90029
  • repvez
    #84453
    Bocs az offért,de csak érdekelne(nem akarom vitát belőle)
    Mi az amit az IE nem tud és a többi igen?Mert a chromot is használom néha,de sebességre nem látok különbséget az oldalakat is ugyan ugy megnyitja.Viszont amit eddig csak IE-ben találtam az a kedvenceket fixen tudom rögziteni a baloldali sávon és mindig nyitva marad az a mappa amit épp megnyitok.
    Ez az egy dolog miatt vagyok még IE használó,mert hiába tudom importálni chromba,ha nem tudom rögziteni és a sorrendet sem tudom rendesen változtatni,hogy a mappába rendezett kedvencek elöl legyenek.
    1000+ kedvenc linket meg nem tudok egyenként szortirozni.
  • Gabor85
    #84452
    Köszi így már értem :)
  • mrzoltan
    #84451
    Ha rámész a bus interface melletti kis kérdőjelre, világossá válik.
  • Gabor85
    #84450
    Sziasztok lenne egy kérdésem a képen a pci-e foglalatomnál mért 1.1-et ír valamit át kéne állítanom hozzá?


    Ezzel szerintetek minden rendben van?
  • benőmenő
    #84449
    jelen.
    A hülye mobil os-ükön nincs más :(
  • alyr2
    #84448
    En azon csodalkozom hogy van aki hasznal explorert internetezeshez..
  • arty
    #84447
    Más böngészőben BIZTOSAN ki tudod kapcsolni a GPU dekódolást, noha h a h.264 videok (youtube) gpu dekodolása IS kikapcsolódik-e, azt nem tudom.

    IE helyett Chrome, címsorba: chrome://flags/ címet írva jön elő a felület, ott a gpu szóra keresve lehet kísérletezni.

    Firefox esetén about:config volt ha jól rémlik a beállító felület.

    IE-t meg el kell felejteni mindettől függetlenül is, mert egy tetü monopolcég tetü monopóliumát építgeted a használatával és talán nem kell emlékeztetnem rá, h az IE6 idején ez hova vezetett :)
  • repvez
    #84446
    Akkor a régebbi driverekkel sikerrel járhatok?Vagy azokban meg még nem volt támogatás sem ?amiben meg már volt az meg kékhalál?
    Ha jól értem akkor még az is lehet,hogy más böngészővel még mehet ,mert IE11 et használok.Softveresen dekodolná olyankor a videokat ?

    A configot lent irtam.
  • arty
    #84445
    legujabb driver van rajta? és BIZTOS?

    bf3 amugy nem fog futni, ahogy az nfs sem lesz jó (kevés a vga).
    a sleeping dogsra viszont volna remény....
  • arty
    #84444
    konkrétat nem tudok, de: volt az amdnek olyan drivere, ami ELVBEN dekódolt volna GPU-val 4k videot, de kékképernyőzött - így a későbbi driverekben simán csak letiltották (azóta is az amd az egyetlen, akinek NEM MEGY a 4K H264 dekódolása - még az intel(!) foscsi ivy bridzs integrált szutyka is viszi, ahogyan minden 6-7-es nvidia is.

