90029
  • ToM1113
    #83331
    megy? az emberek mozognak néha de hang sincs :D
  • grebber
    #83330
    A Lichdom és a Star Citizen is Gaming Evolved játékok lettek lett!
  • benőmenő
    #83329
    Itt megy a stream
  • grebber
    #83328
    Itt lehet követni az eseményeket!
  • broman191
    #83327
    Loál megint 10 perc késést bemondtak...elkezdődik ez még ma? :D
  • benőmenő
    #83326
    LOL a youtube kilőtte a stream-et, mert zenét nyomattak xD


    BTW az új dizájn szép meg minden, csak baromira nem látszik tőle mit gépelek.
  • broman191
    #83325
    Ez is a vidia' hibája...plusz most mondták 10 percet késik a live event kezdése, ez is lefizetés egészen biztosan!
  • arty
    #83324
    átnevezés :((((((((((((
  • Her Laca
    #83323
    Na most akkor Világverő lett a cucc vagy nem? Ez itt a kérdés.:)
    Mert Solt barátom tűkön ül:)
  • grebber
    #83322
    Live stream

    "Ma annyira minden azért nem derül ki. A mély technikai részletekbe nem megy majd bele az AMD. Elmagyarázzák az új nevezéktant, mondanak pár szót a hardverekről és a driverekről. Elsősorban az újításokról és a SteamOS partnerségről. A játékfejlesztők is örülni fognak, mert közelebb hozzák a konzolt és a PC-t, de erről csak ennyit írtak az előzetesben. Ja és igen, az a pletyka is igaz, hogy az AMD segít a Star Citizen fejlesztésében. Állítólag ott lesz Chris Roberts is, hogy bejelentse a Gaming Evolved partnerséget."
  • broman191
    #83321
    Csak most látom loál, szépen mutat a topikban, a kötsög' vidia' nem bírja ki lefizetős szabotálás nélkül még az AMD egyház megszentelt földjén sem :DD
  • broman191
    #83320
    Radeon R9 280X is Rebranded HD 7970 GHz Edition @ TPU
  • kifli
    #83319
    már csak az nvidia reklámot kéne eltakarítani :DD
  • Blum
    #83318
    Hu de fasza az uj design!
  • grebber
    #83317
    Holnap élőben az új generációs Radeon debütálása!

    (A sokadik VGA széria ami ismét kimarad!)
  • arty
    #83316
    minek néznék másik kábelt, ha ez a kábel évek óta jó? :)
    és most is jó, a 13.6os driverrel bezárólag.
    és másnál is megvannak a gondok az uj driverekkel, ami nálam.
  • broman191
    #83315
    Évek óta spórolnak a memóriabuszon, nem semmi hogyha újra bevetik a nehéztüzérséget! Brutál memósávszél lesz ott hogyha feltornázzák 1500 MHz környékére a jobban sikerült GDDR5 modulokat...csak használja is ki valami. Perverzeknek 4K-ban magas élsimítás mellett jó lesz... :D
  • adam46
    #83314
    Felcuppantottam a legfrissebb drivert, kérdés, hogy azt a menüpontot, ahol írja a Catalyst a hőfokot és a ventilátor sebességet már kivették?
  • grebber
    #83313
    Lol egy a betű lemaradt ;-)
  • grebber
    #83312
    512bit egész fasz 599$-ért
  • Borg
    #83311
    Persze, hogy lehet. De a LEHEL-el vigyázz, az szétnyomhatja.
  • zolihonfi
    #83310
    sziasztok! múltkor írtam a kifagyással kapcsolatban. valószínűleg meg van az oka...túlmelegedik a videókártya, mert nem jó a hűtője.
    Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite kártyám van. ez okozhatja a leállást, nem?
    esetleg lehet valami hűtőt rárakni? köszi
  • Her Laca
    #83309
    Pedig az most jó lett. Most felhőben is 60 fps van.
    Igaz most az AB val veszek fel az meg nem lassítja az fps t a frapot száműztem.
  • Solt
    #83308
    Nem küzdöttem, idáig hanyagoltam... Most volt két órám tegnap, kipróbáltam az új drivert, aztán elszállt az agyam! :D
  • Her Laca
    #83307
    Hozd át már azt a ketyerét megnézzük itt mit csinál. A faxt küzdesz már vele.
  • Her Laca
    #83306
    Ph t írtam ez még sg:) érted?:)
  • Solt
    #83305
    Azért van ott egy-két szaki, aki elég rendesen képben van, de a fórumokban elképesztő ami megy. Én azt hittem, hogy a CCC topiknál nincs lejjebb, de az NV topik kb hozza azt a szintet. Vagy csak mi öregszünk...

