90029
  • Her Laca
    #84493
    Pedig már úgy kipróbálnám ezt a Mantle cuccot a "csúsc " VGA-m al:)
  • kifli
    #84492
    *valami indok

    Így akartam :)
  • Solt
    #84491
    Inkább valaki... :D
  • benőmenő
    #84490
    Furcsán passzol hozzá az aláírásod
  • kifli
    #84489
    ígyis fog jönni valami, hogy márpedig semmit nem ér :D
  • Solt
    #84488
  • Jacek
    #84487
    Arról nem beszélve hogy nem akkora gond ha kicsit túl van méretezve a cucc... legközelebb meg a lapot procit lehet cserélni.
  • arty
    #84486
    szerintem a 260X akkor is nagy előrelépés lesz/lenne, ha a cpud a régi marad :) (kollega 7790et vett és a 460gtx után is komoly előrelépést élt meg a kétmagos gépével - nálad ennél is nagyobb ugrás jön!)
  • atesz25
    #84485
    Ajaj akkor a 9270x az nem jó mivel nem hajtja ki a proci. Akkor max a 7770-es de még az is kérdéses.?
  • broman191
    #84484
    Eltérő tulajdonságokkal rendelkeznek számos téren az említett GPU-k, így az órajelek alapján összehasonlítani őket nem mérvadó...ha megnézed a többi adatukat, meglátod miért olcsóbb a 260X! :)
  • atesz25
    #84483
    Most nézem elrontottam linket a másik kártya amivel össze hasonlítottam
    ASUS R7260X-DC2OC-2GD5 R7 260X 2GB GDDR5 PCIE ennek a kártyának jóbb az ára és az órajelei. De akkor a másik miért is drágább.
    Az igazság az hogy jó a kártyám csak a dx miatt szívom meg mindig. Ha jól olvastam akkor most 11.2-nél járunk.
  • benőmenő
    #84482
    Első generációs Phenommal még valószínűleg a 7770-et választva is többnyire cpu limitbe ütközne.
  • arty
    #84481
    270X jó vétel, ha belefére ne habozz!
  • atesz25
    #84480
    Elmerültem a kártyákban, még talán ez beleférne a költségvetésbe:ASUS R9270X-DC2-2GD5 R9 270X 2GB GDDR5 PCIE
    Ez is elmenne ezekkel:
    GA-MA770-UD3 (rev. 1.0)
    4gb 1066ddr2
    amd phenom 9950
    jelenlegi vga hd4830 1gb

    De ezek közül melyikre szavaznátok.
    http://www.asus.com/hu/Compare/
  • Her Laca
    #84479
    Mert van neki króm karika? Mi a retek gyönyörű egy téglalapban? De most komolyan mesterem! :))De meg ha még szép is lenne (nem az) ,nézegeted?:)
  • FlyHigh
    #84478
    A hajlott korú gamer.:D
  • arty
    #84477
    igen jelentős lesz az előrelépés, pláne fullhdban, esetleg AA-t használva :)
  • Puhos
    #84476
    Felesleges a 7770-nél a 2 gb-os darab.
  • atesz25
    #84475
    Köszi, akkor lehet beruházom egyre. Javulás mennyire lesz jelentős?
    Igaz a dx11 miatt is fontos de egyéb?
    Mennyit érhet a régi kártyám?
  • Solt
    #84474
    Gyönyörű ez a VGA... :)
  • Blum
    #84473
    Belemegy ...es meg mukodni is fog :)
  • atesz25
    #84472
    Üdv srácok!
    Kérdésem az lenne hogy bele megy e ez a kártya
    ASUS HD7770-2GD5 HD7770 2GB GDDR5 PCIE

    ebbe a lapba. A kérdés ugye a pcie2.0 és a pcie3.0-ra vonatkozna gondolom
    GA-MA770-UD3 (rev. 1.0)

    Ehhez van még a gépben 4gb 1066ddr2
    amd phenom 9950
    jelenlegi vga hd4830 1gb
  • Borg
    #84471
    Ami nélkül pontosan semmit se mond ez a %, hiszen ha 4K-ban 10 helyett 13 fps lesz, azzal kitörölheti mindenki.
  • FlyHigh
    #84470
    Mindent leszámítva rendben van, egyetértünk.
  • Solt
    #84469
    Volt egy előadás, ahol az AMD előállt ezzel az up to 45% dumával... akkor nem lehetett tudni, hogy milyen körülmények közt, milyen gépen, stb... erre írta Abu, hogy:

    Most már lejárt az NDA, így megmondhatom, hogy A10-7850K+Radeon R9 290X volt a tesztgép. Mission 3 - South China Sea volt a tesztjelenet. Annak is a vége, amikor széttört a hajó (remélem nem volt spoiler). A DX11.1 átlag és a Mantle átlag között volt 45% a különbség.
    Az Up to azért van, mert az A10-7850K IGP-je aktív leképző, tehát dolgozik a dGPU mellett. Ha nincs extra IGP-d, akkor elvesztesz úgy 10%-ot a sebességből.


