90029
  • Deviome
    #85094
    Hali. S.O.S-ba tudna valaki mondani egy jó vga-t? Nekem most egy Sapphire HD 7770 valami oc vagy mim van. Az biztos, hogy nem sima. Viszont most veszek 24" monitort és szeretném, ha a WoW max graf mellet menne 1920x1080-as felbontás mellet.
    Kb 60k-65k ft van rá. :) Sajnos elvesztettem a fonalat az ATI-nál. :) Valaki segítsen már, mert akkor még ma berendelném. Láttam valami R9 270x vapor-t 66k. A lényeg, hogy Diablo 3, SC2, WoW, EVE online max grafon ne essen már 30 fps alá. :) a többi már nem érdekel. Max ha jön GTA 5. :D
  • Her Laca
    #85093
    Olyanom sose volt. :)
    Különben ha az ember nem játszik rendszeresen ,be kell látnom,hogy teljesen jók ezek az olcsó VGA -k is,tűrhető részletesség mellett elvisznek mindent teljesen élvezhetően,olyannyira,hogy meg sem fordul a fejemben erősebb vétele .
  • BooMiller
    #85092
    5670:))) nem tom mért z volt bennem:DDDD
  • Her Laca
    #85091
    ennél?
    Mi lehet ennél kisebb?:)Volt vagy 25 pénz asszem,mikor eladtam a 780 at Soltot kérdezgettem ,hogy mit vegyek ,de ő is bután nézett aztán itt mondták,hogy ez jó. Különben nem rossz ,mert most pl az új driverrel már nem csinálja a kék halált. Amúgy tényleg korrekt kis kártya,mert ha néha valamivel játszogatok azt viszi,persze gondolom nem maxon ,de egyrészt el se várnám tőle,meg a francot se érdekel már ez,meg se nézem milyenek a beállítások.:) Diabló az jó,meg néha van ez a WT ,na az is elmegy vele.
  • BooMiller
    #85090
    :))) valami kisebbre emlékeztem:D
  • Her Laca
    #85089
    Ja ja valami. 7750 vagy 70. Mondjuk internetezni kiváló.
    :XD
  • arty
    #85088
    nekem a végleges 14.4-el is pattog a hdmi hang.... :(
  • BooMiller
    #85087
    De neki valami 3D lassítója van:)
  • MerlinW
    #85086
    detto
  • macleody
    #85085
    Szeretném megjegyezni, hogy nálam semmi baja egyik játéknak se :)
  • Blum
    #85084
    Mar megint a fejedhez szoritottak egy pisztolyt,hogy vegyel AMD-t? :)
    Te vetted meg,SZENVEDJ! :D
  • Her Laca
    #85083
    Szeretném megjegyezni,hogy az AMD hű önmagához,tegnap nekiálltam játszani a diablómmal,oszt néha (elég sokszor) képernyő illesztő error vagy mivel kékhalál:) Konkrétan minden játékkal csinálja. Mondjuk nem csodálkozom:))
  • Máté94
    #85082
    Sziasztok!

    Nem tapasztalta eddig senki, hogy az új 14.4-es driverrel néha megfagy a képernyő, legyen az játék vagy éppen Windows-on belül?
  • TBTPumpa
    #85081
    Magyar leírás is van az iPon-tól!
  • MerlinW
    #85080
    Nem szükséges (sosem volt rá szükségem)
  • Sippie
    #85079
    honnan szedtél hozzá jó drivert? Én is szopok a vaiommal, hd5650 van benne, de kb 3 éves a "legfrissebb" sony-s driver hozzá, ati drivert meg nem tudok rárakni merthogy "nem megfelelő VGA-m van hozzá", pedig de, csakhát sony.
  • arty
    #85078
    lol

    köszi!
  • TBTPumpa
    #85077
    Az új Driver telepítése előtt érdemes a Clean Uninstall segédprogrammal eltávolítani az előző drivert?
  • TBTPumpa
    #85076
    Májusig sem kell várni! Már meg is érkezett a végleges driver!
  • TBTPumpa
    #85075
  • Jim Morrison
    #85074
    Ha 240 el vinné, már vennék is hozzá egy 240 Hz es Eizo monitort :D
  • TBTPumpa
    #85073
    Jól viszi a Tomb Raidert!
    Tomb Raider Ultra + FullHD:
    Avg FPS: 232
  • TBTPumpa
    #85072
    Idehaza is kapható már az R9 295X2

