90029
  • Solt
    #83812
    Szerintetek, hogy a francba került ILYEN zsíros, olajos dzsuva a pci-e slot végéhez? :(
  • Solt
    #83811
    Van egy kis különbség a kettő között árban! :) Viszont legalább megint beindult az árverseny! Ez jó... :)

  • Her Laca
    #83810
    Ez ilyen:) Mért az hogy érzi magát aki 120 ért vett 7970 et most meg 80 ért adogatják?
    El kell fogadni,,hogy mindennek esik az ára,hál istennek jelezném.
  • Solt
    #83809
    Tuningolt Titán kevesebb memóriával, átnevezve! :)) Mondjuk ennyiért jó áron van! (Jól leszopatták azt, aki 1000 euróért vett Titánt nemrég! :D)
  • Her Laca
    #83808
    Eztet nézd meg:)
  • Her Laca
    #83807
    Attól még hallani hallja:)) Lévén összefüggenek ezen dolgok:XD
  • kifli
    #83806
    ne nézd hány fokos és nem fog zavarni :)
  • Solt
    #83805
    :D

    Azt elhiszem, hogy a VGA gyártók alaposan kitesztelik ezekre a hőfokokra a VGA-t, de abban már egyáltalán nem vagyok biztos, hogy az alaplap gyártók számoltak egy folyamatosan 95 fokos VGA-val! :)

    Nem állítom, hogy baja lesz tőle, mivel ilyet én sem hallottam eddig, viszont engem zavar... már a 80 fok is. :)
  • mester1987
    #83804
    *hiszed
  • mester1987
    #83803
    Ha a stílusodon változtatnál nem lenne semmi gond, ha hiszem ha nem hidd el. Itt be is fejeztem.
  • Her Laca
    #83802
    Vagy ez:)
  • Her Laca
    #83801
    Na akkor egy kis poén.
  • arty
    #83800
    a stílusomért nem győzök elégszer elnézést kérni ;) szal igen, tudom.

    az amd refhűtő meg mindig retekszar, ha jól rémlik utoljára talán a 3870en volt elfogadható (csucskártyák közül)
  • Her Laca
    #83799
    Nekem nem a véleményeddel van a bajom,hanem a stílusoddal amit megengedsz magadnak,leginkább velem szemben:)
    Persze lehet így is,csak akkor te sem vagy más mint egy klaviatúra fighter,
    viszont ha megbocsátod én úgy is kezellek ezentúl. :)
    Na témát befejeztem.


    Mindamellett egy DCII es top 780 vagy egy lightning az alapból gyorsabb mint a Titán.
    A titán egy túlárazott valami ennyi.
    Ez az új radeon árban és kb teljesítményben egy álltalam említett 780 al van kb azonos szinten .
    A fogyasztása másodlagos szerintem is,a hő az zavaró ,főleg amilyen hanggal párosul.
    De!
    Meglátásom szerint az átlag játékosnak aki FHD ben nyomja ez is akárcsak a 780 ,értelmetlen.
    Nekem sincs 780 mert nem látom az eszeveszett különbséget ,főleg amikben használom. Egy 7970 is bőven jó ,értelmetlen fölé menni. És az mr gombokért van,80 körül újonnan.
    Mire szükség lesz a plusz kakaóra VGA tekintetében eltelik még egy kis idő és addigra jönnek újabb kártyák.
  • Blum
    #83798
    Felkene kutatni par jelenlegi es volt single slot 4850 tulajt,hogy annak idejen a 110 fokos kartya mellett hanyszor csereltek alaplapot. :) Szerintem meglepodnel.

    Se a VGA-nak se az alaplapnak nem art,hogyha 90 fok a cucc. Elismerem,igazad van...sok. De nem karos.

    Ha az embernek van egy viszonylag elfogadhato haza,amiben legalabb hatul van 1 szerencsetlen venti ami kihuzza a meleget akkor nincs mirol beszelni.
  • Jacek
    #83797
    Egyébként a 7870-em gyári hűtéssel simán 90 fok:DDD vissza is veszi magát mint az állat...
    De van rajta egy Alpenfoehn Peter(tudom nem minden napi) és agyon húzva sem megy 70 fölé és nem veszi vissza magát ennyi:)
  • arty
    #83796
    Óvodás.

