90029
  • Solt
    #83732
    ITT van magyarul...
  • Solt
    #83731
    Jó, hát attól én is viszketek, de kíváncsi vagyok mi lesz belőle... :)
  • broman191
    #83730
    Tocsog az egész szöveg az erőltetetten mesterkélt marketing nyáltól és pro gamer bullshittől, de a sorok között a lényeget kihámozgatva ígéretesnek tűnik, várom az elfogulatlan teszteket... :)
  • broman191
    #83729
    A linkelt tesztben szereplő játékokra gondoltam, azokkal nem lehet semmi gondja 1080p full-full, a 4K értékekből következtetve. Persze hogy jövőre/utána változhat a helyzet, amikor már nem csak szóban/ízelítő szintjén lesznek "next-gen" játékok...megnézném pl. a Witcher 3-mal mit kezdene 4K-ban, mindent feltekerve. Igaz a tesztelt játékok jó része még nem "4K reklámcím", nem arra lettek belőve, így az a 30+ FPS futásteljesítmény sem rossz ebben a tekintetben... :)
  • Solt
    #83728
    Ha 4K-ban jobb, akkor jobb lesz Full HD-ben is szerintem, de én még mindig megvárnám a normális teszteket! :)

    Inkább most EZ foglalkoztat... nem hangzik rosszul! :)
  • arty
    #83727
    "sélyesen a legtöbb játék kifut vele a világból, legalábbis a 60FPS @ Vsync nem lehet gond. "

    nem két hétre veszed... ha a mostani gémekben van 80fps-ed, mire számítassz fél év mulva?

    4k-ra ezek a hardverek alkalmatlanok, felesleges abban tesztelni őket
  • Her Laca
    #83726
    Nem hiszem. Én azt olvastam,hogy beérik vele a Titánt,és azt meg kivezetik,és ahelyett jön valami erősebb.
  • broman191
    #83725
    Így gazdaságosabb kiszórni a Titan specifikációknak nem megfelelő chip-eket, hogy nem a kukába mennek... :D
  • Her Laca
    #83724
    Nono.
    Én magamból indulok ki. Én átlag alatti felhasználó vagyok,és nekem köll az erős VGA. Mert bezony amikkel játszom (az az 1-2 cím) megizzasztja a vasakat. Bár a 780 at most még kihagytam,mert ami van elegendőnek tűnik,de azért vennék én egy olyan VGA-t ami a CLOD ban pl odaragassza a 60 fpst a képernyőre függetlenül attól,hogy mit ,hogy mennyien csinálunk.
  • Her Laca
    #83723
    Na itt egy válaszocska az NV -től ,bár ennek se tudom mi az értelme.
  • broman191
    #83722
    A Max Payne 3 egészen látványosan jobban fut a 290X mellett, kíváncsi vagyok hogy a GTA V PC-s portjánál is hasonló lesz-e a helyzet... :)Egy egekbe árazott csúcskarihoz képest, a benchmark-olt címek felében "csupán" harmincakárhányefpées\' a futásteljesítmény, nem túl lenyűgöző...2-3 db 290X mehet a kosárba, hogy teljes legyen a 4K élmény.

    @Her Laca: A FullHD eredmények lényegtelenek, mivel abban a felbontásban esélyesen a legtöbb játék kifut vele a világból, legalábbis a 60FPS @ Vsync nem lehet gond. Egyébként érdekes a 290X és az "átlagfelhasználó" egy mondatban, szvsz a kettő jócskán elkerüli egymást... :D
  • Her Laca
    #83721
    Na bakker:) Ezt sem gondoltam,hogy valamiben egyetértünk:)De megéltük:XD
  • grebber
    #83720
    De a sok gyöktörzs legalább tudja áltatni magát hogy a 400 ezres gépe sokkal de sokkal gyorsabb mint a konzol mert 4K nem érted NÉGY KÁÁÁÁ.

