90029
  • Solt
    #82691
    Úgy-úgy... de nem akarnak jönni az evga példányok... :S
  • V43 1105
    #82690
    7970 helyére mit raksz? GTX 780? Szemezek vele én is ..
  • Solt
    #82689
    Még jó, hogy nem a "tízesen"!
  •  Evil
    #82688
    Hát ezaz, mondjuk láttam már olyat, de hátha volt vkinek dolga ezzel a félével, oldalról meg beönteni neki, kicsit extrém lenne xD
  • V43 1105
    #82687
    Én Vörösvárin űzöm az ipart
  • Solt
    #82686
    Hegylakó vagyok! :D
  • V43 1105
    #82685
    Na ne szívass, hogy III. kerületben laksz te is !! :D
  • broman191
    #82684
    A venti tetejére nem hiszem hogy csavart tesznek, az én ventim tetejének közepén is van egy kis bemélyedés, de az nem csavarnak van.
  • Solt
    #82683
    Jut eszembe Urak!

    Eladó a 7970-m! :)
  •  Evil
    #82682
    Hali, adott egy Gigabyte 6850 es Videokari,
    ilyen

    A problémám az hogy az egyik venti, kereg picit, meg nemis megy olyan tökéletesen, mint a másik, fullra kitakarítás porolás után sem, ezért gondoltam kis műszer olaj segít, mint a többi átlag ventin, de miután kicsavartam a három csavart és megfordítottam, tapasztaltam hogy full műanyag a hátulja és zárt, kérdés adott a tetején levő matrica alatt lehet csavar? mert ugynéz ki tapintásra aztis feles lenne levakarni róla.. Vagy van 5let esetleg mi segítene rajta? Gari persze már rég nincs rá..
  • bardocz
    #82681
    Tényleg, Solten, a fejlécemben kicserélnéd a régit? Asus Hd7870. Köszi!
  • bardocz
    #82680
    Picsába, cserélhetem a 7870-et 2 hét után
  • grebber
    #82679
    A 8000-es széria állítólag bemutatkozik az E3-on!
  • kifli
    #82678
    EZ? Ez nem hotfix, hanem whql...
  • tommygear
    #82677
    ott ugyan ezek a hotfixek vannak
  • [HUN]FaTaL
    #82676
    Sapphire oldalán nézd meg.
  • tommygear
    #82675
    sziasztok

    egy ati hd2600 agp-s kártyához keresném a legújabb drivert 32bites xp-re, de az amd oldalán nem igazán találom, csak ez az oldal jön be ha kiválasztom a feltételeket, itt mit kéne letölteni? lent vannak valami hotfixek, de azokkal nem működik, elindul a telepítő, és semmi nem történik, valaki esetleg tudna egy értelmes drivert linkelni? köszi a segítséget
  • bardocz
    #82674
    Ez lett a megoldás. Megnéztem, hogy a tápon mi mit jelent, és felfogtam hogyan működik, szóval értem már miért jó így. Assetto Corsa-ban teszteltem le, az van csak, ami eszi a gépet, mindent felhúzva(af 16x, aa 8x, vagy fordítva) stabil 60 fps, semmi reccenés, amikor a kavicságyban pörgök forgok, és sok a füst, akkor sem. Eddig tökéletes, köszi a segítséget.
  • Blum
    #82673
    Barmelyik elcseszett pc boltban arulnak ilyet. Ha megse es pesti vagy akkor nezz ra hardveraprora.
  • bardocz
    #82672
    Nem, van egy 6 tűsről 6 tűsre alakító/hosszabbító(köszi! :DDD), egy crossfire kábel, meg egy vga-dvi vagy milyen átalakító.
  • Blum
    #82671
    Nem kaptal a kartyahoz molex atalakitot?
  • bardocz
    #82670
    Olyan csatlakozó, ami az IDE-s régi dvd olvasómba menne, van annyi, mint a nyúlszar bezzeg :D
  • bardocz
    #82669
    Tökjó, hogy a gigabyte superb 460 elbírná az egész rendszert. Az már nem, hogy 1db 6 tűs csatlakozó van rajta összesen, és kettő kéne. Faszom...
  • bardocz
    #82668
    Nem nagyon szoktam kisérletezgetni, 3 évet nálam kibírt egy xp, win7 csak október óta van, de tart. Lehet pár másodperccel tovább tart bekapcsolni, de emiatt nem húzom újra.
  • Solt
    #82667
    Nagyon öreg, össze-vissza minden szart feltelepített rendszeren előfordulhat, de szerintem nem fog kelleni... de majd meglátod, hogy tapasztalsz-e anomáliákat! :) EZT azért használd ahogy leírtam. ;)
  • bardocz
    #82666
    Okok, köszi. Vagy itt, vagy milyen gépet vegyek topikból rémlik, hogy valakinek újra kellett raknia, azt meg szívesen elkerülném.
  • Solt
    #82665
    Igen elég, de azért a biztonság kedvéért használd az AMD uninstall segédprogramját. (W7)

    Vezérlőpultból eltávolítod, újraindítasz csökkentett módban, lefuttatod az AMD uninstall-t, és mehet a friss driver.
  • bardocz
    #82664
    Megkaptam az Asus hd7870-et. Ha a mostani vga-t kicserélem rá, ugye win-t nem kell újratelepíteni? Csak elég a drivert.
  • Solt
    #82663
    Már ahol megy rendesen a CF...
  • benőmenő
    #82662
    Már ha működik.
    Ha van hozzá megfelelő alaplapja és tápegysége (szvsz 600w minimum) és van kedve kísérletezni, akkor vegyen mégegyet.
    7950-el viszont kevesebb idegeskedést és alacsonyabb fogyasztást kapna.
  • Rowlend
    #82661
    Eladás esetén maximum a 7950 jön szóba, viszont a 7850 crossfire lekörözi sebességben.
  • arty
    #82660
    +1

    titánt, mimást!
  • broman191
    #82659
    Inkább add el és vegyél egy erősebb egy grafikus procis karit, az a biztos!
  • Rowlend
    #82658
    Szerintetek érdemes lenne a már meglévő 7850-hez, még egyet vennem, és crossfirebe kötni őket? Olvasgattam, hogy az eddigi crossfire problémák már orvosolhatóak.
  • [HUN]FaTaL
    #82657
    Öreg, nem túl erős notebook (ASUS-F5SL). De ment vissza hét. Itthon más okból most a 8 van fent, el vagyok vele.
  • arty
    #82656
    friss w8+indexelés vs. 1,3 éves w7+nincs indexelés = ~egál -> innentől nem mérgezem magam a nyolcassal :)) hátha majd a 8.1-et az én szám ízére is alakítják...

    ---

    fatal: pedig notebook hddn azért tényleg ki kellett volna jönnie a difinek...
  • [HUN]FaTaL
    #82655
    +1. Nekem a notebookon HDD-vel sem volt semmi különbség.
  • SirAlo
    #82654
    viszont W8:ssd+kikapcsolt indexeles igy mar igen:) nah de mind1 is, egyenlore marad akkor a 7 , majd ha cserelni lessz kedvem talan felrakom ujbol a 8-at ( bar lehet addig kijon a 9 :-D)
  • Solt
    #82653
    Dettó... semmi különbséget nem láttam.
  • arty
    #82652
    w7: ssd + kikapcsolt indexelés

    ezekután én nem éreztem gyorsabbnak a w8at... hddn lehet különbség