90029
  • Her Laca
    #81879
    Ja és még ez is:)
  • Her Laca
    #81878
    Jesszus! mi történt.:) De itt a világ vége:)
  • DarkSector
    #81877
    Ú bocs, akkor elnézésedet kérem, na akkor az aki a videót készítette.
    Látszik hogy nem vágom a témát, azt hittem te vagy a videóban.
  • Omlás
    #81874
    Valamit félreértettél mivel a videót nem én csináltam ezt szeretném leszögezni.
    A YT-n bóklászva akadtam eme két videóra mint már írtam is...
  • MerlinW
    #81872
    Szerintem ne erőltesd ezt itt:) A második legrosszabb helyre jöttél Tirexit védeni:)
  • Omlás
    #81868
    egye fene megbocsátunk
  • Solten
    #81867
    Azert annyira ne kozositsetek ki, van egy kivalo Trinity APU-s laptopom, amivel munkahelyen utom el az idot...
  • Blum
    #81866
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    No,akkor asszem szavazzunk egy uj HG-t


    btw,ez amugy tenyleg vicc. Plane ez a driver mizeria. Mindig az volt,hogy az uj driver egy fos. Ez nem megy-az nem megy,melegeszik,BS...megy vissza az 5-6 verzioval ezelotti.

    Emlekszem anno a 3xxx-4xxx idokben is az volt,hogy mindenki a 9.8-at hagyta fent,holott mar reg a 10.x-nel tartottunk. Meg talan valaki viccelodott is vele itt a topikban,hogy a 9.8-at kiirjuk par lemezre es eltesszuk az utokornak :D
  • Solten
    #81865
    Nos, en is... Vettem egy GTX 660-at. Figyelem, litania kovetkezik:
    Egyszeruen nem tudtam normal mukodesre birni a 78** kartyaimat...
    Kezdeskent a 7850 Gigabyte OC nem volt stabil az OC orajelen (rendre feketehalalozott) csak egy "mezei" 7850-en. Pedig volt vagy max. 65 fokos terhelve. Ugye visszament a feladonak, nem talaltak hibat. Ok, £160-ert XFX 7870 megvesz (£150-ert az ebayen elad de ezt kesobb ) gepbe bepakol, 10 perc mulva az illesztoprogram leallt, visszaalltva stb. Megneztem Furmarkban, azonnal 77 fok fole repitette (13.1-es driver) kidobott a desktopra. egyedul a 12.10-es driverral volt stabil a Furmark ment szepen, jatekbol csak 1 ora elteltevel hajitott ki (yay!). Mukodott egy ideig aztan 15 perc mulva ezzel a driverral is kihajitott. Krajzisz 2 be-be szaggatott 10 masodpercenkent.
    Ezek utan bepakoltam a 7850-et es a 7870-et a haver gepebe (13.1) ment minden mint a karikacsapas Jatek, Krajzisz, Heaven? No problem.
    Tapegysegre gyanakodtam a bronze-os Antecem (Seasonic bel) melle vettem XFX bronzosat (szinten Seasonic). Problema maradt. Kicsereltem az alaplapot, CPU-t, valtogattam a ramokat, egy channel, dual channel, slotokat varialtam, SSD-vel probaltam, anelkul, mindenfele HDD variacoval, Win 7-el, Win 8-al, a problema meg mindig fennalt.
    Aztan £160-ert lattam Gigabyte 660 OC-t, jatekkal + £100 online jatekuponnal (sporoltam is mert tankozok, £15-ert meg eladtam a planetside kodot ), mergemben beruhaztam ra ugy is mindegy alapon. AMD driver lepucol, Nvidia fel.. Es.. Megy minden mint a karikacsapas! Orakig jatszok, minden gondom megszunt, megy a Krajzisz.. Furmark meg se kottyan. A 7850-et meg a 7870-et eladtam.
    Gozom sincs az AMD kartyak mit nem szeretnek a konfigomban, de valami driver osszeutkozes lehet valamelyik komponenssel. Mindegy, nem is erdekel. Talan a driver problema miatt de a GTX 660-al tobb fps-em van a WOT-ban pl, siman ugy teljesit mint a 7870 GHz edition. Full HD-ban nem is kell nekem tobb.
    Uff, gyontam.
  • IMYke2.0.0.0
    #81864
    Hát, ez erősebb annál a GeForce 8500 GT-nél, ami ebben a gépben van, amiről írok :)
  • Blum
    #81863
    Ismet egy abszolut felso kategorias kartyat. Nem is merem leirni,nezzetek meg magatok,SZENVEDJETEK!!! :DDD

    LINK

    [Gyorsan kellett valami ebbe a f*stalicskaba,ez meg occson' volt itt a szomszedban. Celnak megfelel :D]
  • arty
    #81862
    takarodj!!! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #81861
    Ne már... Mit vettél te renitens? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #81860
    Teljesen jogos.
    Csak válaszoltam, hogy többet eszik :)
  • Blum
    #81859
    Solten bacsi!

