90029
  • Her Laca
    #85255
    Akkor szűk egy év:))
  • Her Laca
    #85254
    Lófaxt:) Én sehol nem olvastam dicséretet. És mint mondtam AMD tulajok véleményét olvastam. Aszonták,jó jó de semmi extra,nem látják a zöldhöz képest azt a nagy előnyt. Konkrétan szinte semmit. 2-3 év múlva meg már a kutyát sem fogja érdekelni mert lesz más.
  • Solt
    #85253
    Milyen bő egy év? :D Ha jól emlékszem tavaly szeptemberben lett bejelentve, és január környékén került bele a BF4-be. Amit elég rendesen dicsérnek is most már... ( mantle részről )

    A fejlesztéshez idő kell Laca, már akkor mondtuk, hogy 1-2 év biztos kell, mire érezhető lesz a hatása.
  • Her Laca
    #85252
    Bő egy év eltelt a mantle születése óta és én még egy usert nem hallottam (max harmatgyenge konfiggal rendelkezőt) aki dicsérte volna. Egy 290 es VGA nál semmi előnyt nem tudott kikrehácsolni és ezt AMD tulajok mondták.Vihar volt ez a biliben ,de ez várható volt. AMD kicsit mindig mer nagyot álmodni,vagy mondani.
  • Solt
    #85251
    Addig jó neked... :)
  • Borg
    #85250
    Hogy döglene meg, még meg se született, csak papíron :D
  • arty
    #85249
    mert ahogy olvasom, a mantle változat kb egy hónapig egy bugtenger (bf4/thief pl) ... inkább költenék másra az erőforrást, amit ebbe ölnek
  • BooMiller
    #85248
    Nem számít csak fika meglegyen..
  • Gibor
    #85247
    A Mantle miért nem előnyös? Mármint Radeon tulajoknak, BF Hardline-t próbáltam ki Mantleval és elég szépet ugrott az fps szám.
  • arty
    #85246
    hogy nem tud megdögleni ez is és a fizix is :(
  • Solt
    #85245
  • grebber
    #85244
    A maxhoz kevés sajnos,de pár dolgot butitva megy majd rendesen.
  • arty
    #85243
    attól függ mit jelent az elég :)

    fullhd, magas minőség, 30fps biztosan meglesz! tehát játszható lesz és jól is nézd majd ki :)
  • Gibor
    #85242
    Maradhattál volna azok táborába akik nem válaszoltam a kérdésemre.
  • janihunk
    #85241
    Watch Dogs hoz elég már a 280x meg a gépem?
  • kifli
    #85240
    ha a dedikált kártyát választja, az igp helyett az miért gond? 3d-s filmnek pl jobbnak kellene lennie így
  • akyyy
    #85239
    help. laptopban van választható grafikus kártya opció.
    Mióta frissitettem, néhány játék, alkalmazásnál lakat van a program neve mellet, hogy kompatibilitás miatt a választthatóság zárolt, és a dedikált kártyát választja, nem a rendes videókártyát. 3d-s film tvre kötésekor látszodik is, hogy nem a videokártyát haszálja ki. hogyan lehet feloldani a zárolást, downgrade helyett? mer viszont más miatt meg kell a friss dirver :D
  • roblee
    #85238
    Csúcs, köszi.
  • arty
    #85237
    új játékokban számíthat ill. a videolejátszási képességekben javulhatott valamit (youtube, stb)

    ha felmegy, miért ne?
  • roblee
    #85236
    Sziasztok,
    Van egy notim Mobility Radeon HD4570-nel.
    Jelenleg 12.1-es Catával.
    Érdemes a legújabb verziót feltennem vagy tök mindegy, mert úgysem tud már többet kihozni a kariból?
    Köszi
  • Borg
    #85235
    Próbáld meg nvidiával.
  • Blum
    #85234
    Annak aztan rohadt sok koze van ahhoz, hogy kidobja a lemezeket :D
    Amugy jol dontottel. Biztos vagyok benne, hogy ennek erdetileg nem igy kene mukodnie.
  • Gibor
    #85233
    Hopp kihagytam, MSI R9 270x hawk 14.4 Catával.
  • Gibor
    #85232
    Tudna valaki segíteni hogy ez mitől lehet? Élsimítást állítva jön elő, ha kiveszem hibátlan. Minél nagyobb értékre teszem annál rosszabb, a kép 8x MSAA-val készült és így a legcsúnyább.