  • Solt
    #83304
    Szerintem kevés még a 780, főleg azokban a játékokban amikkel én játszom. GTA IV, FC3 hibátlan, gondolom a többi nagy cím is ilyen, így persze, hogy nincs panasz.

    Na mindegy, nem húzom magam tovább, lehet, hogy az egész csak egy érzéki csalódás, és az idő szépíti meg a dolgokat. Remélem kedden kiderül! :)
  • Borg
    #83303
    Azért ezt így túlzás lenne kijelenteni... főleg úgy, hogy ezt itt meg szemmel láthatóan látogatod :D :D :D

    De az tény és való, hogy a VGA-s topikok 90%-ban a benchmark makikról szólnak, meg az új driverekkel kísérletezőkről. Én is csak most a napokban néztem be újra a 670 topikba, már vagy 1500 hsz-el le voltam maradva ... a semmiről :)
  • Her Laca
    #83302
    Ezért nem látogatom a ph- t. Egy értelmes gondolat sincs ott.
  • Borg
    #83301
    Hát ez most csak egy tipp, de szerintem azért nem reagál senki a problémáidra, mert nemes egyszerűséggel másnál nem lépnek fel. Igy meg aztán mit mondjanak? Ha meg az nv-nek sem jelezte senki ezeket a problémákat, akkor mire fel javították volna ki?
    Szóval vagy az van, hogy tényleg annyira rétegcuccokat alkalmazol, amit mindenki más leszar, vagy más is játszik ezekkel, csak náluk nincs hiba...
  • Her Laca
    #83300
    Én megkérdeztem atagon aki 780 át használ hogy a tr vacakol e, aszonta hibátlan.Szvsz ott más a bibi.
  • Solt
    #83299
    Jó kérdés, nem tudom. Nem akarok senkit megbántani, de a PH-s NV topik szintje kimerül abban, hogy ilyen e-pénisz növelő benchmark programokat futtatnak, és azok eredményeit linkelgetik, hasonlítják össze. Hetek alatt jönnek rá, hogy az így elért tuningjuk játék alatt szart sem ér. ( Tisztelet a kivételnek ) A hivatalos fórumon még csak válaszra sem méltattak...

    No meg összehasonlítás alap sincs, mindenki AAA játékokkal játszik, azok meg engem nem érdekelnek. Egyedül az ArmA3 közös pont, de az meg egy alfa állapotú bughalom megint.
  • Borg
    #83298
    És ezek a hibák másnál is léteznek, vagy csak nálad?
  • Borg
    #83297
    Másik kábelt is néztél?
  • Solt
    #83296
    Az ami a megjelenés óta! :) 60-65% feletti GPU terhelés esetén forgolódás közben csúnya FPS drop van elég sok játékban. Nézek előre, fix 60 fps. Elfordulok ( egérrel! ) mondjuk jobbra, fordulás közben beesik az fps 50-re, majd amikor megállok pár pillanat alatt újra fix 60. Minél jobban van terhelve a GPU, annál kiegyensúlyozatlanabb a teljesítménye. Gyakorlatilag akkor képes fix 60 FPS-t tartani, ha ilyen 50% körüli a GPU terhelés.

    A TIR-t pedig csak akkor tudom használni,( de így sem tökéletes ) ha az AB-ben fixálva van 60-ra az FPS... ha nincs, akkor azt csinálja, mint amit korábban már linkeltem.

    Azt még megértem, hogy megjelenéskor nem tökéletes valami... viszont a megjelenés óta egy olyan driver nem jött, ami a 780-hoz bármilyen konkrét javítást tartalmazott volna. Nem úgy veszem észre, hogy annyira hibátlan lenne...

  • Her Laca
    #83295
    No mi a bibi?:) öntsd ki a bánatod:)
  • V43 1105
    #83294
  • Solt
    #83293
    Ha a 7970-n nem produkálja ezeket a hibákat a gépem, akkor jön az új radeon! :D Közvetlenül azután, hogy szét trollkodom a létező összes NV topikot!! :D
  • V43 1105
    #83292
    Sosem késő váltani.. :D