90029
  • Solt
    #82811
    Ezen már túl vagyok mesterem... egyébként nekem mindegy, hogy valami alapon van vagy sem, a lényeg, hogy működjön! :)

    Az lenne a legegyszerűbb, ha kipróbálnám másik vga-val, másik TIR-l...
  • Her Laca
    #82810
    Próbáld ki ,hogy a Vsync et driverből kapcsold be . Szerintem az megoldja a problémádat.
    Tudom te szeretsz mindent alapon hagyni ,de egy próbát megér.
  • arty
    #82809
    ha az amd is így gondolkodna és nem lenne dx11.1 hw -> nem lenne dx11.1 alkalmazás se, mert min futna? -> és akkor miért hozná ki BÁRKI is a dx11.1 kártyát, ha nincs program?? -> ... írjam tovább az ördögi kört?

    nvidia történelem:
    anno miért hoztak ki 32bites színmélységben renderelő kártyát? feleződött a játékok sebessége - akkor meg minek?
    hardveres TnL támogatást miért építették be? semmi se támogatta!
    SM3.0? semmi se támogatta!

    szóval hogy is van ez?
  • lo9in
    #82808
    és korábban is csak a teljesítmény miatt írták oda hogy 8800gt a minimum aztán lazán megjelent szinte minden dx9-re írva :D
  • lo9in
    #82807
    mert az x1950 nem támogat dx10-et :D
    de 2011től lett alapkövetelmény a dx10 egészen addig csak a kártya teljesítménye miatt kellett váltani :)
  • lo9in
    #82806
    egy 2006-ban megjelent gts640 mb egy 2,6ghz c2d procival illetve 2gb ram ami akkor csúcsnak számított , az most is még pont jó, persze már öregszik de ezeknek a mai mocsok játékoknak meg a kamuból odaírt nagy gépigény kedvéért aztán tényleg nem kell 100ezres vgat venni vagy drágábbat , megdöglik mire eljönne az ideje neki :D
  • [HUN]FaTaL
    #82805
    Akkor miért 5670-nel nyomulsz, miért nem x1950-nel? :D
  • lo9in
    #82804
    mert most tényleg irdatlanul nagy szükség van egy gtx580 gtx670-680 gtx770-780 kártyára :D vagy akár egy hd 7950 7970-re
    totál felesleges ilyenkor gépet bővíteni :D
    azt generációváltás utáni első évben szokás akkor tudod mit szeretnek az új játékok és általában ami 60 körüli átlag fps-el viszi az új játékokat azok a gépek elegendőek a generáció végéig csak akkor már a 30 fps lesz a jellemző a teljesítményükre :)
  • Solt
    #82803
    Lebuktatsz vazze... :D

  • kifli
    #82802
    ja totálisan felesleges, jövőre hol lesznek már azok a kártyák, amit idén vesznek az emberek?
  • lo9in
    #82801
    nvidia majd akkor gondoskodik a dx11.1-ről ha nem csak egy .dll-t fog jelenteni a windows 8ban hanem a gyakorlatban is alkalmazzák és akár minimum követelménnyé teszik :)

    jövőre kiadják a gtx8 sorozatot és addigra már lesznek nextgen játékok (nem codra gondolok) semmivel nincsenek elkésve totáls felesleges a 11.1 és jó eséllyel minimumkövetelményként még 2-3 évig a sima 11 elégséges lesz látványbeli különbségek nélkül
  • arty
    #82800
    volt anno x800prom, szénné lehetett tuningolni :) imádtam, csak aztán az akkoriban még innovativ nvidia az SM3.0-al gyakorlatilag "kinyírta".

    milyen más világ volt... manapság meg ahoz h támogassák a dx11.x-t, évet kell várni. száni.
  • arty
    #82799
    egy nvidiával???

    nanehazuggyámá, ez nagyn átlátszó... csak azért vetted, h héterkedhes, mint laca a radeonra?! :DD
  • [HUN]FaTaL
    #82798
    :DDD
  • Solt
    #82797
    :D
  • Blum
    #82796
    Epp akad egy X850-em elfekvoben. Az mar megjelent egy ideje...erdekel?
  • Solt
    #82795
    Kapjátok be! :D Többet biztos nem veszek semmilyen hardvert ilyen hamar a megjelenés után!
  • Blum
    #82794
    Kb. mindenki :D
  • kifli
    #82793
    olyan nincs!
  • Solt
    #82792
    Ki átkozott el? :)) Szívok a 780-l ahogy illik! :)
  • csgj
    #82791
    Vga driver gond volt. Telepítésnél előfordulhat, hogy rossz helyre tesz valami dll fájlt, vagy ilyesmi. OpenGL cucc, ezért nem indultak azok a játékok. Találtam ugyebár egy megoldást, ami youtube-on van fent, de nekem nem működött. Aztán kiderült, hogy az atioglxx.dll nevű fájl nekem nem a system32 mappában találhatóm hanem itt: c:\windows\sysWOW64
    Szóval elindítottam a CMD-t rendszergazdaként, és beírtam ezeket:

    cd /d C:\Windows/SysWOW64

    (enter)

