90029
  • Solt
    #82039
    Upsz, ez meglepett! Azt hittem WF3-s már mind lock-s... Ebben az esetben bő nyállal magukévá tehetik a nemi szervemet... mi faszom üzletpolitika az, hogy a 7970GHz, tulajdonképpen a csúcskártyájuk voltage lockos...

    Ha nem cserélsz tápot, akkor gyakorlatilag nem használod ki... :) Feszt neki, oszt meg se állj 1200MHz-ig! :)
  • arty
    #82038
    Ezen nincs voltage lock!
    Tápot nem annyira akarnék cserélni, ha hetekig nem lesz gondom játékok alatt. Seasonic 500w-osom van, 2x17A.
    (magamat ismerve, nem tudok én még egy évig se nyugodni...)
  • Solt
    #82037
    Ez nem kötekedés! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #82036
    Direkt csinálod, hogy egy költői kérdésbe is belekötsz? :)
  • Solt
    #82035
    Nem mindegy mekkora? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #82034
    Ja, tudom, hogy a múltban voltak [Voodoo-korszak] - én a jelenlegi, 21. századra gondoltam.
  • IMYke2.0.0.0
    #82033
    Várom, mikor jön el a fél méteres videókártyák ideje...
    34 cm már megvan.
  • Solt
    #82032
    Ezt egy picit elkapkodtad Uram! :) Referencia modellt kellett volna venni, olyat amin nincs voltage lock. Táp csere, később egy hűtés neki, és van egy olyan kártyád, ami sok 7970GHz modellt is beelőzz... pár évig le lett volna tudva minden nyűgöd! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #82031
    Hát nem sok pozitívat lehet ehhez kívülállóként hozzáfűzni. :)
    Csak az érdekelne, mennyiért tudtál a 7850-estől szabadulni?
  • arty
    #82030
    ráadásul ez akkora baromság volt, hogy elmondani nem tudom :(

    24ezer ft-ot fizettem azért, hogy a crysis3 jobban menjen (de így sem "jó" még!!), miközben a hétvégén már végigjátszottam a 7850en... ls a 720p ellenére is simán élveztem!

    - ezzel szemben, ha gpu caps viewert inditok, lekapcsol a gépem, mert annyira sokat zabál a gpu max terhelésen (ccc +20%, a gpu boost brutál feszt ad, 1.2V-ot!)
    - nézhetek új táp után? játék alatt, vagy CCC 0% mellett nincs gond... de mégis... zavar :)
    - hangosodik a venti terhelés alatt - mi lesz itt még nyáron?? :(
    - crysis3at kivéve minden játékban nagyon jól elvoltam
  • IMYke2.0.0.0
    #82029
    Már megint váltottál? :)
    Őrület :)
  • arty
    #82028
    kérhetek egy logóupdate-t?

    Gigabyte Windforce 7950
  • arty
    #82027
    a hülyejuzerek miatt, akiknél alapból lelógna a képernyőről a hasznos tartalom

    idiótaság, ebben konzekvensen, évek óta barom az amd :(
  • Her Laca
    #82026
    Urak. Ugyi ,vagyis nekem ha alapon van a CC akkor van egy jó kis fekete keretem. a képernyőn. Van a CC ben egy olyan ugye ,hogy be lehet állítani ateljes képernyőre,ezt használom,de nem értem ha meg van adva a felbontás akkor alapból miért nem teszi azt ki a teljesre.
  • arty
    #82025
    kabbe :DD
  • Solt
    #82024
  • IMYke2.0.0.0
    #82023
    Mááááááááááááááááákos!
  • Solten
    #82022


  • Solten
    #82021
  • Solten
    #82020

  • V43 1105
    #82019
  • Solten
    #82018
    Nabazz, most miattad fenykepeznem kell...
  • V43 1105
    #82017
    Fotót kaphatnák a kártyáról ?
  • Solten
    #82016
    Ajjaj :) Akkor gratulalok emailben a boltnak hehhe (thx suckers!). El akartam passzolni, de meg kell neznem egy GPU-Z-t, hajt a kivancsisag... :)
  • arty
    #82015
    az jó csere lenne, nem?
  • Solten
    #82014
    A cserebe kapott kartya elvileg egy 7870-es, de ket 6pin-es tapcsatlakozo helyett az egyik 8-as (??). A huto is mas kisse es nagyobb, fekete mokuskerekek vannak rajta (nem kisse atlatszo mint a tobbi xfx-en). Nem talalom a joszagot az XFX honlapjan, se netszerte. Kesz X-atkák. Egy Tahiti LE lenne?