  • lo9in
    #85231
    amd gpu (APU) van benne, azért írtam ide
  • rvn
    #85230
    Nem kötekedés képpen, de itt lehet hamarabb választ kapnél
  • lo9in
    #85229
    Üdv mindenki

    vettem egy ps4et és kidobja vagy be sem veszi a lemezeket, vissza vittem gariba két héten belül javítják

    kérdésem az lenne hogy jól döntöttem hogy javítást kértem ?

    mert ha mondjuk kicseréltetem és annál is előjön a szériahiba akkor ugyanott vagyok nem ?
  • MerlinW
    #85228
    Ez az. Ráadásul még HIS is.
  • grebber
    #85227
    HIS
    R9 280X 3GB GDDR5 iPower IceQ X2 69900 Ft


    Eléggé best buy ha azt nézem hogy argep szerint a legolcsóbb 2GB-os 770 82K.
  • MerlinW
    #85226
    Oké, keress egy szakit ismerőst, vagy vidd el a gépedet egy szervízve hogy telepítsék neked újra, mert ez nem megy neked. Nincs ezen semmi szégyellni való, én sem értek sok mindenhez:)
  • Scottt
    #85225
    Save defaultra állítottam,illetve az Ati overdriveot is kilőttem meg azt is , hogy magától kikapcsoljon a monitor x idő után,de semmi haszna,ugyanaz történik :/
  • kakaoskalacs
    #85224
    Halo

    Olyan jellegu problemam lenne hogy friss w7 felrakom ati drivert
    Restartol es utanna kek csikos kepernyot kapok miutan bejelentkezik a profilomba.
    HD6850 a kartya eddig nem volt hasonlo problemam de idegesit mert nonstop ottmarad a kekcsikozodas ami igy nez ki:

    http://forums.riftgame.com/attachments/tech-support/2205d1297305841-video-card-problem-vertical-lines-181347_642382807760_21904886_37014212_7548604_n.jpg

    Valakinek volt mar ilyen vagy mi erre a megoldas?

    Udv

  • lo9in
    #85223
    üdv mindenki :)

    végre megszereztem a geforce gtx 750 ti 2gb-t nem bántam meg
    tuningban viszi az 1250/1600 mhz-t végre szép lett a burnout paradise meg a most wanted 2005 :D és még physixem is van :D

    viszlát amd :)
  • MerlinW
    #85222
    Akkor ott valami feszültségprobléma lesz. Ha van tuning valamin, akkor állítsd alaphelyzetbe, vagy nyomj a BIOS-ban egy restore default-ot.
  • Scottt
    #85221
    Igen,azóta más forrásból is javítottak, hogy mit válasszak.
    Így rendesen be is jön a telepítője W7-nek,kiválasztom, hogy magyar stb-->a telepítő indul
    és megint no signal,és kigyullad a piros led az alaplapon.
  • MerlinW
    #85220
    Mert az USB-FDD az USB-s floppy meghajtó. Neked az USB-HDD kell.
  • Scottt
    #85219
    Külön esetekben gondoltam, ha kiválasztom a pendriveos módszernél, hogy boot from USB-FDD akkor rendesen betölti a windowst mintha mi sem történt volna.
  • arty
    #85218
    én javaslom egy kis baráti segítség kérését egy ismerőstől (win telepítésben)
  • MerlinW
    #85217
    USB esetén logikusan Boot from USB-t kellene választani és nem boot from DVD-t:)
  • Scottt
    #85216
    Simán lehet,ismerősök évek óta úgy csinálják.
    Telepíteném én usb-ről is,csak a pendriveot fel se ismeri,a boot from dvd-t kiválasztva meg lefagy.