    Csak 445 000 Ft.
  • arty
    #85071
    hdmi hang továbbra is pattog.

    szép volt amd ... szerintem meglesz az 1 év, amíg b*sznak kijavítani, elvégre nem KIB*SZOTT idegesítő.
  • TBTPumpa
    #85070
    AMD: idén nem jelennek meg 20 nm-es GPU-k
  • arty
    #85069
    rc1? nemár, azt reméltem sikerül fél évet kihuznia az AMD-nek egy bugos WHQL-el, de gyanus, h májusban máris(!) jön megint(!) egy whql... hejj, mintha tegnap lett volna december eleje....
  • TBTPumpa
    #85068
    Catalyst 14.4 béta elérhető!
  • arty
    #85067
    elfogadnám ezt a gépet, akkor is ha macera rá drivert rakni :D
  • Pistike 007
    #85066
    Kb. a hetvenedik driver letöltése után összejött. A gyártó oldalán szereplő driverek közül egyik sem volt jó, de jól elraktam ezt a telepítőt. :)
    Amúgy ez mókás, hogy ilyen a support. Hozzáteszem, Win8-ról tértem vissza 7-re, lehet ez is megcsavarta a dolgokat.

    Köszönöm a segítséget!

    Egy ilyenről volt szó amúgy:

    Link
  • arty
    #85065
    pontosan milyen notebook és milyen cpu van benne?
  • Pistike 007
    #85064
    Ő igen, valami ilyesmi a szitu. Az eszközkezelőben már látja, hogy HD7600M series-ről van szó, de elakadásjelzőt mutat ezzel a szöveggel:

    "A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)"

    Sony oldalán meg... Vegyé váijót! :)

    Más fórumokon olvastam olyat, hogy ez nem is "igazi" videókártya, hanem valahova be van integrálva, valami APU-s dolog, de nem érek hozzá.
  • arty
    #85063
    szerintem pont a sony nem enged generic catalystet a notebookjára

    oda "sony driver" kell, ami ha nincs... nos... :)
  • TBTPumpa
    #85062
    Itt válaszd ki a listából a kártyád nevét/operációs rendszert és máris le tudod tölteni a lehető legfrissebbet.
  • Pistike 007
    #85061
    Sziasztok!

    Igazából nem tudom, jó helyen járok-e.

    Lenne egy HD 7600 M videókari a laposomban és nem találok hozzá normális drivert. Hivatalos oldalon (Sony) semmi, a többit nem vágom :)

    Tudnátok segíteni?

    Köszi előre is!
  • arty
    #85060
    hazudsz! nvidiával soha semmi gond! az nv forumra is jár csomo hazug, hogy ilyen olyan gondja van a mostani csodadriverrel....

    mocsok amd-s troll mind!
  • TBTPumpa
    #85059
    No. VGA Bios frissítés után úgy látszik már nem áll fenn ez a probléma.
    30 percig magára hagytam a gépet és nem kapcsolt le. Sem a VGA, sem a monitor, sem pedig a merevlemezek.
    (Hiába állítottam a Vezérlőpultban, hogy ne kapcsolja ki ezeket a dolgokat, a VGA akkor is lelőtte őket, billentyűleütésre jött a kékhalál HDD írási problémával és ekkor kezdett el csak felpörögni a merevlemez).
    Ezután simán betöltött a rendszer, csupán nem szabadott magára hagyni 20-30 percig. Most úgy tűnik megoldódott ez a probléma!
  • kifli
    #85058
    nekem nvidiával csak a kurzor ugrált linux alatt flash tartalomnál :D
  • Borg
    #85057
    Csuda dolgok ezek az AMD hardverek :)
  • Jacek
    #85056
    Nekem a 14.3-al nem csinálja firefox alatt sem, vissza kapcsolhatod:)
  • TBTPumpa
    #85055
    Firefox-nál volt gond. IE 11 és Google Chrome alatt nem produkált ilyet.
    Firefox-nál kilőttem a Hardveres gyorsítást, azóta nincsen ilyen anomália.

    Feltelepítettem a 14.3-as béta Drivert is (2014. március).
    Picit lökött a teljesítményen TR alatt!

    Tomb Raider (1680x1050, Ultimate preset):
    Minimum FPS: 41,1
    Max FPS: 70,0
    Arvegrave FPS: 54,0