90029
  • benőmenő
    #81959
    Mi értelme Lambo-t, vagy Ferrarit venni, amikor 130-al a Ignis is elmegy? :D
  • JaSoN HuNTeR #81958
    Mi értelme kiadni 150.000 forintot egy VGAért?
  • MerlinW
    #81957
    E szent pillanatban én is 680-at vennék. Abban a kategóriában jelenleg az a jobb vétel. Alacsonyabb kategóriában a Radeon.
  • TomStorm
    #81956
    Ok,köszi a válaszokat!
  • Her Laca
    #81955
    Nekem most mindkettő van. Jelenleg a 7970 et nyúzom. Van amiben jobban tetszik,van amiben meg nem. Kérdés,hogy a későbbiekben ez a AMD játék dömping érezteti e a hatását vagy sem,no meg milyen hosszú távon gondolkozol. De a fax se tudja ,komolyan mondom, kb tök egyforma érzetre mindkét kártya,a GTX gondtalanabbnak tűnik,de lehet ez is csak velem fordult elő.Melyik a szimpibb. Meg mennyi a lé. Jedy jól mondja kb ez az ami érv lehet.
  • Sir Quno Jedi
    #81954
    7970 olcsóbb, de én pl. 680-at vettem nemrég...
  • IMYke2.0.0.0
    #81953
    Radeon topikban nem fognak nVidiát ajánlani, elhiheted :)
    7970-est vegyél.
  • TomStorm
    #81952
    Melyiket érdemesebb megvenni most,680 vagy 7970?Lehet ki tudnék szállni még a jelenlegiből jó áron
  • Solt
    #81951
    Persze, hogy nem, én ezt nem is állítom! :) Csupán nem mindegy, hogy milyen katyvaszhoz kell igazítani a drivereket... :)

    Láttam amit linkeltél, ha hazaértem kipróbálom, bár a csík nem hiszem, hogy eltűnik tőle...
  • Her Laca
    #81950
    No azért az AMD se hibátlan :)
    Mindamellett most kezd összeállni a cucc .Van egy srác megvenné a 680 at,erősen gondolkodom. Ha elvinné akkor 70 be megállna ez a radeon.
    Még nyúzom egy napig aztán eldöntöm. Néztem más játékokkal,ott mondhatnám hibátlanul megy ezt el kell ismernem. Hangja nincs ,hőfok az kb 60 .
  • Her Laca
    #81949
    Csak nem beszéltél ABU val?
    Il2 be tettem eyg videót ,egy srác küldte nézd meg.
  • Solt
    #81948
    Pedig egyszerű a magyarázat: 1C! :D Nem nevezhetek meg forrást és egyéb konkrétumot, de a lényeg az, hogy az AMD háza táján nem örvend túl nagy népszerűségnek az 1C stúdió, és a bughalmaz játékai! :D ( a CloD még istenes a többihez képest )
  • Her Laca
    #81947
    ÉSS! Berheltem valamiket össze vissza ÉS!!!! most van vsinc pseudonál is!
    Komolyan mondom hihetetlen . Próbálom megérteni az okokat ,de igazán magyarázatot nem tudok rá adni. Én még ennyit nem mókoltam hardverrel:)
  • Her Laca
    #81946
    No de mielőtt nem volt új win a pseudon is volt vsinc!!!!!!!:)
    Ez az igazi X akta.
  • Solt
    #81945
    Pseudo-n volt mi? :D Még jó, hogy anno azt szajkózták, hogy az AMD kártyáknál azt használjuk! :D
  • Her Laca
    #81944
    Asszem megoldottam:) De bakker ehhez több türelem kell mint a lányomhoz:)pedig az sem egyszerű eset
  • arty
    #81943
    Felesleges :) Orosz barátainknál hagyománya van az AMD létezésének leszarása, nem tesztelik, nem finomitják a szutykukat, csak NV-re megirják, megy, öröm, riliz.

    Utána meg hónapokig bughunt, nem jut idő a vörös, kissebb gyártóval is foglalkozni. Evvan.
  • Her Laca
    #81942
    Amúgy tényleg érthetetlen. Tegnap nem volt baja,de gondoltam teszek a kártyának egy friss rendszert ne zavarjon be esetleg az NV maradéka (bár kiírtottam mindent) . És most ez. Még megpróbálok valamit de lassan feladom:)
  • Solten
    #81941
    Az hagyjan, a globalis felmelegedes is az o lelkukon szarad.
  • Her Laca
    #81940
    Ja ja:) Az is az ő marhaságuk miatt van,hogy teljesen friss rendszer ,driver fel oszt esik szét a kép játék alatt ,valamiért nem szinkronizál. Már mindent megnéztem ,beállítottam. Érthetetlen:)
  • arty
    #81939
  • Solten
    #81938
    A retard 1C company muve, 200 kilo bugot tartalmaz minden egyes jatekuk.
  • Her Laca
    #81937
    Min nem tudsz?:)

