90029
  • Her Laca
    #83692
    Van ph topikban pár teszt sokan aszongyák inkább a 780 at előzi
  • Her Laca
    #83691
    Majd a mantrával eljő a kánaán meglásd :)
  • Borg
    #83690
    Dehát a sokkalfejlettebbGCN 11.1 világmegváltás hol marad? Azt hittem itt lesz már valami egyértelmű dolog az asztalon, amiért megéri majd ezt venni. Vagy annyival olcsóbb lesz a Titan-nál? Valahogy ezt se hiszem.
  • Her Laca
    #83689
    Nem vérzik az el.
    A titán és ez kb hasonló teljesítményű, 1-3 százalék ide oda mindegy szvsz
  • Borg
    #83688

    Hát ez? Elvérzett a tressfx-en a 290x? :D

  • arty
    #83687
    "Szóval akad azért warez konzolon is bőven..."

    És ezzel kinek válaszoltál? Mert senki nem állítótta, hogy nincs, ugyhogy kvázi feleslegesen rabolod a mi és a saját idődet is.
  • arty
    #83686
    Kutyát nem érdekli a "több kár", ha a haszon sokszoros.

    Meg ne sértődj, de a fél-szürke kulcsosoktól berántott 2000 forintos játékaidból egy év alatt nem lát annyit egy kiadó, mintha vettél volna egy gta5-öt xboxra.

    De ha szereted magad nyugtatgatni, tedd.
  • Solt
    #83685
    Azt nem tudom a Titan-t illetően mi a helyzet, de a 780-hoz még egyetlen olyan driver nem jött, ami bármilyen játékspecifikus optimalizálást, vagy konkrét javítást tartalmazott volna. Lehet akkor jönnek elő vele, ha debütál az R290. :)
  • kifli
    #83684
    már úgyértem, hogy titan-hoz már eléggé kiforottak a driverek, szemben az új amd-vel.
  • Solt
    #83683
    Na az meg a másik...
  • kifli
    #83682
    én normál drivert is várnék mellé azért :)
  • Solt
    #83681
    Csak a szokásos... a frissen megjelenő AMD csúcs VGA "valamennyivel" gyorsabb, valamennyivel olcsóbb.

    A lényeg úgyis az lesz, hogy a Mantle mennyit dob majd erre rá.
  • Borg
    #83680
    Szal minimálisan de veri a titánt a 290X... nemtom. A PR valahogy többet sejtetett eddig.
  • Blekk Síp
    #83679
    Szééép, nem hogy lefelé mennének az árak, hanem nonek naprol napra. Tegnap még 228 font volt a 7970, ma már 252 font...
  • Her Laca
    #83678
    Lessétek
  • grebber
    #83677
    "mikor a kiadók a warezzal magyarázzák"

    Mivel ez az oka mivel mással magyaráznák? Csak egy példa: Anno a Flatout játék 1990ft-os haza áron nyitott. (Itt jegyezném meg nagyon jó játék a kategoriájában) akkor is sokan hápogtak meg egyből warezolták.Én egyből megvettem pedig én aztán egy spúr gyökér sporolos szarkupac vagyok.

    Ezt egyébként nagyon jól lehetne szemléltetni az eladási számokkal ,de mivel pc-n már a digitális eladás van már ezer éve túlsúlyban azt meg egy paraszt se közli így esélytelem bármilyen következtetést levonni.
    Így maradt a pc-n sokkal de sokkal kevesebb fogy :(
  • Omlás
    #83676
    és csak hogy akkor számadatokat is dobjak és ezzel tényleg befejeztem csak pár nagyobb forgalú warez :

    Grand Theft Auto V PS3-DUPLEX : 8930
    Call_Of_Duty_Black_Ops_EUR_JB_PS3-CALLOFDOODY : 5861
    FIFA 14 PS3-iMARS : 5316

    Sleeping Dogs XBOX360-SWAG : 60430
    Metro Last Light XBOX360-iMARS : 54049
    Assassins Creed Revelations XBOX360-COMPLEX : 52659

    Szóval akad azért warez konzolon is bőven...


  • Omlás
    #83675
    Nem akarok nagyon belemenni mert off topic igencsak de nem egy külföldi trackeren bent vagyok és bőven van letöltése az x360 warezeknek is a ps3-nak kicsit kevesebb bár itt is címtől függ... több ezres csakúgy mint a PC-nek. Nem azt mondom hogy nincs PC-re warez csak amikor a kiadók a warezzal magyarázzák a saját balfaszságukat mert nem tudnak/akarnak normálisan portolni vagy optimalizálni PC-re az szánalmas. Mindig is lesz warez minden platformon tetemes dollár milliárdos a warez veszteség globálisan konzolokon is és pc-n is nem kell a kamu duma a részükről, hogy azért nem adjuk ki mert... Nem az online drm meg hasonló baromságok amikkel a legális vásárlókat is szopatják a megoldás a warez ellen. Talán értelmes kreatív és legfőképp nem rókabőr címeket kéne csinálni és akkor többen megbecsülnék a munkát.
  • grebber
    #83674
    Én nem csodálkoznék a helyükben!

    Fullos pc amin maxonmegy minden kurva drága és még játékot is vegyek hozzá persze. Vagy vagy döntsék el.
    Konzolra meg drágább a game de ott bőven olcsóbb és időtállóbb is a cumo mint a pc!

