90029
  • Solt
    #81469
    Az én kártyám ára felugrott 130-ra, a Giga GTX680 meg leesett 120-ra... így már korrekt. :)
  • Her Laca
    #81468
    Ugyan már:) Nem kell az neked. Szarabb is drágább is ,eszedbe ne jusson.
    Amúgy mennyi is mostanában?
  • Solt
    #81467
    Hiába küldöm vissza, ha náluk nem jön elő a hiba! :S Ha csere lesz, akkor jön a GTX680... jól lement az ára...
  • Solt
    #81466
    Mindig naprakész...

    Ha megemelem a memória órajelét, akkor ugyanezt a hibát produkálja, tehát maga a jelenség tuti vram hiba, csak ugye most bizonyítanom, produkálnom kéne alap órajelen is... ma egyszer beadta, de akkor elfelejtettem a logitech kijelzőt is mellé fényképezni... :S
  • arty
    #81465
    Úgyérted az nvidia egyre kevesebb fejlesztőnek ad pénzt, hogy cuda onlyra programozza a játékában azt a pár effektet.

    Fizixnek mindig is volt sima cpun futó "változata", ekkor persze kb zéró látványosságot kapsz (legalábbis én eddig még látványosabb fizixes megoldást nem láttam). Ellentétben pl a havok-al...
  • Her Laca
    #81464
    Amúgy látom nem unatkozol ,ad neked elfoglaltságot mindig az a hardver:)Hol ezt ,hol azt.
  • Her Laca
    #81463
    VGA. Küld vissza és vegyél egy normálisabb márkát. Amit Solten vett XFX et.
    ASUS-t már nem is merem mondani:)
  • Borg
    #81462
    Windowst nem frissítettél esetleg?
    Mert a múlt heti platform update win7-en nekem pl megfektetett egy Quadro4000-res gépet, ami 2 éve hibátlanul ment... ujraindutás után se a WDM, se az nv driver nem töltődik be, csak a system restore segített.
  • Solt
    #81461
    Igen, szart se ér! :D
  • blackcalibra
    #81460
    Video Memory Stress Test 1.7 Ezzel próbáltad már?
  • Solt
    #81459
    Nekem kétszer jött elő tegnap simám 2D alatt, és ma egyszer Heaven alatt, de reggel óta a gépet nyúzom... próbálom dokumentálni, oszt meglátjuk mi lesz.
  • blackcalibra
    #81458
    Nem tudom, már van másik, vettem egy 7870-et azóta, de azt nem mondták, hogy mi lett a meghibásodott kártyával.
    A szervizes annyit mondott, nagy valószínűséggel ebben az esetben a terhelésváltásokkal nem tud mit kezdeni a kártya.
  • Solt
    #81457
    Ez inkább gpu hiba...
  • blackcalibra
    #81456
    Nincs ebben semmi furcsa, tesztprogramok alatt egyszer sem jött elő nálam sem. Semmi!
    Általában nekem is 2D alatt, vagy "terhelésváltásokkor" halt be, néha játékok alatt is, de teljesen random és nem mindegyiknél.
    Volt, hogy napokig semmi, aztán netezés közben 10 másodpercenként vagy 30-szor omlott össze az illesztő.
    Így, csak itt pont az AC3 alatt sikerült elcsípni.
  • Borg
    #81455
    Pedig a fizix pont abba az irányba megy, hogy CPU-n jobban fut, és pl az új Witcher is CPU-n fogja futtatni, nem CUDA-n.
  • arty
    #81454
    Olyan erős cpu, amin elfut az apex/fizix "maxon", nincs. Ugyhogy erőteljesen teoretikus az állításod :D