    namost mivel 48xx ugye régi, driver nem nagyon jön, lehet arra PONT az a foscsi driver volt az utolsó........... hogy a gpu dekódolást adott böngészőben ki lehet-e kapcsolni, azt neked kell tudni :) chrome, firefoxban sztem igen. (about:config?)
  • Puhos
    #84443
    Esetleg hogy warez!? Meg őszintén azért ettől a kártyától ne várjál már csodát 2014-ben!
  • Kova95
    #84442
    Hello ! Van egy olyan gondom ,hogy van egy régebbi radeon hd 3650em, 3 játékkal van gondom ugyan azzal a hibával, Sleeping dogs, battlefield 3, és NFS The run, mind a 3 játékkal az a gondom ,hogy a beállításokat nem mutatja a menüben, nem lehet választani és az utasításoknál játékban nem jeleníti meg ,hogy melyik gombot nyomjam, gépigény megvan mind a 3 játék esetében, sőt minimumon a battlefield 4is elment és a 2012es Most wanted is. Mi lehet a gond ezzel a 3 játékkal?
  • benőmenő
    #84441
    500w simán jó.
    Nekem Gigabyte superb 460w-al (ex 400w-os fsp táp) megy egy msi gaming 270x egy négymagosított, feszelt phenom 2-vel, 2 hdd, odd. Eddig semmi instabilitásra utaló jelet nem produkált, de nyilván ma egy 500w-os nincs annyival drágább kategórián belül, hogy érdemes legyen azon fukarkodni.
  • Nightt
    #84440
    Eleg az 500W, persze, ha valami normalis marka.
  • alyr2
    #84439
    SAPPHIRE ATI RADEON R9 270X 2GB DDR5 OC AMD FX-4300 proci hozzaillo lappal 2 vinyoval 500 W táppal elindul vagy nagyobb tap kell esetleg?
  • repvez
    #84438
    valaki tudna infot mondani arról,hogy mi lehet a probléma ha a HD4850 1gb os VGA-m ha ki akartam probálni a 4K UHD filmek lejátszását youtubon,de mindig kékhalállal osszeomlott a rendszer. Nem támogatja a 4850 ezt a felbontást vagy azért le kéne tudni játszania?Vagy a monitor tilt le? 20" os samsung 1650x1080as felbontással.

    Minden a legujabb drivel van és a win7 64bit is alig 2 hónapos.

    A gép mellette egy X4 965BE és 8gb DR3as 1600as ram
  • Her Laca
    #84437
    Ne akarj olyat mondatni velem ami nem igaz:)
    Már kitárgyaltuk itt is párszor,és tudod mi a véleményem erről az egészről.
    Nem "szar" az AMD,de szerintem az NV kártyái és most én csakis a csúcs kategóriáról beszélek (bajban is voltam most ,hogy mit vegyek ,Soltot baxogattam telefonon,hogy mondjon már valamit ,de ő sem tudott,mert hót hülyék vagyunk az alsó szegmenshez) jobbak ,probléma mentesebbek .És mondhat amit akar bárki ,ez abból is látszik,hogy pl a PH-n az elgurult gyógyszerű fanatikus pc megszállott krapekok is akik aztán úgy cserélgetik a hardvert mint mi az alsógatyát ,na szóval ők is ezt mondják. Pedig ők is megveszik a legújabb radeonokat ,küzdenek velük egy darabig ,de még a nagyon elborultak is beismerik a végén .
    Ez van:)
  • kifli
    #84436
    nemtudtam, hogy mikor vettél utoljára amd-t, azért csak kérdésben merült fel, hogy melyik széria volt stb :)

    Azttól végül mennyiért váltál meg?
  • arty
    #84435
    azé van, mert az amd szar. mond már ki, ne tettesd má' magad :D
  • Her Laca
    #84434
    Mi volt az előző csúcs? Hd 7970 ASUS DCII Top asszem.Az se volt öregebb 2-3 hetesnél ,oszt majdnem könyörögnöm kellett ,hogy elvigyék.
    Solt mondhat bármit ,eddig ha GTX et hirdettem nem volt fél óra és lett gazdája.Okát nem tudom,nem is találgatok . De ez tény.
  • Sir Quno Jedi
    #84433
    Há nekem, ha beszerválok egy 4k-s moncsit (mondjuk ezzel az új IPS-es dell-el szemezek is), akkor kell alá VGA is. Namost kéne minimum 2xGTX780, de akkor meg az ASUS GTX680 4GB DCU2-met kéne eladni, aminek nem hiszem, hogy most túl jó ára lenne (pedig nagyon faja kari, annyi szent). Szóval jókat buknék rajt.
  • kifli
    #84432
    mi volt az előző radeonod, amit sok időbe telt eladni?
  • Solt
    #84431
    Én nem engedtem, mégis elvitték... :) Te türelmetlen voltál... :)
  • Her Laca
    #84430
    Én kerestem az ügyleten egy 10 est:) Ez nekem megérte,mondjuk épp jókor vettem amikor kijött ez az új radeon oszt volt pár napig ez az árháború,+fa meg vissza. Most rugózhattam volna még egy 5-10 ezren de ismersz:)
    Ellenben a radeont is jó áron adtam ,de ,hogy el is vigyék jó sokat kellett engednem.
  • arty
    #84429
    ha a kasza a cél, most a logitech kormányok mennek jó áron :) (g27et el is adtam a napokban)
  • Solt
    #84428
    A kurva drágától azért messze volt! :) 110000.-Ft egy pár hónapos MSI GTX780 Gaming-ért elég baráti ár! :) No meg nincs alternatívája NV oldalon, csak a majdnem dupla annyiba kerülő Ti verzió! :)

