90029
  • xmute
    #82891
    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem volna, h ha szeretnék venni egy HD7770-es karit, ami ugye PCI-E 3.0-ás, de az alaplapon csak 2.0-ás PCI-E van, akkor az mennyi fogná vissza ezt a kártyát? Hol jelentkezne ez egyáltalán?
    Van ilyenről teszt valahol ahol azt tesztelik, h a 3.0-ás kártyák 2.0-ás slotba, h futnak?
    Előre is köszi!
  • Solten
    #82890
    2000 miatyank...
  • Solt
    #82889
    Elhiszem Lacám, de ettől én még ebbe derekasan belenyúltam! :) Jó lesz ez majd, de többet ilyet biztos nem csinálok! :)
  • Her Laca
    #82888
    Már bocsesz:) Én a 780 ról egy szót sem ejtettem! Én azt mondtam,hogy a 680 az jobb sok tekintetben mint a radeon. Gyere át vidd el ezt egy pár napra ,és meglátod. Nekem az égadta világon semmi bajom vele,őszintén mondom.
    Az 580 al se volt .
  • Solt
    #82887
    Erre nem tudok értelmes emberhez méltó választ adni! :D A kíváncsiság nagy úr... annyira áradoztál róla... :))

    Ha még egyszer azt állítja nekem valaki, hogy az NV driverekkel nincsen annyi gond mint az AMD driverekkel, akkor azt a saját halottamnak fogom tekinteni abban a minutumban... :D
  • Her Laca
    #82886
    Csak azt nem értem,ha meg voltál elégedve a 7970 el,és mondjuk nem zavartak a csíkok a clodban meg az a pár bug akkor minek kapkodtál. Másban nem volt avval gondod nem?
    ha a Clodban jó lett volna a mai napig az van nálam,mert mint már mondottam a teljesítménye teljesen korrekt volt.
    na meg az a fránya pisix:) ami hiányzott nekem,az olyan mint a drog:)
  • Solt
    #82885
    Hajrá! :D Én egy viszonylag türelmes ember vagyok ha a gépről van szó, de már lassan ott tartok, hogy eladom az egészet a picsába! :D Te szerintem már agyvérzést kaptál volna... :))
  • Her Laca
    #82884
    ÉN?:) Soha:)
    Fogadjunk vennék egyet és hibátlan lenne:)
    De ha betenném a kártyádat hozzám akkor az is megjavulna:)

  • Solt
    #82883
    Hagyd is a francba egyelőre, mert fix, hogy kiábrándulsz az NV-ből! :))
  • Her Laca
    #82882
    Akkor meg mit vergődsz?:) Egyszer csak jó lesz.
    Majd akkor veszek én is:)
    Most hál istennek jönnek a munkák (kop-kop) aztán menek nyaralni,annyira nincs is időm a géppel foglalkozni meg kedvem se.

  • Solt
    #82881
    Soha nem vettem semmit ilyen hamar a megjelenés után, és a büdös életben többet nem is fogok, az fix! :)

    Csináltam egy videót London felett, majd megmutatom... elsírod magad! :D A DX9-s játékok ezzel a bétával már úgy ahogy jók, ha fixálom az fps-t, de ezzel is csak w8 alatt, w7 alatt ez is szar.

    Az ArmA3 még eléggé béta, nem mérvadó, de ott is vannak anomáliák... főleg a vsync bajos ott, de az szar volt a 7970-n is, gondolom az a játék hibája.

    Sokat elárul, hogy a hivatalos oldalon a drivereknél ott szokott lenni, hogy az NV mit ajánl a kártyához... egyik drivernél sincs ott a kis logó! :D

    Viszont, hogy jót is mondjak... ha működik, akkor bitang. Az enyém 1150-n stabil, ami azért már elég szép... ha rendbe rakják a drivereket, akkor hibátlan darab lesz! :)
  • arty
    #82880
    6870eden van hdmi kimenet? ha igen: hdmi kábellel összekötöd (boltban 1.4-est vegyél), nem romlik a kép még 10 méteren sem

    ha nincs hdmi kimeneted, akkor az amd adott a kártyához egy dvi-hdmi átalakitot -> arra kösd a hdmi kábeled :)
  • V43 1105
    #82879
    Én is-is szóval ez mégis csak ad fejfájásra okot
  • Solt
    #82878
    Az AAA címekkel gondolom nincs gond, de azokkal a rétegjátékokkal amikkel én játszom, botrány! :D
  • Her Laca
    #82877
    És az armával milyen amúgy?
  • Her Laca
    #82876
    Van új beta driver amúgy.320 .49
  • Her Laca
    #82875
    580 -680 de még a gyengébbekkel is gondtalan.
    vedd úgy ,hogy te vagy a viszkető seggű teszter:))és én majd jóóól nem veszek 780 at:)
    A radeonnal meg olimpiai úszómedence no meg egy raklap grafikai bug volt.
    Szóval ? Mért nem vettél 680 at ,azt most dobálják utánad garanciával mifenével:)
  • V43 1105
    #82874
    Ennyire szopóág lenne az új 7xx-as sorozat? Kezdek egyre bizonytalanabb lenni, ma írt a webshop is, hogy papikám ez gyári cooleres, nem is azt rendeltem.. lehet jobb is hogy késik, sőt.. mindjárt visszamondom az egészet és veszek még egy 7970-et .. (vicc )
  • Solt
    #82873
    Mert az NV-n gondtalan az élet ugye...

