vagyok nagy megmondó ember, hogy ott kötekedjek velük.
  • Solt
    #79336
    Én halál nyugodt vagyok, nem én vagyok a saját pénzem ellensége!

    Egyébként meg nem egyről beszélünk... Amiről te beszélsz, az a boltosok sikeres trükkje a tájékozatlan vevővel szemben, amiről meg én beszélek, azok a törvény biztosította jogaink. Olvasd el amit Kifli linkelt, hogy legközelebb te is képben legyél...

    A vitát meg zárjuk le, mert nagyon kényelmetlen mobilról pötyögni...
  • IMYke2.0.0.0
    #79335
    Nos, ha ez így van, akkor nagy üzlet lenne a garanciális időszakon belül VGA-k ilyen-olyan módszerrel tönkretétele és visszavitele...
  • kifli
    #79334
    Ezt énis kérdezem, hogy hol van az leírva, hogy a boltosnak joga van megállapítania egy amortizált árat :D


    Egyébként ez a mondat mintha ezt jelentené:


    "nem lehet levonni a rendeltetésszerű használat során bekövetkezett értékcsökkenésre semmit."
  • IMYke2.0.0.0
    #79333
    "A boltos ilyen árat nem állapíthat meg." - Hol van ez kőbe vésve?

  • Omlás
    #79332
    Akkor még bőven garis. A döntés meg rajtad áll az opciókat szerintem felsoroltuk teljesség igénye nélkül nem hiszem hogy sokkal több lehetőség lenne mint a leírtak ;]
  • kifli
    #79331
    Az egy dolog, hogy a boltos bepróbálkozik, hogy egy olcsóbb termékkel kiszúrja a szemed, de ilyen, hogy amortizált ár, nem létezik. A boltos ilyen árat nem állapíthat meg.
  • Solt
    #79330
    Termék függő... Nekem pl 3 évet garantál a Giga kártyámra...
  • totyak
    #79329
    Holnap már a 29. nap lesz, hogy náluk a kártya. 2011. 01. 18.-án vettem és a garanciajegyen annyi van írva, hogy 24 hó garancia
  • IMYke2.0.0.0
    #79328
    Feleslegesen pörgeted magad, mert végig egy dologról beszéltünk - olvass vissza!
    Az nem működik, hogy mert annak idején 60+ ezerért vettem egy terméket, most a teljesítmény-különbség ellenére ugyanúgy 60+ ezer Ft-os terméket kell adjanak. Ezt felejtsétek el. Ezt írtam végig.
    Azt teszik az esetek 99%-ban, hogy a Te, annak idején 60+ ezerért megvásárolt termékedet beleszámítják (természetesen amortizált értéken) egy általad, ott, a cégnél megvásárolt termék árába.
    Ha az amortizációs értéken beszámított termék árának megfelelő értékű terméket választasz, akkor nem kerül neked semmibe.
    Ha drágább terméket tudnak felajánlani (mert nincs más, történetesen), akkor meg vagy ráfizetsz a beszámított értékre, vagy visszakéred a pénzed, és távozol a bejáraton keresztül.
  • Omlás
    #79327
    Amúgy iponnál 1 évig van ipon csere gari afelett már nem gyártói garancia van? A kollega azt írta majd 2 éve vette az 5770-et nem lehet, hogy emiatt nem számolják már teljes áron ?

    Meg kéne nézni garijegyet azon rajt van feketén fehéren :)
  • Solt
    #79326
    Vga javítás nincs! Ragaszkodj ugyanahhoz cserébe, vagy kérd vissza a pénzt. Nem kell ezt túlbonyolítani...
  • kifli
    #79325
    Itt vannak kigyűjtve neked a határidők: LINK
    Itt pedig, hogy mikre hivatkozhatsz: LINK

    Itt pedig egy mintalevél: LINK (én nem így küldeném el, hanem kicsit finoimítva azért :D)

    Ez a rész kell neked:


    Ha sem kijavítani, sem kicserélni nem tudják megfelelő határidőn belül, jelentős kényelmetlenség nélkül, akkor el lehet állni a szerződéstől, vagy árleszállítást kérni. Jelentéktelen hiba miatt elállásnak helye nincs. Elállás esetén a termék visszaszolgáltatásával visszajár a teljes kifizetett vételár, nem lehet levonni a rendeltetésszerű használat során bekövetkezett értékcsökkenésre semmit. A vételárat kell visszafizetni, nem lehet kötelezni a vevőt, hogy levásárolja.


    Ezek jogszabályok, nincs más lehetőségük a boltosoknak.



  • totyak
    #79324
    Még simán garanciális időben vagyok. Ők maguk elismerték, hogy a kártya hibás. eredetileg azt mondták javítás alatt van, de ugye az egy hónap lassan eltelik. Valóban nem tudnak 5770-re cserélni, de a korábban felhozott példákban sem azonos kártyára váltottak az emberek.
  • Solt
    #79323
    A kutyát nem érdekli garancia alatt! Garantálniuk kell a tökéletes működést! Ha elromlik, akkor azonos cseredarab, vagy a vételár vissza! Én nem tudom ezen mi olyan bonyolult... Vagy most magadat akarod nyugtatni, mert te nem így csináltad? Nem piszkálni akarlak, csak nem értem, hogy miért nem fogadod el a működő példákat...
  • IMYke2.0.0.0
    #79322
    Ha garanciális időszakon belül cserélsz, bizonyítottan hibás kártyát, akkor igaz a helyzet, ami velük is történt - ha a bolt bele megy. A Te helyzetedben nem tudnak belemenni, mert már nincs náluk 5770-es.
    Garanciális időn túl meg ne várj csodát.
  • totyak
    #79321
    de hogy van az, hogy az én kártyám amortizálódik, másoknak meg itt az oldalon csont nélkül kifizették az eredeti vételárat. az övék életfogytig garis volt vagy mifene?
  • kifli
    #79320
    Nem ezt ajánlják, hanem 6770-et akarnak adni neki.