    Egyébként, ha most lenne nem referencia hűtős R9 290X-d, kb a feladás pillanatában el is vinnék! :)
  • Her Laca
    #84427
    AB vel. De mindegy is csak érdekes volt. Az tény viszont hogy amíg egy aktuális csúcs radeont napokig árúltam és nagyon nyomott áron tudtam csak eladni addig bármilyen csúcs gtx et pár perc alatt és qrva drágán :) Na ez a lényeg!
  • arty
    #84426
    infrával nézted, kézrátétellel vagy netán valami szoftver által kiírt adatok ezek?
  • arty
    #84425
    jáájneee, mámegin mi lesz itt :DDD
  • arty
    #84424
    Na, ennél lejjebb már nem megyek veled, asszem elérted a feneket.

    Idióta.
  • Her Laca
    #84423
    Várjá:) Mielőtt kivettem a 780 at megnéztem mert kérdezték az Ide hőfokot. Egy 780! 22 fokos. ez 28! ,Na jó a hűtés sem ugyan az persze ,de a teljesítmény se. Mondjuk az is ez is valami 300 közelin megyeget ilyenkor.
    Csak vicces volt na. Amúgy még nem is csendes :) pedig van rajta egy akkora lapátkerék ,hogy ihaj:)Na mind egy meghajtani úgyse fogom ,oszt jó ez így.
  • kifli
    #84422
    ja, és hogy nem csak a levegőbe beszélek ezért is volt korábban, hogy hibás driver miatt leégtek az nvidia kártyák.
  • kifli
    #84421
    fűt is, hol a gond? :D

    Btw lett itt már kitárgyalva, a nvidiákat miért állítják alacsonyabb optimális hőfokra. (nvidia szoftveresen ellenőrzi a gpu hőfokot, hiba esetén lassabban reagáll, amd pedig hw-be építette az ellenörzést, és sokkal gyorsabban tud reagálni túlhevülés esetén)
  • Blum
    #84420
    Ugyanmar Laca,tudod hogy itt mindenki imad teged. Nelkuled ez a topik ures lenne. <3
  • Her Laca
    #84419
    "Btw,ha leszarod az egeszet akkor ez miert erdekel?"

    Csak! Mert ! Azért! Van még kérdés?

    Amúgy kösz a választ ,kb ennyivel meg is előzhetted volna ezt az értelmetlen diskurzust 2 őnk között:)
  • Blum
    #84418
    Ha a kartya profital belole akkor az neked nem lenne jo? (tudom,tudom...ne valaszolj)

    Btw,ha leszarod az egeszet akkor ez miert erdekel?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen,a 7770 is tamogatja a Mantle-t
  • Her Laca
    #84416
    Miről beszélsz? Magadnál vagy ember?
    Ki beszél itt rólam? A kártya fog e profitálni belőle ez volt a kérdés ,nem hogy nekem jó lesz e. Én pont lexarom a játékokat koma:) Mantléstól dzsíforszostúl:)
    Forever AMD!:) Hol van itt a zöld hályog?
    Tetrisre talán csak jó vagy nem?
  • Solten
    #84415
  • Blum
    #84414
    Micsoda hatartalan flame tenger keszulodik itt,te jo eg...:D

    Brace yo'self,bitches

  • Jacek
    #84413
    Megrendelte már a Kaverit is:DDDDDDD