    Én konzolt veszek. PC-t fejleszteni csak 2 esetben fogok:
    1. Behal a mostani
    2. Végre valaki beváltja a sodexos utalványom pénzre mert akkor veszek egy 280X-et.
  • benőmenő
    #83673
    Hogy nem-e? :D
    Most csak egy játék kiragadva 2 különböző oldalról:
    Splinter Cell-Blacklist
    PC: 2699 letöltés, x360: 296 letöltés és a másikon PC: 12639, x360: 1560

    A többi játéknál is hasonlóak az arányok. Sajnos.
  • Omlás
    #83672
    Hát szerintem elég szarul saccolsz. de no offense ;] Mivel a konzol eladások brutálisan többszöröse a PC eladásnak ezért anyagilag nagyobb kárt is okoz mint a PC-s warez... Mert szerinted 100 konzolosból 9 warezol ? lol :D persze ezért vannak több ezres letöltések adott konzolos warez verziókból ugyanúgy :)

    Ez a PC-n sok a wazer csak parasztvakítás aki meg be is nyeli hát lelke rajta de baromira nem erről van itt szó...

    Amióta olcsón hozzájutok kulcsokhoz én is inkább megveszem nem sajnálom rá azt a pár ezret főleg ha meg is éri az alkotás.
  • arty
    #83671
    a mi, Nyomorországi képünk szvsz igen torz :)

    nekem minden kollegám eredetivel nyomja konzolon, pécén meg kb senki (kivéve diablo3at anno :D )
    itt esgén amugy javult a helyzet, igen sokat az elmult években - bár ez nemigazán a day1, igazi nagy bevételt hozó eladásokra igaz

  • grebber
    #83670
    Mondjuk ebben is van igazság,mert van akinek "szuperhallása" van és van akit meg nem zavar ugyanaz.

    Nekem ilyen 280X-em akkor lesz ha találok vagy valaki ajánl egy olyan boltot ahol Sodexos ajándékutalványt elfogadnak :D De egyelőre egy ilyen bolt fellelése a sikertelenségbe fulladt :(
  • Solt
    #83669
    Hogy mennyi lesz az ára... :) Az meg, hogy "mit ajánlanak" nem nagyon szokott érdekelni, mert a vélemények java része köszönőviszonyban sincs a valósággal! :) Gyakorlatilag pont ugyanilyen volt a 7970-m... egyáltalán nem volt hangos... :)

  • grebber
    #83668
    Én nem tudom mit mondtál,de ezt a gigát nem ajánlják,mert állítólag hangos!
  • Solt
    #83667
    Szerintem mások az arányok... az én környezetemben akinek doboza van, mindenki kalóz verzióval játszik. 35-40 éves korosztály, nulla multizás, kizárólag offline ökörködnek. Annak a 10 marhának, ha összesen van 5 eredeti játéka a 100-ból akkor sokat mondtam! :D

    Egyébként meg ahogy én látom, egyre kevesebb PC-n a warez... nagyon sokan áttértek az olcsó kulcsokra a warez helyett. Topikokban is egészen más a hozzáállás... Persze lehet, hogy csak bilibe lóg a kezem! :D
  • Solt
    #83666
    Megmondtam, vagy megmondtam? :)
  • arty
    #83665
    arányokról gondolom még sose hallottál...

    pc: 100ból ellopja 74
    konzol: 100ból ellopja 9

    (hasracsaptam)
  • benőmenő
    #83664
    Azon kívül amit Merlin mondott még esetleg szét nézhetsz, hardverapro/vatera stb. oldalakon nem-e csencsel valaki hozzávaló hűtőt olcsóbban.
  • MerlinW
    #83663
    Tudom nem ez volt a kérdés, de az új hűtő vetekszik a kártya értékével már ha meg nem haladja azt. Én azt tanácsolnám, hogy inkább vegyél egy új kártyát. Pl 20-25 között kapsz 7770-et, ami ~20%-al gyorsabb mint a mostani kártyád. Persze vehetsz 10k körül egy hűtőt az öreg kártyádra:)
  • zolihonfi
    #83662
    hello
    tudnátok ajánlani egy radeon hd 5770-hez hűtőt? elromlott sajnos...köszi
  • zolihonfi
    #83661
    hello
    tudnátok ajánlani egy radeon hd 5770-hez hűtőt? elromlott sajnos...köszi
  • zolihonfi
    #83660
    hello
    tudnátok ajánlani egy radeon hd 5770-hez hűtőt? elromlott sajnos...köszi
  • grebber
    #83659
    Gigabyte Radeon R9 280X 3GB DDR5 OC 86K
  • grebber
    #83658
    Gigabyte Radeon R9 280X 3GB DDR5 OC 86K
  • Fradi88
    #83657
    Sziasztok!

    Most tervezek majd r9 280x-et venni és vásárlás előtt szeretnék néhány dolgot kérdezni.
    Tapasztalatok alapján melyik gyártó kártyáját érdemes megvenni?Gondolok itt a megbízhatóságra,a kártya hűtésére,mennyire hangos

  • Solt
    #83656
    Várd meg amíg letisztulnak a pletykák... ha más nem is, legalább az árak lemennek. Nem hajt a tatár...
  • Her Laca
    #83655
    Mire?
    Radeont nem veszek (max ha berúgtam) ,bár most valamit motyognak,hogy az NV is ad ki ezt azt. Vagy egy DCU 780 vagy egy lightning ben töprengek.
  • Solt
    #83654
    Remélem minél előbb kiderül...

    Várjál még vele... :)
  • Her Laca
    #83653
    Nem. Van ,hogy hektikus,attól függ melyik alkatrész szarakodik.
    Lehet jövő héten veszek egy új VGA-t. Bár nem tudom minek:)