90029
  • Her Laca
    #82851
    Sajna melózom egész héten. Max holnap szerdán 5 körül érek haza ha ez neked jó.
  • Solten
    #82850
    WTF??
  • kifli
    #82849


    loál
  • Solten
    #82848
    Netto jatekido valoban 2 ora korul volt, persze az atvezeto videokkal, autovaltas pocsolessel elnyulik. Amugy ennek ellenere remek cucc. Sajnaltam hogy ilyen rovid :)
  • arty
    #82847
    (de ha a most 'burnout paradise' wanted részre célzol, akkor egyetértünk :D az egy vicc.)
  • arty
    #82846
    Az a két óra elég hihetetlen ... (ha az egyébként szvsz zseniális The Run-ra célzol)

    ... konkrétan én nem is hiszem el neked :D
    Tudom, hogy a karrier végén annyit ír, de az nagyon nettósítutt játékidő. Én 8 óra alatt nyomtam végig, hardon, manuális váltóval és minden pillanatát élveztem. Ráadásul mivel nem uncsi körpálya, simán van benne több végigjátszás is! (csak az a sok QTE és a vérbéna sztorizás ne lenne benne...)
  • Solt
    #82845
    Olvasd el a cikket, ha van rá időd... meg fogsz lepődni! :)

    Semmi plusz nincs fent... :S Most egérrel jól működik a forgolódás, de a TIR még akadozik. Nem olyan folyamatosan mint a múltkor amikor rossz volt, hanem egyszer szép folyamatos, aztán beakad, aztán megint folyamatos... kurva idegesítő.

    Szerdán egyelőre nincs melóm... ha nem dolgozol, akkor átugrom és megnézzük, hogy nálad, hogy működik.
  • Her Laca
    #82844
    Egy szimhez kevesek azok a hardverek,már ha tényleg egy komoly szimet gondolunk bele. Mert mint tudjuk egy jó rep szimben qrva sokat kell számolni mindennek,gondolj csak bele.
    Amúgy nincs valami retek kis progi a gépeden ami bezavarhat?
    Én most töröltem le egy ilyen VGA dolgokat kirakó kis progit mert voltak anomáliák,és most meg is szűntek.
  • Solt
    #82843
    Engem sem mozgat a doboz... kizárólag az UFC ami bejön, de amiatt nem fogok venni! :)

    Inkább az bosszant, hogy, ha nincsenek a fékek, akkor hol tarthatnánk... illetve az lehet még érdekes, hogy a játék fejlesztők a plusz fizikai képességeknek köszönhetően miket fognak kihozni belőle, illetve abból mi jön át a PC-s szimes világba...

    Szerintem lenne potenciál szimulátoros szemmel is ezekben az új dobozokban... a vázolt képességek alapján elég komoly szimeket lehetne írni rájuk, csupán a kiegészítők kezelését kéne megoldaniuk.
  • Solten
    #82842
    Nos inkabb az strategiara / MMO-ra vagyok racuppanva, igy nem fogok konnyeket hullatni ha nem tudom megvenni a next gen konzolon pl az EA meregdraga exkluziv hulladekat :) Gondolom a szimesek is igy vannak vele.
    Omlik a hulladek, az NFS-t 2 ora alatt jatszottam vegig!
  • arty
    #82841
    dx11.1

    nos, melyik uj funcionak kellett volna a táblában szerepelnie? (ami konkrétan a 11.1 ujitása)
  • Solt
    #82840
    Az a lényeg, hogy a leggyengébb láncszemekhez van igazítva az DX, ergo bé van húzva a kézifék! :))

    TIR = TrackIr
  • Borg
    #82839
    astom miaza a tir :s
  • Borg
    #82838
    Mármint az AMD számára fontos főbb újdonságait :D


    De csak nem sarkítottam? Nahát.
  • arty
    #82837
    dx11.1-ben 1000 ujdonság? nocsak, lemaradtam! :D

    a .1 fő ujdonságait szedte abu táblázatba... és jééé....
  • Solt
    #82836
    Őőő... olvasd el légy szíves az egészet! :)

    Egyébként meg imádkozz, hogy TIR-m legyen a hibás, mert, ha az NV driver miatt szívok, akkor leszedem rólatok a keresztvizet az fix! :D
  • Solt
    #82835
    Ennyi! :D

    Engem a szimulátorok miatt "vettek" meg. :) Alig vártam a buldózert, de gyenge lett szimekhez... ArmA3 full HD mellet Ultra beállításon CPU limites lesz egy 4.4GHz-s 2600K mellett! :)

