90029
  • Solt
    #85135
    Ja, hogy nem te használod főleg, efelett elsiklottam. :)
  • Blum
    #85134
    Majd ha foleg en hasznalom a gepet,akkor mindenkepp kap egy SSD-t. Tudom,hogy jo dolog es nagyot tud dobni az elmenyen. :)
  • Solt
    #85133
    A laptop HDD rettenetesen lassú, nagyon visszafogja az összhatást. Én mindenképpen tennék bele SSD-t, egyszerűen más dimenzió. :)
  • Blum
    #85132
    Naponta 2-3 orat van hasznalva,99%-ban Office es bongeszes megy rajta,szoval igy is rohadt eros. SSD felesleges bele.

    Amugy az i3-as kistesojat akartam megvenni 120k-ert,aztan telefonaltam egyet haveromnak,hogy van-e naluk valami occson'-jo cucc es hat volt :D
  • mjanika
    #85131
    Aztán próbálj meg egy SSD-t is beletuszkolni ám! :)
  • mjanika
    #85130
    Hát ez tényleg nagyon megérte. :) Én is nagyon örültem volna neki. Használd egészséggel! Azért 1-2 játékot tesztelj hogyan megy, aztán írd ide be a véleményedet, kíváncsi vagyok. Magam is nézegetem a laptopokat, de még nem jött össze a dolog... :)
  • MerlinW
    #85129
    Persze. A lényege, hogy fejlesztés közben tudd tesztelni a kompatibilitást.
  • Blum
    #85128
    Ujan vettem,3 ev garival,dobozzal,minden papirral 110k-ert :)
    Ja meg kaptam hozza egy CaseLogic taskat :P
  • arty
    #85126
    és ezekkel leeht netezni is? :O
    nem csak "teszt"?

    de persze majd kipróba, köszönöm :)
  • mjanika
    #85125
    Szia!
    Elárulnád nekünk, hogy mi volt az a pofátlanul jó ár? Újonnan vetted?
  • MerlinW
    #85124
    Offline: IETester
    Online: Netrenderer
  • Blum
    #85123
    Persze,Win7-Win8-Win8.1 es Ubuntu driverek vannak hivatalosan.
  • arty
    #85122
    és ehez a notihoz amugy van w8as driver?

    (aki IE-re ír programot, az egy kretén... cégnél mi is számtalan helyzetben szopunk, mert anno valami idióta jó ötletlen gondolta, hogy IE5-6-ra fejlesszen, ami most aztán SEMMIBEN nem működik, még a 11 mindenféle kompatibiitási módjában se.... virtuális xp + ie7 + kompatibilitási módban kell szopni, amíg ezek mind kihalnak :( persze az MS tesz a verseny ellen továbbra is a redva sharepointjával, nehogy a cégektől is kihaljon a retkük :( )
  • Blum
    #85121
    Felraktam mindent,akkor is fennall a hiba.
    Kulonosebben amugy nem erdekelne,de legalabb manualisan tudnam valahol atallitani,hogy mit hasznaljon kimenetnek.

    Lehet,hogy nem poenbol volt rajta gyarilag Linux? :D Rajta is hagytam volna,csak anyu is hasznalna a gepet uzletkotesre es a biztositotarsasag zsenialis fejlesztoi tobb millio forintert annyira voltak kepesek,hogy KIZAROLAG Internet Explorerbol fusson a gedvas programjuk. Meg Wine alol sem tudom futtatni,csak Winfos jatszik.

    Felpattintok neki egy Win7-et,meglatjuk ahhoz mit szol.
  • arty
    #85120
    (bár ez nem feltétlen a dell hibája: hp notimmal is volt ilyen :((( )
  • arty
    #85119
    varázsgombról nem tudok, amit én tapasztaltam dell esetén: a szinesszagos, bloatware, dell oldalánról 200 megás hangkártya driver kellett feltenni... a win által felismert cuccra rakott "beépített"-driverrel a jelenség az általad vázolt volt :(
  • Blum
    #85118
    OFF:

    Akinek van laptopja az segitsen egy kicsit. Ha bedugok egy fejhallgatot a kimenetbe akkor mi a tokomert nem szolal meg es plane miert szol tovabb a laptop hangszoroja? Van erre valami altalanos varazs gomb valahol vagy mit kell atallitani?

