90029
  • kifli
    #82971
    ha van after effects a gépeden, akkor az felteszi neked az adobe videó konverterét. Én azt szoktam használni, az tud mindent.
  • Solt
    #82970
    Képtelen vagyok az any video konverter-ből 60 fps-s mp4-t konvertálni! :S

    EZ az egyetlen formátum amiből sikerült 60 fps-t kicsalni. Nézz már rá, hogy le tudod-e tölteni. ( pár mega )

    Ha sikerül, akkor teljes képernyőn nézd. A videó elején látható az akadás úgy 1-8 másodpercig, utána meg szép sima minden. Élőben jobban érzékelhető, de így is visszaadja szerintem.

    @Laca: Azért a nyakad ne tedd rá... így nem merem kipróbálni! :D
  • arty
    #82969
    ha nem jön be, mehetek végrehajtani az ítéletet? épp mosásban van a csuklyám, de délutánra tuti megszárad :D
  • Her Laca
    #82968
    Utána néztem kicsit.Próbálj egy szűz vinfost amit nem frissítettél sehogy sem. A nyakam teszem rá,hogy tökéletes lesz.
  • arty
    #82967
    Lehet régesrégen ment a 60fps, de pár éve már tuti nincs :(

    dropboxon ha felraksz egy 60fps mp4-et és azt kiosztod, akkor elvileg nem kell letöltenie senkinek, nézhető egyből a weben!
  • bardocz
    #82966
    Esetleg vimeonak utána nézni, hogy ott mennyi az fps. Mert amúgy minden minőségibb ott, mint youtube-on, lehet ez is.
  • Solt
    #82965
    Na ez egy jó ötlet! :)
  • benőmenő
    #82964
    Rakd fel a nyers 60 fps-es videót vmi fájlmegosztóra, akit érdekel az meg letölti és megnézi úgy.
  • Blum
    #82963
    Az :D
  • Her Laca
    #82962
    A videóról csinálj kamerával egy filmet ,azt tedd fel a tecsövedre.Vagy ez marhaság?:))
  • Solt
    #82961
    Akkor bárhogy is konvertálom, baszhatom. Ez mindig is így volt?
  • arty
    #82960
    sehogy, mindent 30fps-re konvertálnak
  • Solt
    #82959
    Azt tudom, hogy a videó képkocka arányt kell beállítani, de ott max 30-t enged! :) Kiváló minden, csak mire felkerül a youtube-ra, addigra szaródik el... :S
  • Her Laca
    #82958
    Én sehogy:) A videó képkocka arányt kell asszem 60 ra tenni,nekem 25 ön van. Jobboldalt ott van a videó opcióknál .


    Akkor hajrá mesterem:)
    Nekem van más egyéb problemám az életben ,na pont a PC az ami nem hiányzik ebből a körből:) Csóró ratyion is ezért ment. Kevéske szabadidőmet én reppenéssel óhajtom eltölteni:)
  • Solt
    #82957
    És azt, hogy állítod be, mert nekem max 30fps-t enged! :S

    Nem mesterkedem... posztolni akarom NV fórumra, hogy lássák mi a pontos nyűg. Egyre többen panaszkodnak, tehát egyre valószínűbb, hogy ez bizony driveres nyűg! :)

    Én élvezem ezt a probléma megoldósdit... legalábbis egyelőre! :D Ha ez télen lenne, és emiatt nem tudnék játszani, már kibasztam volna a picsába, abban biztos lehetsz! :DD

    Állítólag ezekben az új driverekben csavartak mindent maxra, és ebből adódnak a gondok. Akinek 6xx szériával nyűgje van, az visszarak egy régebbi drivert oszt kész, viszont a 7xx csak ezek vannak. INF módosítás és régebbi driver nem vált be sajnos.
  • Her Laca
    #82956
    Any videó konvertert.
    De miben mesterkedsz már megint.
    Most ha megmutatod akkor megjavul? Vagy okosabbak leszünk?
    Téged zavar ,amit abszolute megértek,már mindent kipróbáltál,nem javul,mondtam már hirdesd meg ,add el,vegyél egy olyat amivel nincs bajod,
    és a kevés kis szabadidődet arra fordítsd ami szórakoztat.
    Én bár tudod ,hogy szeretem az NV kártyákat ,de ha nekem ennyit baxakodna,már kihajítottam volna a lakásból is.
    Vagy szokd meg,hogy receg:)
    Amúgy utoljára mondom,szerintem ez nem driver gond.
    Még arra gondolok, (lévén ugyan eze volt nekem is csak radeonnal) hogy ezek a kártyák már gyárilag rommá vannak húzva,hogy kisajtoljanak mindent belőlük,és meglehet e miatt vannak ezek az anomáliák. Persze lehet ,hogy marhaság amit gondolok.
    Meg kéne nézni egy másik 780 on. De azért én most nem vennék ha nem haragszol:)))
  • Solt
    #82955
    Te milyen konvertálót használsz?