    Szerintem a pénztárcával szavazás most fog beindulni... :)
  • Borg
    #82834
    Demagógiából beszédes, ja :)
    Van 1000 paraméter, amiből 3-ban különbség van, lovagoljuk meg hát jól ezeket. Biztos jelentenek majd 3% előnyt valamiben, amiért elég sokat fizetnek.
  • arty
    #82833
    mondom ezt intel cpu, ms windows alól írva egy intel-nvidia-mswin-es fórumtársnak.... :D
  • arty
    #82832
    igen, ott én is fejetcsóváltam, amikor olvastam... sajnos a fejlődés ellen dolgozik mindenki, mert az üzleti érdekek nem találkoznak: ms, intel, nvidia... mindenki a saját pecsenyéjét sütögeti :/

    a vásárló meg nem képes a pénztárcájával szavazni, pedig csak egyszer kéne megtennie... de akkor mindenkinek :)
  • Solt
    #82831
    Ez a két táblázat a durva... eléggé beszédes! :)
  • arty
    #82830
    Cikk után legszívesebben már ma vennék egy - a ps4nél gpu-ban kétszer erősebb - aput :))

    De ahoz, h ez megvalósulhasson, kellene játéktámogatás... amihez viszont hw támogatás kéne... amihez viszont... :))
    Itt a gond. Az AMD túl kicsi, pedig mindenki jobban járna, ha nem kéne a balfasz intelre várni még 5 évet, mire elindul valami (azaz mire nekik is lesz valamire való apujuk).

    NV meg sajnos(!) kiszorulni látszik az APU bizniszből, pedig a 3 szereplős piac lenne az igazi. Mindenkinek lenne 33%-a és hajrá :)
  • Solt
    #82829
    Ja-ja... jó kis cikk lett, érdemes elolvasni! :)
  • arty
    #82828
    őket meg se említem...

    (és nyilván az amd is csak azért jófiu, mert ő a kicsi... nincsenek illuzioim :D )

    Laca: jah, van, csak ha a fizix mellé jár a pénzesbőrönd, a nyilt mellé nem, akkor........ :)
  • Her Laca
    #82827
    Van nyílt megoldás fizikára,csak nem használják. A havok asszem tudja.De talán van más is,mondjuk annyira nem foglalkoztam én evvel,hogy naprakész legyek.
    Szóval csak azt akarom mondani ,hogy nem olyan fekete ,fehér ez az egész.
  • Solt
    #82826
    Az Intel is puszi pajtás ebben... :)
  • arty
    #82825
    nyilván kisarkítottam :)

    de látni kell, hogy az nv nem innovativ, sőt.... bele se gondolok, hol lenne a pécé, ha nyilt megoldással fizikázunk....
  • Solt
    #82824
    Kíváncsi leszek nálad milyen lesz! :))
  • Her Laca
    #82823
    Ez azért csúsztatás de derekasan:)
  • arty
    #82822
    igazad van. bárcsak dx5-ben, 16 bittel játszhanánk ma is, mert "nem telik a százmillióból" szaros innovációra a vidiának ...
  • Her Laca
    #82821
    Kiürül a totyik ,oszt rám fogják:)
  • V43 1105
    #82820
    Most mi aaaaz ?
  • Her Laca
    #82819
    Neeeeeeeeeeeeeeeeeee:)
  • V43 1105
    #82818
    Na ma leadtam a rendelést az EVGA GTX780-ra meglátjuk mit tud, ha más nem visszakérem a pénzem ..
  • Borg
    #82817
    megengedheti magának != a hitelből történő kétségbgeesett előre meneküléssel...
  • arty
    #82816
    A pénzügyi sikerük nekem aztán épp a mindegy kategoria.
    Láthatjuk, hogy a sok pénzt is mire költötte az nv ... (bőrönd a fizixeseknek).

    A felhasználó szemszögéből az innováció fontosabb és én egyelőre "ezen" az oldalon vagyok.
    Pláne, ha egy szarul menő amd megengedi magának a dx11.1-et, akkor az talán beleférhetne a prosperáló nvidiának is...
  • Saleron
    #82815
    Sziasztok!

    Visszajött garból az Asus HD7770-DCT-1GD kártya amit garanciából cseréltek.
    Első lépésként 3dmark professionalt futtattam 3* is és itt nem akadt ki display-es hiba üzenettel mint korábban.De viszont egyszerű böngészés mellett (Firefox v.21) hajlamos ezt elő idézni.
    Ötletetek van?
  • Borg
    #82814
    Azt felejted ki az ördögi körödből, hogy annak idején volt egy virágzó piac, amire lehetett építeni. Ami megfizette a fejlesztéseiket.
    Az hogy ma már csak akkor ugranak fel a vonatra, amikor tényleg szükséges lesz, egy egyszerű önvédelem. Márpedig ha már ilyen jó vagy történelemből, akkor leírhatod azt is, hogy pénzügyileg mindig is melyik cég volt okosabb? :D
  • Solt
    #82813
    Már szedem, köszi.
  • Her Laca
    #82812
    Próbáld ki ezzel.