    Jobban ment a 7970 a CloD-ban mint ez... Minden full, 8x élsimítás, és ilyen 28-33 fps-re esik London felett alacsonyan! :D Ilyen jó a driver egyelőre... :))
  • rvn
    #82872
    Sziasztok!

    A napokban vettem egy TV-t ami tud fogadni HDMI-t. Az lenne a kérdésem, hogy milyen kábelre lenne szükségem, hogy összekössem a gépet a tv-vel illetve, hogy 5 méteren nem e veszít a minőségből, mert kb ilyen hosszú lenne a kábel.

    Továbbá hogyan kell beállítani, milyen alkalmazásra lesz szükségem hogy ezt megvalósítsam?
  • Her Laca
    #82871
    Mindamellett még az is lehet ,hogy kihagyom és megvárom az új radeont.
    Mit lehessen tudni mit domborítanak vele,a 680 al teljesen jól elvagyok ,és ahogy mondod a Clod ban meg nem nagyon látni azt az erőt ehhez képest.
  • Her Laca
    #82870
    No de ez a te egyéni szocproblemád:) Mi a reteknek rohantál venni egy 780 at az elején? Én megaszontam,hogy ráérünk ,hova ez a rohanás.
    Én is meg tudnám venni ,de mindig úgy vagyok vele ,hogy szopkodjon a sok viszkető seggű az elején,és amikor már minden ok akkor beruházok.
    Én játszani akarok nem tesztelni:)
  • broman191
    #82869
    Solten Úr! Kérem tagadjon ki az AMD egyházból, mivel eretnekséget követtem el, egy GTX650Ti Boost-ra cseréltem a HD5850-emet!
  • Solten
    #82868
  • V43 1105
    #82867
    Lacárol kikerült a netre egy home videó..



    Hogy én ezért mit kapok
  • Solten
    #82866
    :D
  • V43 1105
    #82865
    XXD
  • Solt
    #82864
    Igen. :D

    Majd készülj, mert, ha kiderül, hogy driver hiba, akkor felgyújtom a topikot... égni fog mint a Reichstag! :D
  • Solten
    #82863
    Allitolag egy het es jon a WHQL, sok extra performanszal, remelem nem egeti el a kartyat. A 314-et hasznalom.
  • Solten
    #82862
    Probaltad a friss beta drivert (eros idegzetueknek)?
  • Solt
    #82861
    Nem vagyok egyedül...
  • Solt
    #82860
    Most tettem fel, hogy kipróbáljam a rögzítőjét.

    Az összes vsync beállítást kipróbáltam ami driverből elérhető, egyik sem volt jó...
  • Her Laca
    #82859
    Mert a fraps fixálja az fps-t.
    Mondtam már hogy a driverben tedd a vsinc et BE re . Töröld le a AB-t vagy kapcsold ki.
  • Solt
    #82858
    AB-vel is próbáltam rögzíteni, de ahogy elindul a felvétel, kisimul a kép ugyanúgy mint a Fraps esetében. :)
  • V43 1105
    #82857
    vagy egyéb progival ?
  • Solt
    #82856
    Nem lehet... az oldalazó mozgást annyira szaggatottan veszi fel, hogy nem jön át semmi a videóból... :(
  • arty
    #82855
    de, mobillal :D
  • Solt
    #82854
    Nem vsync gond az biztos. Kikapcsoltam, fixáltam AB-vel 60-ra az fps-t, és akkor is akadt. Olyan, mintha a felvételtől kelne életre a gép... ha megy a felvétel, akkor gyönyörű simán tudok nézelődni. Ha kikapcsolom a felvételt, akkor elkezd akadni... így még felvenni sem tudom, hogy megmutassam! :D
  • arty
    #82853
    d3doverrider + vsync off próba volt? nem lesz fix60, de nem lesz tearing - már ami játékban müxik
  • Solt
    #82852
    Dehogy sajnos... az a jó, ha van meló! :)

    Ma volt egy kis előrelépés. Race07 (DX9) alatt akartam felvenni a szaggatást, erre amikor elindítottam a fraps-l a felvételt, kisimult minden... kikapcsoltam, megint akadt... megint elindítottam, megint kisimult! :D Nem igazán értem... minden energia gazdálkodás ki van kapcsolva, HT off, minden teljesítmény centrikus beállításon...

    DX10-11 alatt viszont továbbra sem jó, de legalább kiderült, hogy a TIR biztos jó! :)