    Egyébként 60 fps-l vettem fel, de mire feltöltöm már csak 3x fps-l játssza le, és így kivehetetlen, hogy mi a nyűg. :S
  • Her Laca
    #82954
    Hogy 60fps el konvertálod.Vagyis úgy állítod be a programban.
  • Solt
    #82953
    Urak!

    Hogy tudom elérni, hogy a youtube-ra feltöltött videó 60fps-l jelenjen meg?
  • Solt
    #82952
    :DD
  • Her Laca
    #82951
    Lucifer fel akarja küldeni Belzebubot a Földre, hogy vigyen neki három szűz lányt.
    Belzebub:
    - Jól van Lucifer, hozok én neked 3 szüzet, de hogyan ismerem fel őket?
    Lucifer:
    - Figyelj! Mész az utcán és a lányok után fütyülsz. Amelyik megfordul az szűz, amelyik nem fordul meg, az nem szűz.
    Eljön Belzebub a Földre és teljesíti Lucifer kívánságát.
    Mi ebből a tanulság?
    KEFÉLJETEK LÁNYOK, MERT HA NEM, ELVISZ AZ ÖRDÖG!!!
  • Her Laca
    #82950
    Melózol? Ma éppen itthon baxom a rezet:) El vagyok pilledve.
  • Her Laca
    #82949
    Add csak kölcsön:))
  • Solt
    #82948
    Nincs Uram... ha ilyen van, nekem ott a busz! :D
  • Her Laca
    #82947
    No akkor nosza:) Egy próbát megér.
    Apropó. Nincs kölcsön egy tetőboxod?:)
    Megyünk nyaralni oszt úgy csak kényelmesebb.
    Bár most nézem 1500-2000 ért per nap bérelni is lehet.
  • Solt
    #82946
    Ezt még nem próbáltam... :)

    A Fraps nyűgre van Fraps frissítés... elég azt feltenni, nem kell törölni a winfos frissítését.

  • Her Laca
    #82945
    És ha felraksz egy friss Win 7 et és nem frissíted ,akkor is csinálja? Mert nekem nemrég egy frissítés miatt nem működött a Fraps pl.
    Lehet a winfos szól bele ebbe az egészbe. Mondom lehet ,nem biztos:)
  • Solt
    #82944
    :D

    A driver a fos... egyre több topikot találok ahol sírnak a júzerek. Sokaknak ezzel az új driverrel már a BF3 is akad. Vsync lagnak hívják, új kifejezést tanulhatunk! :D
  • Her Laca
    #82943
    Akkor gyújtsd fel:) Vagy add nekem.
    Rájöttem! A baj az ,hogy Giga:)
  • Solt
    #82942
    Megvolt... :)
  • Her Laca
    #82941
    Valami eszembe jutott. Kapcsold be a TRIPLA PUFFERT. Csak egy ötlet.
  • Solt
    #82940
    Kevés szimesnek van Titan / 780 így szerintem a probléma még nem ütközött ki...

    BF3 és egyébb AAA játékokban nekem sincs bajom... Legalábbis amit próbáltam abban nem volt.
  • Borg
    #82939
    Mondjuk ha belegondolsz, nem is logikus, hogy gond van vele. Elvégre a titannal sem volt, és ez meg annak a butított változata.
    Ezért is érdekes amit Abu meglengetett, hogy a bf3-nál az ea és a dice exkluzív szerződése az amd-vel valószínűleg nem csak a bf4-et fogja befolyásolni, hanem már a bf3-ba is került egykét "érdekes" dolog.
  • Solt
    #82938
    Mivel semmi nem jelezte előre, hogy nyűg lehet, így bátran vágtam bele! :) Mostantól óvatosabb leszek, ilyen frissen megjelenő hardvert nem veszek többet az fix! :)

    Az új AAA játékok engem nem motiválnak... a BF3 premiumot is megvettem mert olcsó volt, egyszer-kétszer végigvittem a kampányt, aztán azóta hozzá sem nyúltam! :) Én naiv azt hittem, hogy a kiegészítőknek is van egyjátékos része! :DD

    Remélem fejleszt a háttérben gőzerővel az NV, mert bármennyire is az AMD a szimpatikusabb nekem, azt semmiképpen nem szeretném, hogy jelentős erőfölénybe kerüljenek és ne legyen versenyhelyzet.