    Tehát mondjuk egy i7 mellett is van úgy 35% különbség a Mantle javára... ez azért elég szép, bár azt még mindig nem tudjuk, hogy milyen felbontáson.
  • kifli
    #84468
    frostbite egy elég jól optimizált motor. Alacsonyabb kategóriás kártyákon is szépen fut, és alacsony részletesség mellett is szép, így az hogy ennyit javul ja, bizonyíték...

    A bughalom részt hagyjuk meg a fagyásoknak, meg hogy multiban van némi csúszás... (amit kicsit túldramatizálnak...)
  • FlyHigh
    #84467
    Bughalom bizonyíték valamire is?
  • kifli
    #84466
    Mission 3 - South China Sea volt a tesztjelenet. Annak is a vége, amikor széttört a hajó (remélem nem volt spoiler).


    Battlefield 4
  • Her Laca
    #84465
    Bővebben! Mert csak tesztgép meg 45% de miben ,hol ,hogy lássuk!
  • Solt
    #84464
    Egy kis MANTLE morzsa... :)

    Elég kemény... :)
  • Nightt
    #84463
    En egy szoftverfejleszto cegnel dolgozom es ha azt akarjuk, hogy valami ugyanolyan jol nezzen ki IE-n mint Chrome-on, kb duplazza a komplexitast
  • repvez
    #84462
    Probáltam crome alatt az importálást,de nem tudtam megszikni,hogy amikor lenyilik az egész oldalt kitakarja és görgessek le minden alkalommal a megfelelő linkhez,meg almappa nyitogatások stb..
    IE alatt meg már eleve ugy nyilik nálam hogy ott van baloldalt nyitva a kedvencek sáv és csak 1 kattintás a megfelelö mappán és a tartalmát bármikor egykikattintásra megnyilik a háttérbe ugy hogy a már megnyitott oldalnál nem zavar be.

    Omlás: Persze lehet találni ojan oldalakat,de szerencsére én még nem futottam bele olyanba amit ne nyitott volna meg vagy nem tudtam volna megfelelöen használni. illetve 2 oldal van ami sehogysem akarja megjegyezni a jelszavamat és csak chrom alatt tudok bejelentkezni,de ez elenyészó hibaszázalék,hogy váltsak ,amig nem kezeli más ilyen modom a kedvenceket.
  • arty
    #84461
    csak a reklámok elején ki van írva, hogy reklám. gondolom ez neked fel se tűnt ...
  • kifli
    #84460
    és a reklámokban is fizetnek a szereplőknek, hogy csak jót mondjanak!
  • arty
    #84459
    MS-nek van bőr a pofán, nyugi :)
    Mostani hír, miszerint fizet(ett) youtubra videózóknak, ha pozitivan beszélnek az Xbox one-ról ... ezekután egy kis böngészőfricska már semmiség volna.
  • Jim Morrison
    #84458
    Én azért csodálkoztam mert ehhez pofa kell. Bár lehet pont ilyen átmeneti probléma volt, vagy tudja fene...
  • arty
    #84457
    az azé' fura, én chrome alatt vígan megtettem :) (de mondjuk nem csodálkoznék, ha nem menne - lévén MS-MS)
  • Jim Morrison
    #84456
    Ó igen. Skype felhasználóm beállításait is csak IE alatt tudtam módosítani... előtte chrom,ff,opera böngészővel próbálkoztam ...
  • Omlás
    #84455
    Nem egy weboldalt tudnék mondani ami használhatatlan IE alatt vagy csak bizonyos IE verziókkal működik normálisan. Ez igaz fordítva is akad azért ami miatt meg kénytelen az ember IE-t használni mert azzal működik.
  • arty
    #84454
    chromeban a fenti cimsor alatt lehet, akár mappákba rendezett kedvenclistád, rögzitve. tény, h egyszerre nem látod a mappák tartalmát.
    megszokás kérdése - én firefoxrol seperc alatt átálltam :)