    (Bocs, hogy beszóltam a képes topikban, amikor oldalakon át a játékról tárgyaltok. Szívem szerint bannoltalak volna, de sajnos....)
  • mester1987
    #83795
    Máshol is szokta kelteni a feszt elárulom ;)
  • arty
    #83794
    Személyesen mi szóba se állnánk, maradjunk annyiban.

    Maszatoltál, rajtakaptalak - ennyi a történet.

    Ott a grafikon, látod az eredményeket - ettől függetlenül próbáltad a 780ig lerángatni az annál gyorsabb kártyát. Most megint terelsz: "vanolyanfossáhuzott780amikiveriatitánszemét". Nyilván tuningolt 290X nem lesz, ahogyan a titán se hűzható. Nyilván.

    De én is maszatoltam: a 15W az +15% , ugyhogy ez kissé mellément. Mondjuk még így sem egy 480gtx, ami valóban egy kazán volt :P
  • Her Laca
    #83793
    Mi van tesó? Asszony nem gyengített le,hogy feszült vagy?
    Lehet nem egyetérteni,de válogasd meg a szavaidat ha kérhetlek.
    Türelmes ember volnék, de hidd el az ilyen szöveget nem tűröm senkitől sem ,és ahogyan én is megadok egy alapvető tiszteletet úgy el is várom azt .
    És kétséged ne legyen afelől,hogy én ezt egy szóbeli beszélgetésben is elmondanám,lévén így gondolom,de az is biztos,hogyha TE így reagálnál,úgy baxnálak szájba ,hogy futnál Fótig meg vissza. Bár nem ismerjük egymást ,és így a virtuális térben mindenki mond amit akar ,viszont aki ismer személyesen (azért vannak páran) tudják ,hogy nem szoktam a levegőbe beszélni.Úgyhogy Solt mestert idézve "lassítsunk mielőtt kisodródnánk"


    A kártyáról.
    Egy 780 a jobb fajtákból megelőzi a titánt.
    A Titán egy qrva drága valami nem ér annyit ez is tény.
    Az előny amit a grafikonok mutatnak szinte elhanyagolható,1-5 max 10 fps .
    Az ,hogy a csík meddig ér érdektelen :)

    Nem vitattam,hogy jó a teljesítménye az új AMD nek
    Viszont hangos és forró.
    És nem lesz 150 ért! Nagykertől kérdeztem 170 nettót mondtak.
    Ha nem valós akkor sorry.
  • arty
    #83792
    Szembe nem mondanám, ahogyan te sem próbálnál ennyire átlászóan maszatolni.
  • Her Laca
    #83791
    Ne kezd a sértegetést mert bár ma jó kedvem van de megharagszom!
    Lehet szájba vernélek ha ezt így szemtől szembe mondanád (inkább biztos) .

    Mindamellett majd figyeld csak mennyi is lesz az ára itthon:)
    Lesz meglepi .
  • arty
    #83790
    Annak az 52-nek és a másik 90-nek semm köze egymáshoz.
    Vagy netán azonos nyákon ugyan olyan szenzor van ugyan ott, azonosan kalibrálva?

    Hjaaa.......
  • arty
    #83789
    mi tendál hova, vakegér? :D nem látod a kék amd csíkot a TITÁN felett?
    árban valóban 780...

    A 480at hagyjuk, az nem 15W-al evett többet, mint az ellenfélé, hanem 120W-al. Otthon maszatold a csokit a szád szélén, tesó.
  • kifli
    #83788
    Engem játék közben az én kártyámnál nagyon irritál a... hmm hány fok is? Nemis tudom, talán 1x mértem mikor megvettem valami benchmarkal (akkor is mert kérte valaki). De ki a lószart érdekel hány fok? Ameddig működik pontleszarom. (te meg ahogy eddig láttam, amúgy sem várod meg egy kártyának az élettartamát mielőtt lecseréled :P)
  • lo9in
    #83787
    brutkó az új 7750em , arkham originst fullon dx11enhanced-be viszi 30-40 fps-el 1440x900ban :)
  • Her Laca
    #83786
    Nem sokat. Felfűt mindent a környezetében. Lehet a VGA bírja de ha nincs szerencséd megdeglik ez az a lapodon.
    Gondoljunk már bele,90fok meg még egy pici. Már majdnem a víz forráspontján van,az azért nem hűvös:) Léggel azért ott már vannak gondok szerintem.
  • Blum
    #83785
    De amugy nem ertem,hogy mi van akkor ha egy VGA 90 fokra is felmelegszik.
    Elismerem,tenyleg sok de azon kivul,hogy szurja az ember szemet,mi gondot okoz ez?