    Hogyha a srác megcsinálja ugyanazt mint én, akkor ugyanottvannak, mintha egyből felkínáltak volna egy 7770-et.


    Ha neked tönkremegy a vga-d, akkor neked is valami 4850-el hasonló kategóriás kártyát mondanának cserére. Viszont visszakérheted azt az 56e-et is, mivel nemtudnak ugyanolyat adni.


    A bolt meg visszaküldi a kártyát, és a gyártótól küldenek valami olyan kártyát nekik, ami olyan árban van, mint amilyen áron az aktuális kártya lett véve.
  • IMYke2.0.0.0
    #79319
    A szó, amit nem találsz, és amit elfelejtettél: amortizáció...
  • totyak
    #79318
    Ja, meg egy országos fogyasztóvédelem telószámot is adhattok, mert nem találom.
  • totyak
    #79317
    Erre a pontosan azonos cseredarab vagy pénz vissza dologra tudtok linkelni egy fogyasztóvédelmi törvényt, ahol ezt leírják. Tudjak már valamire hivatkozni.
  • Solt
    #79316
    Ennyi! :))) Sőt, ha sokat próbálkoznak, akkor általában közlöm, hogy ezt az összeget elkölthetem máshol is... Na innentől szokott az lenni amit én akarok! :)
  • Solt
    #79315
    De igen! Visszakéred a pénzt, majd rámutatsz arra ami jól esik, ott ahol jól esik! Ha a boltnak van esze, akkor azt akarja, hogy a visszakapott pénzt ott költsd el! Ebből a szempontból tök mindegy, hogy cserének hívod, vagy új vásárlásnak....
  • Omlás
    #79314
  • totyak
    #79313
    Nem ezt ajánlják. Akkor ajánlanák ezt, ha 5770 31 ezres árát vennék figyelembe, nem pedig a 6770 27 ezres árát.
  • kifli
    #79312
    Beválthatod, iponnál énis beváltottam egy 5770-re a kártyámat, ami így történt:
    Bementem, visszafizették a pénzem az emeleten, majd lesétáltam, beálltam a sorba és megvettem az előtte nap megrendelt 5770-emet :D
  • IMYke2.0.0.0
    #79311
    S ők pont ezt ajánlják - miről is vitatkozunk itt? :))))
  • totyak
    #79310
    Nem is az az 5k a lényeg, bár egyébként meg csak 500Ft lenne, de hagyjam magam hülyének nézni? Nem szokásom.
  • totyak
    #79309
    De most az ő szempontjukból nem mindegy, hogy visszaadják a pénzt és úgy veszek egy 7770-est, vagy rögtön garanciában cserélik + ráfizetem a fölét? Ugyan ott vannak.
  • IMYke2.0.0.0
    #79308
    Megnyugtat, hogy értjük egymást: " Azonos cseredarab, vagy pénz vissza! "
    Pontosan, azonos cseredarab vagy pénz.

    De azért, mert annak idején vettem egy 50+ ezres kártyát, most nem mehetek oda a pulthoz, és mutathatok egy ugyanannyiba kerül 7770-esre...
  • Omlás
    #79307
    hívd fel őket és mond hogy kéred vissza a vételárat mivel neked csak ugyanolyan vga kell és kész ha vissz adják a 31K-t mák ha nem akkor pech lehet szórakozni velük még hetekig te döntsd el meg éri e vagy leszurkolsz teljesen reális 5K-t és lesz egy 7770-ed és elfelejtheted az egészet végre ;].

    Azon kívül, hogy elvi kérdés és persze nekem is baszná a csőrömet (sry) őszintén én special saját magamat nem szívatnám meg stresszelném 5K miatt..
    Persze mindenkinek szíve joga mit tesz ;]
  • Solt
    #79306
    Ha neked ez így kényelmesebb, akkor legyen így! Én ismerem a jogaimat, és a kötelességeimet is, így még a büdös életben nem tudtak a boltok bevinni az erdőbe. Garancia alatt a jog egyértelműen fogalmaz! Azonos cseredarab, vagy pénz vissza! Ha valaki kevesebbel beéri, az az ő problémája...

    Ráadásul a tapasztalatom is az, hogy, ha érzik, hogy képben vagy, akkor nem is próbálkoznak...

    Én eddig több esetben is sikerrel jártam! Innentől pedig mindenki maga dönti el, melyik utat járja... ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #79305
    Bocs, hogy őszinte leszek: álomvilágban élsz.

    Én nem azt írtam, hogy nem kaphatsz vissza pénzt, ha kéred. Azt írtam, hogy nem válthatod be a már-nem-gyártott/nem-kapható kártyádat [mert az mondjuk 56.900Ft-ba fájt neked] egy most futó alsó-középkategóriás kártyára, mert az árban megegyezik vele.
    Ne álmodozzatok, könyörgöm!
  • Omlás
    #79304
    Amúgy ismerem kvárt vásárolok/tam én is nem egy boltban ott sem volt különb akkor a helyzet igaz pár éve volt de nem hiszem hogy sokat változtak volna a dolgok :D

    #79298 pontosan.