90029
  • arty
    #82405
    (internetes fórumokon hajlamos vagyok a durva túlzásra, igen - a (zextrém) sarkítás kényszer, máskülönben nem értik a "példád" és csak reply nélkül továbblépnek :P )
  • grebber
    #82403
    "kurva jó lesz, hogy bárki bármit vásárol, a játékok egy része szarul, bugosan fog futni, mert épp a másik cég fizette."

    Váltsál konzolra azt akarják és ott nem kell senkit fikázni hogy nem fut az új game csak a NASA gépén!
  • Her Laca
    #82402
    Akartam írni neked valami frappáns at de inkább nem teszem mert még kitiltanának. De egy két jótanácsot engedd meg hogy adjak. Vagy nőjél fel vagy menj el valami agyturkászhoz. Valszeg beteg vagy (
  • arty
    #82401
    ... de nem csak az nvidától és mostmár az amdtől, hanem a fejlesztőktől is, akik ezt meglépik, miközben tudják, hogy kibasznak számtalan VÁSÁRLÓJUKKAL ... értem én, hogy 50k az amdtől jobb pénz, mint tőlem 30-40$, nademégis .... :(

    kurva jó lesz, hogy bárki bármit vásárol, a játékok egy része szarul, bugosan fog futni, mert épp a másik cég fizette.

    (azt azért soha nem fogom elfelejteni, hogy melyik cég kezdte a pécégéming leépítését, így ha egál a helyzet, még mindig inkább amd-t veszek majd.)
  • arty
    #82400
    Hányingerem van.
  • Solten
    #82398
    lol

    Zajtalan és gyors Radeonnal frissít a PowerColor



    De elfogadnek egy ilyet, csak szvsz 1 ev alatt elhalalozna... :)
  • Solten
    #82397
    link
  • broman191
    #82396
    Érdemes lenne megnézni hogy egy másik gépben mit művel a kari! Ha ott is hozza a fura jelenségeket hasonló felhasználás mellett, akkor gariztasd újra ha tudod...
  • Metalmilitiakid
    #82395
    Ha már ilyen sokan vagytok itt hirtelen, esetleg valaki az én kommentemre is tud válaszolni ? :D
  • broman191
    #82394
    AMD's Answer to GeForce GTX 700 Series: Volcanic Islands
  • Solt
    #82393
    Neeeeeeeeeeeee!! :DDDD Ez kész... :D
  • Abu85
    #82392
    Részben nyert. Ez a fickó vezette régen a TWIMTBP-et.
  • Her Laca
    #82391
    Nem nem:) Olvasom ,csak fenntartásaim vannak:) Mindamellett nekem mind1 ,ettől még nem csinálnak jobb hardvert ,vagy drivert:)))
    Nekem régen sem voltak aggályaim ,hogy ki kit ,hova fizet, befolyásol,most sem érdekel jobban. Az üzlet az üzlet mint szokták mondani ,oszt ennyi:)
  • Solt
    #82390
    :DD

    Ennyi... :))
  • Solten
    #82389
    Vagy leigazoltak a komplett Nvidia menedzsmentet (PC divizio)... :DD

