90029
  • Solt
    #81999
    Mondtam mást?
  • Solt
    #81998
    Miért kell ezen mindig végig rágni magunkat? :(

    Legalább 3 olyan játék van jelenleg is gépemen, amivel simán kiakasztok full hd-ben egy csúcs vga-t! Ráadásul olyan funkciókkal amire szükség is van...
  • Borg
    #81997
    És? Erre mi a megoldás?
    Az, hogy azt a kártyád veszed, amivel jó. Kalap, kabát.
  • Solt
    #81996
    Ne csináld már!!! :D Mégis mit kéne tenniük? Minden játékfejlesztő mellé ültessenek egy AMD-s mérnököt?

    Ha tízből kilenc programozó meg tudja oldani, hogy végleges, gyártó specifikus hibáktól mentes legyen a játéka, akkor valószínűleg azzal az eggyel van a gond, akinek ez nem megy!
  • Her Laca
    #81995
    Ez így ebben a formában hogy finoman fogalmazzak is butaság:)
    Nem kell ehhez irdatlan felbontás,meg száz monitor ,hogy megfektessek egy csúcs VGA-t.
    GTX en nincs rece. ez tény . Ezzel van. Ez is tény. Ne magyarázzuk már ezt félre könyörgöm.
  • Her Laca
    #81994
    Mobilról írtam:)
  • IMYke2.0.0.0
    #81993
    Brutális VGA-hoz már 2560*1600 felbontású monitor dukál.
    Vagy, ezekből 3-6 darab, egymás hegyén-hátán.
    Akkor már fia recét sem látsz.

    Ha már a "100+ ezer forintos VGA-m mellé dukál" dolog a téma.
  • Her Laca
    #81992
    Nem tom:)
  • Borg
    #81991
    Ennyi pénzért ez a kérdés irreleváns.
    Jó, vagy rossz, ennyi a lényeg.
  • Solt
    #81990
    :D

    Mégis kin múlik akkor, hogy milyen élsimítás kerül egy játékba? Mond azt, hogy az AMD-n, és abban a pillanatban a saját halottamnak foglak tekinteni! :D
  • Borg
    #81989
    Mintha Abut hallanám a PH-n...
    Az is olyan mint a Scully az X-Aktákban, még akkor is ott tamáskodik Muldernek, mikor már basszák az ufók :D
  • Solt
    #81988
    Az, hogy milyen élsimítási eredményt kapsz, az attól függ, hogy a programozó mire készíti fel az engine-t. Ez megint nem az a kategória, ami az AMD számlájára írható! :)
  • Solt
    #81987
    Nem kell összpontosítani, látni azt akkor is, ha nem arra figyelsz. Semmi "nem egészséges" nincs ebben.
  • Solt
    #81986
    Én elhiszem, de mi történik másképpen attól, hogy online vagy?
  • V43 1105
    #81985
  • Her Laca
    #81984
    Nem sértődom:) Szerénytelenség nélkül állíthatom hogy ebben a műfajban a bolygón játszó arcok közt ott leledzem a topp 10 ben így megnyugtatlak hogy recekeresés közben is megtalálom az ellent:) Mindazonáltal egy csúcshardvertől nem hiszem hogy nagy elvárás a ecet len kép:) Persze nem vagyunk egyformák , én szeress em ha valami működik a pénzemert:)
  • IMYke2.0.0.0
    #81983
    Látom a fehér csíkokat, és látom a nagyon közel hajolva észlelhető recéket is.
    Ezek szerint, te a 2/3 monitoros rendszereden a recéket keresed és nem a lelőhető ellenséget?
    //Ne akarj szándékosan megsértődni.
  • kifli
    #81982
    így már valóban látni, az előző kép elég kicsi volt, és nem igazán látszott a probléma :)
  • Her Laca
    #81981
    Erre nem tudok mit mondani:)
    Sasold meg így.
  • IMYke2.0.0.0
    #81980
    Biztos, hogy a szemmel (szemüveges vagyok), a JPEG-tömörítéssel, és a kis képpel van a gond, de én nem látok recét.
  • Her Laca
    #81979
    Mi van? Távol áll tőlem,hogy vitát szítsak ,de ha már van egy 100+ ezres VGA a gépbe ,egyminimális elvárás tőlem (bár lehet csak én vagyok ilyen ) ,hogy ne legyen rece. :) Emeg recés! Ugyanezen beállításokon a gtx olyan élet csinál,mint egy borotva .
    Tudom,hogy a radeon élsimítása fejlettebb meg minden :) de ez akkor is olyan mint nagyapám fakeretes fűrészének a pengéje.
  • IMYke2.0.0.0
    #81978
    Ne sértődj meg, de FullHD és játék közben a recékre összpontosítani nem egészséges.
  • Her Laca
    #81977
    Mondom gtx ekkel nem csinálja!.
    De most 20 fővel úgy néz ki eddig jó,néha egy egy röcc de az van máskor is.
    Majd még este egy 80 főnél megtekintem.
    Na még evvel kéne valamit csinálni,meg az élsimin,mert ez 8x oson van.
    GF nél 2X esen is simább.
  • Solt
    #81976
    Az onlány dolgokhoz nem igazán értek, de, ha valami offline jó, online nem, akkor szerintem vagy a netkód a ludas, vagy a szerver.

