90029
  • blackcalibra
    #82731
    Köszönöm, jó lesz a 13.4.
  • Solt
    #82730
    Ha a változások közül semmi nem érint, akkor nem érdemes béta verziókkal próbálkozni.
  • blackcalibra
    #82729
    Jaj, bocs, már nem a 6870 van, mint a fejlécben, hanem Asus 7870, ha ez esetleg számíthat valamit.
  • blackcalibra
    #82728
    Sziasztok!

    Érdemes felrakni a 13.6 Betat, vagy inkább maradjon a 13.4?
    Most nézem, valamiért nekem a 13.1 maradt fent a múltkori Win reinstall után, így akkor frissítek, de mire érdemes?
  • Coral Springs
    #82727
    Közben keresgéltem a neten, és találtam egy olyat amit mint ha csak én írtam volna. Lehetséges hogy elszállt a videokártyám ?
  • Coral Springs
    #82726
    Nem oldotta meg a problémát. A monitort pedig nem plug and play -nek érzékeli a rendszer ahogy eddig, hanem általános nem pnp képernyőnek. Nem foglalkoztam eddig monitor driver -el, mert mindig mindent automatikusan felismert a rendszer, most viszont ezt is megpróbáltam, de semmi.
  • V43 1105
    #82725
    Igen, valószínűleg segíteni fog. Valami driverrel történhetett.
  • Coral Springs
    #82724
    Sziasztok. Van egy olyan problémám, hogy a képernyő felbontása magától 1024x768 -ra változott. Tegnap még mikor kikapcsoltam a gépet minden rendben volt, ma pedig már ebben a felbontásban indult a gép. Az én felbontásom 1680x1050 ám a windows maximum 1600x1200 -at engedélyez. Nem telepítettem, nem változtattam semmit a gépen. Szerintetek egy driver frissítés megoldaná a problémát ? VGA: Asus HD6870
  • Solten
    #82723
    Akartam mar irni hogy a DC / Windforce lazan uberel akarmilyen referencia hutot. Amugy mar lattam valahol... :) Allitolag neki koszonheto ez a kompakt meret.
  • Her Laca
    #82722
    Ezt lesd meg

    Most ne a VGA milyenségét nézd:XD hanem a megoldást az új DCII es nél.
    Érdekes a különböző ventilátorok használata.
  • Solten
    #82721
    A PH-n meg friss hir...: kemfoto az uj Radeonrol

    Vegre a referencia is eljut arra a szintre hogy ket mokuskerek hutse a GPU-t csendesen?
  • fery02
    #82720
    Megnyugodtam. :)
  • bardocz
    #82719
    Nem hiszem, énis először mindent letöröltem, majd amikor futtattam a programot már nem talált semmit. Bár én előbb cseréltem kártyát, és utána töröltem meg telepítettem mindent.
  • Solt
    #82718
    Dehogy vétek... :) Ez csak egy opció oprendszer újratelepítés előtt, ha esetleg valami anomáliát észlel az ember! :)
  • fery02
    #82717
    Hoppá, nekem ez az AMD uninstaller kimaradt néhány hónapja, mikor 6870-et cseréltem 7870-re.
    Simán csak előző-kártyás rendszeren "minden AMD komponens eltávolítása" -> kártya csere -> új driver feltelepítés.

    Remélem nem olyan nagy vétek azért. :/
  • Solt
    #82716
  • Solten
    #82715
    Jezus mi van itt, ne nevezzem at a topikot zoldhalyogosok fan clubjava?
  • V43 1105
    #82714
  • Her Laca
    #82713
    Nem mondod?
    Na bakker mindig tanulok valamit:)
  • V43 1105
    #82712
    EVGA mindig is az Nvidia kártyák "királya" volt, és adnak a minőségre, a dizájnra a csomagolásra is.. teljesen megértem Soltot



    Remélem jól szúrtam be itt. Itt mutatják is. Anno a 8800GTX-em meg az Ultrám is EVGA volt, imádtam őket

    Szerk.: Most látom nem sikerült jól linkelnem, 04:40-től van a kérdéses VGA
  • arty
    #82711
    Sajnos ez így igaz.
    NV refhűtés a 8800GTS512 óta teljesen korrekt a "csúcson" (is?).
  • Solt
    #82710
    Nem tudom ésszerű érvekkel indokolni! :D
  • Her Laca
    #82709
    Most mi ez az EVGA fétis? Refből nem tök mindegy mit veszel?
  • Solt
    #82708
    Megpróbálom az evga darabokat kivárni, de fogy a türelmem! :D
  • Her Laca
    #82707
    Na akkor a jövő héten vegyél egyet:) Ennél nem nagyon megy lejjebb az áruk,te meg úgy is be vagy sózva:) Aztán lássuk a konklúziót:)
  • Solt
    #82706
    Korrektek, jók az árak, jók a tapasztalataim velük, stb... :)

    Ja-ja... alakulnak az árak! :)
  • Her Laca
    #82705
    Amúgy iponon is 177 már egy MSI. Mondtam én ,hogy kicsit vár az ember oszt rögtön barátságosabb lesz az az árcédula.
    Netto 130 az már jó ár .
  • Her Laca
    #82704
    Nem értem mi a reteknek ragaszkodsz hozzájuk:) Én még soha semmit sem vettem tőlük,de nem is érzek kényszert rá:)
  • Solt
    #82703
    Only Ipon... :))
  • Her Laca
    #82702
    De ha beütöd a googleba,akkor vannak már üzletek (igaz netes) ahol 170-190 között már vannak .
  • Solt
    #82701
    Azt hittem te törölted... :)
  • Borg
    #82700
    Ja, csak az nv féle ref hűtés fejlődött is az elmúlt években, míg az AMD-é ugyanolyan hangos maradt...
    Ha a kép nem kamu, akkor ezekszerint inkább szakítanak a megoldással.
  • Her Laca
    #82699
    Amúgy nem mélyedtem bele.csak láttam a hirdetést.
    Előre utalásról ilyen összegben magánszemélynek (ha csak nem ismerem persze) szó nem lehet ebben igazad van.
  • Her Laca
    #82698
    Gondolom nem idevaló:))
  • Solt
    #82697
    Szerintem kamu... nézd meg, hogy kilóg a tápcsatlakozó. Nem hiszem, hogy ezt így kiadnák. :)

    Egyébként mire gondolsz? Elég régóta hátrafújó ventik vannak a referencia modelleken...
  • Borg
    #82696
    Nemár, hogy továbbra sem képesek épkézláb hátrafújó megoldást építeni... legalább lopnának ötletet az nvidiától.
  • Solt
    #82695
    HD8970?
  • Solt
    #82694
    Egy Úr vagy, de így nekem biztos nem kéne VGA! :) Utaljak előre, várjak 2-5 hetet, majd ha ne adj Isten valami gond van a VGA-val, akkor még én küzdjek a Global Warranty-val! :D És akkor még a számla szóba sem jött... :))

    Őőő... hova lett Laca hozzászólása?
  • Solt
    #82693
    A hófehér már túlzás, ennyire azért nem érdekel! :D

    Evga kártyám még soha nem volt, nagyon hajlok rá, csak hiány van belőlük... newegg-n sincs... nem tudom mi lehet! :)
  • V43 1105
    #82692
    Én is EVGA-val szemezek .. Hozzáteszem a Gigabyte is készül ezzel azzal.. na meg a SoC... hófehér nyákos GTX 780 ..