    Amugy egyetertek, atlagjozsi megnezi a grafikont, amelyiknel nagyobb a csik... Csak mi vagyunk annyira geekek hogy etikai - moralis dolgokon lelkizzunk... :D
  • Solt
    #82388
    Nekem mindegy, hogy hívják, csak ne nyírják ki a PC-s, szimulátoros réteget...
  • Solt
    #82387
    Persze, csak én úgy láttam, az eddigi jelek arra mutattak, hogy ők a megélhetésnek más módját választják, és próbálnak korrektebbek lenni. Ha amit Abu "burkoltan" állít tényleg igaz, akkor nagy öngólt lőttek szerintem. Bár mondjuk kétlem, hogy túl sok olyan tudatos vásárló lenne, aki ilyen elvi dolgokra alapoz... :S
  • Solten
    #82386
    Teljesen mindegy, APU-ra fogjak optimalizalni a jatekokat a konzolok miatt, a dedikalt VGA-k lealdozoban :/ Vehetunk majd APU-t a kozeljovoben... Esetleg 4x lassabban fut majd a produkt a Geforce GTX 999-en/Radeon 9999-en.
  • Solten
    #82385
    Ha ez igy van bunkosag. De jofesegbol nem lehet megelni, talan az AMD kapott egy eletkepes menedzsmentet es tanultak a bunko Nvidiatol, a bunko Inteltol :) Mindket cegnek jol megy a szeker. Jelenleg.
  • Solten
    #82384
    De mar parszor hangoztattad hogy nem olvasod Abu un. hulyesegeit, most meg ra hivatkozol? :) Vagy csak akkor nem olvasod mikor a zoldekrol ir valami csunyat? :D
  • Solt
    #82383
    Ami az NV a volt egyes DX9-s játékoknál, az lesz most az AMD egyes DX11-s játékoknál?! Szomorú, de így legalább nem lesz lelkiismeret furdalásom, ha váltok! :)
  • Her Laca
    #82382
    Nem baj ,lesz kit utálni a következő években is:)))) Ez úgy is divat :)
  • arty
    #82381
    :(
  • Solt
    #82380
    Elég szomorú, hogy követik a példát. :(( Nem ezt vártam volna tőlük, de egy multi cégnél sok jóra nem számíthat az ember. :)
  • Her Laca
    #82379
    Szóval csak arra akartam utalni ezzel ,hogy egyik sem jobb mint a másik ,mint szoktam volt mondani:))
  • Her Laca
    #82378
    Ezt olvasd el:) Dobtam hátast:)) És ezt most nem én mondtam,vagy valami hasonló idióta.
  • JaSoN HuNTeR #82377
    b
  • Solt
    #82376
    Azt mondják kamu... :)
  • Solten
    #82375
    Megtalaltad a helyes topikot, ugyes fiu :)
  • Metalmilitiakid
    #82374
    Újra raktam most az AfterBurnert illetve most raktam mellé egy MSI Kombustor-t is és ahogy abban teszteket futtattam azt vettem észre, hogy a Kumbostor és az AB által mért GPU hőmérséklet között átlag 10 fok különbség vagy, a Kombustor szerint a GPU 10 fokkal hidegebb. Most nemtom, hogy minek higgyek ismét.
    Lefuttattam a 3D Testet, a GPU Burn-in-t, illetve a Kmark ot és egyik teszten se ment a VGA a Kombustor szerint 74 fok felé, ami azt hiszem elfogadható érték lenne. Akkor elviekben nincs problémám, csak az AB van meghülyülve ?
  • Metalmilitiakid
    #82373
    Hali.
    Ismét jönnék egy problémával, van egy Copper magos 5770 em, amit január közepén gariztattam újra, mert vmi mocskosul melegedett (vagy az érzékelő volt elszállva, nemtom mert nincs lézeres hőmérőm) és a vicces, hogy most kezdi megint, és kezdek arra gyanakodni, hogy vmi más lehet itt a hiba. Eddig produkált néha ilyen 80 fokokat amin nem lepődtem meg, de most felraktam a Tomb Raider-t és ledobta az ékszíjat.
    Full HD medium on simán ment 60 fps el a játék, de belement 95 fokba a VGA, mondom akkor leveszem, de kezdtem furcsállni, amikor 1336 ban full LOW grafikán, már Vsync tripla bufferrel együtt is néha csíkozódó képpel még mindig 90 en stagnált az Afterburner.
    Nem lehetséges, hogy a szintén AMD procimról ( X4 965) valahogy átakarja a VGA venni a terhelés és azért műveli ezt? Nem nagyon tudok másra gondolni, most felraktam a legfrissebb nem beta drivert is (9.14.10.0969, Cata 13.4), Driver és C Cleanerrel is takarítva szépen és a hiba még mindig fent áll. Ja és igazából az 50% és 100% on futó venti között nincs észlelhető hőmérséklet különbség 1-2 fok talán.
    Ja és még egy érdekesség, hogy Mass Effect 3 at toltam most vele és ott olyanok voltak, hogy vagy 80-90 fokon ment vagy ha kedve tartotta akkor 60-65 fokon, indítástól és kedvtől függően, de olyan nem volt, hogy 80 on kezdett és lement 60 ra vagy fordítva, ha az egyik volt akkor az volt végig. Kezd kicsit elegem lenni belőle. Remélem tud vki segíteni, vmi okos ötlettel.
  • Her Laca
    #82372
    Remélem ezt is törlik:) Solt mester:))
  • Her Laca
    #82371
    Ez skandallum:)))
  • Solt
    #82370
    Hmmm... :))
  • arty
    #82368
    régi bfeket (multi részüket) én is jobban bírtam, mint a mostani dlckkel szétvágott, pay2win sz*rt :(

    mohakat viszont annyira sose szerettem. ez az uj is éppcsak egynek elment... (mondjuk az utolső előtti mármár majdnem tetszett, kár h nem emelkedett tovább - számomra! - a széria)
  • Her Laca
    #82367
    Ez igaz:)) Akkor is jobb vót:) Na de a MOHA!! Bár a mostani is nekem jobban bejött mint a BF.
  • arty
    #82366
    régebbi bfekben nem is volt szingli... hogy volt akko az jobb? ;)

    szvsz csak örexel :P
  • Solt
    #82364
    Neeeem... annyi volt az összlétszám. :) Ma már biztos többen vannak, de bennem ez ragadt meg! :)

    Alábecsültem a számot, de a nagy nevekhez ezek a számok még mindig töredékek... no meg a költségvetés is.
  • Solt
    #82363
    Már nem emlékszem a végére, de nem nagyon láttam olyan titulust, amely mellett csak 1-2 név szerepelt... itt meg a modellezésen kívül szinte mindent pár ember csinált.

  • Her Laca
    #82362
    1 szobában:)) A többi húszat nem mutatták:)
    Stormregionnál még masszőrnő is volt ,ha valaki fáradtnak érezte magát ,ment és kapott egy fejmasszást. Csak alá kellett írni egy lapot,gondolom a mennyiség után kapta a lét.
    Minden sarokban hűtő telepakolva mindenféle üdítőkkel,akkor és annyit ittál amennyit akartál. Örömlányokat hiányoltam azért:)