90029
  • arty
    #82771
    Kinyitom!

    Amugy a szarabbul fut és a nem fut sehogy az számodra ugyanaz a kategoria?

    Nameg, mit is jelent majd a szarabbul fut?
    TressFX hajra is ment a rinya, végül alig volt pár % különbség frémrétben ... durva!
  • arty
    #82770
    nvidia és a "nem söprik a szőnyeg alá" .... LOL!

    neked ugy néz ki nem volt notebookod nv vgaval (kb 5 éve?), amiben le-leolvadgatott az nv vga, erre a ződ reakció:
    1.) megpróbálta órajelcsökkentéssel(!!!!) és max ventilátorral (!!!!) megoldani
    2.) arra bazíroztak, hogy kifut minden gép gariból és megusszák ... ez egyébként így is lett :)

    a dell d830asom sose vette vissza a dell, mert nv csak bizonyos partnerek bizonyos sorozatait fogadta el garis cserének..... nekem maradt a porszívóhang :)
  • Borg
    #82769
    Na ha még mindig a fizix lemezen akad a tűd, akkor jól nyisd ki a szemed a következő hónapokban. Már mindenki arról beszél, hogy az AMD milyen eljárásokat pénzelt bele többek között a BF4 fejlesztésébe is, amitől bizony nv-n szarul fog menni.
  • arty
    #82768
    ismervén a módszereiket (fizix), persze h lesz .... utolso, retek, legalja cég.

    amugy mit szolsz, hogy a grid2-t nem játszhatod maxon, mert intel is belefogott az effekt kivásárlásba?
    szép jövő, ha csak a játékok egyharmadán tudsz minden effektet bekapcsolni, noha a hardvered birná... nem?

    (tudom, tudom, neked ezzel az égadta világon semmi gondod :D )
  • Solt
    #82767
    Meglátjuk... azt írják az ikonok még nem véglegesek... a többi része viszont tetszik! :) Hogy ki honnan lopkod, az meg kb a tyúk vs tojás esete! :))

    Azt tudom, hogy a teli árát tuti, hogy nem fizettem volna ki, mert annyit nem ér... ( egyik csúcs készülék sem ). Belekóstoltam a droidos cuccokba, de engem ráz tőle a hideg... már a neve is gáz! :))
  • Her Laca
    #82766
    Nézzétek csak:))
    Ezek szerint mégsem adják fel. Lesz itt köpködés ezentúl is:)
  • Her Laca
    #82765
    Én nem mondom,hogy hibátlan,én azt mondom,hogy énnálam meg akiket ismerek és dzsíforszot használnak nem jelentkeztek problemák:)
    De azt fent tartom,hogy a sok idióta user akik egy 670 ből (mert az oco) 680 at (és csinálnak is valameddig) csinálnak,meg a 7950 ből 7970 et (mert okosok és bírja az) teszik ki a hőbőrgők nagy részét.
    PH-n is sokszor olvasom az aktuális fórumokban ,hogy siránkoznak aztán odaírja ,hogy olyan órajeleken járatja amit józan ésszel nem tesz ember.
    A hardveres védelmet is kijátsszák, ha nagyon akarják,oszt egy a lényeg mennyi pontot csinál valamiben. Utána meg vakaródzik.
    Szerintem ha úgy használja az ember amit beállítottak neki akkor nagy valószínűséggel egyiknek sem lesz baja,persze meghibásodások azért vannak.
    It ez a lighning nálam,húzva van ,de csak annyi amit a gyári tuning bios enged. Eszemben sincs tovább erőltetni. Egyik kártyám sem cibáltam,és nagyjából mindnek tudom az utóéletét is ,mert ismerősöknél vannak ,semmi bajuk. Még a 6850@70 nek sem:) amin én csodálkozom a legjobban,mert az ugye mókolva van.De nincs semmi plusz húzva rajta.
  • [HUN]FaTaL
    #82764
    Igen, ezen a képen nagyot röhögtem :D

