90029
  • arty
    #84974
    épp javasolni akartam egy win reinstallt... ha vírus, az valami extrém ritka lehet, az avast elég hatékony cucc :) (én is azt használom)
  • masterthief
    #84973
    Sajnos vírusra tippelek, amit nem ismer fel az AvastP róbáltam feltenni, de ugyan ez az NSIS Error fogad. Mint ha sérült vagy hiányos lenne a fájl.
    Az eredeti szoftvert (catalyst 13.6. ... -t felismeri-telepíti, de az újabbakat nem. Játékoknél nincs gondom, ott nem hibázik, csak online filmeknél. Miután letiltottam az alaplapi integrált videókarit, akkor meg tudtam nézni egy filmet (Harcban Élve) de utána megint fent állt ez a probléma.
    Lehet hogy Win reinstall lesz a megoldás erre.
  • arty
    #84972
    13.12 whql-t próbáltad feltenni?
    pontosan milyen hibát kapsz az installertől?
    (tuti jól töltődnek le a cuccok? gyanus h se a zippelt driver, se az önkicsomagolós nem lett használható... valami van a gépeddel/neteddel)
  • masterthief
    #84971
    Azt elfelejtettem leírni hogy az alaplapi videókártyát letiltottam, akkor egy filmet végig tudtam nézni, de azóta többet sem.
  • masterthief
    #84970
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Bizonyos gondok miatt, ma úgy gondoltam frissítem a Catalyst driver-t. AMD oldaláról letöltöttem a driver-t (nem a legújabbat, mert az még csak béta.) A régit uninstalláltam, neki akartam kezdeni az új telepítésének, de NSIS Error hibaablak jelent meg. Nem tudom telepíteni. A kártyám ASUS Radeon R9280X DC Top2. Felmentem az ASUS oldalára (Saját termékek oldalon)és töltöttem le onnan is drivert a kártyámhoz. Az viszont Zip formátumban volt fent, de nem engedte kicsomagolni. Azt írja ki, hyogy a tömörített mappa érvénytelen.
    Így kénytelen voltam visszarakni a kártyához kapott lemezről a driver-t.
    Mi lehet a gond, hogy nem tudom frissíteni?
    Visszatérve a probléma gyökeréhez: pár napja észrevettem hogy nem tudok online filmeket nézni, mert ha megnyitom, akkor 1 percen belűl zöld lesz a kép és összeomlik a Shockwave Flash player. Azért is gondoltam hogy valószínűleg a Cata lesz a ludas. You Tube-on mindent tudok nézni vagy pl. RTL Most-ot is. Viszont minden naprakész a Flash bővítményeknél. Azért próbáltam a Shockwave Flash Playert frissíteni és a Jawa-t, de nem tudom, mert mielőtt véget érne a telepítése, meg se nyekken, lefagy úgy ahogy van. Játszani tudok mindennel, nincs gond azokkal.
    Valaki megoldást? Ilyennel még nem találkoztam. Vírusirtást is végeztem, nem talált semmit.
  • ToM1113
    #84969
    :)

    Amugy feltettem de nem tapasztaltam jelentős javulást, vagy maradt ugyan az, vagy még talán romlott is kicsit. ( 14.3)

    Majd később ha már kicsit kiforrotta magát...
  • Blum
    #84968
    Nekem a 335.23 van fent es 80-rol 72-re ment le az atlag FPS BF4 Mantle alatt...GF GT210

  • rvn
    #84967
    Nálam a 14.1 beta van fent, a 14.3 betaval jelentős teljesítménycsökkenés volt nekem BF4 alatt.... R9 270X.
  • ToM1113
    #84966
    Sziasztok!
    Érdemes feltenni a legújabb Beta drivert? (R9280X)
    Használható? Nincs gond vele? A Mantle érdekelne... pl BF4-ben.
  • arty
    #84965
    ha a cpu tuningolható, akkor még 1 évig biztos (amig nem lesz nagyon nextgen minden endzsin)
    tuning nélkül szvsz a cpu lesz kevés bizonyos játékokban...
  • repvez
    #84964
    Hát ha tudsz kompromisszumot kötni annak érdekében, hogy nem ultra beállitások mellett menjen minden játék, hanem megelégedsz abba hogy elindul a játék és folyamatosan fut akkor még elég sokáig.

    Ha nekem lnene ilyen VGA-m összetenném a kezem.Én még mindig egy HD4850 1gb VGA-val teljesen elvagyok, azok a játékok(ARMA3,DCS,CLOD) amivel játszok még elmennek és nem is olyan nagyon vészes a grafika. 1680x1080-as felbontáson.
  • Omlás
    #84963
    Hát ha nem vársz nagy csodát akkor el lehet vele szöszölni egy darabig de lassan kezdj el gyűjtögetni az új gépre ;)
  • lo9in
    #84962
    Sziasztok szerintetek egy ilyen gép még mennyi ideig lenne jó játékra ?