    A bolygón 7 es radeont és CLOD ot használók sem tudnak:) Egyszerűen kihívásokkal küszködik. Ahol a GTX hasít és meg se kottyan neki ez pusztul.
    Ha tudnám miért sok pénzt kereshetnék vele:) A képi hibákról nem is beszélek. Azért érdekes,mert a hatos sorozatnál ez nincs.
    Ergo. Aki evvel a szimmel játszik mint én is felejtse el ,mert több a bosszúság vele.
    Ezen mit nem értessz?
  • IMYke2.0.0.0
    #81936
    Én még mindig nem tudok napirendre térni ezen a "CLOD-ban nem jó" dolog felett. De, ez legyen az én bajom.
  • Her Laca
    #81935
    Na ugye:) Így már mindent tudsz:)
  • arty
    #81934
    "nem fog kelleni mert a CLOD ban nem jó továbbra sem"

    ezt nagy bizonyossággal sejtettük előre, most már viszont tudjuk is :))
  • Her Laca
    #81933
    Haggyá mán:) Azt csak érdekességként említettem meg,a max hőfokok kb ugyan azok ahogy néztem.
    Mindamellett nekem sajna nem fog kelleni mert a CLOD ban nem jó továbbra sem ,de más játékokban nagyon szépen muzsikál.
    Mindent összevetve és összehasonlítva a 680 al azt kell mondjam ,hogy vegyesek az érzéseim. Maradjunk annyiban ,hogy nem jobb ,nem nyújt jobb teljesítményt mint ahogy azt mondogatják. Pontosabban érzetre ahol baj van az egyikkel,ott baj van a másikkal is.Ha az kevés lesz valamire a jövőben akkor ez is. Mindenesetre ez a széria már utolérte az NV-t teljesítményben ezt el kell ismerni.
  • MerlinW
    #81932
    Akit érdekel egy még garis, nem húzott HD6850 1GB 22k-ért, az priviben szóljon.
  • arty
    #81931
    inframérővel nézted a gpu kukapján?

    minden más - irreleváns :) (lévén nem perfektre kalibrált hőmérők dolgoznak a kártyákon.... nem lehet őket egymással összevetni)
  • Borg
    #81930
    Akkor csak teszteljél, helyes :)
    Én ebben a generációban már nem váltok semmire szerintem, marad a 670 FTW.
  • Her Laca
    #81929
    Az égegyadta világon semmi:) Csak unatkozom,oszt eladtam a régi 580 at ,ezt meg ocoért meg tudtam szerezni és gondoltam kipróbálom,annyi jót mondanak rá. Ha bekjön megtartom,és eladom a GTX68 at ,még nyerek is a bolton,ha nem akkor marad a gtx és ez megy. Végül is szórakozom és pénzt nem bukom.
    Legalább látom ,hogy most mire jutott az AMD. Jelzem most nem volt bajom a catával,felreppent és semmi baj eddig. Majd meglássuk.
  • Borg
    #81928
    Mi értelme volt a váltásnak?
  • Her Laca
    #81927
    Ok de én most azt mondom ami az első benyomás.
    Piszka nélkül ez a helyzet.
    Ne félj itt van az asztalon a 680 is:)) Biztos ami ziher:)
  • Borg
    #81926
    Nem szebbek, azt úgy mondják, hogy túlszaturáltak, és melegebbek.
    Nv control panel, digital vibrance, húzol rajta kicsit feljebb... + színprofillal ugyanolyanra belőhető az nv meg amd is.
  • Solt
    #81925
    Többet is fogyaszt, ergo ez így normális... :)
  • Her Laca
    #81924
    Ja a színei a monitornak szebbek lettek.Ez rögtön feltűnt. Ez tuti!
  • Her Laca
    #81923
    Na pupákok,megvan a HD 7970 Top.
    Most halljam ,hogy fanboy!
    Amúgy jónak tűnik,de elsőre az tény,hogy melegebb már alapon is mint a GTX. Van jó 5-6 fok különbség.
  • KranaZoli #81922
    Hali! :)

    Én még ennyire sem gondoltam volna. :)
    Mind1, a lényeg ha beruháznak egy 7850-be és az kijön 40k körül akkor megpróbálok túladni az 5850 Radeon-jukon PH apró rovatban. Legfeljebb lejjebb mennek az árral, hogy tényleg csak annyi legyen vmi kis pénz visszajöjjön az új árából. Gondoltam, hogy nem nagyon megy mostanában a piac. Ám, köszönöm!
  • Blum
    #81921
    Szia!

    Hasznalt referencia 5850 kartyak 22-25k-ert mennek. :) De nagyon doglott a piac :/
  • KranaZoli #81920
    Faszom!

    "de szerintem már." -> ,de szerintem már nem.