    (referenciának lehet játszadozni mafia2-vel, az is fizix+apex)
  • Solten
    #81453
    link
  • DarkSector
    #81452
    Sajnos.
  • MerlinW
    #81451
    És ez már így megy 20 éve.
  • DarkSector
    #81450
    De nekem mindegy nem részletekre gondolok, fut ez az amaz itt meg ott, de jön Crysis nem fut dx11 alatt most jön ez meg amaz, a végén meg kell válogatni mivel akarsz játszani...és ugy gépet venni.
  • kifli
    #81449

    Javítom:

    tressfx fut gyártófüggetlenül létező technológiákon
    w3 nem
  • MerlinW
    #81448
    W3 is fut mindenen, ha van elég erős procid.
  • arty
    #81447
    tressfx fut mindenen
    w3 nem

    még mindig nem sikerült összeraknod?
  • Solt
    #81446
    Benchmark és játék alatt nem jött elő, viszont 2D alatt kétszer is. Ez az amit furcsának találok.
  • Omlás
    #81445
    Eressz rá valami benchmark programot ha ott nem száll el lehet szoftveres lesz a gond, vram is lehet bár 2D alatt nem igazán van terhelve.
  • MerlinW
    #81444
    Ez egy piszok fontos hír egy AMD topikban. Köszöni mindenki:)
  • Solt
    #81443
    Egy tipp vram-ra?! :D
  • DarkSector
    #81442
    Igen ez nagyon jópofa hogy eljátszadoznak ilyen dolgokkal, a vásárlók meg vegyenek minden játékhoz másik alkatrészt.
    Az én válaszom meg hogy kapják be mind2-en.
  • grebber
    #81441
    Az nvidia válasza a Tress FX-re: Witcher 3 support Nvidia’s PhysX technology
  • Borg
    #81440
  • Solt
    #81439
    ERRŐL vélemény? Idáig 2x dobta be 2D alatt, 3D alatt semmi. Driver hiba, vagy vram? :S
  • fery02
    #81438
    Sziasztok!

    Ha egy játék ilyen proci használattal fut, akkor egy erősebb videokártyával elvileg tudok még húzni a grafikai beállításokon fps esés nélkül ugye?
    Jól optimalizált játékról van szó.
  • arty
    #81437
    pletykák szerint van ilyen a ps4 gpuban! (tehát van pác CU ami computera van kigyúrva!)
  • MerlinW
    #81436
    Processing unit-ra gondolt szerintem, az pedig lehet külön chip-ben, lehet APU-ba, GPU-ba integrálva, lehet bárhol.
  • arty
    #81435
    nincs olyan, h fizix csipp. viszont "computera" is használhatók az amd "gpumagok"... (de mivel mindenki grafbuzi, vszeg nem teszik majd)
  • TomBond
    #81434
    Valahol olvastam, hogy az IE 10 telepítése megoldja, de az sem igaz. :-(
  • piamania
    #81433
    Nem oldotta meg nekem se.De most hogy mondod a java-t, a héten frissítette magát és szerintem azóta szarakodik.
  • Her Laca
    #81432
    Mért nem vesznek meg egy komplett céget akik rendelkeznek ilyennel. A ciryx -et gondolom pl.Vagy azt már megtette a VIA? A fene se tudja már ezt követni:) Nem hinném,hogy megoldhatatlan feladat lenne,kérdés megérné e nekik. Gyanítom már végig zongoráztak mindent és úgy döntöttek hagyják a fenébe.Ott se idióták üldögélnek:)
  • grebber
    #81431
    Érthető mit közösködjenek a konkurenciával egy lapon

    Bárcsak az nvidia kapnak x86-os licenszet apám milyen harcok lennének apuk terén is! De ezt érik mások is ezért nem merik neki megadni.
  • Borg
    #81430
    Itt a válasz:
    "A GCN megjelenése után kereste fel a Crytek az AMD-t, azóta együtt dolgoznak. Az NV-vel sem szűnt meg a kapcsolat. Ez ilyen közös partnerprogramos fejlesztés. A különbség annyi, hogy az NV később levette a Crysis 3-at a reklámozandó játékok listájáról."
    Abu85