  • Solten
    #82013
    A devekenek nem volt eleg ver a cerkajukban hogy minimumot irjanak... :)
  • arty
    #82012
    másik orosz csoda... nem értem min kell meglepődni :D

    (a 2033 is mekkora egy optimalizálatlan hulladék volt, kellett neki egy következő generácios vga, ami a kiadáskor még nem létezett... a sors fintora, h utána ráadásul AMD-n ment jobban :D)
  • [HUN]FaTaL
    #82011
    Go home dev, you are drunk.
  • V43 1105
    #82010
  • Solt
    #82009
    Maaaaargit... nooooormááááális? :DDD
  • V43 1105
    #82008
  • Solt
    #82007
    Metro: Last Light,

    Optimum
    Windows: Vista, 7 vagy 8
    CPU: 3.4 GHz Multi-Core, például az Intel Core i7 családból
    RAM: 8GB
    DirectX: 11
    VGA: NVIDIA GTX 690 / NVIDIA Titan

    :DDDDD
  • Solten
    #82006
    De jo, nekem szurkesfeketere valtott a tank meg a kornyezet ha a Katibol probaltam eroltetni valamit :)
  • Solten
    #82005
    XFX 7870 update: a vevom visszakuldte a kartyat hogy osszekakilja magat 10 perc mulva (juhheee). En meg intim levelezesbe kezdtem azokkal ahol vettem (Amazon UK-on valami putri kis ceg - ezert is volt baromi olcso a kartya. Eloszor total hulyenek nezik az embert - probalta-e mar masik driverral a kedvenc kerdesuk). Szoval visszakuldtem es megallapitottak a szakertoik hogy je ez tenyleg hibas. Kaptam cserebe egy kovetkezo verzios kartyat toluk, ezen nagyobb mokuskerekek vannak (8 cm helyett 10 vagy 9 valamennyi mittudomen).
    Az elso generacios 78**-ak a kukaba valok kb, rengeteg koztuk a hibas darab.
  • V43 1105
    #82004
    6970-en, ha Katiból rányomtam a maxos élsimit meg a textúra simit, akkor eltűnt a zöld , vagy piros "körvonal" a tankokról ..
  • Solten
    #82003
    Nem tudom mifele elsimitas van a jatekban, de az FXAA jobban muzsikal ertelemszeruen Nvidian, sajat szememmel latom pl a World of Tanksban.
  • Her Laca
    #82002
    Nem hibáztatom. Sose mondtam,hogy rossz . Az élsimítás az ami vicces ,amúgy nem mondhatok rá semmi mást.
    Azt azért te is beláthatod,hogy 8x élsimítással akármilyen szutykul legyen is megírva a játék ,nem kéne fujjjhádéban ilyen recéknek lenni.
    Mindamellett a mikrolaggot megoldottam. Igaz kellett hozzá egy kis idő de meg van oldva:)Most még ezt az olimpiai úszómedence felinget kéne eliminálni és nem is lenne baj.
    Az valami textura illesztéseknél jelenik meg. Na most arra gondoltam,hogy le kéne butítani a grafikát meg kikapcsolni minden szűrőt a driverben ,lehet eltűnne.
    De ,hogy megmondjam a tutit:) A GTX szerintem jobb hardver:) Úgy összességében. De ez sem rossz.

  • Solten
    #82001
    Te most tenyleg a hardvert hibaztatod mert anomaliakat tapasztalsz egy fos ruszki jatekban?? Atyaeg... Ha a penzedert minoseget varsz, irj a keszitoknek hogy tanuljanak meg programozni. Ezek a fajankok egy ezer eves motorra epulo RTS bugjait se voltak kepesek kijavitani.
  • arty
    #82000
    Vagy azt veszed, amelyik cég nem befolyásolja a kedves programozot oly módon, hogy az övén legyen a tuti, a szép, a fizixes.