90029
  • Solt
    #83291
    Ha ezt tudom, inkább vettem volna egy 7990-t... :D A CF nem szopatott ennyit!
  • arty
    #83290
    Igen!

    Sőt, próbáltam korábbiakban azt is, h a HDMI-t nem frissítettem - hiába. Nem a HDMI driver csinálja, hanem a display driver valamelyik komponense.
  • V43 1105
    #83289
    Reméljük a legjobbakat

    Még jó, hogy anno visszamondtam a GTX780-at .. XD
  • Solt
    #83288
    Király! A részleteket majd privátban megbeszéljük... ha addig nem kapok agyvérzést! :D
  • V43 1105
    #83287
    Öt után végzek, kb 6 óra felé érek haza. :D
  • Solt
    #83286
    Kedden elvileg nem dolgozom, ha neked is jó akkor fáradj fel vele légy szíves, hogy kipróbálhassam azzal mi a helyzet, mert ez a szájbatekert zöld hányás kezdi labilissá tenni az idegrendszeremet! :D
  • V43 1105
    #83285
    Csáó, meg persze! :)
  • Solt
    #83284
    Fazer! Megvan még a 7970-d?
  • Borg
    #83283
    Biztos, hogy frissült a hmdi audio része is a drivernek?
    Nv-nél is külön van... ha custom installt csinálsz, ki is lehet ikszelni hogy frissítse...
  • arty
    #83282
    13.6 és előtti driverekkel nem pattog
    utániakkal pattogott, amd confirmálta a bugot és "javitotta". csak aztán mégse javult meg sokaknál... pl nálam se :(
  • Borg
    #83281
    Milyen hdmi kábeled van?
    Vagy esetleg poros csatlakozó valamelyik végen...
    Vagy másból bevinni hangot ugyanazon a hdmi-n a tv-be?
  • buko20
    #83280
    Helló. Összekötöttem a tv-t a géppel és olyan gondom van hogy,ugrál a kép! Vagy a tv, vagy a monitor. tehát ha beállitom hogy mindegyiken ugyan azt lehessen látni akkor pl a tv ugrál. Áttlálitom másikra képernyő kiterjesztése akkor meg a monitor ugrál. Tehá ha igy állitgatok akkor egyszer az eggyik aztán a másik ugrál.Ez mitől van? De ha csak egy üzemel akkor nincs gond. Ez mitől van?
    Hdmi-vel van a tv összekötve, a monitor meg dvi-vel. VGA HD5870
    Remélem érthetően fogalmaztam :)
  • arty
    #83279
    redeon - hdmikábel - tévé/tévéspeaker

    te ezekszerint a tévéből kivezeted, ergo nem az a setup mint nálam (nálunk, akik szopunk már hónapok óta)
  • BBencze
    #83278
    hdmin tvbe, tvből meg jack-el hangfalba és semmi gondom nincs szval nem értem, nem az erősítőd a ludas?
  • arty
    #83277
    Nálam ez is pattog. Szenzációs :( Most cserélnék vga-t, simán vennék vidiát. Másféle szopásra vágyok, ez az elmult honapokban kissé meguntam.

    (te is hdmin viszed a hangot a tévébe, erősítőbe?)
  • zolihonfi
    #83276
    sziasztok! múltkor írtam a kifagyással kapcsolatban. valószínűleg meg van az oka...túlmelegedik a videókártya, mert nem jó a hűtője.
    Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite kártyám van. ez okozhatja a leállást, nem?
    esetleg lehet valami hűtőt rárakni? köszi
  • grebber
    #83275
    AMD Hawaii R9 290X GPU Specifications ?
  • BBencze
    #83274
    Nálam eddig se pattogot hdmin a hang, szval nem volt ilyen jellegű gondom, mondjuk beta drivert nem raktam fel. (Sapphire HD7850 2GB)
  • arty
    #83273
    pattog? :D
  • BBencze
    #83272
    Megjelent a legújabb driver.
  • grebber
    #83271
    [URL=http://www.techpowerup.com/191074/amd-hawaii-r9-290x-gpu-specifications-revealed.html]AMD "Hawaii" R9 290X GPU Specifications Revealed[/URL]

    Ha ez igaz akkor meg lesz fogva a Titan.
  • MerlinW
    #83270
    Pedig de.
    Ha ingyenes operációs rendszert szeretnél, használj Linux-ot. A Windows pénzbe kerül, ez egy ilyen dolog.
    Vagy használj W7-et, könnyen kalóz-aktiválható, stabil, jó. Szvsz semmi értelme W8-at erőltetni. Semmivel sem jobb.

    Megjegyzem, csak egyszer kell sok pénzért (~20k) megvenni, utána az upgrade csomagokat (XP->Vista->W7->W8) megkapod 4-6k-ért. W8.1-et meg ingyen.
  • Dobronski
    #83269
    Naneee.
    Viszont ha nem preview-t rakok fel, akkor idő után aktiválnom kell.
  • MerlinW
    #83268
    A preview nem azt jelenti, hogy nézd meg, tetszik-e, hanem hogy ilyesmi lesz majd ha elkészül. Más szavakkal alpha vagy beta (MS ezeket nevezgette el).
  • arty
    #83267
    Attól még nem lesz tört, a "sima" is megy aktiválatlanul, ha csak a kipróbálás cél.

    Ott a 8.1 minden torrentoldalon, amig nem hekkeled, nem lesz "tört".
  • Dobronski
    #83266
    Nem akartam tört rendszert.
  • kifli
    #83265
    Win8 Preview?

    miértnem végleges oprendszert raksz fel?
  • Dobronski
    #83264
    Segítsetek kérlek!

    Felraktam Win8 Preview-t, telepítem a catalyst pakkot, (hd 4670), de a display driver-nél fail-t ír. Egyszerűen nem értem. Corona Labs azt írja 1.1 OpenGL-em van, és így nem tudok mit kezdeni vele.
  • arty
    #83263
    amd

    persze értem én, hogy kényelmes a BÉTA jelzővel takarózni, nade...... :/
  • Omlás
    #83262
    Nálam sem javult a dolog...
  • ToM1113
    #83261
    Sziasztok!

    Van már valami pontos infó arról hogy mikor jönnek ki az új szériás Atik asztali gépbe?

    Október fele van reális esély rá?
    Árukról valami infó?

    Prohardvert néztem de nem találtam semmit.
  • arty
    #83260
    ha nem hdmin megy az audio a tévédbe, akkor igen

    (sajna pattogó hangot hallani a tévéből amikor csend van)
  • adam46
    #83259
    Köszönöm. :)
  • JaSoN HuNTeR #83258
    Megéri felrakni a bétát?
  • MerlinW
    #83257
    A WHQL-es az 13.4, amin nincs MS pecsét az beta címmel jön június óta. Az pedig ugyanúgy havonta ki van adva, nyugodtan lehet őket használni, nem olyan beta-beta.
  • broman191
    #83256
    Annál újabb driver csak a 13.10 béta!
  • adam46
    #83255
    HD7850-es kártyához a legutolsó driver még áprilisban jött ki? Ez lenne a 13.4-es, vagy elnéztem valamit?
  • kidboy
    #83254
    Csak lehetne már rendelni őket !
  • broman191
    #83253
  • mrzoltan
    #83252
    Milyen lavinát indítottam el :D