    "copy atioglxx.dll. dll"

    Kiléptem, és már megy is az összes játék. :-)
  • kifli
    #82790
    vga-val kapcsolatos gond volt? ha igen írd le, hogy oldottad meg, másnak is hasznos lehet...
  • csgj
    #82789
    Megoldódott, nem kell már segítség. :-)
  • csgj
    #82788
    Sziasztok! Újabban nagy gondom akadt az újabb 2D-s kalandjátékokkal. Érdekes módon a New Beginning, a Night of the Rabbit és a Dracula 4 sem indul... Ezt írja: "loadlibrary failed with error 126: a megadott modul nem található" - Találtam rá egy-két megoldást a neten, ami sok mindenkinek jó volt, de nálam nem válik be. -.- Laptopom van, Mobility Radeon Hd4570, Windows 7 64 bit
  • Solt
    #82787
    Fogalmazzunk úgy, hogy beépültem bomlasztani! :D
  • macleody
    #82786
    Laca, annyit rágtad már Solt fülét a ... ki sem merem ejteni ezt a szót, hogy árulóvá lett. A te hibád, hogy átállt a sötét oldalra :D
  • arty
    #82785
    nagyon kéne már valami szégyenfal :D
  • Zoli007
    #82784
    Szaggatott a pasziánsz?
  • Her Laca
    #82783
    Na hogy te mit kapsz Arty -tól
  • Solt
    #82782
    Kiléptem az AMD klubból... :) Kérnék egy logó eltávolítást... :)
  • arty
    #82781
    régóta? eddig csak az nv dolgozott a szétkúrásán... ha hárman nekifeszülnek, jobban fog menni, az tuti!

    nem biztos, h ettől többen lesznek konzolosok, de hogy a pcésén játszók frusztráltsága nő, az fix
  • broman191
    #82780
    Enyhén túlzásokba eső a cikk, szvsz nem terelnek ezek az események több embert a konzolok felé, mivel aki nem kért a PC-s hardvereket érintő gyártói játszmázásból, már régóta a konzolok felé fordult. Az, hogy az AMD most pár címmel belelendült a partnerprogramjába, nem jelenti a PC-s játékpiac szeletekre bomlását...mondhatni már régóta megtörtént.

    "A játékosok számára is kellemetlen, hogy választaniuk kell a Batman: Arkham Origins és a The Witcher 3: Wild Hunt, vagy éppen a Battlefield 4 és az új Thief exkluzív funkciói között." - A PhysX effektezés fogjuk rá hogy funkció, mert esetenként lényegesen látványosabb mint a non-PhysX effektezés, viszont az AMD-re optimalizálás aligha nevezhető funkciónak, a konkurenciához viszonyított x FPS többleten kívüli nem létező extrát én nem nevezném funkciónak... :)
  • Solten
    #82779
    Igen, mondjuk MMO/egyeb FPS eseten inkabb nem gorcsolnek kontrollerrel :)
  • Her Laca
    #82778
    Egér? Billentyű?:) Az gyerekeknek való:)
    Én megbékéltem a dologgal,lévén szim csak elvétve jön ki arra megveszem azt amin jól megy oszt kalap kabát.
    Nem kell a PC előtt ülni és minden játékkal játszani:) Ez a titok.
    Most még megveszem a 780 at (már megjelent a bálna) oszt asszem egy időre befejezem a VGA mizériát.
  • broman191
    #82777
    A witcher farkasok jól mutatnak, kár hogy harc közben nem erre figyel az ember és a szép bundájuk élettartama pár másodperc lesz. Nem baj, majd jön vidia' exklúzív simogató DLC, ahol lehet gyönyörködni naphosszat a lenyűgöző hiperrealisztikus fényes bundában...
  • Solten
    #82776
    Birom egyebkent az apokaliptikus joslatokat, a par exkluziv jatek csak a jatekipar toredeke. Szimesek, mmo-sok tojnak rajuk pl.
    Ertelmesen jatszani meg eger-billel lehet :)
  • Solten
    #82775
    Mindenki elqrvult
  • arty
    #82774
    Nem lehetett.

    Az egyszálas + durván lebutitott cpu emuláció mellett akár milyen géped is van, sose lesz elfogadható frémrátád.
  • Borg
    #82773
    Mert mi az ami nem fut sehogy? Physxet mindig is lehetett CPU-ra állítani.
  • arty
    #82772
    egyébként meg az, h az nv szart nem fejleszt a gpu-in, nem támogat időben dx11.1-et eljárásokat, aligha ugyanaz, h "fizix" ...