    Indítsd te egy szervert, és nézd meg azon...
  • Her Laca
    #81975
    Várjál. Ofline jó. Online vacakol. De a 680 és még az 580 sem csinál ilyet ergo itt a bibi.
    Mostmár csak a csíkra kell megoldás ahogy nézem.
    Apropo. Jönnek az sms ek,hogy sikertelenül akarok belépni a gmailomra mert a jelszó nem egyezik. De én nem is léptem be és ha most belépek simán bemegyek. Valaki be akar hatolni?:) Sok érdekeset nem talál:)
  • Solt
    #81974
    Lehet lag miatt is... ha sokan vagytok, akkor nem bírja. Ha tesztelsz, először mindent offline kell kizongorázni, és akkor tudja az ember, hogy mi az alap. Ha ehhez képest online valami szar, akkor legalább tudod, hogy nem nálad van a nyűg...
  • Her Laca
    #81973
    Most reppenetem egyet Atagon. Nem érzékeltem azt a mikroakadást,na most hogy ez minek köszönhető nemtom.
  • Solt
    #81972
    Van benne olyan funkció, amivel fixálni tudod az fps-t. Fixáld mondjuk 30-ra, és nézd meg, hogy egyáltalán reagál-e rá. Nekem nem reagált...
  • Her Laca
    #81971
    Én a Globál beállításban a Vsync controlt dinamic ra tettem és mintha!!!
    Nem neveztem át semmit.
    Csak egy csomó dolgot nem tudok mi mit csinál.Van ott mindenféle szűrés satöbbi.
    Az a röhej,hogy olyan fix 60 fps van mindenhol .
  • Solt
    #81970
    Igen! :) CloD-ra nem reagál, csak, ha átnevezed az indító fájlt, meg még valamit, ami most nem jut eszembe. :)
  • Her Laca
    #81969
    Ezt a radeon pro -t ismeri valaki közelebbről?
  • Sir Quno Jedi
    #81968
    Mi értelme 1.6millióért kerékpárt venni? Pedig van aki vesz és örül neki...
  • Solt
    #81967
    Így-így... :)

    Ami viszont ködös egy kicsit számomra, az a CAP-ok szerepe. A mostani driverekhez már nem is kell feltenni őket, mert benne van a driverben... de, hogy ez most a legacy-ra is vonatkozik-e, az homály... :)
  • kifli
    #81966
    ja igen, egyébként ha jólemlékszem, nem adtak meg konkrét időközöket a legacy driverekhez. Csak, hogy kb negyedévente jön majd, de akkor is csak akkor, ha van értelme.

    Addig meg a cap profilokat addig is lehet telepíteni a különböző játékoptimalizációhoz szerintem. (bár nemtudom azoknak a changlogjában nem szoktam látni régebbi kártyákhoz javítást, de ártani nem árthat :))

    Egyébként a sima driverekre is kb 3 hónapot kell várni. Ezt figyelembevéve a nagyedév viszonylag sűrű legacy driverekhez.

    Mondjuk érdekes, hogy beta driver sincs már jó ideje (13.3 beta 3 az utolsó)
  • Solt
    #81965
    Nincs konkrétum, hogy mikor KELL jönnie.
  • kifli
    #81964
    akkor leghamarabb hónap vége. De aszem eddig úgy volt, hogy előbb kijött egy verzió az aktuális kártyákra, és csak azt követően jött a legacy. Szóval ha kijön egy új driver, akkor utána várható 1-2 héttel a legacy
  • skinnyman
    #81963
    Mikor jon mar legacy kartyakra (HD4000 szeria) valami uj? Negyedevente kene jonni ha jol olvastam, vagyis mivel januarban volt az elozo, ebben a honapban...
  • Solt
    #81962
    Mennyit gondolkoztál ezen a kérdésen?
  • Solt
    #81961
    Az a kérdés, hogy játékhoz keresel-e cél hardvert, vagy a legjobb ár/érték arányú teljesítményt keresed.

    Ha utóbbi, akkor a referencia 7950 a legjobb választás. A nem voltage lock-os verziók közül szinte mind ilyen 1200MHz körüli GPU feszt tud, ahol bőven hozza a 7970GHz tudását. A mostani 7970GHz kártyák pár kivételtől eltekintve mind voltage lock verziók, így pluszban semmit nem lehet kihozni belőleük... Az enyém például alapból 1100MHz-s, de már 1150MHz is kifagy pár játékban... totál antituning.
  • Her Laca
    #81960
    Semmi.