    Szerintem nem lesz jó, bár szerencsére nem érint. Innen-onnan összelopkodtak mindent, csináltak ótvar, ronda ikonokat (én nagyon utálom az Applet, vagyis inkább a hypeot körülötte, de a régi cuccaik legalább szépek, sosem gondoltam volna, hogy a ronda meg az Apple szót egy mondatban fogom használni) és kész az ios7.
  • Solt
    #82763
    :D

    Jó lesz az majd... még csak béta! :)
  • [HUN]FaTaL
    #82762
    Főleg az ios7 másvilág, kínai játéktelefon :D
  • Solt
    #82761
    Club3D
  • Solt
    #82760
    :D

    Három napig volt valami droid a birtokomban... megkapta a gyerek játszani! :D Az ááájfóón más világ... annyiért amennyiért vettem meg ajándék volt! :)
  • Solten
    #82759
    Amugy elnezzuk, senki sem tokeletes... ;) :D
  • Solten
    #82758
    Atlagos ajfon felhasznalot irtam, csak a gagyi mobil verzio cseszett javitani :)
  • Solt
    #82757
    Szerencséd, hogy öregapádnak szólítottál! :DD
  • Solten
    #82756
    De nem atlagos... (trollface) :D
  • Solt
    #82755
    Ájfon júzer vagyok... ez vért kíván! :D
  • Solt
    #82754
    Azt sem tudom mi az! :)

    Nekem csak az a fura, hogy idáig teljesen természetes volt az NV támogatás, szó sem esett arról, hogy xy játék alatt azért szar AMD mert NV által pénzelt játékról van szó. A gond le volt azzal tudva, hogy "szar az AMD driver".

    Most, hogy fordul a kocka, egyből az AMD a szemét, és szegény NV meg az áldozat! :D Kicsit mókás ez így... :)
  • Solten
    #82753
    Ide irtam eloszor :) Legyszi ne legyel egy agyi szinten egy ajfon felhasznaloval, tobbet nezek ki beloled (a ceg szent, nem hibas blablabla).
    Van problema de nem annyira marginalis NFS eseten egyszer dobott ki az asztalra. Wot-ot nem emlitem mert az hemzseg a bugoktol, nem tudni driver vagy a ruszki programozok tehetsege all a hatterban.
    Az AMD mernokeinek ugy tunik tobb esze van, ok hardveres vedelmet epitenek be mig az Nvidia szoftverest (epic fail). Elobbit nem is fogja elegetni egy sz.ros driver. Na mindegy, Te meg Borg lesztek a beta teszterek... :)))
  • Borg
    #82752
    Nézd meg, majd a Thief pl megadja neked a választ erre :)
  • Solt
    #82751
    Idáig az NV címek alatt azért volt szar az AMD mert szarok voltak a driverek, de most, hogy az AMD is támogat nagy címeket, rögtön az lesz a gond, hogy támogatott a játék, és ebben az esetben nem az NV driver lesz a hibás. Jól értem? :)
  • Borg
    #82750
    Nyilván létező a probléma, de legalább nem söprik szőnyeg alá, és nem a politikai melléduma megy 2 éven át, hogy milyenfaszaelőremutatóagcn11.1, és idő kell neki amig kiforrja magát :D
    Ezzel az intenzív megoldással amit most meghirdettek, nyilván 1-2 verzión belül orvosolják a dolgot. Volt már példa ilyen gondra, BF3 launchkor is, ott is kiderül, hogy javarészt a játék hibája volt. Most hogy az AMD lapátolja a pénzt a játékokba, nyilván gyakrabban lesz ilyen "anomália".
  • kifli
    #82749
    más sem tapasztalt semmit?
    Akkor miért fizeti az nvidia a buta usereknek a postaköltséget meg mindent, ha elküldik nekik a vga-t?

    Nagy jövőd lenne a politikában, szerintem egy próbát megér :)
  • Her Laca
    #82748
    Basszus :))) Így legyen ötösöm a lottón. Olvasom a hírt ,olvasom a hozzászólásokat,látom a neved,azonnal ez jutott eszembe,és rá is néztem a fórumra.