    Kerem a topik ban-t! Ismet nVidia tulaj lettem
  • MerlinW
    #81858
    VTX-eken (ami egyébként Powercolor) jó minőségű Artic Cooling ventik vannak, így szerintem nem lesz vele gondod.
  • MerlinW
    #81857
    60% plusz teljesítmény mellett engedjük meg neki, hogy egyen 20W-al többet:)
  • JaSoN HuNTeR #81856
    Valakinek van hasonló kártyája? Hangos?
  • IMYke2.0.0.0
    #81855
    Programmal: soha
    Fogyasztásmérőt kell venni hozzá.
  • JaSoN HuNTeR #81854
    Van olyan program amivel meglehet mérni hogy most összesen mennyit eszik a gépem??
  • IMYke2.0.0.0
    #81853
    Takarékosabb - de terhelés alatt többet eszik. HD4850 vs HD7850
  • JaSoN HuNTeR #81852
    csak nem eszik többet mint a 4850.
  • IMYke2.0.0.0
    #81851
    Nem lehetetlen, hiszen odaírták.
    Ettől még a 460W-os Gigabyte tápegységeddel menni fog a rendszer. Csak ne tuningolj semmit, és persze a Crossfire-t is elfelejtheted azzal.
  • JaSoN HuNTeR #81850
    Ezt rendeltem meg.

    Gigabyte 460w táppal elmegy?
    Minimum System Power Requirement:500W !!! Ez lehetetlen.
  • arty
    #81849
    "GIGABYTE Video Card Radeon HD 7850 GDDR5 2GB/256bit, 975MHz/4.8GHz, PCI-E 3.0 x1" 49ezer, 3 év garival.
    másik a vtx3d, ami még 2 gigás, de arra csak 2 év a gari.
  • JaSoN HuNTeR #81848
    Ma nincs nyitva semmi :(
  • JaSoN HuNTeR #81847
    Azonnal megvásárolnám csak hát fehér húsvét van :D :D
  • IMYke2.0.0.0
    #81846
    Sokat fog számítani.
  • JaSoN HuNTeR #81845
    Sokat számít hogy egy vagy kettő GB?
  • JaSoN HuNTeR #81844
    Melyiket vegyem? Plafon 50!
  • arty
    #81843
    ha a displayportba dp->hdmi átalakítót dugsz, sima 1:1 HDMI jelet kapsz, annak minden jellemzőjével! (feltéve h a hd5xxx-ben dualmódos a displayport, mert ha nem, akkor csak aktív átalakítóval fog menni - és én ugytudom a radeonokon ez utóbbi a jellemző sajna. legalábbis eyefinitinél nem lehetett sima passziv átalakitoval egy 3. hdmi-s monitort a vgara dugni, gondolom ezért)
  • arty
    #81842
    mitől off, ha a radeonok hangkimenetének minőségéről folyik a diskurzus?
  • High end PC #81841
    wikipédián ez van:
    Radeon HD 5000 Series
    On Evergreen family GPUs, DisplayPort outputs on board are capable of 10-bit per component output,[4] and HDMI output is capable of 12-bit per component output.
  • High end PC #81840
    ha kiderül, hogy jobb a DisplayPort, HD-s hangsávoknál összekötöm avval az erősítőt...
    ha nem, nem.
  • High end PC #81839
    fasza, akkor ezek szerint totál nem mindegy miről megy a jel

    utánanéztem és a HD5970-esem DisplayPortja (csak onnan tudok DP-HDMI átalakítóval audiojelet kiadni!!!) úgy olvastam nem használt TMDS-t! ott mintha más szabványt írtak volna...

    neked milyen kártyád van?
  • Omlás
    #81838
    "AMD Radeon HD 7000 Series is the best choice for truly advanced PC games"

    :")
  • V43 1105
    #81837
    Klassz, hogy itt offoltok meg minden, de senki nem ejtett egy szót sem a HD 7990-ről ......
  • arty
    #81836
    ujabb hdmi -> gyorsabb TMDS -> nagyobb sávszélesség -> nagyobb felbontás/színmélység/frémráta
  • Omlás
    #81835
  • Blum
    #81834
    Ugylatszik valami gaz van a topikkal/forummal. :/