  • Solt
    #84961
    Ha nem így fogalmaz, akkor a sok elvakult meg azért támadja, mert a PH, és főleg Abu AMD fanboy... :) Szerintem érződik benne egy kis irónia, Abu sem gondolta úgy, hogy ezért érdemes pénzt adni.
  • Solt
    #84960
    Agyrém! :D
  • Jacek
    #84959
    Sajnálom akinek külön ki kell írni hogy irónia... mert szerintem az volt erősen:)
  • Blum
    #84958
    ??
  • Borg
    #84957
    De a béta tesztelés éveken át az igen?
  • Blum
    #84956
    Persze ertem en,hogy fedezni kell a koltsegeket meg minden. :)
    Csak engem mint vegfelhasznalot ez rohadtul nem erdekel.
  • arty
    #84955
    az van, hogy valamiből nekik is élni kell ... ez nem az az ország, ahol bannerből ez menne :)
  • Blum
    #84954
    techpowerup,G3D,overclockers

    ph-n tenyleg csak abu egy-egy irasat szoktam elolvasni.
    A hama blogon pl. rendszeresen jot nevetek,meg amikor a 800Ft-os kinai froccsontott muanyag egeret magyar termekkent elado "marka" szarjait tesztelik.
    A 380 ev utan egy krokodil vegbelebol elokerult de meg mukodo Canon gepek orasi hir -(es nyilvan marketing)- ertekerol mar nem is beszelve.
    A lentebb copypasztezott szovegreszletekrol mar nem is beszelve...
  • kifli
    #84953
    sg
  • arty
    #84952
    ajánlanál jobbat?
  • alyr2
    #84951
    a prohardver az annyira pro mint 20 masik.. ami ott irva vagyon nem kell figyelembe venni
  • Blum
    #84950
    lol prohardver...ezen felrohogtem:

    "tehát az extra 1500 dollárt csak akkor érdemes a GeForce GTX Titan Z-re költeni, ha az alaplap esetleg nem támogatja az SLI-t, vagy két VGA-nak nincs már hely az adott házban"

    Tehat erdemes elkolteni az extra 1500USD-t mert ugyebar ennyi penzert nem lehet venni SLI-t tamogato alaplapot meg eleg nagy hazat.
  • Solten
    #84949
    Miaf...? Zoldhalyog Vertu Edition?? :D
  • alyr2
    #84948
    Nekem 7 evig volt egy HiS Radeon 2600 XT a gepemben :D es mostanaban volt hogy meg 2 hetre vissza is kerult:D
  • Her Laca
    #84947
    Dehogy vesz 3 TI-t:) Egy raklap arc van ott aki úgy veszi a TI-t mintha ajándék lenne,és nekem ne mondja senki,hogy az elengedhetetlen a játékokhoz. Ahogy a 290X sem az.(Egy sima 780 is sok,vagy egy 290.)Ez meg pláne nem az,de fogadjunk,hogy hamar lesz a PH-n egy két darab belőle. Örömködnek,hogy egy hangyafasznyit tudnak emelni ezen azon .és 100 ponttal többet csinálnak,nekem ez érthetetlen,no de hát nem vagyunk egyformák.Mindenki arra baxa el a pénzét amire éppen kedve tartja,én aszondom. Ha 3000 dodos VGA ra akkor arra.
    Szvsz én már régen is azt mondtam,hogy max a 150 ezer egy VGA ért ,de akkor még fűtött a hév a CLOD miatt. És tudod mit. Lófaxt se értek az új VGA-k ,az 580 al is simán játszottam:) Egy jó kártya 3 évig kiszolgál.
  • Omlás
    #84946
    Ellenben ha veszel a Ferrari helyett 2 Subaru WRX STI-t az űbereli és pénz is marad tankolni ^^
  • Solt
    #84945
    Értem én Uram, de aki pontvadász, az vesz inkább 3 780Ti-t, és még pénze is marad... A Ferrari oké, mert az nem az a kategória, hogy veszek helyette két Suzukit, és akkor ugyanaz az élmény fogad! :D

    Itt most szerintem túl lőtt a célon az NV... ez már totálisan irreális.

    Igen, tudok róla... lehet, hogy már nem leszek itthon, de majd igyekszem haza... ;)
  • Her Laca
    #84944
    Ja mindjárt indulok hozzátok:)
  • Her Laca
    #84943
    Mesterem.
    Én ahogy nézem pl a PH megszállottakat ,hidd el ,hogy lesz ennek is keletje.Mert a pontszámok varázslatos dolgok ám:) a monitor előtt ülve az már valami ,hogy mennyit is csinál egy hardver valami programban:XD Kinek ez ,kinek a való világ. És vannak ilyen arcok mindenhol a világon.
    Én ezt úgy veszem,hogy egy rétegnek csinálják és én meg te sem tartozunk ebbe. Ferrari se ér annyit ha jól belegondolunk és mégis veszik,mégse berzenkedünk,hogy ááááá túlárazott.
    Egyszerűen át kell lépni ezeken a híreken oszt annyi.
  • Solt
    #84942
    Na jóóóó, de azért mindennek van határa basszus! 3000 euró (mire ideér) egy videókártyáért, azért már túlmegy egy határon! Már az első Titan is átlépett egy lélektani határt, de arra még azt mondta az ember, hogy csökken a PC-s piac, ez van.

    No de ez, amikor ennek a teljesítményét kihozod két 780Ti-ből, és konkrétan fele annyiba kerül... azért 1500 ajró felár csak a presztízsre... :D Ezt már nyugaton sem fogják venni, max 1-2 elvetemült...
  • MerlinW
    #84941
    Presztízskártyának hívják. Ha ismered a szót, akkor érted a célját és az árazását :)
  • Susarc
    #84940
    annyi pénzért összeraknak 2-3 fullos gépet ami leveri mint a xart :D és ez csak a kártya
  • Solt
    #84939
    NV Titan Z = 3000USD!!! Ezeknek elgurult a gyógyszerük! :D
  • Jacek
    #84938
    Ez a celeb verzio:D
  • MerlinW
    #84937
    Van ám honosított publikálás szavunk is:)
  • Jacek
    #84936
    Nvidia szerint ez akkora áttörés hogy azonnal publicálni kellett:DDD
  • arty
    #84935
    wow, full gpulimites szituban végre nem korlátoz a cpu? :DD