    Jelezném semmi baja a drivereknek,ezeddig én és más sem tapasztalt semmit:)
    Te talán igen?
    User error :) Sok vér istván szanaszét hajtja a hardvert (zöld és piros egyformán) oszt tele van a net a hőbörgésükkel. Csodálkoznak,ha elpusztul a kártyájuk.
  • Solten
    #82747
    Meg jo hogy a zoldeknek profi driverei vannak a pirosaknak meg csak gagyi: link

    Sebaj, ha elpusztul a kartyam legalabb tudom az okat... :)
  • V43 1105
    #82746
    Itt folytassuk szerintem.
  • Solt
    #82745
    Szerintem rossz topikban vagy... nem véletlenül nem kapsz választ.
  • robi3
    #82744
    lehet hogy inkább új gépet rakatok össze. a hd 6870-hez mik kellenének, már úgy értem hogy alaplap, proc, táp stb?
  • robi3
    #82743
    köszi és milyen proci kellene hozzá? illetve a 6870-es mi kéne?
    nvidia-k között milyen vga lenne jó?
  • arty
    #82742
    ha nem szeretnél cpu-t cserélni a közeljövőben, akkor a 30-hoz közelebbi 7770 elég lehet
    ha majd cserélnél cput is, akkor egy 7850 lenne az ajánlat - az már viszont inkább 50e ... :)

    utóbbi +60-80%-al gyorsabb, azaz jelentős a különbség, ám ezt a 8400al nehéz kihasználni (hacsak rá nem pakolsz fullhdra 8xAA-t, de ez is csak bizonyos játékokon segít - sajna a két mag és a core2 mamár kevéske)
  • robi3
    #82741
    Sziasztok! én ezekhez abszolút nem értek és ezért szeretném megkérdezni hogy xp, intel core 2 duo e8400 3ghz, 4 gb ram nvidia geforce 9600 gso 512 lenne a gépem és szeretnék egy ütős illetve ütősebb vga-t olyan 30 és max 50ezer Ft között, mit ajánlotok vagy egyáltalán mit tudok beletenni a gépembe más alkatrész csere nélkül. Nem tudom számít-e de az új kártyához majd windows 7-et akarok telepíteni (a gépemet játékokhoz használom legsűrűbben)
  • arty
    #82740
    szal dsubon van bekötve... ha nincs dvi/hdmi a monitoron akkor jah, ismerős kijelzőjén kéne megpróbálni

    (esetleg ha van tévétek, plazma, lcd, arra is rádughatod próbából)
  • Solt
    #82739
    Egyébként milyen monitorod van, hogy nincs rajta DVI kimenet?
  • Coral Springs
    #82738
    Ám az a vicc, beállítottam a képarányomhoz egy elérhető felbontást, és nagyon szépen futnak a játékok. Mindenesetre keresek valami ismerőst akinek a gépébe bepróbálhatom a VGA -t, ha ott minden ok akkor windows reinstall. Amúgy is rég ejtettem meg már ezt.
  • Coral Springs
    #82737
    A monitorból D-sub jön ki, ez van átalakítva DVI -re. Kártya
  • arty
    #82736
    kábelt másik vga slotba? ezt csak én nem értem? :)

    milyen kábelt használsz most? dsub? hdmi? dvi?
    próbáltál másikat helyette?
  • Solt
    #82735
    Ennek így nem sok értelme van! Ha még garanciás, akkor vidd vissza!
  • Coral Springs
    #82734
    Olyat például megpróbáltam, hogy átdugtam a kábelt egy másik VGA slot -ba. A rendszer ugyan betöltött, ám a monitor kikapcsolva maradt.
  • Solt
    #82733
    Ha lesz akkor írunk! :)

    Egyébként annyit tehetsz, hogy kiveszed a VGA-t, portalanítod a slot-ot, kipróbálod egy másik kábellel, esetleg kipróbálod a lapodat egy másik VGA-val, vagy a VGA-d egy másik lapban... és eközben imádkozol! :)
  • Coral Springs
    #82732
    Valami ötlet a problémámra ?