    Egyébként, ha megoldanák, hogy a dobozok kezeljék a különböző kiegészítőket ( Hotas, TIR, stb ), akkor pár év múlva elég komoly szimeket lehetne fejleszteni rájuk.
  • Borg
    #82937
    Végülis ha így vesszük én is ingázok, csak mivel nem szeretek szopni a pénzemért, engem az előtt kell meggyőzzenek, hogy váltanék :)


    Hozzáteszem ez esetben lehet hogy sikerül is az AMD-nek, elvégre most hogy (ugyanaz az ember aki korábban az nvidiánál) ők lapátolják a pénzt az AAA játékokba, már most problémásabb kezd lenni minden nv-n. Már abu is említette, hogy gyanús a BF3 is, hogy ott nem-e AMD-s "segítség" van a dologban, pedig ez tőle nagy szó :)
    Ugyanakkor az nvidia most kénytelen lesz rálicitálni az AMD-re, bármit is jelentsenek be ősszel, télen. Másképp komoly hátrányba kerülnének így, hogy a konzolokba is az AMD nyert.
    Szal több mint valószínű, hogy ezt a döntést csak BF4 release után tudom meghozni majd. Persze a legjobb az lenne, ha a 670 FTW-vel maradna problémamentes. Amire azért szintén van esély, elvégre BF3-ban most is van bőven fps-em, amit még lejjebb is szoktam venni, mert felesleges 100 felett.
  • Solt
    #82936
    Ha jön megint egy kis rossz idő, akkor a körmére nézünk... átviszem, oszt lehull a lepel! :D
  • Solt
    #82935
    Bírom én a kritikát, főleg, ha jogos, de azért fékezzünk, mert kisodródunk! :) Amíg nem vagy birtokában minden infónak, nem kell "vagdalkozni"! ;)

    Egy párszor már kifejtettem itt, hogy én mindig ingázom a két gyártó között, mert szeretem magam kitapasztalni, kitesztelni őket. Az AMD szimpatikusabb, de ettől még szívesen átnézek a másik oldalra is. Főleg, hogy sok szimulátor hibamentesebb NV kártyákon. Hogy miért, az már egy más kérdés, ami jelen esetben lényegtelen.

    A lényeg, hogy nem a plusz 20%-ért váltottam, hanem a kíváncsiság hajtott. Akkor is lecseréltem volna a 7970-t, ha nem jön a 780, csak akkor 680-ra váltottam volna. Egyébként pedig semmi nem jelezte előre, hogy gondok lehetnek, semmi nem indokolta, hogy megfontoltabb legyek, ugyanis sem a 680, sem az 580 esetében senki nem panaszkodott a szimulátorosok közül még csak hasonló nyűgökre sem. Ez egy új szituáció, amire pechemre belefutottam, de a fentiek fényében nem hiszem, hogy megérdemeltem volna! :)

    Ha az állandóság, az ár/érték arány lenne a fő szempontom, akkor még mindig a 6950@70 lenne a gépemben. Esetleg váltottam volna egy 7950-re... ;)
  • Her Laca
    #82934
    "Az a legnagyobb gond, hogy nem tudom rögzíteni a problémát."

    Lehet nem is létezik ,csak bebeszéled magadnak:))))
    Mondom,nekem van egy fogadásom,ha betenném a gépembe akkor tökéletesen működne. Az én vasam a radeont nem bírja , a tied a GF et:)Hozzánk idomultak:)
  • Solt
    #82933
    Tudod, hogy én szeretek küzdeni! :) Most már mindenképpen kivárom mi lesz ennek a vége. Alaposan ki akarom tesztelni az urban legendeket a saját bőrömoön! :D

    Win7/8 egyaránt, de mindkettőn csontra ugyanaz a helyzet. Az a legnagyobb gond, hogy nem tudom rögzíteni a problémát.
  • Borg
    #82932
    4870-en még én se. Amíg fent hagytam az első drivert... aztán mikor valami miatt már frissiteni kellett, akkor jöttek csőstül. Még a catalyst vezérlőpult önmaga se volt képes soha rendesen működni, hogy a többmonitoros kálváriákat, vagy az órajel vezérlést ne is említsem, viszont a játékokban relatíve kevés buggal találkoztam. Vagy pl a porszívószerű sapphire flex hűtés, amit 2 hét után le kellett cserélnem egy AC S1-re, mert nem bírtam megmaradni mellette...
    Akkoriban örültem egy néhány napos windows uptimenak is ilyen olyan ati syses kékhalál előtt :) Aztán jött az 570, amivel már egy hónap is megvolt, mielőtt fennakadtak volna az órajelei 3D szinten, a 670-el pedig gyakorlatilag 4 hónap is volt már az uptime, csak a windows általában eldobja ilyenkor már a netlogont, ami miatt nem lehet távolról bejelentkezni többet, szal kell a restart...