    Sokszor hallom,hogy "befut a hazba". Dafuq? Codegen hazatok van venti nelkul vagy mi?
  • Her Laca
    #83784
    No most megnéztem. Aszongya a 680 1210 en megy játék alatt,oszt erős 48 fokot produkált:) Na jó lehet felmegy 52 re is néha ha sokáig nyomatom:)))Ilde 26fok. 90 fok az bóóóóórzasztó:)
  • Solt
    #83783
    :D
  • Her Laca
    #83782
    Fogadásom van rá ,egy komolyabb francia pezsgőben ,hogy nemsokára veszel egyet.
    Nem is értem miért nem vallod be magadnak:) Ilyen vagy és kész.
    Én ha elégedett vagyok a géppel,hozzá nem nyúlok,pl SSD-t se veszek és tudod miért nem. Az csak indok,hogy mert ráérek megvárni a betöltéseket:)
    Lusta vagyok telepítgetni:) De nagyon:)
  • Solt
    #83781
    Ááá... jelenlegi állás szerint ez most kimarad! :)
  • Her Laca
    #83780
    Veszel te ,mert olyan vagy.
    Én is kipróbálnám,de asszem max 2-3 napot lenne a gépemben. Lehet sokat mondok:)
  • Solt
    #83779
    A CF nyűgök miatt! :) A 7970GHz gyakorlatilag ugyanazt tudta 1 GPU-val! :)
  • Her Laca
    #83778
    "de nekem semmi bajom nem volt sem a hangjával, sem a hőfokokkal... :) "
    Ja tudom az egy remek hardver vólt:XD
    Valamiért csak megszabadultál tőle:))) Ha nem a zaj,meg a hő miatt ,akkor mint a bohóc mondotta
  • Solt
    #83777
    Refet biztos, hogy nem! :D Nem a hangja miatt, hanem a hő miatt... irritáló az a 90+ fok! :)

    No meg a 780-ról nem sok értelme lenne... :) Persze ez semmit nem jelent! :D
  • Her Laca
    #83776
    Ezt olvastam. Elvileg 20% al hatékonyabb a DC hűtés . Majd kiderül.
    De te vegyél csak :))
    Persze refet:) Nem is hangos na:)
  • Solt
    #83775
    A hang nem érdekel, de 90 fokos VGA-t én sem engednék a gépembe! :) Miért ne lenne jobb a nem referencia hűtőkkel? Azért egy DCII-s hűtés ennél jóval hatékonyabb! Arról nem beszélve, hogy a 6990-re is mindenki azt mondta, hogy kazán, meg hangos, de nekem semmi bajom nem volt sem a hangjával, sem a hőfokokkal... :)

  • Her Laca
    #83774
    Ja bocs az egy másik videó volt.
    Ez olyan űbermódban van vagy miben.
    Az a hang nem gyenge bakker:) Mindjárt felszáll.

    Most olvasom,hogy azokkal se lesz jobb .
    Kazán lett el kell fogadni.
    A 680 asom még nem volt 70 fokos soha,de az 58 se. A 7970 már (pedig DCII es volt ) néhol túllépte és hangosabb is volt .
    90 fokos VGA-t én nem teszek a gépembe ,az ott felfűt mindent .
  • Solt
    #83773
    Hova veszi vissza magát? Végig 1000MHz-n ketyeg... néha esik be 990-re. Egyébként a GTX780 is ilyen... ha eléri a 80 fokot, akkor visszaveszi az órajelet.

    Itt az lesz a lényeg, hogy nem referencia hűtések mire lesznek képesek... :)