    Én maradok a konzolnál olcsóbb sokkal és időtállóbb.
  • arty
    #83719
    +1
  • Her Laca
    #83718
    Pontosítok.
    Beleesnek abba a csapdába amibe régóta. A jövőnek csinálnak hardvert ,de az a jelenben a többségnek semmit sem jelent. FHD ban mit repeszt? Na az itt a kérdés,mert az userek túlnyomó része abban játszik. Szerintem.
    1 millás monitort meg még Solt mester se vesz:))
  • Her Laca
    #83717
    Ja de mindet 4K ban nyomták.
    Csak halkan jegyzem meg ,hogy ki vesz ilyen monitort?
    Persze ezzel nem azt mondom,hog nem korrekt a dolog ,és nem is fanyalgok,csak nekem olyan semmire sem jónak tűnik ez a teszt mint átlagfelhasználónak.
  • grebber
    #83716
    Plethora of unofficial Radeon R9 290X benchmarks leaked

    17 játék alapján R290X vs GTX 780 .A 290X a győztes átlag 23.8%-al!
  • benőmenő
    #83715
    Már megoldódott.
    win8 topikból:
    "Na egy driver sweeper után újra felraktam a 13.1-es drivert win7-es kompatibilitási módban és rendszergazdaként futtatva, úgy tűnik így működik."
  • arty
    #83714
    w8as driver nem megy 8.1-en?

    8.1 previewhez se volt semmi?
  • benőmenő
    #83713
    Yeahh!!!!
    Végre fent van a windows 8.1!
    Kár, hogy a már fél éves retek driverek k*rvára nem működnek vele.
    I <3 AMD.
  • arty
    #83712
    az amds topikban ne nvidiás aggyal gondolkodj :D
  • Borg
    #83711
    És ezt pozitivumként, vagy negatívumként fogjuk fel, a tesztek tükrében? :D
  • ToM1113
    #83710
    Köszi a segítségeteket. :)
  • kifli
    #83709
    illetve monitorra hdm-be így tudok dugni hdmi eszközöket (noti, konzol etc...)
  • kifli
    #83708
    mindegy melyiket használod, nekem pl dvi van...
  • Blum
    #83707
    DVI lesz a te embered. Olcsobb is es ugyanazt a minoseget kapod,leszamitva hogy DVI-n nincs hang de ez a te esetedben nem szamit.
  • ToM1113
    #83706
    Hogy érdemes összekötni egy FullHD monitort egy VGA-val? HDMI-HDMI vagy DVI-DVI kábellel? Vagy nincs lényegbeli különbség? Úgy tudom a hdmi hangot is visz át, de nekem arra nem lenne szükségem, mert a hangfalak az alaplapra csatlakoznak.
  • MerlinW
    #83705
    Van már 13.11 beta driver R9 támogatással.
  • broman191
    #83704
    Vidia\' hazai pályán elverve, achievement unlocked, yay!



    A BF3-nál még nem volt annyi pénzlapátolás és Mantle...

  • Her Laca
    #83703
    Tovább megyek. Szvsz még a titánt se fogja mindenhol utolérni . És fűteni se kell mellette:)
  • Borg
    #83702
    Csak kérdés hogy a mantel-től, vagy a belelapátolt pénztől...
  • Solt
    #83701
    Majd meglátod! :) Frostbite 3 motor alatt nagy előnyük lesz...
  • Her Laca
    #83700
    Lofax lesz ott nem világvége.
  • Solt
    #83699
    Abu a Mantle előnyeit ecseteli... ott meglesz a világvége ne aggódj! :D

    Azt senki nem gondolta szerintem, hogy a Titánhoz képest előállnak egy olyan VGA-val ami mindenhol 20-30%-t ver rá... mindig ilyen 5-10%-t dobnak egymásra...
  • Borg
    #83698
    Ez azért közel sincs ahhoz a világvége előrejelzéshez, amiről az AMD-s PR szólt eddig... főleg Abutól a PH-n :D
  • kifli
    #83697
    2-3 hónapossal...
  • Solt
    #83696
    Hihetetlen vagy! :D

    Pár százalékkal jobb lesz a Titánnál, ahol Mantle lesz, ott 20-30%-l jobb lesz, ezt most borítékolom neked! :) No meg azt is, hogy olcsóbb lesz... :)

    Ja igen, és azt is, hogy az NV válasza meg majd az R290X-nél lesz jobb pár százalékkal... :))
  • Her Laca
    #83695
    Imádom az örök optimizmusod és az amd be vetett bizalmad töretlenségét :)
  • Borg
    #83694
    Ja hogy ez is majd az 1 éves driverrel megmutatja az erejét? :D
  • Solt
    #83693
    Jaj ne már... :) Majd a hivatalos megjelenés, és a normális tesztek után meglátjuk mi a helyzet. Addig ne temessük már... :)