90029
  • Borg
    #84854
    Miért kell mellébeszélni, nem értem... a 2560-as teszt is mutatja, hogy rendes AA-val semmi előnye nem lenne a mantlenek a 780TI-vel szemben. Ennyi a történet.
  • grebber
    #84853
    Majd ha lesz ezekben a procikban VGA kraft is lehet miről beszélni addig csak szimpla cpuk ezek is.

    Jó az irány ez egyértelmű, hiszen a konzol ereje is a komplexitásban van,de még sok sok évnek el kell telnie- hogy ezek az egybegyúrt cuccok felvegyek VGA szinten a versenyt a dedikált társaikkal!
  • Solt
    #84852
    Itt az APU-n való futás a lényeg szerintem... úgyis ez a jövő. A többi járulékos nyereség meg ajándék... :)
  • Solt
    #84851
    Eddig tartott, hogy találj valami kapaszkodót? :D

    Gondolom a vram éhség miatt...
  • grebber
    #84850
    Akkor mégis csak működik valami jól van! Ennek örülök.

    Kis felbontásban elég epic a többlet! (jó tudom ki akar 130+ezres karival 1280-ba szüttyögni,de akkor is tetemes a többlet a DX-hez képest)
  • Borg
    #84849
    Vajon miért FXAA-val teszteltek?

    A postprocess maszatolás helyett az MSAA valszeg túlzottan csökkentette volna a relatív processzoréhségét...
  • Solt
    #84848
    Parancsolj...
  • Borg
    #84847
    Mantle nélküli volt hardocp-n asszem, ott a 780Ti átlagban gyorsabb volt a 290X-nél.
  • grebber
    #84846
    Találkozott már valaki a neten nem AMD-s Thief mérési eredménnyel.

    Ez a + 60-70+% elég jól hangzik(Persze ,amíg nincs rá az userektől bizonyíték ,addig csak papíron)
  • Solt
    #84845
    Aha, oké! :)
  • Borg
    #84844
    Nem, azért csinálják mert úgy könnyebb akkor portolni nextgen kvarcjáték meg pc között. Kevesebb munka, több haszon.
    A többi PR bullshitet meg el lehet felejteni.
  • Jacek
    #84843
    Tudod mi a vicces? ingyen van:DDDD ha +2 FPS csak akkor is ingyen van:DDD
  • Solt
    #84842
    Biztos azért az "1-2" FPS-ért csinálják... :)
  • Borg
    #84841
    Ű... és vajon ebben is sikerül kemény +2 fpst hozni?:)
  • Solt
    #84840
    Upsz... :)
  • Jacek
    #84839
    Na ezért kérdeztem, lusta voltam:D
  • arty
    #84838
    az amd saját mérése, annak elvből SEM hiszünk :)
  • Jacek
    #84837
    Annyira nem olvastam bele de akkor mik azok a táblázatok az oldal alján? ott I5 van meg 8350 plusz egy A10 és nem 2%-ot írnak?
  • arty
    #84836
    jó lenne, ha egyszer egy ilyen "okos" oldal megnézné egy átlagos i3/i5ön vagy egy 6-8 magos bullon....
  • kifli
    #84835
    És akkor megint jöhet, hogy nem egy fullos i7 melett jön ki az előnye. De unalmas már, bf4-nél is át lett 1000x tárgyalva.
  • Borg
    #84834
    Had gratuláljak nekik ahhoz a +2 valós fps-hez :D
    780TI-n mit is mutat? Valszeg még mindig gyorsabb azon...
  • grebber
    #84833
    Thief mántli performance
  • grebber
    #84832
    AMD Radeon R9 295X2 to feature hybrid cooling solution
  • grebber
    #84831
    MSI R9 270X Gaming ITX
  • broman191
    #84830
    Szvsz ésszerű döntés lenne eladni a HD6850-t amíg ér valamennyit és beszerezni helyette egy korszerűbb karit, akár az említett R9 270-t (esetleg jóval olcsóbban egy használt, még garis HD7870-ben is látok fantáziát), amely érezhető előrelépésnek tekinthető több szempontból - az aláírásból ítélve a megfelelő háttér is adott számára. A DX 12 nagyon a jövő zenéje, még be sem mutatták hivatalosan, sok víz lefolyik még a Dunán, mire felbukkannak az azt minél jobban kihasználni tudó hardverek és főleg szoftverek... :)
  • arty
    #84829
    lehet nekem is kimarad a w81 :) bár kéne már egy reinstall ....
  • grebber
    #84828
    Én megvárom azt áttérek Win 9+Dx12+DDR4 kombóra!Remélem a Crytek készül rá és lesz valami ütős cucc nyitásnak!

    Nem csak grafikus API lesz a DirectX 12?
  • BooMiller
    #84827
    "DX12" nem most lesz:)
  • Blum
    #84826
    Marcius eleje van.

    Majd majusban raersz ezen gondolkodni.
  • janihunk
    #84825
    Sziasztok. Nyáron szeretnék vga-t cserélni, az volna a kérdésem hogy inkább várjak a DX12 es vga-kra (nem is tudom megérné e?) vagy vegyek egy R9 270 et?
  • rvn
    #84824
    Már megoldódott köszönöm, eltávolítás utána registryből és mindehonnan törölni kellett az amd mappákat.
  • barmi
    #84823
    Lehet, hogy valamilyen bővítmény hiányzik a gépedről. Naprakész a rendszered ?
  • rvn
    #84822
    Sziasztok, az miért van hogy nem indul el a CCC automatikusan és ha rákattintok, hogy induljon akkor sem indul el hiába indítok az exevel.
  • sirpalee
    #84821
    Errefelé 284 euró egy 280x dcu2 top áfával. Hol nézed, hogy ennyivel drágább?
  • PeeTeR
    #84820
    hja ~360euroert itt is talaltam de annyiert a tokom se vesz :D
  • MerlinW
    #84819
    Itt elvileg még raktáron is van.

    Mondjuk ennyi pénzt VGA-ra költeni nettó hülyeség.
  • PeeTeR
    #84818
    ejj bax... az a retkes ku... szaj.........tt. .......
    MO -n is lehetlenseg beszerezni R9 280x -et Asus -bol?
  • sirpalee
    #84817
    Persze, váltogatva mennek. Oculussal nem igazán játszom, túl megterhelő még, plusz elég gyenge még a támogatása.

    Anno teszteltem 2560x1440-ben a crossfire skálázódását, és BF4-ben majdnem megvolt a 3, Arma 3-ban is 2.5 felett mozgott az arány. Nagy felbontáson jól skálázódik a crossfire és SLI is.
  • Her Laca
    #84816
    Oculus mellé minek 3 kijelző? Vagy hol így ,hol úgy használnád?
    Amúgy meg 1 db is elvisz 3 monitort 2 meg depláne. Aszongyák a harmadik többet árt mint használ az okosok.
  • sirpalee
    #84815
    Kérdés, tervezek venni pár 290x-et (vagy directcu ii vagy tri-x, esetleg xfx, ha találok valamerre), és ki kéne kötni 3 Dell U2713HM-ra és emellé egy Oculus Rift-re. Most 3x Firepro W8000 van a gépben, ott tök jó, hogy van 4 DP kimenet, és egyszerűen lekezeli az összes displayt. A kérdés, hogy a sima gamer kártyák is menni fognak rendesen ennyi kijelzővel? Az megoldható, hogy dual dvi-n meg két monitor, a harmadik dp-n, az OR pedig a hdmi-n? Vagy az OR inkább második / harmadik kártyára? (ott úgyis saját cuccok futnak, azok meg nem igényelnek még crossfiret)