    DELL Inspiron 3537 - Win 8.1
  • Blum
    #85117
    ertem,koszi :)
    Hetvegen szerintem mar csak azert is rarakok valami jatekot,hogy megnezzem mit tud. :D
  • arty
    #85116
    kb a 7570 alatt lehet valahol (órajel függvénében)

    erősen felülszámozza az amd a mobil vonalat, h degelne meg :(
  • Blum
    #85115
    Vettem egy laptopot amiben Radeon HD8670M VGA van. Ez melyik asztali gepbe valo kartyanak felel meg kb? [Jatek ugyse lesz rajta de olyan pofatlanul jo aron szervaltam a masinat,hogy nem tudtam otthagyni :D]
  • lo9in
    #85114
    realtime priorítással valamelyest javult a helyzet de valahogy még így sem az igazi :S
  • lo9in
    #85113
    Üdv!

    az miért van hogy a cod ghosts össze vissza laggol az alant látható konfig mellett ?

    monitoroztam játék közben az erőforrásokat , a cpu 50-60% on pörög ramnak épphogy a felét eszi és mégis össze vissza szaggat , vga zabáló beállításokat is kikapcsoltam hátha a 7750 kevés neki , de akárhogy állítom be a grafot swappol laggol szaggat össze vissza :S
  • lo9in
    #85112
    nem tud valaki eladó Q9650-et ? :)
  • arty
    #85111
    a Samsung 943NW 19" a kijelződ? 1400x900 mellé inkább tényleg cpu kellene ...
  • lo9in
    #85110
    sajnos nem , mert olyan fos ramjaim vannak hogy csak 820MHz-t mennek
  • BooMiller
    #85109
    Megy az többet is mint 2.9:)
  • Solten
    #85108
    Hi, tobb mint valoszinu hogy CPU limites lesz.
  • lo9in
    #85107
    üdv!

    olyan kérdésem lenne hogy egy 2,9GHz-n járatott q8200 mellé milyen kártyát érdemes még venni , valamikor leakarom váltani a 7750em egy 7790 2gb-re csak nem tudom kihajtja e majd.
  • Deviome
    #85106
    Szerencsére nincsen semmi ratyi addono. :) Nem is panaszkodom semmire, mert nállam normálisan fut a játék. :) Pedig kb negyed akkora a konfigom.

    Köszönöm mindenkinek a válaszokat és a segítséget. :)
  • Omlás
    #85105
    Azt azért ugye tudod hogy MMO esetében főleg WOW nem csak a vga számít cpu is sokat számít plusz bekavarnak még az addonok is. Az aláírásomban lévő konfigon is láttam WOW-ban 15fps-t meg d3 is droppol ha olyan hangulata van meg tele van a képernyő 4 személyes partyban minden jóval és épp úgy állnak a csillagok. Baromi idegesítő konkrétan a motorok vannak szarul megírva szimplán nem használják normálisan a hardvereket...
  • Deviome
    #85104
    Szóval Asus? :) Tegnap nem rendelten le. Szóval lehet, hogy Asus marad. Amúgy a HD 7770-nek sincs hangja. Amikkel játszok a 22" monitoron elfutottak majdnem full graffal és a karinak hangja se nagyon volt. A gyári proci hűtő elnyomta. :) Szal szerintem nállam egyik sem fof zajongani. Köszönöm a segítségeteket. Még annyit, hogy a táp elfogja bírni? Gold minősítésű 400W-os. Lentebb linkeltem is. A gépben mindenből 1 vqn. Szal nem 4 SSD meg hasonlók. :)
  • MerlinW
    #85103
    Tudom, ezért linkeltem azokat és nem a Sapphire-t.
  • Susarc
    #85102
    ilyen ASUS-om van hangja nincs.....
  • MerlinW
    #85101
    Én a Gigát venném 56-ért. A Vapor általában hangos. Gigának meg semmi hangja.
  • Deviome
    #85100
    Úgy néz ki megvan. Sapphire vaporx r9 270x oc. 56k ft. :) csak a tápom bírja el. xD
    Ez van nekem most.
  • MerlinW
    #85099
    ASUS R9270X-DC2T-2GD5 R9 270X 2GB GDDR5 PCIE - 59.127 Ft
    GIGABYTE GV-R927XOC-2GD R9 270X 2GB GDDR5 PCIE - 56.272 Ft
  • Deviome
    #85098
    Nah ezt elfelejtettem, hogy csak új és Sapphire kell. :D
  • sztanko15
    #85097
    ha 1 héttel hamarabb írod ezt, akkor lett volna 60-ért egy Giga 280x-em :)
  • Deviome
    #85096
    Van vele egy kis gebasz. Ezért szeretném cserélni. Valamiért csíkoz. Olyan mint ha kamerán keresztül nézed a monitort és tudod úgy mennek a csíkok. Nah ez sokkal vékonyabb meg persze nem annyira látható, de én kiszúrtam. Sokan nem látták, de én igen. Amúgy semmi gondja a karinak. Csak én látom az a kis csíkozást és megzavarodok. Jah meg egy adott folton csinálja. Volt 3 monitor rajta. Külömböző felbontásokban. Meg más alaplapban is, de produkálta. Viszont az én lapomba beleesett egy másik kari és az nem csíkozott. Szal a VGA-val van valami. Gari nincsen rajta már. Szal akarok eggyett és akkor erősebbet. :) Amúgy filmezni, netezni kitűnö. Csak mikor játszol akkor viszonylag közel vagy a monitorhoz és látod. ( vagyis én látom )
  • Her Laca
    #85095
    Te nekem is olyan lassítóm van. Giga OC. Ebben a felbontásban olyan monitorral használom,és szerintem elviszi azt a monitort lazán a tied is.
    Előbb próbáld ki ,ha jó spórolsz.